Перейти к содержанию

Муравьи


Рекомендуемые сообщения

Дякую. випалював ближній, полив бензином і по мірі згасання відкопував середину гнізда, зараз окупувалися по краю розкопаного. дріжді + цукор без додавання води? а дріжді в кришечках як густо ставити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а дріжді в кришечках як густо ставити?

Головне не густо, головне щоб вони завжди були поки будуть брати, а знайти вони все одно знайдуть :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ще раз дякую, відпишу обов"язково після застосування.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в прошлое лето воевал с муравьями с переменным успехом. В сахарный сироп добавлял борную кислоту и ставил под ульями. Чтобы пчелам было не доступно, я накрывал сироп сеткой. то ли они погибали, то ли просто уходили я не понял, но они исчезали. Еще пробовал в сироп добавлять немного дрожжей. непонятно какой рецепт сработал, но результат был хороший. в ульях муравьев не стало. Это я с ними весной воевал, а летом забросил это дело, они опять начали хозяйничать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Когда то очень давно мой дедушка ставил ножки от подставок в консервные банки с какой то жидкостью, а меня заставляли рвать траву под ульями,чтобы по ней не поднимались :baby: мураши.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в даній місцевості знайшов цілу колонію-4 мурашника, і чомусь порівняно з минулим роком дуже агресивні. перший в 10 м. від вуликів,а інші в метрах 5 від цього мурашника. підскажіть як мені від них збутися.

Думаю что надо уничтожить ихнее жилье вместе с ними, яб их потжарил паялной лампой.. :angry:
Це варварство. Чи не краще вулика перенести в інше місце, якщо проблема настільки серйозна та інші засоби не допомагають? Люди, які займаються колективними комахами - бджолами, як можуть розкопувати, поливати бензином, випалювати мурашники? Були у мене проблеми з мурахами, вони селилися весь час в одному вулику під дахом на утепленні. В іншому - жили в подвійній стінці вулика. Всі ці проблеми пов'язані зі старими вуликами, в яких щілини і місця, недосяжні для бджіл, де мурахи можуть жити.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в даній місцевості знайшов цілу колонію-4 мурашника, і чомусь порівняно з минулим роком дуже агресивні. перший в 10 м. від вуликів,а інші в метрах 5 від цього мурашника. підскажіть як мені від них збутися.

Думаю что надо уничтожить ихнее жилье вместе с ними, яб их потжарил паялной лампой.. :angry:
Це варварство. Чи не краще вулика перенести в інше місце, якщо проблема настільки серйозна та інші засоби не допомагають? Люди, які займаються колективними комахами - бджолами, як можуть розкопувати, поливати бензином, випалювати мурашники? Були у мене проблеми з мурахами, вони селилися весь час в одному вулику під дахом на утепленні. В іншому - жили в подвійній стінці вулика. Всі ці проблеми пов'язані зі старими вуликами, в яких щілини і місця, недосяжні для бджіл, де мурахи можуть жити.
В мене також були напали прошлий рік на один доречі новий вулик зранку по вулеку лазило з дисяток мурах вечором уже був увесь вулик облиплений в гніздо невспіли пирибраться але на потолочені було мабуть більше чим в вулику бджіл. Обробив підставки салідолом та добре опсипав солю на другий день небуло жодного. :ole_ole:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть такой гель, помоему " Тарацид" называется, я с его помощью борюсь с мурахами на деревьях что-бы тлю не носили :ay: . Делаю вокруг свола замкнутую полоску и дорожка прервалась, не переходят ее и уходят! :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це варварство. Чи не краще вулика перенести в інше місце, якщо проблема настільки серйозна та інші засоби не допомагають? Люди, які займаються колективними комахами - бджолами, як можуть розкопувати, поливати бензином, випалювати мурашники? Були у мене проблеми з мурахами, вони селилися весь час в одному вулику під дахом на утепленні. В іншому - жили в подвійній стінці вулика. Всі ці проблеми пов'язані зі старими вуликами, в яких щілини і місця, недосяжні для бджіл, де мурахи можуть жити.
я теж так думав коли читав про те як люди з мілкашки да по синичкам. в мене не на один вулик напали, а на всі. тільки одну сім"ю ту що блище вложили. я писав вже, що від мурашників до вуликів не дорошки а цілий чумацький шлях. нового місця для перевезення вуликів немає.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гель " Тарацид" в крышках на "чумацький шлях" через три дня не будет муравьев. Так вывел муравьев у себя в доме, ползали везде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гель " Тарацид" в крышках на "чумацький шлях" через три дня не будет муравьев. Так вывел муравьев у себя в доме, ползали везде.
дякую, а де продається? сьогодні дав "бражки" - варення+ сироп + 2 пачки дріждів, в одному мурашнику на таку пирушку навіть ті що з крилами вийшли. в тому році мурах було менше і вони не лізли так масово до вуликів, а зараз неможна зупинитися зразу на тебе вилазять. пару фоток : 1.з заду вулики за 10 м., з ліва 3м. марашник- попереду наступний. 2. це той мурашник який видно на 1. фото., з права ще один- обведені червоним і з заду невеликий. 3. крилаті мурахи. ви гадаєте вистачить Гелю " Тарацид".

post-3773-1334338308_thumb.jpg

post-3773-1334338324_thumb.jpg

post-3773-1334338577_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

крилаті мурахи.

