Jump to content
sij

Выбор медогонки: общее обсуждение

Recommended Posts

8 часов назад, Николай S сказал:

Мне интересен бак именно такого размера с ручками, желательно нижней опорой и краном, остальное то  есть ротор, кассети и привод не интересует

Я думаю, що на АВВ100 Вам без проблем продадуть таку комплектацію.

• Like 1
10 часов назад, Макарыч57 сказал:

Я в этой теме кинул вам ссылку на 2-х рамочную с лысоня медогонку её удалили :blink: если надо магу повторить в лс....

• Like 1
9 часов назад, Николай S сказал:

, б/у тоже устроит....

Скиньте желаемые размеры в личку может договоримся...

38 минут назад, Александр К. сказал:

Я в этой теме кинул вам ссылку на 2-х рамочную с лысоня медогонку её удалили :blink: если надо магу повторить в лс....

Если не сложно, то напишите в лс. На сайте официального представителя я цены смотрел. Лысонь мне сказал только за одного официального представителя из Львова.

Я видел еще одно предложение на харьковском сайте, но указанной ими модели в каталоге Лысоня нет. 

Edited by Макарыч57

Свій вибір зупинив на медогонці братів Хамаза. Сьогодні, після більш як року очікування, нарешті отримав. Радіти радію. Та трошки настрій підпортила ціна за пересилку -1300. А потім вона ще й у двері не пройшла, щоб в хату внести.:) Прийшлося тимчасово в майстерню до станка. На вулиці мороз, телефони швидко дорозрядилися, так що ні відео, ні фото хорошого не зняв. Хіба завтра.

IMG_20210130_164702_552.jpg

IMG_20210130_164711_859.jpg

• Like 6
52 минуты назад, бігунець сказал:

Та трошки настрій підпортила ціна за пересилку -1300

Уже бы  и за медогонку цену назвали 

• Like 8
10 часов назад, бігунець сказал:

медогонці

На 32 рамки?

Какая сейчас  ей цена?

У меня такая лет 6......

• Like 1
6 минут назад, ved сказал:

На 32 рамки?

Какая сейчас  ей цена?

У меня такая лет 6......

Зараз брати виготовляють при цьому ж діаметрі баку на 32 напіврамки чи рута, або ж на 48 напіврамок і 24 рута. Довго вагався, врешті зупинився на 32. Вирішив, що цього повністю достатньо для відкачки на кочівлі для 2 чоловік.

• Thanks 1
3 минуты назад, бігунець сказал:

зупинився

Ок

Edited by Vedd
20.11.2019 в 19:11, бігунець сказав:

Так медогонку треба ж купувати незалежно від того, яка ціна на мед. Відкачувати чимось тре. Так сталося, що минулого року перевага була віддана авто, а медогонку запланував купити в цьому році.

З оцинкованого відра воду можна пити, мед в бочках можна зберігати...Висновок: медогонку  треба купувати якісну та дешеву ( можна і оцинковану), а в майбутньому тримати в чистому і сухому стані. Маю 3 медогонку, майже нові купував по смішним ці нам ( від 40 до 200 гривень). Хороший інструмент не зробить невмілого майстром...

13 минут назад, Віктор60 сказал:

медогонку  треба купувати якісну та дешеву ( можна і оцинковану)

Сначала Вы станете оператором рынка, потом Ваши мощности из формальных превратятся в материальные и по финалу Вы заплатите штраф за использовании в производстве несертифицированного оборудования из ржавеющей стали. 

• Thanks 1
2 хвилини тому, Mаксим сказав:

Сначала Вы станете оператором рынка, потом Ваши мощности из формальных превратятся в материальные и по финалу Вы заплатите штраф за использовании в производстве несертифицированного оборудования из ржавеющей стали. 

Не думаю що пасіки в 30-50 сімей скоро будуть серйозно контролювати...Оптовикам байдуже якою медогонку ви

качаний мед. Не претендую на універсальність, але при таких оптових цінах занадто вкладатись не рекомендую (особливо новачкам)- якщо пасічникування не піде- проблематично повернути вкладені кошти.

• Thanks 1
23 минуты назад, Віктор60 сказал:

Не думаю що пасіки в 30-50 сімей скоро будуть серйозно контролювати...Оптовикам байдуже якою медогонку ви

качаний мед. Не претендую на універсальність, але при таких оптових цінах занадто вкладатись не рекомендую (особливо новачкам)- якщо пасічникування не піде- проблематично повернути вкладені кошти.

30-50 - согласен. Я писал про промышленников. 

6 часов назад, Віктор60 сказал:

З оцинкованого відра воду можна пити, мед в бочках можна зберігати...Висновок: медогонку  треба купувати якісну та дешеву ( можна і оцинковану), а в майбутньому тримати в чистому і сухому стані. Маю 3 медогонку, майже нові купував по смішним ці нам ( від 40 до 200 гривень). Хороший інструмент не зробить невмілого майстром...

Кожному своє. 

• Like 2
9 часов назад, Віктор60 сказал:

Потрібно поважати себе і свій труд. І особисто я б ніколи не купував би відносно дешеву медогонку, тим більше з оцинковки і так саму іншу річ.

Не настільки ми багаті, щоб такі речі купувати.

Інструмент повинен бути якісний, надійний і приносити задоволення в роботі.

