Перейти к содержанию

Хочу купить циркулярку


Рекомендуемые сообщения

11 часов назад, alexandrleo сказал:

Хочу приобрести настольную пилу , рассмариваю два варианта - Einhell TC-TS 2025 U стол стальной , цена 3500 или Einhell TC-TS 2025 U TC-TS2025/1 UA стол алюминий цена 4115 , кроме алюминиевого стола в в более дорогой версии есть ещё заднее расширение стола , по механике я так понимаю они одинаковые . алюминиевый стол довольно тонкий , прогибается , но вроде ровный хотя и не фрезированный , стальной вроде как более износоустойчив , допускает рихтовку и не такой хрупкий мне кажется .

вопрос закрыт

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, alexandrleo сказал:

вопрос закрыт

С каким результатом, если не секрет?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.12.2017 в 21:03, vladimir1980ist сказал:

Вероятно что у "наших" форумчан такой нет , ни от кого не слышал чтоб упомянута была , только фугано-рейсмуса у троих .

Борода-1 , Алексей Медяник и Александр Васильев .( извините если кого не правильно упомянул ) .

 

В 26.12.2017 в 21:48, targal сказал:

Цей магазин вже мені 3 місяці висилає пристрій для устоновки фугувальних ножів.Каждий тиждень звоню їм

Дякую за відгуки. Вже розібрався. Поспілкувався з Олександром Васильєвим і передумав купляти той станок. На сьогодні покупку відклав. Проаналізував те що є на ринку і подивився в ютубі ролики столярів зрозумів, що вже краще купити або Деволт або Макіту. Вартість їхня на порядок вища, але натомість отримуємо точність і надійність.

Таргал подивіться у Медяника на ютубканалі, як він виставляє ножі на своєму фуганку. Він пояснює і показує так що все зрозуміло. І для спілкування відкрита людина.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Херсонец сказал:

що вже краще купити або Деволт або Макіту.

А Bosch pts 10?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перед покупкой столь дорого оборудования, вы  планируете сколько улье и рамок сделать? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, beloval сказал:

А Bosch pts 10?

Бошик бачив і щупав у Новій лінії. Щось він мені наче іграшковий здався якийсь. Хоча відгуки непогані. Про Деволт дивився ролики він буде потужніший, але і вартість під 30 т.грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Херсонец сказал:

Проаналізував те що є на ринку і подивився в ютубі ролики столярів зрозумів, що вже краще купити або Деволт або Макіту. Вартість їхня на порядок вища, але натомість отримуємо точність і надійність.

Скажите пожалуйста , какие планы у Вас на любую из пил ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Пчеломучитель_ua сказал:

Перед покупкой столь дорого оборудования, вы  планируете сколько улье и рамок сделать? 

Якщо це мені запитання то тоді відповім. Я не тільки планую я і зараз роблю. Запустили з батьком процесс на сто криш, сто днищ, сто підкришників. Корпуси замовив тут на форумі в людини бо часу на все не вистачає (ще є основне місце роботи). Рамки теж на сьогодні замовляю. Просто працюю станком UKM 300, але то не те для таких об'ємів. Як зміню основне місце роботи :umora: то будемо самі і корпуса виготовляти. Так що це так би мовити на перспективу.

4 минуты назад, vladimir1980ist сказал:

Скажите пожалуйста , какие планы у Вас на любую из пил ?

 

Только что, Херсонец сказал:

Якщо це мені запитання то тоді відповім. Я не тільки планую я і зараз роблю. Запустили з батьком процесс на сто криш, сто днищ, сто підкришників. Корпуси замовив тут на форумі в людини бо часу на все не вистачає (ще є основне місце роботи). Рамки теж на сьогодні замовляю. Просто працюю станком UKM 300, але то не те для таких об'ємів. Як зміню основне місце роботи :umora: то будемо самі і корпуса виготовляти. Так що це так би мовити на перспективу.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

8 минут назад, Херсонец сказал:

вартість під 30 т.грн.

За эти деньги можно купить почти 2,5 Boscha. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, beloval сказал:

За эти деньги можно купить почти 2,5 Boscha. 

