Перейти к содержанию

Івано-Франківське обл. об'єднання пасічників


mukola-s

Рекомендуемые сообщения

1 година тому, ЯроБа сказав:

Фестиваль оголошений як міжнародний. Хто буде гостями фестивалю з поза меж України?

запрошено делегації  з міст побратимів  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маю на меті прийняти участь : привезу бджолоінветар власного виробництва та вулики :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чудово. Хотілося, щоб побільше на подібних заходах виставляли не тільки продукцію бджільництва (мед, прополіс, пилок, питні меди),але  і товар для пасічників, тобто інвентар, вулики, вощину і т.п. Не такий вже і широкий вибір товару в наших спеціалізованих магазинах, та і ціни не особливо демократичні. Варіант з інтернет магазинами по різних причинах не завжди влаштовує

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.07.2017 в 11:35, mukola-s сказав:

продовжується реєстрація для участі у Фестивалі "Меди Прикарпаття 2017". Запрошуємо взяти участь пасічників, інших виробників натуральної продукції та народних майстрів. Нагадуємо, що фестиваль відбудеться вже ЦИХ ВИХІДНИХ 22 ТА 23 ЛИПНЯ   Тож поспішайте зареєструватися та не проґавити шанс представити себе та свою продукцію на міжнародному фестивалі а також поспілкуватися з колегами та однодумцями з усієї Україн
Реєстрація проводиться за телефонами: (095)888-02-49 та (097)635-37-60 - Олександра. Чекаємо ваших дзвінків!

План заходів фестивалю (готовий).jpg

І я там був і квас я пив!!!))(Кращий квас був у Івана Кулика:IMHO:.......Враження так собі, представленість продукції як на звичайному ярмарку "як на день міста" (P/S/ в нас в Коломиї на Спаса, продукції десь так само, а може і більше....треба буде порівняти)Нікого не хочу образити лае Щось не вистачило.....Сам фестиваль якось не тягне на Міжнародний:IMHO: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, MaikMay сказав:

І я там був і квас я пив!!!))(Кращий квас був у Івана Кулика:IMHO:.......Враження так собі, представленість продукції як на звичайному ярмарку "як на день міста" (P/S/ в нас в Коломиї на Спаса, продукції десь так само, а може і більше....треба буде порівняти)Нікого не хочу образити лае Щось не вистачило.....Сам фестиваль якось не тягне на Міжнародний:IMHO: 

бути і збоку постояти різні речі     потрібно було взяти участь в конференції  почути щось нове

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

учасники фестивалю   біля пам'ятника Прокоповичу 

20170723_153239.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, mukola-s сказав:

бути і збоку постояти різні речі     потрібно було взяти участь в конференції  почути щось нове

 

В мене знайомі ходили, щось радості на їхніх обличчях не бачив:umora:(деякі поїхали ще до закінчення "конференції"), Я читав програму проведення фестивалю...те щоб мене цікавило, там не було! У суботу питався Кулика І.В. що там неділю щось цікаве буде!? А він каже: що вони можуть там нового розказати....Бачив ваше відео, що ви загрузили, я не люблю такі лекції, нудно:IMHO:  Кожному своє, без обід!)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.07.2017 в 17:25, MaikMay сказав:

В мене знайомі ходили, щось радості на їхніх обличчях не бачив:umora:(деякі поїхали ще до закінчення "конференції"), Я читав програму проведення фестивалю...те щоб мене цікавило, там не було! У суботу питався Кулика І.В. що там неділю щось цікаве буде!? А він каже: що вони можуть там нового розказати....Бачив ваше відео, що ви загрузили, я не люблю такі лекції, нудно:IMHO:  Кожному своє, без обід!)))

а що тоді вас цікавить ????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я думаю MaikMay , надіявся на те що професіонали поділяться своїм досвідом, своїми напрацюваннями. А виявилося що всі розказували про користь меду і медопродуктів. Чисто комерційна акція...А ціни?!...одним словом недотягує до міжнародного однозначно...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, ЯроБа сказав:

Я думаю MaikMay , надіявся на те що професіонали поділяться своїм досвідом, своїми напрацюваннями. А виявилося що всі розказували про користь меду і медопродуктів. Чисто комерційна акція...А ціни?!...одним словом недотягує до міжнародного однозначно...

а я думаю якщоб семінар був безкоштовним то тоді б він став цікавим для   MaikMay 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В любому випадку захід корисний. Людям не вистачає живого спілкування.Зараз час що потрібно не тільки вміти в вуликах копирсатися, а вміло продати свій товар. Я відправив дружину на розвідку. Прийшла п'яна:umora:. Кожен пригощав медовухою. Просив звернути увагу на мед, тару, етикетку, кришку так як це лице пасічника.  Ну і на представлені вулики, рамки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.07.2017 в 01:04, mukola-s сказав:

а що тоді вас цікавить ????

на даний мене цікавить СЕЛЕКЦІЯ БДЖІЛ і все що з цим пов"язане!

