Перейти к содержанию

Івано-Франківське обл. об'єднання пасічників


mukola-s

Рекомендуемые сообщения

     согодні на засіданні пасічників області було піднято питання участі в засіданнях  обласного товариства пасічників які не є членами спільноти   і в результаті обговорень  враховуючи  думку пасічників дійшли і проголосували за це що  всі пасічники області мають право бути присутніми на  відкритих засіданнях  та щоб повноцінні члени товариства за чиї кошти існує товариство не ставили притензій було  прийнято рішення для участі в відкритих засіданнях пасічники які не є членами спілки повинні сплачувати разовий членський внесок в розмірі  50 гривень

 

    

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, mukola-s сказав:

     согодні на засіданні пасічників області було піднято питання участі в засіданнях  обласного товариства пасічників які не є членами спільноти   і в результаті обговорень  враховуючи  думку пасічників дійшли і проголосували за це що  всі пасічники області мають право бути присутніми на  відкритих засіданнях  та щоб повноцінні члени товариства за чиї кошти існує товариство не ставили притензій було  прийнято рішення для участі в відкритих засіданнях пасічники які не є членами спілки повинні сплачувати разовий членський внесок в розмірі  50 гривень

 

    

через тиждень вже 100грн. ставте, а коли мед здадуть то вже по ціні трьохлітрової банки, тим що не регулярно ходитимуть збір на 50% більше, общем треба радикальніше, можна літком на площі провести та перейтись по людях може хто-що кине, як не.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, miro сказав:

через тиждень вже 100грн. ставте, а коли мед здадуть то вже по ціні трьохлітрової банки, тим що не регулярно ходитимуть збір на 50% більше, общем треба радикальніше, можна літком на площі провести та перейтись по людях може хто-що кине, як не.....

Це пропозиція  Івана Васильовича  яку підтримала спільнота  і  виникла вона через дії окремих пасічників які   своїми діями вирішили скомпрометувати діяльність обласного осередку ..........

непопулярний крок 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Снятинська Спілка Пічників яка входить до Обласної (Івано-Франківська) спілки пасічників ну і до СПУ. Не одноразово чув від голови спілки пасічників Снятинщини очно і заочно, що все так погано , внески не здають, як кудись поїхати тратить свої гроші т.д бал-бал-бал. ВСЕ ПОГАНО, якщо все так чому триматися за цю посаду так руками і ногами:blink:..... Мав розмову з Дідусем (дід по моїй дружині) я йому кажу дідусь,...Він мені теж все так само розповів плюс, мінус....Я кажу, до прикладу: якщо все так погано, то я йду туди де мені буде добре, мала зарплата ідеш де думаєш, що будуть платити більше і т.д ну все по логіці. 

Два тижні назад, а то і три почали всі писати заяви про вступ до Снятинської Спілки Пасічників було +- більше 30 заяв (я планував теж вступати, а вже мабуть не буду) Сьогодні були збори в м.Снятин я не поїхав, дідусь теж (мабуть так мало бути.... бо я був би остаточно  посварився на цих зборах з дідусем бо він теж у верхівці спілки). Зачитували кого прийняли до спілки, двом особам відказали, один з них був мій товариш. На питання чому? закрита інформація... пояснення так і їм не дали( бо засновники спілки   так порахували за потрібне....

Перед історія, що все так погано....Ми місяць тому виріши, якщо так погано в Спілці треба міняти голову. На одних із засідань зборів, виступав мій товариш по одному питанню, а голова йому каже, ти "ще молодий" і нічого не знає, я тридцять років тримаю бджоли, каже він йому. Для мене немає значення хто голова, молодий, старий, має бути повага до всіх, а головне конструктив в цілому в спілці:IMHO:, а цього немає, бо хаос у середині....Якщо чи якась думка не збігається і іншою чи вона тобі не подобається - це не означає, що вона не правильна........

@mukola-s Микола може ти даси адекватне пояснення, чому людей не захотіли приймати до Снятинської спілки!???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще до дам таку ремарку. Найбільше прикро, що з усіх присутніх всі мовчали, бо продають пакети через одного крєнділя по 980, бо самі не вміють продати( а на перерві так виступали, так підтримували тих людей( Такий собі аля радянський союз, як "партія" сказала  так  всі мають робити, лапки підігнули і все.........

