Перейти к содержанию

Промышленная пасека в Семёновке, Полтавская область, 3000 семей


Рекомендуемые сообщения

7 минут назад, konoval_am сказал:

Андрій, у тебе є знайомі, або знайомі знайомих, котрі забагатіли з того, що їм батько пасіку велику залишив? Особисто в мене немає. Я такі власники аптек, магазинів, клінік, фг, виробництв. Але чомусь немає жодного, хто став доларовим міліонером зі спадку у вигляді пасіки.

Країна, у якій ми зараз живемо, відрізняється від тої, де жили батьки. 

Взявши кредита на пасіку в 15 вуликів, треба працювати на іншій роботі, бо ті бджоли будуть виплачувати кредит. А потім щоб розкрутитися власними силами і відводками до 100+ потрібно років 5, не менше. А щоб під пасіку придбати транспорта та обладнання, ще стільки ж. От і рахуйте, 10 років в житті йде на той розвиток. Залишивши у спадок робочий прибутковий готовий бізнес на бджолах, ми зекономимо 10 років життя своїм дітям.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Mаксим сказав:

Країна, у якій ми зараз живемо, відрізняється від тої, де жили батьки. 

Взявши кредита на пасіку в 15 вуликів, треба працювати на іншій роботі, бо ті бджоли будуть виплачувати кредит. А потім щоб розкрутитися власними силами і відводками до 100+ потрібно років 5, не менше. А щоб під пасіку придбати транспорта та обладнання, ще стільки ж. От і рахуйте, 10 років в житті йде на той розвиток. Залишивши у спадок робочий прибутковий готовий бізнес на бджолах, ми зекономимо 10 років життя своїм дітям.

А через 10-15 років у Вас будуть трішки втомлені вулики, підзношене авто, трішки застаріла медогоночка, якась одна катастрофічна зимівля або отруєння на полях. І все спочатку !!! :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Своїм відео вони заявили що вони є, а чим займуться то ще загадка. Час покаже, на добре чи ні. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Mаксим сказал:

Країна, у якій ми зараз живемо, відрізняється від тої, де жили батьки. 

Взявши кредита на пасіку в 15 вуликів, треба працювати на іншій роботі, бо ті бджоли будуть виплачувати кредит. А потім щоб розкрутитися власними силами і відводками до 100+ потрібно років 5, не менше. А щоб під пасіку придбати транспорта та обладнання, ще стільки ж. От і рахуйте, 10 років в житті йде на той розвиток. Залишивши у спадок робочий прибутковий готовий бізнес на бджолах, ми зекономимо 10 років життя своїм дітям.

Дети хотят иметь кадрированную пасеку - чтоб мёд был, а пчёлы так для экзотики. Сделать улей с нуля надо минимум 1,5 тыс грн. И жить с пасеки в 100 семей в первые 3 года не всегда получается (медогонки, транспортные расходы, сезонный помощник, клиентура и т.д. и т.п.). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, konoval_am сказал:

А через 10-15 років у Вас будуть трішки втомлені вулики, підзношене авто, трішки застаріла медогоночка, якась одна катастрофічна зимівля або отруєння на полях. І все спочатку !!!

Підтримувати стан вуликів, продати старе авто та трохи докинувши придбати новіше, обновити обладнання та відновити пасіку у разі чого значно легше, ніж починати з нуля.

Це все одно що сповідувати філософію "навіщо залишати у спадок будинок,  - він зноситься, треба міняти вікна, двері, треба міняти стріху, робити ремонта зовні та внутрішньо. А ще й пожежа може статися, тоді все нанівець".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Мне иногда кажется мы, общающиеся на форуме,  живем в разных странах.  

Усиленно фу-каем на з/п в 600евриков ( ну здесь да, чужая страна, и много чего другого), на месте 12-15 тыс грн.

То же не то пальто. 

Ну нужно забывать, что у нас средняя з/п в стране что-то в районе 5000 грн, а судя по субсидиям у нас 60% населения не может оплатить даже коммуналку в 2000-3000 грн. 