Колись бачив як через подвір"я кудась юрбою прямувала купа таких мурах - дуже було схоже на "рій"
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дуже було схоже на "рій"

Так воно і є, так вони розмножуються, тільки маток багато і кожна свою колонію утворює :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дякую, а де продається?

Я купил в т.ц."Ашан", но думаю такое добро есть на любом рынке, представляет собой шприц 20 мл. с зеленым гелем. taracid.jpg Когда в октябре заехали в дом, кроме тех муравьев которые ползают, были и летающие особенно как печку растопишь они чувствуют тепло и все на стену (100-200) и так каждый день, сперва собирали пылесосом, давили, мели, потом гель на листочке картона на их тропу (которая вела к бутлям с медовухой, облепляли так что с далека казались серыми), три дня и ВСЕ!!! Только на улице надо продумать чтоб на него вода не попадала.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дякую, а де продається?

Я купил в т.ц."Ашан", но думаю такое добро есть на любом рынке, представляет собой шприц 20 мл. с зеленым гелем. taracid.jpg Когда в октябре заехали в дом, кроме тех муравьев которые ползают, были и летающие особенно как печку растопишь они чувствуют тепло и все на стену (100-200) и так каждый день, сперва собирали пылесосом, давили, мели, потом гель на листочке картона на их тропу (которая вела к бутлям с медовухой, облепляли так что с далека казались серыми), три дня и ВСЕ!!! Только на улице надо продумать чтоб на него вода не попадала.
дякую, дружина в агромаркеті бачила такий. вихидить, що мені потрібно гелем по всьому периметру перекрити підходи від мурашників ди вуликів в сухий період?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вихидить, що мені потрібно гелем по всьому периметру перекрити підходи від мурашників ди вуликів в сухий період?

Можна просто ножки в підставках помастити :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вихидить, що мені потрібно гелем по всьому периметру перекрити підходи від мурашників ди вуликів в сухий період?

Просто разложи приманки в капроновых крышках на их тропе. Это для муравьев еда, они берут приманку и несут в муравейник, кормят детву, матку, и через время их нет. Пробовал тоже с борной кислотой и яйцом, берут, численность их очень падает, но через время перестают брать приманку, адаптируются.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот еще полезная тема про муравьев _http://www.forumdacha.ru/forum/viewtopic.php?t=718

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Позавчера вечером заметил дорожку к одному из ульев, открыл крышку, а у них там дискотека, намазал ноги(ульев) тарацидом, вчера заглянул чисто!! :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я в прошлом году как провел "терапию" о которой писал ранее, так больше проблемы тьфутьфу не возникало. А вот двуххвостки (щипалки) в прошлом году задолбали - пока что еще их нет, надеюсь что и не будет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дякую, а де продається?

Я купил в т.ц."Ашан", но думаю такое добро есть на любом рынке, представляет собой шприц 20 мл. с зеленым гелем. taracid.jpg Когда в октябре заехали в дом, кроме тех муравьев которые ползают, были и летающие особенно как печку растопишь они чувствуют тепло и все на стену (100-200) и так каждый день, сперва собирали пылесосом, давили, мели, потом гель на листочке картона на их тропу (которая вела к бутлям с медовухой, облепляли так что с далека казались серыми), три дня и ВСЕ!!! Только на улице надо продумать чтоб на него вода не попадала.
Затарился и я ТАРАЦИДОМ - :hunter: повоюем...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я як на роботу до них заглядаю. підсипаю, підкормлюю, підпоюю :umora: . біля вуликів кількість в рази зменшелась, пропав доступ до солоденького. буду продовжувати й далі, може їм надоїсть і перейдуть куди небуть. погоди немає дощить, а на препаратах написано щоб не було дощу 3-5 днів, немає коли застосувать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Помню как у тестя муравьи сахар тырили.Мешок сахара стоял на кухне,так они во входную дверь,через веранду,коридор параллельно плинтусам на кухню.Так интересно было смотреть-одна колона туда,вторая обратно с грузом.Не помню как воевали,помоему рисовали карандашами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пробуйте дріжджі з цукром.
А какое соотношение? Спасибо!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А какое соотношение? Спасибо!

Дріжджі 1х1х1 см зверху посипати цукром і перемішувати поки не почне ріднути, ящо не хоче, ще чуть цукру додати, поки не стане текти. В такому стані даю мурашкам. Я даю повну чайну ложку, на один куб. см :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Методи боротьби з мурашками у вулику

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...