Ну так і що? Не розумію суті твердження. Коже вибирає те, що йому потрібно. Я більш схильний купляти хорошу річ, одну але якісну. Повірте є з чим порівнювати. Я вже писав вище який в мене станок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Херсонец сказал:

Якщо це мені запитання то тоді відповім. Я не тільки планую я і зараз роблю. Запустили з батьком процесс на сто криш, сто днищ, сто підкришників. Корпуси замовив тут на форумі в людини бо часу на все не вистачає (ще є основне місце роботи). Рамки теж на сьогодні замовляю. Просто працюю станком UKM 300, але то не те для таких об'ємів. Як зміню основне місце роботи :umora: то будемо самі і корпуса виготовляти. Так що це так би мовити на перспективу.

Ну тогда я вас не понимаю. Тот станок что у вас уже есть как по мне не сильно уступает. Я вообще все делаю паркеткой:hi: И проблему вижу только в желании работать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Херсонец сказал:

Просто працюю станком UKM 300, але то не те для таких об'ємів

 

2 минуты назад, Херсонец сказал:

Повірте є з чим порівнювати. Я вже писав вище який в мене станок.

А чем не устраивает станок комбинированный ?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Ну тогда я вас не понимаю. Тот станок что у вас уже есть как по мне не сильно уступает. Я вообще все делаю паркеткой:hi: И проблему вижу только в желании работать

Я звісно згоден, що можна працювати і ручною пилкою та рубанком і видавати це за мегабажання працювати щоб всі бачили, як це все не просто. Продовжу далі по темі непорозуміння. В планах ще покупка фугувально-рейсмусовоно станка холтцман вартість якого 1.5 тис євро щоб всі побачили який я ледар :umora:. А взагалі я вважаю що необхідно в житті прагнути до кращого. 

 

46 минут назад, vladimir1980ist сказал:

А чем не устраивает станок комбинированный ?

Викормстовую необрізну дошку, яка має різні розмірм по ширині. Не хватає ширини станини, як фуганка так і циркулярки. При обрізанні обзолу не отримую базу в прямий кут приходиттся вирівнювати, а це додаткова витрата часу. При виборці чверті досить муторне налаштування станка. Можна було б і "колхозить" але я не хочу цього робити. Скажу так для невелмких обсягів роботи і достатньо часу то він піде звісно. 

Прошу пробачення за помилки пишу з телефону

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Херсонец сказал:

Я звісно згоден, що можна працювати і ручною пилкою та рубанком і видавати це за мегабажання працювати щоб всі бачили, як це все не просто. Продовжу далі по темі непорозуміння. В планах ще покупка фугувально-рейсмусовоно станка холтцман вартість якого 1.5 тис євро щоб всі побачили який я ледар :umora:. А взагалі я вважаю що необхідно в житті прагнути до кращого. 

Не надо впадать в крайности, вы перегибаете. Я еще молодой и возможно чего то недопонимаю.  Тема про циркулярку, причем тут фуганок и рейсмус? 
А для ваших задач возможно дело не в производителе, а в концепции...:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Не надо впадать в крайности, вы перегибаете. Я еще молодой и возможно чего то недопонимаю.  Тема про циркулярку, причем тут фуганок и рейсмус? 
А для ваших задач возможно дело не в производителе, а в концепции...:hi:

Ніяким чином не хотів образити чи перегнути. :hi:можна звісно і мій станок вдосконалювати і вдосконалювати, але питання навіщо? Може я Вас не вірно зрозумів,  але маю дещо інші вподобання. Фуганок і рейсмус як приклад вдосконалення свого виробництва от і все. Я сам ще не старий і сам теж вчуся тому і задав питання про станок який знайшов. І потім відповів, що вже питання вичерпане і мені людина розповіла про недоліки і чому такий станок не варто купляти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Джаз сказал:

С каким результатом, если не секрет?

Первого небыло в наличии , психанул и купил с алюминиевым столом , забрал последний .Понравилось что на той что с алюминиевым столом нормальный транспортир на алюминиевой направляющей котора ходит в пазу без люфта в отличии от пласмасовой на пиле со стальным столом .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Ну тогда я вас не понимаю. Тот станок что у вас уже есть как по мне не сильно уступает. Я вообще все делаю паркеткой:hi: И проблему вижу только в желании работать

у ПКМ и клонов крайне ущербный пильный стол и кривоватая каретка , хотя рамки я на нём пилю спокойно , но для изготовления корпусов его нужно значительно расширять и городить механизмы регулировки стола и каретку мощную .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Херсонец сказал:

 Так що це так би мовити на перспективу.

 

4 часа назад, Херсонец сказал:

 Я більш схильний купляти хорошу річ, одну але якісну. Повірте є з чим порівнювати. Я вже писав вище який в мене станок.

