Перейти к содержанию

Муравьи


Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, Фомич сказал:

Да, у меня в этом году тоже нашествие муравьев 

 

Первые два года брал отраву сыпал под ножки, а сейчас не вижу смысла, на моей пасеки муравьи сильно не мешают обычно бывает 2-3 улья где над гнездом собираются но просто струсил их подальше, вот уховертки мне более неприятны...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

На потолочину поклав кілька листків грецького горіха і мурах як вітром здуло . Попробуйте !!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Эта рубрика  более подходящяя .

Средство от мух ,стоит 30 гривен 

Мухи дохнут ,как мухи :rofl:

Средство от мух 003.JPG И аппаратура для его применения 

мухи 001.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...

Прийшла весна, у гніздах з'явився розплід, а отже і тепло під утепленням, де полюбляють силитися мурашки особливо якщо вогко. 

Пару днів назад дивився, то вже починають облаштовуватись. Я для боротьби кладу порізану цибулю.

Хто як бореться з мурашками? Поділіться досвідом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Методи боротьби з мурашками у вулику
35 минут назад, Серж 82 сказал:

Прийшла весна, у гніздах з'явився розплід, а отже і тепло під утепленням, де полюбляють силитися мурашки особливо якщо вогко. 

Пару днів назад дивився, то вже починають облаштовуватись. Я для боротьби кладу порізану цибулю.

Хто як бореться з мурашками? Поділіться досвідом.

Особо не когда не силились но может где не где пару штук залезут,  у Вас там рядом может много муравейников так я вам советую повыбивать их в не улья и все будет норм. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я потолочину  посипав гірчичним порошком - на деякий час помогає. А коли вже є зелене   листя волоського горіха кладу на потолочини його - теж помогає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У себя под утеплитель ложу стебли полыни, муравьи со скрипом, но уходят. По крайней мере, колоний с яйцами и личинками не наблюдал. Так, бывает бегает десяток, но это не в счет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.03.2017 в 07:20, Серж 82 сказав:

Хто як бореться з мурашками? Поділіться досвідом.

Поставте вулики на підставки зі сталевого кругляка, і змастіть вертикальні стойки підставок солідолом. Або насипати трохи проса навколо стойок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, язичник сказал:

Поставте вулики на підставки зі сталевого кругляка, і змастіть вертикальні стойки підставок солідолом. Або насипати трохи проса навколо стойок

А як просо впливає на мурах?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Серж 82 сказав:

А як просо впливає на мурах?

Відлякує. Проекспериментуйте на городньому мурашнику, присипавши його невеликою кількістю проса або пшона. Можна знищити навколишніх мурашок приманкою з суміші цукрової пудри і бури 1:1. Час очікування приблизно два місяці

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давно думав, але не було нагоди Написати ,а тут тема про мурах.От і думаю як то буде виглядати на сітчастому дні в лісі.?
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж колись вирішував цю проблему за допомогою гірчичного поршка, діє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Приобрел на рынке 6 пакетиков отравы разных производителей от муравьев, один оказался действиным.

Рембек 3, через 4 часа нет и следа от мурах.  Остальные  не работают или медленно работают. Рекомендую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А як ці яди від мурах впливають на бджіл?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Виктор С сказал:

Рембек 3

Расскажите, пожалуйста, как им пользоваться, чтобы для себя решить подойдёт ли...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 17.03.2017 в 11:50, СЄРЖ сказал:

Теж колись вирішував цю проблему за допомогою гірчичного поршка, діє.

А можно по подробней как применяли ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проти садових мурах я застосував BROS. Діє за добу. Бджолам не шкодить (один з мурашників був під вуликом).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 23.06.2018 в 23:02, Viktorkb сказав:

А можно по подробней как применяли ?

розсипав по місцях де вони проходили.

В 05.04.2012 в 22:10, СЄРЖ сказав:

сталося непоправне. перезимував добре, запасу ще на пів зими хватить ( без розплоду), гарний перший обліт. приїхав садити дерева, а тут така біда, весь вулик в лісових мурахах, льоту немає + на іншому теж мурахи. мабуть було холодно і бджілки сиділи на розплоді, а мурахи їх масово атакували. при вскритті вся бджола лежала на дні, на одній рамці з двох сторін запечатаний розплід, мед не встигли винести. випалив в цьому вулику всих паяльною лампою, також обпалив ніжки підставки і навколо вулика, ніжки підставки помазав відпрацьованим авто. маслом. брат повідомив через день, що знову на цьому вулику мурахи в дуже великій кількості. сьогодні всі живі вулики, тобто ніжки підставок поставив в банки з відпрацьованим авто. маслом. прочитавши цей розділ ще раз приступив до дій але не все дієве. ось короткий звіт про заастосовані припарати: 1. салітра аміачна- гуляє братва незнаказано по ній; ( коли на сам мурашник висипав то кількість мурах відразу зросла) 2. сіль кухонна- теж ніякої реакції, переходять через неї на ножки підставок. 3. відпрацьоване масло- коли мурахи потрапили під його вплив мруть масово, ( на мурашнику ) і на нього майжж не лізуть, чого не скажеш про ніжки підстави під вулик. 3.а. на мурашнику їм непереливки , а чомусь на той самий вулик вони вже наступного дня масово вибрались, можливо вітер обдув. 4. Порошок гірчиці- потрусив той вражений вулик де було море мурах і за декілька годин мурах зменшелося до мінімуму, чого незкажнш про мурашник. ( до кінця дня їх кількість зменшилапся до якогось десятку в вулику ) поки стоїш біля вулика то мурахи залазять під одяг, не встигаєш в вулик заглянути. того року вони теж були але якісь спокійніші. ну сім"ї я привіз в середині травня, можливо в мурах зараз нехватка жратви ?! в даній місцевості знайшов цілу колонію-4 мурашника, і чомусь порівняно з минулим роком дуже агресивні. перший в 10 м. від вуликів,а інші в метрах 5 від цього мурашника. підскажіть як мені від них збутися.

post-3773-1333653577_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 10.07.2018 в 12:59, СЄРЖ сказал:

розсипав по місцях де вони проходили.

Спасибо !!!буду пробовать!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обычная древесная зола посыпать а потом облить водой получается зольный щелок. И муравьев как не бывало. Щелочная среда им не по душе. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Урош сказал:

Обычная древесная зола посыпать а потом облить водой получается зольный щелок. И муравьев как не бывало. Щелочная среда им не по душе. 

Они подохнут или уйдут к соседу 

Залил мыльной водой от стирального порошка " гала " ,муравьи исчезли 

а куда делись не знаю 

На будущий год куплю мешок порошка на опте 

Пролью весь точёк 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Мико сказал:

Они подохнут или уйдут к соседу 

Залил мыльной водой от стирального порошка " гала " ,муравьи исчезли 

а куда делись не знаю 

На будущий год куплю мешок порошка на опте 

Пролью весь точёк 

Скорее всего уходят т.к. если копнуть муравейник потом, там пусто. Весной возлей ульев рассыпаю золу. Зольный щолок очень хорошая профилактика против гнильцовых.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Мико сказав:

На будущий год куплю мешок порошка на опте 

Пролью весь точёк 

Якщо близько є криниця, то вода буде з присмаком, трохи пінитиметься і смердітиме пральним  порошком

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

1 час назад, язичник сказал:

Якщо близько є криниця, то вода буде з присмаком, трохи пінитиметься і смердітиме пральним  порошком

В селi жодноi криницi 

до води 180 м   , в башту качае 

i водопроводом по селу 

i вода м*яка 

Мило з рук  змити проблемно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...