 

В 28.07.2017 в 08:44, ЯроБа сказав:

Я думаю MaikMay , надіявся на те що професіонали поділяться своїм досвідом, своїми напрацюваннями. А виявилося що всі розказували про користь меду і медопродуктів. Чисто комерційна акція...А ціни?!...одним словом недотягує до міжнародного однозначно...

 якби маю у кого вчитися професіоналізму, але щось нове, цікаве можна було б послухати (бо скільки люлей скільки думок)! А так це просто був Фестиваль меду) для когось це був "Міжнародний" =)

19 годин тому, mukola-s сказав:

а я думаю якщоб семінар був безкоштовним то тоді б він став цікавим для   MaikMay 

:umora: за це ще гроші платили!? Микола, і справа не в грошах, я ж  думаю що там не тисячі платили, якусь символічну суму....по тому що було в програмі мені це не цікаво, а ваше відео від "конференції" тому підтвердження - нуднота:IMHO:  , я думаю що були "фанатики" яким сподобався Міжнародний фестиваль меду і його славна конференція, правда Микола!? кожному своє)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.07.2017 в 19:38, zapivan сказав:

В любому випадку захід корисний. Людям не вистачає живого спілкування.Зараз час що потрібно не тільки вміти в вуликах копирсатися, а вміло продати свій товар. Я відправив дружину на розвідку. Прийшла п'яна:umora:. Кожен пригощав медовухою. Просив звернути увагу на мед, тару, етикетку, кришку так як це лице пасічника.  Ну і на представлені вулики, рамки. 

це 1000%, ніхто не пише що таких заходів не потрібно (потрібно і побільше), просто на мою думку на "Міжнародний він не потягнув" , ось і весь сир бор)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, MaikMay сказав:

це 1000%, ніхто не пише що таких заходів не потрібно (потрібно і побільше), просто на мою думку на "Міжнародний він не потягнув" , ось і весь сир бор)

Треба вчитися,організовувати подібні заходи для популяризації бджільництва. Якщо був хоч один представник іншої країни то захід міжнародний. Можливо не все пройшло гладко. Тільки 10 % реклами працює тому чим більше буде фестивалів, зборів, зустрічей пасічників тим більше обороту набере галузь. Може колись запросять делегацію франківщини на захід за кордон. Треба тренеруватися вдома щоб не зганьбитися. Щоб зрозуміти наш рівень то просто треба взяти любий каталог продукції сусідніх країн і порівняти з нами. Делегації їздять від нас але тільки верхівка. В низи до областей мало інфи доходить. Зато при зустрічах поляки попитують про новинки що у нас є. Це ніж Гуслія, комбінезони, препарати і дешеву ціну на мед. Значить бувають на зустрічах в Україні. І дружно організовуються через місцеві спілки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Правда не "міжнародний фестиваль" :umora: але теж має право на існування! Welcome to  Kolomyya!)))

Безымянный.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

агрохолдин " Мрія" продовжує підтримку кооперативних проектів в галузі бджільництва   і запрошує своїх  пайовиків  взяти участь в ярмарці кооперативних проектів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

вано- франківська  обласна  спілка пасічників оголошує про проведення чергового засідання   28  вересня 2017р  в управлінні СГ  вул Грушевського 20 каб 720  (білий дім)

порядок денний 

1.  годівля  інвертованим сиропом за і проти    умови придбання .

2. підготовка до форуму  в м.  Яремчі   пропозиції та зауваження 

3. інші питання .

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

БУДЬТЕ УВАЖНІ    в Чернівецькій області пропрацювали аферисти взяли  в пасічників мед  та пропали  телефони не відповідають  прошу  всіх без повної оплати мед не віддавати   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, mukola-s сказал:

БУДЬТЕ УВАЖНІ    в Чернівецькій області пропрацювали аферисти взяли  в пасічників мед  та пропали  телефони не відповідають  прошу  всіх без повної оплати мед не віддавати   

І чия винна тут?

Чому пасічники віддали мед без повного розрахунку невідомим заготовачам?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

сьогодні пасічникам  Ів-Франківської  Тернопільської   областей запропоновано написати бізнес плани  з розвитку ваших пасік    найбільш реалістичні  бізнес плани будуть обговорені  і схвалені  в  межах   програми розвитку сільських тереторій 

   є різні варіанти підтримкки   бізнес планів -це безповоротній кредит на закупку  обладнання   або фундація  - вам купляють   обладнання    і ви після   обговореного терміну 1-2 роки працюєте з ним    обладнання залишається вам а ви зобовязані підтримати іншого пасічника на цих же умовах (гарант ваша громадська організація )

   також   підтримка молодих  пасічників  які повинні самостійно  визначитись  в потребах написавши бізнес план 

   кожен   кандидат повинен  довести  реалістичність свого бізнес плану  і захистити його   визначитись з перевагами та  ризиками 

кому цікаво і є певні ідеї звертайтесь  обговоримо   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, mukola-s сказал:

сьогодні пасічникам  Ів-Франківської  Тернопільської   областей запропоновано написати бізнес плани  з розвитку ваших пасік    найбільш реалістичні  бізнес плани будуть обговорені  і схвалені  в  межах   програми розвитку сільських тереторій 

   є різні варіанти підтримкки   бізнес планів -це безповоротній кредит на закупку  обладнання   або фундація  - вам купляють   обладнання    і ви після   обговореного терміну 1-2 роки працюєте з ним    обладнання залишається вам а ви зобовязані підтримати іншого пасічника на цих же умовах (гарант ваша громадська організація )

   також   підтримка молодих  пасічників  які повинні самостійно  визначитись  в потребах написавши бізнес план 

   кожен   кандидат повинен  довести  реалістичність свого бізнес плану  і захистити його   визначитись з перевагами та  ризиками 

кому цікаво і є певні ідеї звертайтесь  обговоримо   

Микола а ти вникав в деталі на кредитування ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Богдан1 сказав:

Микола а ти вникав в деталі на кредитування ?