 

3 часа назад, Херсонец сказал:

 В планах ще покупка фугувально-рейсмусовоно станка холтцман вартість якого 1.5 тис євро 

Викормстовую необрізну дошку, яка має різні розмірм по ширині. Не хватає ширини станини, як фуганка так і циркулярки. При обрізанні обзолу не отримую базу в прямий кут приходиттся вирівнювати 

Раз есть желание и средства купить фуговально-рейсмусовый , так может вместо "ящика с мотором " купите еще и пильно-фрезерный . Я например так бы сделал . Судя из написанного аппетит приходит во время еды .

А еще бы 380 в . и каждый станок по отдельности .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Задам еще вопрос .

Как Вы делаете из не обрезной доски обрезную ( расскажите последовательность процесса ) ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, vladimir1980ist сказал:

Раз есть желание и средства купить фуговально-рейсмусовый , так может вместо "ящика с мотором " купите еще и пильно-фрезерный . Я например так бы сделал . Судя из написанного аппетит приходит во время еды .

А еще бы 380 в . и каждый станок по отдельности .

Дякую за пораду! Сам теж більш схильний до окремих станків. Та і 380 теж дуже добре. На сьогодні є бажання. Тому написав, що покупка у планах. Будемо працювати щоб ці плани можна було здійснити. А час покаже на що вистачить коштів а не тільки бажання. Може все так і буде, як Ви написали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, vladimir1980ist сказал:

Задам еще вопрос .

Как Вы делаете из не обрезной доски обрезную ( расскажите последовательность процесса ) ?

Беру дошку необрізну. Розмічаю її на окремі відрізки і спочатку напилюю їх лобзиком (торцовки немаю). Потім з вже з тих окремих" чурок" знімаю циркуляркою з однієї сторони обзол. Станіна циркулярки на моєму станку вузька тому доводиться тримати "чурку" у руках. Ось чому дошку спочатку розпилюю на оремі єлементи.  Ну а далі фуганок. Я не столяр то може і роблю не вірно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Херсонец сказал:

Беру дошку необрізну. Розмічаю її на окремі відрізки і спочатку напилюю їх лобзиком (торцовки немаю). Потім з вже з тих окремих" чурок" знімаю циркуляркою з однієї сторони обзол. Станіна циркулярки на моєму станку вузька тому доводиться тримати "чурку" у руках. Ось чому дошку спочатку розпилюю на оремі єлементи.  Ну а далі фуганок. Я не столяр то може і роблю не вірно.

так Вы желаете из не обрезной , не фугованной и стазу получить угол в 90% на месте распила ???

Чудес не получиться даже имея супер дорогой станок . Обрезал , фуганул пласть , кромку и на тебе прямой угол и только так  .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, vladimir1980ist сказал:

так Вы желаете из не обрезной , не фугованной и стазу получить угол в 90% на месте распила ???

Чудес не получиться даже имея супер дорогой станок . Обрезал , фуганул пласть , кромку и на тебе прямой угол и только так  .

Ні я розумію те, що з нефугованої дошки я не отримую 90 градусів. Я ж пишу якщо була б ширша станина на фуганку і циркулярці така щоб дошка лягла рівно, а не так як у мене тримаючи її в руках то звісно я б спочатку фугонул, а потім вже зняв обзол. А так я її тримаю у руках, а у руках рівно ніяк не втримаєш і у мене виходить взагалі шопопало. Вугол то вже таке, а так то вигнута то вогнута вийде заготовка. Може то я такий рукастий не знаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Херсонец сказал:

якщо була б ширша станина на фуганку і циркулярці така щоб дошка лягла рівно

А если так как у меня 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Херсонец сказал:

Ні я розумію те, що з нефугованої дошки я не отримую 90 градусів. Я ж пишу якщо була б ширша станина на фуганку і циркулярці така щоб дошка лягла рівно, а не так як у мене тримаючи її в руках то звісно я б спочатку фугонул, а потім вже зняв обзол. А так я її тримаю у руках, а у руках рівно ніяк не втримаєш і у мене виходить взагалі шопопало. Вугол то вже таке, а так то вигнута то вогнута вийде заготовка. Може то я такий рукастий не знаю.

Просто надо подумать как расширить станину, да и все. Буквально все вначале обрезают доску, а затем строгают. У меня все оборудование не стоит 1500у.е., а ульи и рамки делаю не только для себя. Сколько же надо отбивать такой станок, даже страшно подумать.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...