Я для себя  понимаю, что можно кричать, что я не  пойду на такую зарплату, это когда имеешь раза, как минимум, в 1,5-2 раза больше данной цифры.  Так как это все-таки сумма чистая на руки, и ни что не мешает несколько сократить свою пасеку и получать дополнительный доход к зарплате. 

Здесь есть люди, которые имеют более 100 семей и имеют основную работу. Сам имею з/п несколько меньше заявленной, доход с пасеки, очень доходное подсобное хозяйство, перекрывающие и пасеку и работу, но при возможности где-то подзаработать не упускаю этой возможности.

А пасека в наследство, это конечно хорошо, но вопрос в том захочет ли наследник вообще ей заниматься и в каком состоянии будет это наследство на момент передачи. 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Mаксим сказав:

Підтримувати стан вуликів, продати старе авто та трохи докинувши придбати новіше, обновити обладнання та відновити пасіку у разі чого значно легше, ніж починати з нуля.

Це все одно що сповідувати філософію "навіщо залишати у спадок будинок,  - він зноситься, треба міняти вікна, двері, треба міняти стріху, робити ремонта зовні та внутрішньо".

А Ви запитали Ваших дітей чи їм це потрібно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, konoval_am сказал:

А Ви запитали Ваших дітей чи їм це потрібно?

Так само можна сказати про будь-який бізнес або житло. Якщо не потрібно - вони зможуть його продати. Велика пасіка з транспортом та обладнанням - то великі грощі, це неабиякий актив, що може бути початком іншого бізнесу. Порахуйте, за скільки можна продати, наприклад, 100 бджолосімей з вуликами, яку-небудь радіальну медогонку, яку-небудь газель? Реально не менше 300 000.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Лавр сказал:

Своїм відео вони заявили що вони є, а чим займуться то ще загадка. Час покаже, на добре чи ні. 

Я с Мишакой переговорил, он спросит начальство что бы я смог иногда к ним подъехать и поснимать видео для своего канала, он не против, Нам интересная информация будет а им небольшой пиар. Потому что та девочка на видео просто прочитала, готовые написанные вопросы.Было бы интересно снять уже готовые точки, (например Нагорнюка пасеку видели все только осенью). Очколас, Открыл на днях цех по собирание рамок в Трубайцах, вот может если будет добро поеду поснимаю, от меня это очень рядом. 

Создать данную пром пасеку у них получиться 100%, а удержать её на плаву это покажет время.

7 минут назад, Mаксим сказал:
11 минуту назад, konoval_am сказал:

А Ви запитали Ваших дітей чи їм це потрібно?

Так само можна сказати про будь-який бізнес або житло. Якщо не потрібно - вони зможуть його продати. Велика пасіка з транспортом та обладнанням - то великі грощі, це неабиякий актив, що може бути початком іншого бізнесу. Порахуйте, за скільки можна продати, наприклад, 100 бджолосімей з вуликами, яку-небудь радіальну медогонку, яку-небудь газель? Реально не менше 300 000.

Я тоже уже думал об этом! Не захочет сын держать пасеку, я оставлю себе 50 семей на старость остальное пускай он продает,деньги забирает и делает тот бизнес который ему по душе! Но будущее сына на заправке или стройке или еще типа такого я не хочу! Сейчас с последних сил поднимаю свою пасеку на нормальный уровень

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Андрей Баскевич сказал:

 

Создать данную пром пасеку у них получиться 100%, а удержать её на плаву это покажет время.

Лучше бы ты Андрюха за свою(условно).переживал.То что налаживаешь контакты-хорошо.Однако кто стоит за программами(не только в пчеловодстве) умом их не понять.А исполнители-то такэ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Mаксим сказал:

 Порахуйте, за скільки можна продати, наприклад, 100 бджолосімей з вуликами, яку-небудь радіальну медогонку, яку-небудь газель? Реально не менше 300 000.

Это если искать покупателя заранее, не спеша.   А теперь представим ситуацию, когда Вам в силу необходимости необходимо в августе срочно продать пасеку, в зиму нет возможности (знаний) подготовить Вы уверены, что получите 300 тыс; или в начале сезона наследнику некогда заниматься,  ищете покупателя, рои разлетаются и как итог в любом случае смело можно делить сумму наследства как минимум пополам. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Андрей Баскевич сказал:

от меня это очень рядом. 

