Перейти к содержанию

Промышленная пасека в Семёновке, Полтавская область, 3000 семей


Рекомендуемые сообщения

на булатовсто доклад очколаза в трёх сериях, то он сказал шо в зиму ушел с 4000 семей, при том что было 8000, но решили объеденить и вышло 4000 с расчётом восстановиться весной снова до 8000.... блин, где они возьмут 4000 маток????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...
23 часа назад, uam_63 сказал:

Цього ,, експерта,, з бджільництва незнає хіба що пасічник з самого віддаленого села без інтернету або той хто нічим не цікавиться.

Кто-то сбрасывал сюда какое-то видео с этим героем. На 2й минуте того видео появилось очучение, что меня кто-то пытается нае...ть и оно твердо закрепилось за этой фамилией.

Кстати больше о нем я ничего не знаю, живу не в селе, интернет 100 Мб/с. Что-то в вашей теории не так :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

04.12.2020 в 19:27, цыганок сказав:

Очколас это фамилия такая или кликуха ?

Це такий же пасічник, як і Ви, але у нього більша пасіка, ніж у Вас і він охоче розказує, як заробляє на ній гроші.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, asaltan сказал:

Це такий же пасічник, як і Ви, але у нього більша пасіка, ніж у Вас і він охоче розказує, як заробляє на ній гроші.:IMHO:

Щось Ви путаєте. У пана Очколаса є завод схожий як у Вас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, asaltan сказал:

Це такий же пасічник, як і Ви, але у нього більша пасіка, ніж у Вас і він охоче розказує, як заробляє на ній гроші.:IMHO:

а вы видели эту пасеку,а то все про нее слышали,но никто не видел

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, asaltan сказал:

він охоче розказує, як заробляє на ній гроші.

Якщо це Вас не обтяжить, то дайте посилання, а то ніде не бачив

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, asaltan сказал:

Це такий же пасічник, як і Ви, 

:evrika:  ..   Даже он сам лично говорит что ОН НЕ ПЧЕЛОВОД..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Slava1 сказав:

а вы видели эту пасеку,а то все про нее слышали,но никто не видел

є люди які бачили і похвалилися в ютубі, але потім їх змусили про це пожалкувати :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, asaltan сказал:

Це такий же пасічник, як і Ви, але у нього більша пасіка, ніж у Вас і він охоче розказує, як заробляє на ній гроші.:IMHO:

алодую стоя, це найкращий жарт від Вас, добре хочь смайл ( власна думка) в кінці речення поставили:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, larson сказал:

алодую стоя, це найкращий жарт від Вас

Він сьогодні взагалі в ударі, в іншій темі Стретовича науковцем "величав"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Wladimir_K сказав:

Щось Ви путаєте. У пана Очколаса є завод схожий як у Вас.

1. Нагадайте, скільки меду експортував Очколас.:hmm:

2. У мене немає пасіки.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Slava1 сказав:

а вы видели эту пасеку,а то все про нее слышали,но никто не видел

Я довіряю людям, які продавали йому бджіл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, asaltan сказал:

1. Нагадайте, скільки меду експортував Очколас.:hmm:

2. У мене немає пасіки.:dntknw:

Він не обов'язково експортує. Він надає послуги переробки і підготовки  до експорту.

Торік 2 компанії, які в нього переробляли мед напевне сумарно експортували більше 2 тис. т. точно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, asaltan сказал:

1. Нагадайте, скільки меду експортував Очколас.:hmm:

 

Владимир писал не про экспорт а про заводик.   а кто сколько переработал а сколько экспортировал это уже 2 совершенно других вопроса.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

:evrika:  ..   Даже он сам лично говорит что ОН НЕ ПЧЕЛОВОД..

Не треба спорити, а просто зайдіть на сайт єдиного державного реєстру підприємців і забийте прізвище Очколас. Побачите штук з 15 підприємств де він являється директором, засновником , або акціонером. Там достатньо інфи, щоб зрозуміти ким він є.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Slava1 сказав:

а вы видели эту пасеку,а то все про нее слышали,но никто не видел

Очколас Володимир Вікторович "Бізнес-план створення промислової пасіки на 1000 бджолосімей" (див. з 12хв.40 сек):

Якось так!:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да видели мы этот бизнесплан. Вы пасеку покажите.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да бизнес план нарисовать можно , да вот только с продажей мёда ( конечного товара ) могут быть не увязочки  в наших реалиях в Украине , так как у нас не о каком экономически рассчитанном рынке вести речь это что :frusty:. Так что можно хоть супер бизнес план рисовать который должен работать 110% на западе у нас он может развалиться . Договарняки у нас не кто не отменял :umora: примеры приводить не нужно :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, blek-269 сказал:

Да бизнес план нарисовать можно , да вот только с продажей мёда ( конечного товара ) могут быть не увязочки  в наших реалиях в Украине , так как у нас не о каком экономически рассчитанном рынке вести речь это что :frusty:. Так что можно хоть супер бизнес план рисовать который должен работать 110% на западе у нас он может развалиться . Договарняки у нас не кто не отменял :umora: примеры приводить не нужно :hi:

Ви,ще забули про погоду,не один бізнес план,не витримає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Женя Циба сказал:

Ви,ще забули про погоду,не один бізнес план,не витримає.

Как то про это я и не думал . У нас есть нет эти жмоты сговорятся и всё этим планом можно одно место подтереть .

    А погода это когда уже между дверями и дверным проёмом одно место придавит договорнякам жмотам , это последний аргумент . Другое не чего не действует

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, asaltan сказал:

Очколас Володимир Вікторович "Бізнес-план створення промислової пасіки на 1000 бджолосімей" (див. з 12хв.40 сек):

Якось так!:hi:

Трохи не так . це вже після " успішного проекту " :umora: , потрібно було зібрать мед у пасічників для свого заводика , на якому він хотів переробляти мед від пасіки у 16 000 сімей і не зовсім думаю його сімей 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Гурович сказал:

Да видели мы этот бизнесплан. Вы пасеку покажите.

Ятак понимаю - это пасека, которую подымали в Семёновке. Так что там от неё осталось на сегодня? Покажите:please:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, asaltan сказал:

Очколас Володимир Вікторович

Якось так!:hi:

Те, що він створив пасіку, і він її власник ще не значить , що:

3 часа назад, asaltan сказал:

Це такий же пасічник, як і Ви, 

Це дві великі різниці!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, Гурович сказав:

Так что там от неё осталось на сегодня? Покажите

Ну, вибачайте, я не фокусник. Я вірю словам будь-якого пасічника, а якщо бджоли не вижили, то це буває майже з кожним пасічником - я в цьому темний.:hi:

Але я знаю точно, що не можна розміщати рядом велику кількість вуликів і завод. При виявленні на якійсь пасіці інфекційних вуликів ветеринари повинні заборонити відвантаження меду з усіх сусідніх пасік і заводів. Формально, зараз Очколас не має права відвантажувати мед ні з пасіки, ні з заводу, оскільки у нього є інфекційні захворювання (напевне).:IMHO:

P.S. В період колективізації селян лякали, що в колгоспі доведеться спати на одному ліжку і ковдру натягувати трактором. Очколас це спробував!:ooops:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, asaltan сказал:

Очколас це спробував!:ooops:

Він своєю енергією допоміг багатим розлучитись з декількома десятками мільйонів гр. , а пасічникам  реалізувати декілька десятків тис. пакетів. Цікаво дописувачі більше допомогли укр бджільництву.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...