Перейти к содержанию

Перчатки пасечника


BeeDeny

Рекомендуемые сообщения

13 минуты назад, Шульц сказал:

До сьогоднішнього дня я вважав що це може зробити кожен хіба за винятком тих у кого виражена алергія. Але бачу що за багато років імунітет у Вас не виробився, значить метод підходить не всім, або потрібен системний підхід, тобто інтенсивне насичення організму ядом, а Ви намагаєтесь щоб Вас не вкусила ні одна бджола і яду для вирорблення імунітету недостатньо.

У мого знайомого , алергія на бджолиний яд виникла після багатьох років спілкування з бджолами . Колись ужалення переносив добре , працював на пасіці . А потім , в один момент , скрутило так , що швидку викликали . І все - кінець пасічникуванню . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну так и в позапрошлом году здесь на форуме распродавали пасеку из-за возникшей аллергии после многих лет пчеловодства.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня нет аллергии на укусы, но как-то неприятно когда жалят, не нравиться мне это. Работаю в перчатках таких как на фото, доволен на все 100%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

За допомогою автора теми, сьогодні отримав перчатки з Аліекспрес. Перчатки нічим не відрізняються від тих що продаються в нашому магазині для пасічників. А от ціна в два рази дешевша. Якби знав, то замовив би дві пари.  Дякую Денис:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Фото перчаток що працюю сам і помічники в цьому році.Чим видатні? ціна 120гр. на "Курчатівському ринку"(хозринок у Дніпрові),спочатку думав,що треба буде пришити брезентові общлага,але попрацювавши так в якому вигляді були придбані- необхідності не бачу.Ці м'якші від моїх робочих,краще відчуваеш дотик.Пасічницькі перчатки на відкритті сезону на горі Пивисі коштували 250гр.

100_0367.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не могу размер выбрать. С приложения. Или там один размер? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Перчатки (Алиэкспресс)
Не могу размер выбрать. С приложения. Или там один размер? 

Если вы про алиэкспрес, то там один размер. По факту получается 110грн перчатки.ждать недели три.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Использую перчатки купление в Эпицентре прорезиненные в основном при откачке,пчела их не пробивает, перчатки лежат всегда в кармане комбинезона,перед работой с пчелами руки смазываю маслом  мяты  перечной или мелиссой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Минулого року замомовляв українські, шкіра дуже тоненька, мягка. То була пробна партія. Робити в них дуже комфортно. Бувало так, що деколи поодинока (один-два укуса) бджола прокусувала, коли напад активний і попадає на місце згину ( там де шкіра натягнута і щільно пристає до руки). Але то не так кретично, як для мене. Головне, що не такі дубові. Відчуття майже, як в медицинських. До цього перепробував і польські і американські і пакестанські. Пакестанські теж нічого, а от американські і польські зовсім не зручні. Китайські не пробував, но думаю вони такіж як американські. Бо Америка сама не шиє, все везе з Китаю. 

IMG_4861_small.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Shmel сказал:

Минулого року замомовляв українські, шкіра дуже тоненька, мягка. То була пробна партія. Робити в них дуже комфортно. Бувало так, що деколи поодинока (один-два укуса) бджола прокусувала, коли напад активний і попадає на місце згину ( там де шкіра натягнута і щільно пристає до руки). Але то не так кретично, як для мене. Головне, що не такі дубові. Відчуття майже, як в медицинських. До цього перепробував і польські і американські і пакестанські. Пакестанські теж нічого, а от американські і польські зовсім не зручні. Китайські не пробував, но думаю вони такіж як американські. Бо Америка сама не шиє, все везе з Китаю. 

IMG_4861_small.jpg

Це наші вітчизняні? Дайте будь ласка ссилку в лічку .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...
В 17.02.2017 в 14:14, Винодел сказал:

вважаю ще рано на смітник,

Явно рано. У меня подобные перчатки(чистая кожа) уже пятый сезон. Просто зимой, в морозный день, я одеваю их что бы поработать лопатой по расчистке дворовой территории от снега. К концу рабочего дня на перчатках почти нет следов прополиса. Затем чищу их бесцветным сапожным кремом и вешаю их в пчёльник до весны. Посторонние запахи испарять.

 А сейчас купил для дочки(захотела стать моим помощником)  какие то тонкие. Материал похож на болонь. Пальцы были длинные, как будто для щупалец. Когда я их подгонял по размеру, то увидел, что иголка их прошивает легко, как пустое место. Неужели их пчёлы не прокусят?:hmm:

 

SDC10831_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Перчатки пасечника
  • 4 years later...

Натрапив в інтернеті на "рукавички зі спілка"

Хто знає, що це за "звір" такий - спілок? :hmm:

І чи можна їх (рукавиці) використовувати в пасічній роботі. Ціна дуже приваблива.

як приклад  https://zizdnipro.info/rukavychky-zi-spylka-ta-shkiry-ua/rukavychky-zi-spylka-ua/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, ромео сказав:

Хто знає, що це за "звір" такий - спілок? :hmm:

Гуголь знає https://ultra-leather.com/news/shho-take-spylok-ta-dlya-yakyh-vyrobiv-vin-potriben/

Теоретично повино би підійти до роботи з бджолами. Але якшо й не приймуть. то невелика втрата. Аж собі захотілося таких.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хоча хто знає з якої то шкіри. Я колись такі пробував https://zizdnipro.info/rukavychky-zi-spylka-ta-shkiry-ua/krahy-arhonshchyka-ua/ пише шо з козячої шкіри. То бджоли падали на них роєм і гризли, гризли.. жалили

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, gardener сказав:

хоча хто знає з якої то шкіри. Я колись такі пробував https://ultra-leather.com/news/shho-take-spylok-ta-dlya-yakyh-vyrobiv-vin-potriben/ пише шо з козячої шкіри. То бджоли падали на них роєм і гризли, гризли.. жалили

посилання дублюється з посту вище...

там має бути якесь інше?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, ромео сказав:

посилання дублюється з посту вище...

там має бути якесь інше?:hmm:

вибачаюсь, виправив, дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зазвичай "наші" повинні бути ззовні гладенькі, пофарбовані в світлі кольори без тряпьяних вставок і ділянок з замшею, колишній власник-цап або коза. Купував багато ,різних, деякі відпорював абшлага, доточував з "шовкової" тканини, бо білого тонкого брезенту не знайшов. По розміру треба брати аби рука ледь пролізла, з часом розносяться, стануть як "капшуки", з'являться дірки на пальцях які можна не" штопати"( не хвате й на раз). Годів три тому сотня гривен була їм ціна(мінімально -оптимальна), це за господарчі, не пасічницькі спеціалізовані( з вент. вставками). З усих, що купував, тільки дві пари вважаю обмежено придатними-дуже грубі, навідь корпуси носити не вхватиш надійно. Грубими робитимеш довго але як "водолазними"(метафора),добре захищен від жал але робити обмежені операції. Тонкими, лагідними можна хоч маток мітити але на сезон не хвате.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...