Создать данную пром пасеку у них получиться 100%, а удержать её на плаву это покажет время.

6 минут назад, Андрей Баскевич сказал:

 

Вот и помоги коллегам удержаться . Что не поможешь советом ? :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, андрейКАЕ сказал:

Лучше бы ты Андрюха за свою(условно).переживал.

Пути отступление уже продумываю :umora:, но пока рано о чём то говорить. Я уже писал рраньше что зимой и осень я живу в Полтаве, от пасеки это 115км, потому давно уже думал переехать ближе к Полтаве. Жінка не полюбляє Село :umora:

4 минуты назад, крымлы сказал:

Вот и помоги коллегам удержаться . Что не поможешь советом ? :)

Там советчиков больше чем достаточно)) Мне своего добра хватит. Пасека и мой ютуб канал :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Ильич (альп) сказал:

Это если искать покупателя заранее, не спеша.   А теперь представим ситуацию, когда Вам в силу необходимости необходимо в августе срочно продать пасеку, в зиму нет возможности (знаний) подготовить Вы уверены, что получите 300 тыс; или в начале сезона наследнику некогда заниматься,  ищете покупателя, рои разлетаются и как итог в любом случае смело можно делить сумму наследства как минимум пополам. 

Вы имеете ввиду ситуацию, когда я резко в августе умер и никто не знает что делать? Так себе ситуацию Вы предлагаете, знаете ли..:ae:

Давайте еще и метеорит придумаем, падающий на точек. 

С большой долей вероятности я успею вовремя понять, что пасеку пора продавать до того, как умру:). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Mаксим сказал:

Вы имеете ввиду ситуацию, когда я резко в августе умер и никто не знает что делать? Так себе ситуацию Вы предлагаете, знаете ли..:ae:

Долгих лет всем , но как говорится никто не застрахован.

Сам , хотя еще (надеюсь) рано даже думать об этом, вчера оформил страховку с присутствием пункта о выплате наследникам определенной суммы в случае смерти. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Андрей Баскевич, Андрей, ничего что мы плавно перешли в твоей теме с Очколаса на посмертные планы? :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Mаксим сказал:

@Андрей Баскевич, Андрей, ничего что мы плавно перешли в твоей теме с Очколаса на посмертные планы? :)

Нет так не пойдёт, давайте о хорошем.. Давайте уже лучше про пасеку Очколаса, чем про смерть. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Mаксим сказал:

С большой долей вероятности 

В общем не обращайте внимание, после третьей ночной смены, да и настроение не в красную армию, вот и мысли черные в голове копошатся.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Андрій, у тебе є знайомі, або знайомі знайомих, котрі забагатіли з того, що їм батько пасіку велику залишив? Особисто в мене немає. Є такі власники аптек, магазинів, клінік, фг, виробництв, заправних станцій, комплексів відпочинку. Але чомусь немає жодного, хто став доларовим міліонером зі спадку у вигляді пасіки. :hmm:

До нас по запчастини приїджав один чоловік з синами років 3-4. Так от коли він їх отримав то малеча взяла і понесла їх, без батькової вказівки. Я був приголомшений. З таких помічників толок буде. Якщо виховувати дитину в такому дусі то чому б не стати і мільйонером. Головне щоб було бажаннч.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы имеете ввиду ситуацию, когда я резко в августе умер и никто не знает что делать? Так себе ситуацию Вы предлагаете, знаете ли..:ae:
Давайте еще и метеорит придумаем, падающий на точек. 
С большой долей вероятности я успею вовремя понять, что пасеку пора продавать до того, как умру:)

Дай бог Вам здоров'я, але "путі Господні не ісповедіми"

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, Mаксим сказав:

Вы имеете ввиду ситуацию, когда я резко в августе умер и никто не знает что делать? Так себе ситуацию Вы предлагаете, знаете ли..:ae:

Давайте еще и метеорит придумаем, падающий на точек. 

С большой долей вероятности я успею вовремя понять, что пасеку пора продавать до того, как умру:). 

