Перейти к содержанию

Подставки под ульи


Griva

Рекомендуемые сообщения

Як на мене, то занизька... Хіба на бетоні ставити, щоб трава на заважала.
А мої на деревяних піддонах, висота така ж + цеглина під низ. Брав по 20грн :)
Не заважає трава бдолам біля нижнього льотка?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не заважає трава бдолам біля нижнього льотка?
Якщо не косити, то і метрової висоти підставка не врятує :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як на мене, то занизька... Хіба на бетоні ставити, щоб трава на заважала.

У мене підставка 40 см висоти. коли ставлю 5-й корпус і вище - уже незручно працювати з верхніми корпусами. 40 + 5*16=120 см. висоти - уже тяжко рамку дістати , руки постійно витягнуті вперед... Вирішив наступного року її вкоротити на 20-25 см. якраз вийде 15 см.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

У мене на точку підставка-4 кілочки по 25-30 см, а на кочівлі орігінальної конструкції підставка, яка складаеться з бруска з 40мм висотою 7см, довжиною 50см і 2-х менших , поворотних брусків теж висотою 7см. Поворотні, щоб була можливість скласти їх в мішок ,щоб менше займали місця під час транспортування.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Часть моей пасеки на Селигере. post-3977-1325791854_thumb.jpg
Крахин Борис, а какие подставки? Не возникает проблем от такой близости с землёй?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Пластикові піддони, на зразок таких як я вище показував продає мужик з Чернівців на Аукро в розділі Будівельні матеріали. 30 шт по 10 грн - дерев'яні дорожчі ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пластикові ящики з шампанського. Дротяні ящики з під молочних пляшок радянських часів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пластикові ящики з шампанського. Дротяні ящики з під молочних пляшок радянських часів.
Аналогично.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Профиль квадратный 10х10?

Совершенна верно, есть и с арматуры диаметром 12мм, но эти более аккуратные получаются. Люблю, чтобы всё красиво было.
А если из прута 10 мм?..
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пластикові піддони, на зразок таких як я вище показував продає мужик з Чернівців на Аукро в розділі Будівельні матеріали. 30 шт по 10 грн - дерев'яні дорожчі ;)
После завтра получу эти поддоны, посмотрю не лохонулся ли я!?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Fabioan напиши как поддоны!Еслим можно с фото!Очень интересно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

yxpIy-zohzY

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...

Підставки під багатокорпусні вулики- бруски перерізом 40 х 60 мм , два поперечні по 50 см, два поздовжні по 1 метру. Поздовжні прибиті зверху поперечних . Бруски стоять руба, висота підставки 120 мм. Матеріал- дуб або акація, верхні бруски можна із сосни, із жирної сосни підуть і на низ. Якщо підставки виготовляти із жердин ( дуб, акація )- довговічність гарантована. На підставку стає два багатокорп. вулика. Така постановка дуже зручна в роботі, пасіка компактна. Ціна підставки із акацієвого бруски в межах одного доляра. Підставки низькуваті але надзвичайно стійкі. При спокійній роботі із бджільми сідаю на переносний ящик, при інтенсивній роботі- висота значення немає. Забиті в землю кілки не користаю- то як варіант для лежаків, а перед забиванням кілків на 100 вуликів треба добре попоїсти, та й коли їх гатять хлопці в степу в суху землю то чує голова сусіднього колгоспу в своїй конторі по відлунні в землі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Якщо матерiал купувати то трохи дорогувато виходить.Я стопчики замiнив арматурой придбав на черметi арматуру порiзав на куски по 80см приварив на серединi та вгорi по 10см кусочки арматури

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я використовую старі колеса R15 R16 по 2 шт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу изготовить себе такие подставки. Устройство: изготовлена из гнутого металлического уголка, порошковая покраска, в транспортном положении боковые ножки входять в каркас рамы. При установке на место не требует дополнительного монтажа. Размеры: Длина — 700 мм Ширина – 360 мм Высота – 350 мм Вес при указанных раз мерах 5 кг. post-4062-1338644777_thumb.jpgpost-4062-1338644797_thumb.jpg post-4062-1338644813.jpgpost-4062-1338644826.jpg
Интересно чтобы заказывать уже готовые, в какую сумму обойдётся одна подставка?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я себе буду делать на зимовники подставки из под бутылок шампанского

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я себе буду делать на зимовники подставки из под бутылок шампанского

Етоже надо прикинте сколько Вам прийдется выпить шампанского.... :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

подставки из под бутылок шампанского

Етоже надо прикинте сколько Вам прийдется выпить шампанского.... :umora:
А что это за подставки, и где их можно найти. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мои тоже на ящиках стоят,только не от шампанского,а проволочные из под пива-молока.Только один минус-траву руками приходиться прорывать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не ящики а бутылки. лом в землю а бутылку через досточку бдобиваешь. я брал на заготовке стекла 160 штук сразу по 80 копеек

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот интересная подставка.1BYD6X_i2yM Место под установку ровнять вообще не надо и при этом ульи можно выставить по уровню.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Вже другий рік використовую підставки своєї хитрої конструкції: металева трубка, або кутник довжиною 30см, зверху і знизу приварюю що під руку попаде(зверху бажано кутник 6-8см), отримуємо одну ножку, далі за верхню частину прикручую саморізами до вулика, таких ніжок на вулик лише три(ніколи не гойдаєтся і вирівнювати легко, під одну ніжку підклав чи то обрізка якого чи камінця і знову все гаразд). Да, на предмет крадіжки теж не погано влітку, я гадаю зрозуміло, а взимку поки одну одірве, іншої не захоче , злодії - народ лінивий , Як гадаєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Поварил новые подставки под ульи для более эфективного использования апилифта

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поварил новые подставки под ульи для более эфективного использования апилифта
А навіщо їх варити? Як на мене труба і так гарно лягає на ящик. В себе маю аналогічні. 3 ящики, 2 труби по 2 метри. і розміщується 5 вуликів паливоди.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Подставки под ульи

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...