         безповоротній кредит на підтримку в межах кооперативу до 100 000  на закупку обладнання   +за потреби   поворотний безвідсотковий на 2  роки   від  вас виконання того що ви написали в вашому бізнес плані   в   разі невиконання  або нереалістичності проекту     ви  повинні  повернути   закуплене обладнання . 

       фундація  це підтримка  вашого бізнес плану на закупку обладнання   (тойже кредит )  обладнання  заишається  вам   а ви після закінчення обговореного терміну   підтримуєте бізнес план  іншого пасічника  на обговорену суму  на цих же умовах .

  підтримка молодих пасічників   це теж безвідсоткове кредитування  або  фундація 

  основне це реалістичність проекту виконання написаного вами проекту   тобто  ви самі ставите перед собою мету   визначаєтесь з перевагами і ризиками   і виконуєте свої зобовязання згідно бізнес плану 

  даний  конкурс проводиться з метою

1 підвищення рівня самозайнятості населення 

2  створення нових робочих місці в сільській місцевості 

3 сприяння ефективному веденню особистого   сг господарства

4 популяризація ефективної моделі господарювання в селі 

 даний  проект розроблений  для мешканців населених пунктів  Тернопільської   Ів-Франківської   Хмельницької   Чернівецької   Львівської  та Рівенської областей 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, mukola-s сказав:

сьогодні пасічникам  Ів-Франківської  Тернопільської   областей запропоновано написати бізнес плани  з розвитку ваших пасік    найбільш реалістичні  бізнес плани будуть обговорені  і схвалені  в  межах   програми розвитку сільських тереторій 

   є різні варіанти підтримкки   бізнес планів -це безповоротній кредит на закупку  обладнання   або фундація  - вам купляють   обладнання    і ви після   обговореного терміну 1-2 роки працюєте з ним    обладнання залишається вам а ви зобовязані підтримати іншого пасічника на цих же умовах (гарант ваша громадська організація )

   також   підтримка молодих  пасічників  які повинні самостійно  визначитись  в потребах написавши бізнес план 

   кожен   кандидат повинен  довести  реалістичність свого бізнес плану  і захистити його   визначитись з перевагами та  ризиками 

кому цікаво і є певні ідеї звертайтесь  обговоримо   

 Це після того як даний бізнес план (будь якого пасічника) сподобається найбільше!???  Далі на яких умовах, більш детально можна?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, mukola-s сказав:

сьогодні пасічникам  Ів-Франківської  Тернопільської   областей запропоновано написати бізнес плани  з розвитку ваших пасік    найбільш реалістичні  бізнес плани будуть обговорені  і схвалені  в  межах   програми розвитку сільських тереторій 

   є різні варіанти підтримкки   бізнес планів -це безповоротній кредит на закупку  обладнання   або фундація  - вам купляють   обладнання    і ви після   обговореного терміну 1-2 роки працюєте з ним    обладнання залишається вам а ви зобовязані підтримати іншого пасічника на цих же умовах (гарант ваша громадська організація )

   також   підтримка молодих  пасічників  які повинні самостійно  визначитись  в потребах написавши бізнес план 

   кожен   кандидат повинен  довести  реалістичність свого бізнес плану  і захистити його   визначитись з перевагами та  ризиками 

кому цікаво і є певні ідеї звертайтесь  обговоримо   

Короче, створив бізнес план, затвердили, дали тобі все для закупки(купили самі), якщо бізнес план виконав ціль посталену у ньому, тобі залишили обладння, так? Далі ти на цих умовах підтримуєш наступного пасічника! А що мають вони, ті хто організовує це???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, MaikMay сказав:

 Це після того як даний бізнес план (будь якого пасічника) сподобається найбільше!???  Далі на яких умовах, більш детально можна?

ви  як пасічник бажаєте працювати і для цього вам потрібні кошти вам пропонують безвідсотковий кредит   на певний строк  до 2 років       ( на правах кредиту або фундації )  ви в своєму бізнес плані описуєте умови  і строки повернення   кредиту а також  всі свої   права та обовязки 

Тільки що, MaikMay сказав:

Короче, створив бізнес план, затвердили, дали тобі все для закупки(купили самі), якщо бізнес план виконав ціль посталену у ньому, тобі залишили обладння, так? Далі ти на цих умовах підтримуєш наступного пасічника! А що мають вони, ті хто організовує це???

це благодійний фонд  спрямований на підпримку села та розвитку сільських тереторій  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...