Перейти к содержанию

Промышленная пасека в Семёновке, Полтавская область, 3000 семей


Рекомендуемые сообщения

12 години тому, Посторонним В. сказав:

Организовав пасеку, где один пчеловод работает на 500 семей, вы пять человек лишаете работы и дохода. Не прибыли!

То Вы п'ятьох людей лишили роботи?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Андрюха стой там где стоиш и не волнуйся так .И помни про ловушки .Выступление отменное. Я думал что все намного серьезней :umora:.Пожелаем им большего плаванья в бурной реке .Натирай ловушки клев как на черных камнях.

Продивився відео години 2 назад. Все що вони розповідали схоже на бла бла бла. Ключова фраза " Я консультант мінапк і закон про бджільництво напишу який захочу". Оце саме страшне, бо як завжди пишуть тільки під себе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, wwlo сказав:

Це реалії дня-нічого не поробиш.Великий бізнес ринувся в пасічникування начитавшись хвальків(в том числі і на нашому форумі) про медозбори по 120 кг з сімї.Є і в нас такі специ.Я говорю про такі пасіки як про фабрики по переробці цукру.Вони завжди на кочівлі стоять самі.Особливо для них цінне безмедозбірне вікно між ранньовесняними взятками і соняшником.Або весною сироп шпарять,а потім продають як акацію.3000 сімей для України це капля в морі.Але нам треба вчитись в них(бізнесменів)Обєднуватись в спілки і можливо брати землю в аренду і сіяти медоноси,щоби заповнювати ці  безвзяточні вікна перед соняшником.

Якщо вних буде стояти по 3-4 сім'ї на гектар соняшника то мабуть теж прийдеться шпарити сіроп. А якщо не сироп то бджоли почнуть з соняха носити олію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, mashika сказал:

Дозволу власника пасіки на публікацію я не отримував тому не буду навідь коментувати а то ще знову ноги в тазик з цементом Стрельчук будє засовувати.

Тут и без меня желающих много из Днепра :umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пораскинул тут мозгами, посмотрел еще раз видео и понял, почему Очколас и [mention=349]mashika[/mention] выбрали УС. Потому что пасека будет в первую очередь опылительного направления (все их выступление пропитано опылением). Мед у них предполагается как бонусный побочный продукт. Тогда понятно, почему УС а не другие. Все другие промпороды заточены на мед (карпатка, карника, бакфаст, итальянка), у них резкий старт, подготовка к раннему взятку, провал в июне с роями и главный взяток в июле-августе. У УС медленный старт, но планомерное стабильное наращивание к главному взятку. Роение УС после акации встречается реже, чем у карпатки, например, потому что семья УС после акации все еще в фазе роста, когда карпатка уже эту фазу прошла и входит в фазу размножения. 
Видимо, организаторы проекта не делают ставку на весенний мед, а предпочитают ровное, без резких скачков, наращивание мяса на опыление и на главный взяток в июле. Со своевременной заменой маток выбор УС породы для пасеки опылительного характера оправдано.

Ви думаєте що вони змогли б кричати що привезуть бакфаст чи карніку? Та в них тоді б пасіка накрилась мідним тазом зразу.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Олег Мороз сказал:

Ви думаєте що вони змогли б кричати що привезуть бакфаст чи карніку? Та в них тоді б пасіка накрилась мідним тазом зразу.

Ні, не думаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Рус сказал:

Так вот кому военрук маток отправляет:hmm:Пасека за зиму на порядок увеличилась

 

 

Пасека в:вна

Стаж:свыше 25 лет

Kоличество семей:Больше 500 семей

Я так понимаю, пока я бегал по заснеженным полям в ожидании дружного облёта, коллеги подшутили тут надо мной, внеся коррективы в мой профайл. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але хоч облетілися?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, gardener сказал:

Але хоч облетілися?

Я - так очень даже. Завтра буду с утра рихтовать диски кувалдой.

 

1 час назад, Олег Мороз сказал:

Ключова фраза " Я консультант мінапк і закон про бджільництво напишу який захочу". Оце саме страшне, бо як завжди пишуть тільки під себе.