Але це життя. Наприклад залишивши в спадок нерухомість (склади/житлові приміщення) можна її просто законсервувати. І роками вони спокійно чекатимуть свій час. Та й генієм не потрібно бути щоб здати такі речі в аренду. Що буде з пасікою, яку спочинувши в пік сезону, Ви/я/третя особа залише на людину, якій бджоли взагалі не цікаві. А про 3 тис. за вулик з бджолами то Ви явно перегнули. Хочу щоб Ви зрозуміли, що пасіка це досить специфічний бізнес, навіть в плані його реалізації.

1 варіант. Або з часом пасіка вийде на рівень бізнес-проєктів, де будуть наймані працівники і потрібний буде лише управлінець, котрий навіть біля вулика стояти не буде, тоді цей спадок буде цікавим. 

2 варіант. Ви просто залишете своїм дітям де можна буде гірко наробитись і порвати спину. 

Особисто як на мене то 2-й вараіант це не той спадок який більшість людей мріють отримати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Олег Мороз сказал:


До нас по запчастини приїджав один чоловік з синами років 3-4. Так от коли він їх отримав то малеча взяла і понесла їх, без батькової вказівки. Я був приголомшений. З таких помічників толок буде. Якщо виховувати дитину в такому дусі то чому б не стати і мільйонером. Головне щоб було бажаннч.

 

Недавно попалась статья насчет миллионеров. На сегодняшний день порядка 80% состояний было заработано самими владельцами этих состояний. Причем во всех сферах экономики.  И только 20 было получено по наследству. 

Точно так же среди наследников есть как и приумножившие полученное, так и просравшие все.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, konoval_am сказал:

А про 3 тис. за вулик з бджолами то Ви явно перегнули

Звичайно це занадто 3000, я про таке не писав. 300 000 з вуликами, медогонкою та "Газеллю" ("джентельменський набір")

11 минуту назад, konoval_am сказал:

Що буде з пасікою, яку спочинувши в пік сезону, Ви/я/третя особа залише на людину, якій бджоли взагалі не цікаві.

На практиці дід передає сину, син онукові. При чому до моменту передачі що син, що онук розбираються, що до чого, бо на тій пасіці зростали та ради дадуть як не продовжувати, так продати.

Якщо конкретно про мене, то я маю двох синів, обидва навчаються. Жоден не може робити вулики так само як виводити маток, бо до першого я не допускаю, а друге їм ще не потрібне. Проте на їх роки вони грамотно можуть і вчасно розширити, і зробити відводок протирій, і відкачати мед, і підготувати в зиму. За майбутнє своєї пасіки я не переймаюсь. Не схочуть тримати, продадуть, роями пасіка точно не піде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Mаксим сказав:

Звичайно це занадто 3000, я про таке не писав. 300 000 з вуликами, медогонкою та "Газеллю" ("джентельменський набір")

На практиці дід передає сину, син онукові. При чому до моменту передачі що син, що онук розбираються, що до чого, бо на тій пасіці зростали та ради дадуть як не продовжувати, так продати.

Я радий що Ви впевнені в тому, що Ваш син/онук дадуть раду. Я, до прикладу, не впевнений в тому, буде він через 30 років в Україні чи ні. І хоч і буду намагатись привити йому любов до бджіл в той же час не хочу повісити йому ярмо на шию і звузити кругозір в плані вибору подальшого шляху в житті. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Mаксим сказал:

На практиці дід передає сину, син онукові. При чому до моменту передачі що син, що онук розбираються, що до чого, бо на тій пасіці зростали та ради дадуть як не продовжувати, так продати.

Моему сыну 10 лет и не смотря на всю доходность моих занятий, я ему уже давно вдалбливаю в голову, что нужно хорошо учиться, я со своей стороны приложу все условия для того, что бы он получил хорошее образование (благо в голове имеется для этого ), потом найти хорошую работу с хорошей з/п , а не вкалывать как папа с мамой. 

 Поэтому я далеко не уверен, что мой сын будет жить рядом со мной и у него будет время для про должения и продажи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Промышленная пасека в Семёновке, Полтавская область, 3000 семей

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...