Перейти к содержанию

Выбор медогонки: общее обсуждение


sij

Рекомендуемые сообщения

В 10.12.2015в19:36, Кагарлик сказал:

Китайці викачують ''під котовського''

У нас теж таких "китайців" вистачає.

В 18.12.2015в20:46, Кагарлик сказал:

Я у них купив ротор під поворотні касети до своєї старої медогонки якою качав близько 30 років. Тепер у моєї медогонки новий ротор з поворотними касетами. Одне погано обєм бака зменшився .

моя медогонка.jpg

У мене точно така медогонка переробив на 28 полурамок ( реально зробити на 32 ) скоби приварені тільки на верхньому ободі, знизу додатково приварений круг із 8-ки катанки і більше ніяких кріплень  все працює на ура єдина проблема неможна качать меншу кількість рамок. .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, kysopatriu сказал:

У нас теж таких "китайців" вистачає.

У мене точно така медогонка переробив на 28 полурамок ( реально зробити на 32 ) скоби приварені тільки на верхньому ободі, знизу додатково приварений круг із 8-ки катанки і більше ніяких кріплень  все працює на ура єдина проблема неможна качать меншу кількість рамок. .

Можете фотку скинуть? А чого неможна качать менше рамок? А якщо ставить через одну, або через дві рамки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я в своей медогонке ставлю друг против  друга и качаю 8р. или 4р. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.01.2016в19:47, kysopatriu сказал:

У нас теж таких "китайців" вистачає.

У мене точно така медогонка переробив на 28 полурамок ( реально зробити на 32 ) скоби приварені тільки на верхньому ободі, знизу додатково приварений круг із 8-ки катанки і більше ніяких кріплень  все працює на ура єдина проблема неможна качать меншу кількість рамок. .

Понял, именно количество рамок и интересовало. А меньшее количество можно, самое главное центровка - только четное количество и четко рамка напротив рамки ставить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.01.2016в09:43, Кагарлик сказал:

Можете фотку скинуть? А чого неможна качать менше рамок? А якщо ставить через одну, або через дві рамки?

Скину пізніше. Рамка нічим не кріться знизу просто впирається верхньою планкою в обод  і коли поставити меншу кількість може розвернутися боком до обода і якщо рамка нова її розриває

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, kysopatriu сказал:

Скину пізніше. Рамка нічим не кріться знизу просто впирається верхньою планкою в обод  і коли поставити меншу кількість може розвернутися боком до обода і якщо рамка нова її розриває

Понял, низ от центробежной силы уезжает. Значит будем сразу делать ограничители и внизу, Нержавейки хватит и на низ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минуты назад, kysopatriu сказал:

Скину пізніше. Рамка нічим не кріться знизу просто впирається верхньою планкою в обод  і коли поставити меншу кількість може розвернутися боком до обода і якщо рамка нова її розриває

Тоді понятно, треба кріпить і в низу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  1. на фото медогонки выше внизу там не кольцо а корона. и низ не уходит.  2.верхний наружный обод должен рамку держать.иначе вначале откатки рамка может выпадать,или немного клонится в одну сторону. та сторона рамки что будет наклонена к дну будет недокатана или порвёт.3верхняя планка у всех  рамок должна быть одинаковая. я качаю 230р. но если мёд сильно густой то ставлю кассеты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.12.2015в21:18, Andruhan сказал:

Вот моя, 32-х рамочная, чтоб ещё понятней было, рамки можно плотно ставить, откачивает нормально.

IMG_4215_c.JPG

IMG_4216_c.JPG

 

В 14.01.2016в22:29, BRAVE1971 сказал:

  1. на фото медогонки выше внизу там не кольцо а корона. и низ не уходит.  2.верхний наружный обод должен рамку держать.иначе вначале откатки рамка может выпадать,или немного клонится в одну сторону. та сторона рамки что будет наклонена к дну будет недокатана или порвёт.3верхняя планка у всех  рамок должна быть одинаковая. я качаю 230р. но если мёд сильно густой то ставлю кассеты

Буду пробувать. Пока сам не перевіриш...

Хто купив такий привід як він в роботі?

привод.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Може я і не в тему але хто що

Медогонка радиальная на 60 рамок Винница - изображение 2
Медогонка радиальная на 60 рамок Винница - изображение 3
Медогонка радиальная на 60 рамок Винница - изображение 4
Медогонка радиальная на 60 рамок Винница - изображение 5

скаже за таку медогоку 60 рамок.  медогонка радіальна з електроприводом на 220 в. Медогонка розрахована на: - 60 рамок 145мм. - 60 рамок 230 мм. (Рут) - 60 рамки 300 мм. (Дадан) Обертання медогонки здійснюється мотор-редуктором з плавним регулюванням швидкості. Пульт упрапвлыння має 6 автоматичних режимів плавного збільшення обертів за заданий проміжок часу. Час відкачування 60 рамок від 10 до 25 хв. В залежності від в’язкості меду. Бак виготовлений з нержавіючої сталі товщиною0,8 мм. Діаметр бака 940 мм. Медовий карман 150 л.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, targal сказал:

Може я і не в тему але хто що

Медогонка радиальная на 60 рамок Винница - изображение 2
Медогонка радиальная на 60 рамок Винница - изображение 3
Медогонка радиальная на 60 рамок Винница - изображение 4
Медогонка радиальная на 60 рамок Винница - изображение 5

скаже за таку медогоку 60 рамок.  медогонка радіальна з електроприводом на 220 в. Медогонка розрахована на: - 60 рамок 145мм. - 60 рамок 230 мм. (Рут) - 60 рамки 300 мм. (Дадан) Обертання медогонки здійснюється мотор-редуктором з плавним регулюванням швидкості. Пульт упрапвлыння має 6 автоматичних режимів плавного збільшення обертів за заданий проміжок часу. Час відкачування 60 рамок від 10 до 25 хв. В залежності від в’язкості меду. Бак виготовлений з нержавіючої сталі товщиною0,8 мм. Діаметр бака 940 мм. Медовий карман 150 л.

В 940 мм- 60 рам не влезут

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, targal сказал:

 медогонка радіальна з електроприводом на 220 в. Медогонка розрахована на: - 60 рамок 145мм. - 60 рамок 230 мм. (Рут) - 60 рамки 300 мм. (Дадан)

 

7 минут назад, targal сказал:

Діаметр бака 940 мм.

Сюди 60 рамок дадан невлізе.  Можливо 30.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минуту назад, targal сказал:

Може я і не в тему але хто що

Медогонка радиальная на 60 рамок Винница - изображение 2
Медогонка радиальная на 60 рамок Винница - изображение 3
Медогонка радиальная на 60 рамок Винница - изображение 4
Медогонка радиальная на 60 рамок Винница - изображение 5

скаже за таку медогоку 60 рамок.  медогонка радіальна з електроприводом на 220 в. Медогонка розрахована на: - 60 рамок 145мм. - 60 рамок 230 мм. (Рут) - 60 рамки 300 мм. (Дадан) Обертання медогонки здійснюється мотор-редуктором з плавним регулюванням швидкості. Пульт упрапвлыння має 6 автоматичних режимів плавного збільшення обертів за заданий проміжок часу. Час відкачування 60 рамок від 10 до 25 хв. В залежності від в’язкості меду. Бак виготовлений з нержавіючої сталі товщиною0,8 мм. Діаметр бака 940 мм. Медовий карман 150 л.

Это АИВ ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо, на фото співставити до маштабу кирпича,то тут діаметр,мінімум 1400 но ніяк не 940.У мени мелісовська 12/24 так там діаметр щось за 900,а тут 60дадана.....непойму????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора на виставці в Харкові була медогонка на 56 рамок, так там діаметр був 1250мм, звісно що вона буде качати 56 рамок Дадана, а тут  

11 час назад, targal сказал:

Діаметр бака 940 мм.

і 60 рамок Дадана:dntknw:. Якщо і буде качати мед,то напевно біля нижніх планок рамки буде качати не якісно:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

напевне спочатку поъду до знайомого з Дніпра який вже сезон відробив він краще все розкаже чим виробник

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж придивляюся до цих медогонок. Але об'яву на 60 рамок перший раз бачу. Є в них на 48 рамок от там діаметр 940, але медовий карман всього як вони пишуть 40 л, а це думаю замало. Цікаво було б почути відгуки про медогонки Дашкевича, я думаю на форумі є такі хто користується.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 час назад, Олег77 сказал:

У мени мелісовська 12/24

Як давно, відгуки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, nibond сказал:

Як давно, відгуки.

Не так давно,щоб написати відгуки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Олег77 сказал:

Не так давно,щоб написати відгуки.

Які режими використовували і чи задовольняє Вас така прошивка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Не знайшов відповідної теми, напишу у цю.

Хочу зробити підставку під медогонку чи може хтось щось порекомендевати. Якось не хочетося наступать на граблі на які вже наступали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, kysopatriu сказал:

Не знайшов відповідної теми, напишу у цю.

Хочу зробити підставку під медогонку чи може хтось щось порекомендевати. Якось не хочетося наступать на граблі на які вже наступали.

Надо делать на трех ногах, это однозначно. На ножке противоположной сливному крану рекомендую сделать удлинитель ножки для слива меда не тратя время на поиск необходимой подставки.

1 час назад, kysopatriu сказал:

 

 

20160222_213322.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.01.2016в22:30, Кагарлик сказал:

 

Буду пробувать. Пока сам не перевіриш...

Хто купив такий привід як він в роботі?

привод.jpg

Я купив взимку, Тільки з блоком керування типу "євро". В роботі ще не пробував

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, sklyar.yuri сказал:

Я купив взимку, Тільки з блоком керування типу "євро". В роботі ще не пробував

И я с евро, только взял полностью медогонку.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, sklyar.yuri сказал:

Я купив взимку, Тільки з блоком керування типу "євро". В роботі ще не пробував

Цікаво які там максимальні обороти. Якщо можете то провірте як робить ''Немолодой'' кріпить бумажку і рахує. Чи піде цей привід на радіальну 66 см?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Выбор медогонки: общее обсуждение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...