 

:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если они хотят платить от 10-15 тыс. то могут рассчитывать на таких  неуков как я, ну и немного круче. 

Еще могут рассчитывать на пчеловодов с жилой предприимчивости, но тогда будущего в пасеки нет.

 

Самое не понятное мне, это контроль за жилой предприимчивости нанятых пчеловодов.

 

Еще кто в теме, дайте номерок  куда звонить по поводу собеседования:hi:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Если они хотят платить от 10-15 тыс. то могут рассчитывать на таких  неуков как я

То есть вы считаете, что заработать за год 180 000 грв для обычного сельского парубка - ука... это как два пальца об асфальт?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Посторонним В. сказал:

То есть вы считаете, что заработать за год 180 000 грв для обычного сельского парубка - ука... это как два пальца об асфальт?

То есть я считаю, что как раз для  обычного сельского парубка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Если они хотят платить от 10-15 тыс. то могут рассчитывать на таких  неуков как я, ну и немного круче. 

Еще могут рассчитывать на пчеловодов с жилой предприимчивости, но тогда будущего в пасеки нет.

Там по моему зарпата пчеловода 3200 +% какой-то. Я так понял набирут просто с улицы людей и начнут обучать.Пчеловод имеющий знание 15 тищ не пойдёт. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Андрей Баскевич сказал:

Пчеловод имеющий знание 15 тищ не пойдёт. 

Зачем им пчеловод имеющий знания?! Они будут набирать как-раз людей которые сильно не "варятся" в этом деле:IMHO1: В принципе это и в видео сказано 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Олег Мороз сказав:

Продивився відео години 2 назад. Все що вони розповідали схоже на бла бла бла

Що саме Ви вважаєте нереальним? Правове поле чисте. Чи вигідно економічно? - а навіщо ж вони це затівають коли ні. Про матчастину я навіть не говорю, це простіше простого. Медоносів вистачає,  земля для розміщення пасіки, точків також не проблема. Реалізація продукції налагоджена. Сумнів може викликати лиш кадрове питання, точніше, брак вмотивованих і достатньо професійних пасічників. Але чи так це вже неможливо вирішити? Думаю, що це також проблема тимчасова, впевнений, що знайдеться достатньо бажаючих з числа молодих пасічників, які не мають коштів для суттєвого розширення  власної пасіки. Ну їдуть же наші хлопці в Канаду, США і вони там затребувані. Кадри - це справа часу. До того ж спеціалістів не так вже багато і потрібно, а на підсобників можна і кастинг проводити.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Андрей Баскевич сказал:

Там по моему зарпата пчеловода 3200 +% какой-то. Я так понял набирут просто с улицы людей и начнут обучать.Пчеловод имеющий знание 15 тищ не пойдёт. 

С ловушками кто-то правильно подсказал...

 Но, неужели это серьёзно:

"...Планируют сеять 1000га гречки и 300га фацелии, только непонятно кто им даст там землю для этого!

Полезно будет многим пчеловодам. Если точно будет такая пасека в 3000 семей..."

За деньги и неплохие, пайщики не только землю, а и домики к ней отдадут.:IMHO1:

Вопрос, что эти крохи для 3.000 семей? Приплюсуйте еще с половину таких же семей местных и залётных, - и картина будет убогой.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да и вообще,- :frusty: это тема серьезная или опять кто-то кого-то "повел"...:evrika::rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Андрей Баскевич сказал:

Пчеловод имеющий знание 15 тищ не пойдёт. 

Андрей, как вы думаете, сколько нужно иметь знаний и пчелосемей, чтобы получить чистыми 15 тыщ в месяц? Или 180000 в год?

Усложняю вопрос, сколько нужно пчелосемей для местности с нестабильной акацией и главным, а часто и единственным,  взятком с подсолнуха?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Беги Лола, беги!"
Та не переживай ты так, все будет хорошо![emoji6]

Так а що ж там буде хорошого?