  • Подобається 6
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

УВАГА  всі пасічникам хто може взавтра підїжайте до білого дому в Галичі    на девяту  годину  в районі  отруєно багато бджіл    

 

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.05.2018 в 12:51, mukola-s сказав:

УВАГА  всі пасічникам хто може взавтра підїжайте до білого дому в Галичі    на девяту  годину  в районі  отруєно багато бджіл    

 

Є якісь результати по цьому питанні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, ЯроБа сказав:

Є якісь результати по цьому питанні?

взяли  проби на дослідження 

також  дослівно пропозиція аграріїв

Доброго дня, шановні пасічники!!! Мене звати Оксана , я працюю екологом в компанії Ґудвеллі Україна. Хочемо запросити Вас відвідати наше підприємство 22 або 25 травня для налагодження співпраці, обговорення різних питань спосовно Вашої та нашої роботи

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вирішено  зутріч 22 травня 9.00 біля клубу в Галичі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

26.06 відбудуться чергові збори Спілки пасічників прикарпаття   в управлінні СГ вул Грушевського 20  на 7 поверсі
Порядок денний : 
1.  Підсумок по бджолопакетах 2018
2.  Підготовка до фестивалю  "Меди прикарпаття"
3.  протрава бджіл

4. різне 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...

Урочисте запалення димаря м Ів-Франківськ  фестиваль урочисто відкрито

IMG-9b508a024c1b005199b69f189bfb2f4d-V.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

   9 серпня о 10.00 в  білому домі   м ІВ-Франківська  відбудуться чергові збори обласного осередку пасічників   Ів-Франківської обл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

     9 вересня розпочнеться  заочне навчання  в  місті Долина   по спеціалізації  бджільництво    для  бажаючих отримати диплом пасічника або матковода прошу  прибути  в м  Долина ІВ-франківської обл.  для  проходження навчання . 

   вартість навчання 2800 гр   для бажаючих .  також є варіант  проходження  навчання за бюджетні кошти   по направленню .  

  навчання проходитимуть в готелі Нафтовик  м Долина   навчання проодитеме  Н.Д. Сенчук з командою викладачів .

  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Термін навчання?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, alexnazar сказав:

Термін навчання?

зараз  начитка   дадут завдання   і екзамен через кілька місяців  більш точну інформацію  гоголосять взавтра   навчаня проводитеметься  по тій же програмі що в Тернополі 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

он-лайн чи потрібно  бути в Франківську?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, alexnazar сказав:

он-лайн чи потрібно  бути в Франківську?

 в Долині 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

сьогодні   пасічики Прикарпаття побували на всеукраїнській  прощі пасічників  в м. Зарваниця    дякуємо Тернопільській спілці пасічників за організацію  свята  а також агрофірмі Гуд Велі Україна за наданий транспорт 

42864357_1219034674926025_8312181848696422400_n.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

підсумкові збори СП Прикарпаття 16.11.2018р на 10.00 в обласній раді  7 поверх 700 каб.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

на засіданні   СП   Прикарпаття  16.11.2018р  І.В. Юська  більшістю голосів обрано  головою спілки на наступний термін .  Також проголосовано за подання клопотання щодо присвоєння звання почесний пасічник України Герулі Степану з Галицького району 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на засіданні   СП   Прикарпаття  16.11.2018р   також вирішили долю  старої  хоругви   Враховуючи  що хоругва була першою бджолярською хоругвою Укаїнських  бджолярів  і має  велику історичну цінність   прийняли рішеня .  Для збереження хоругви залишити її на балансі обласної  спілки . Так як  інші варіанти  подальшої долі хоругви були неприйнятними для громади.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

В м.Долина "Братство карпатськи бджолярів 27 січня організовує семінар лекцію де будуть обговорювати бджолопакати 2019 якість-ціна , а також запрошено Доскоча І.М для лекції на тему селекція карпатських бджіл.   

6d65ea2510edbb81eb97e534aa4ed908.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

7 лютого відбудуться обласні збори пасічників Ів-Франківськї обл. вул грушевського 20/700 очаток о 10.00

порядок денний 

1 пітсумок ради СПУ

2 страхування пасічників

3 юридична підтримка

4 зимівля бджіл

5 різне 

також на зборах будуть присутні представники держспоживслужби та департамкнту АПК  зпитанням 

 сучасне законодавство та отруєння бджіл

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...