• Like 6
  • Thanks 2
02.02.2021 в 06:44, Wladimir_K сказав:

Потрібно поважати себе і свій труд. І особисто я б ніколи не купував би відносно дешеву медогонку, тим більше з оцинковки і так саму іншу річ.

Не настільки ми багаті, щоб такі речі купувати.

Інструмент повинен бути якісний, надійний і приносити задоволення в роботі.

Частково згоден...Однак Ви ж зберігаєте мед в бочках...В бочках краска з внутрішньої сторони довго контактує з медом та немає впевненості в 100 процентів, що краска харчова.При дотриманні правил гігієни може бути і оцинкована медогонка . Звичайно, це моя особиста думка.Чи варто вкладати значні кошти в інвентар при  оптовій ціні меду 30 -45 гривень за кг? Чи може медогонка з нержавіючої сталі або алюмінію краще відкачує медові рамки? В мене їх три, але принципової різниці не помітив.

1 минуту назад, Віктор60 сказал:

Частково згоден...Однак Ви ж зберігаєте мед в бочках...В бочках краска з внутрішньої сторони довго контактує з медом та немає впевненості в 100 процентів, що краска харчова.При дотриманні правил гігієни може бути і оцинкована медогонка . Звичайно, це моя особиста думка.Чи варто вкладати значні кошти в інвентар при  оптовій ціні меду 30 -45 гривень за кг? Чи може медогонка з нержавіючої сталі або алюмінію краще відкачує медові рамки? В мене їх три, але принципової різниці не помітив.

Купивши сучасну медогонку автомат точно можна відчути різницю.

Технології пішли далеко вперед.

• Like 3

Для чого медогонка автомат на пасіці в 10 чи 50 бджолосімей? Таких пасік більшість в селян.Володя, не ображайтесь, але дійсно важко зрозуміти Вашу  думку...Я не про промислову пасіку,а про присадибну.Адже кожен пасічник повинен мати необхідний інструмент...

22 минуты назад, Віктор60 сказал:

Для чого медогонка автомат на пасіці в 10 чи 50 бджолосімей? Таких пасік більшість в селян.Володя, не ображайтесь, але дійсно важко зрозуміти Вашу  думку...Я не про промислову пасіку,а про присадибну.Адже кожен пасічник повинен мати необхідний інструмент...

На такій пасіці 3-4 рамочна медогонка нормальна з нержавійки і касети повинні бути не з сітки.

• Like 1

Згоден.Не всі хочуть стати промисловиками, та не всім дозволяють умови та здоров'я. Відповідно треба підходити до вибору інструменту... В будь-якому випадку заняття бджільництвом приносить море задоволення та непоганий  чесний додатковий заробіток...

• Like 2
  • Haha 2
В 19.02.2021 в 19:53, Віктор60 сказал:

Для чого медогонка автомат на пасіці в 10 чи 50 бджолосімей? 

а какая разница сколько семей? самое главное, смысл  работы такой медогонки ,что вся операция откачки занимает два подхода,к медогонке,  загрузка и выгрузка в конце

сам процесс  участия человека сведён к минимуму, , нажал кнопку "старт" и забыл, занимайся в это время другими делами, распечатывай рамки, а к самой медогонке больше подходить нет надобности,(например чтобы рамки перевернуть.)

наглядно  показано на этом видео:

https://www.youtube.com/watch?v=UY-uTNK5P64

Липецкая обл. г. Грязи   автор видео   Колесников Игорь Иванович

на видео  работа  блока управления  электроприводом -   «Альбатрос»  "

5-й режим  цикл разбит на три части с реверсом   для двигателя Г-108 

работа на 5-м  технологическом режиме  откачки   Июль 2016г

Edited by mag58
35 минут назад, mag58 сказал:

а какая разница сколько семей? самое главное, смысл  работы такой медогонки ,что вся операция откачки занимает два подхода,к медогонке,  загрузка и выгрузка в конце

Балавство это.Идеальный вариант для пасеки 10-50 пчелосемей 4-х рамочная полуавтомат с возможностью ручного привода.Лучшего варианта не придумать на все случаи жизни и цена в 2 раза ниже.И для стационара и для кочевки.

• Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
4 часа назад, Иван Иваныч сказал:

Балавство это.Идеальный вариант для пасеки 10-50 пчелосемей 4-х рамочная полуавтомат с возможностью ручного привода.

С 50 семей по 4 магазина снял и 2 000 рамок вручную откатал

4 часа назад, Иван Иваныч сказал:

Лучшего варианта не придумать на все случаи жизни

:rofl::rofl::rofl:

• Like 1
  • Haha 1
4 минуты назад, Гурович сказал:

С 50 семей по 4 магазина снял и 2 000 рамок вручную откатал

:rofl:Ну да как в анекдоте,а почему я вашей бензопилой не могу напилить заявленные кубометры.Продавец берет осматривает и спрашивает,а вы ее заводить пробовали,Ах так она еще и заводится.Вот кто вам виноват ,что не понимаете что такое полуавтомат.А в чем плюс,если у вас на автомате выйдет блок управления из строя либо еще чего нибудь то все вы откачались и пока купите новый потери в медосборе не на одну медогонку ,а на полуавтомат 5 минут времени поставил ременной привод и качай дальше ,пока новая деталь к электроприводу прибудет.

• Haha 1