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Назву теми треба "підрихтувати" 16000 сімей!!!!    на 40-вій хвилині...  
А на 52 хвилині обіцяє купити у Вас весь! мед роширюватись треба[emoji4]

По 4 сім'ї на гектар, де там буде мед?

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

:Jumpy::ay:

Так вони вже прийшли і почали вчити.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що саме Ви вважаєте нереальним? Правове поле чисте. Чи вигідно економічно? - а навіщо ж вони це затівають коли ні. Про матчастину я навіть не говорю, це простіше простого. Медоносів вистачає,  земля для розміщення пасіки, точків також не проблема. Реалізація продукції налагоджена. Сумнів може викликати лиш кадрове питання, точніше, брак вмотивованих і достатньо професійних пасічників. Але чи так це вже неможливо вирішити? Думаю, що це також проблема тимчасова, впевнений, що знайдеться достатньо бажаючих з числа молодих пасічників, які не мають коштів для суттєвого розширення  власної пасіки. Ну їдуть же наші хлопці в Канаду, США і вони там затребувані. Кадри - це справа часу. До того ж спеціалістів не так вже багато і потрібно, а на підсобників можна і кастинг проводити.
 

Виразом бла бла бла я хотів показати що в цьому відео переливають з пустого в порожнє майже годину. Що в них з пасікою не вийде я не думаю. Це прорахований бізнес проект і не "хлопчиками на побігушках". Про те що можуть бути підводні камені, то вони і самі знають, але на камеру не розповідають. Все повинно виглядати красиво. По крайній мірі красиво.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Посторонним В. сказал:

Андрей, как вы думаете, сколько нужно иметь знаний и пчелосемей, чтобы получить чистыми 15 тыщ в месяц? Или 180000 в год?

Усложняю вопрос, сколько нужно пчелосемей для местности с нестабильной акацией и главным, а часто и единственным,  взятком с подсолнуха?

180000 грн / 30 грн/кг = 6 000 кг. 6 000 кг / 50 кг с пс = 120 пс. Это только подсолнух, по цене 30 грн/кг по 50 кг с семьи. 

Нужно увеличить до 150 пс, потому что сахар, бензин, лекарства. 

150 пс на сегодняшний день держать на одном точке вполне реально и иметь чистыми 15 тыс в мес.(При условии, что период роста пасеки пройден - т.е. улья, вощина на расширение пасеки, оборудование для распечатки и откачки, транспорт уже куплены). 

Вопрос в другом - 180 000 грн в год это же на одного человека, а пасека даже в 150 ульев без помощников не обходится - дети, жена...Тут или дети пока не ушли на свои хлеба или жена-домохозяйка, но тогда это весь доход семьи, а не на одного человека. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Олег Мороз сказал:


Виразом бла бла бла я хотів показати що в цьому відео переливають з пустого в порожнє майже годину. Що в них з пасікою не вийде я не думаю. Це прорахований бізнес проект і не "хлопчиками на побігушках". Про те що можуть бути підводні камені, то вони і самі знають, але на камеру не розповідають. Все повинно виглядати красиво. По крайній мірі красиво.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk
 

Думаю все простіше, на Україну , якась з міжнародних організацій виділили гроші під такі проекти в с/г господарстві, ось і з'явився такий проект, гроші виділяються на короткий термін і за них лише потрібно відзвітувати, а далі буде зрозуміло чи з цього щось вийде. 

Керуючий людина з досвідом з-за кордону, трохи нижче рангом те ж наберуть напевне з досвідом, а всім іншим мінімалка, а тут в основному 3200 за % мовчу.

В цій справі, якщо брати її організовувати, є всі вихідні дані, можна навіть запланувати вихід приблизний продукції і отриманий дохід і все інше, взяти спеціаліста ручку і бумагу і порахувати, і немає якщо заробляти тільки медом прибутку, а логістичні витрати будуть значні, про запилення мені не віриться, що комусь потрібно у нас за такі речі багато платити.

Якщо був би цей бізнес прибутковий, то у кожному районі агрохолдинги такі пасіки створили і кошти у них набагато побільше ніж у наших організаторів, а так сіють сою, ріпак, сонях, кукурудзу і будуть переробку і купують закордону техніку.

4 минуты назад, Mаксим сказал:

180000 грн / 30 грн/кг = 6 000 кг. 6 000 кг / 50 кг с пс = 120 пс. Это только подсолнух, по цене 30 грн/кг по 50 кг с семьи. 

Нужно увеличить до 150 пс, потому что сахар, бензин, лекарства. 

150 пс на сегодняшний день держать на одном точке вполне реально и иметь чистыми 15 тыс в мес.(При условии, что период роста пасеки пройден - т.е. улья, вощина на расширение пасеки, оборудование для распечатки и откачки, транспорт уже куплены). 

Вопрос в другом - 180 000 грн в год это же на одного человека, а пасека даже в 150 ульев без помощников не обходится - дети, жена...Тут или дети пока не ушли на свои хлеба или жена-домохозяйка, но тогда это весь доход семьи, а не на одного человека. 

А у Вас скільки на 1 точку. До соняшника чим кормити будете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

А у Вас скільки на 1 точку. До соняшника чим кормити будете?

Написав про медозбірні умови свого регіону (нестабільна акація та соняшник, саме як бажав @Посторонним В.). 

Нестабільна акація у нас означає, що є роки, коли її немає товарної, але ще не було на моїй пам"яті року, коли на акації сухі гнізда. Тобто починаючи з садів, через ріпак та на акації сім"ї їдять завжди вдосита та гарно ростуть, навіть якщо нема що качати в магазинах. Після акації (як з"їдять ту що в гнізді) до соняшника буває, що треба пару раз підкормити у червні. Але не увесь червень. Саме один-два рази, бо в нас підспівають лох, шавлія та буркун та з"являється підтримка.

Звичайні точки на Дніпропетровщині у бригадах нараховують 150-200 бджолосімей. Більше не траплялось. В нас у позаминулом році в бригаді під 200 бс взято 65 кг соняха на круг, в минулому на 150 вуликів по 55 кг. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Mаксим сказал:

Написав про медозбірні умови свого регіону (нестабільна акація та соняшник, саме як бажав @Посторонним В.). 

Нестабільна акація у нас означає, що є роки, коли її немає товарної, але ще не було на моїй пам"яті року, коли на акації сухі гнізда. Тобто починаючи з садів, через ріпак та на акації сім"ї їдять завжди вдосита та гарно ростуть, навіть якщо нема що качати в магазинах. Після акації (як з"їдять ту що в гнізді) до соняшника буває, що треба пару раз підкормити у червні. Але не увесь червень. Саме один-два рази, бо в нас підспівають лох, шавлія та буркун та з"являється підтримка.

Звичайні точки на Дніпропетровщині у бригадах нараховують 150-200 бджолосімей. Більше не траплялось. В нас у позаминулом році в бригаді під 200 бс взято 65 кг соняха на круг, в минулому на 150 вуликів по 55 кг. 

То і з цих 55-65 кг. потрібно рахувати прибуток і це при умові, що далі пасіку потрібно вивозити на кочівку, а  у витати врахувати ще цукор для підкормки. Можете порахувати дохід.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Wladimir_K сказал:

То і з цих 55-65 кг. потрібно рахувати прибуток і це при умові, що далі пасіку потрібно вивозити на кочівку, а  у витати врахувати ще цукор для підкормки врахувати. Можете порахувати дохід.

Саме тому я брав  історичний мінімум по соняху 50 кг з сім"ї, середню ціну соняха 2016-2017 30 грн/кг, відсутність товарної акації, 150 вуликів замість 120. Навіть за цих умов 180 000 грн можливі. Про це я писав у пості вище (і про цукор, і про паливо).

Повернусь до теми. Навіщо обслуговувати чужі 500 вуликів за 15 000 на місяць, коли можна володіти своїми 150 вуликами з тим самим фін. результатом та за бажанням та можливістю зрости до тих самих 500 вуликів та мати не 15 000, а втричі більше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Промышленная пасека в Семёновке, Полтавская область, 3000 семей

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...