Перейти к содержанию

Выбор медогонки: общее обсуждение


sij

Рекомендуемые сообщения

... що найбільшим попитом користується

МР12Д/24Пal.

Питання - Чому?. Чи тому, що це найперша розробка? Даданівська рамка відкачується на ній, мабуть, найгірше. А от 145-ту повинні відкачувати всі добре.

Для відкачування даданівських рамок в радіальному режимі потрібен бак значно більшого діаметра ніж 840 мм. Давайте підрахуємо.  Відстань від ротора до стінки бака з кожного боку по 30 мм (приблизно), разом маємо 60 мм. 840-60=780 мм. В цю відстань повинні вміщатися дві даданівські рамки (по висоті). Це 300 мм +300 мм=600 мм. Що залишається? 780 мм-600 мм=180 мм. Отже відстань від нижньої планки даданівської рамки до центра обертання ротора складає 180 мм:2=90 мм. Цього для роторного типу відкачки вважаю недостатньо. Кутова швидкість з якою буде обертатись нижня планка рамки буде замалою для того щоб відцентова сила виштовхнула мед з комірок. Якщо ж орієнтуватись на збільшення швидкості обертання ротора, то це закінчиться руйнуванням стільника. Це моя думка. Хотілося б почути думки тих, хто відкачує на таких медогонках даданівські рамки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для відкачування даданівських рамок в радіальному режимі потрібен бак значно більшого діаметра ніж 840 мм. ...

Тут з Вами повністю згоден. Хоч вони і пишуть 12Д/24 і конструктивно туди стає 300-та, але фактично це радіалка на 145-ту рамку. Саме така мені і потрібна.

Ну, і суто інтуїтивно, менший діаметр - більша міцність.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут з Вами повністю згоден. Хоч вони і пишуть 12Д/24 і конструктивно туди стає 300-та, але фактично це радіалка на 145-ту рамку. Саме така мені і потрібна.

Але тоді і радіальна не на 24 піврамки а на 12. Бо касет то 12. Не розумію чому тут присутні касети, якщо рамки радіально можна ставити без касет. Фото б.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний Кагарлик. Модернізація стосувалась лише вказаної на фото 6-ти рамкової медогонки.

А я вже зрадів! Але всерівно буде цікаво.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але тоді і радіальна не на 24 піврамки а на 12. Бо касет то 12. Не розумію чому тут присутні касети, якщо рамки радіально можна ставити без касет. Фото б.

Ми, мабуть, маємо на увазі різні медогонки. В МР 12/24 касет не має, є посадочні місця для 24 рамок. 300-та ставиться через одну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вибір радіальної медогонки.

"Меліса 93" виготовляє декілька типів радіальних медогонок:

МР12Д/24Пal - діаметр барабана ? 840 мм...

Дані я взяв з вашого посилання на офіційний сайт "Меліси"

мелиса.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дані я взяв з вашого посилання на офіційний сайт "Меліси"

мелиса.jpg

Дякую, не звернув увагу. Завтра з'ясую.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Зупинився на МР12Д/24Пal. :hmm:Для 300 рамки малий діаметр бака треба близько 1200мм що для кочівлі проблемно. :IMHO1: Сам не пробував так кажуть специ, а в нас в районі немає ні одної радіальної медогонки.

Ф бака може бути і більшим, а от Ф ротора - да 1200 і будемо мати медогонку на 64 магазинних рамки .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потужність ел. двигуна у всіх 300 Вт.... Трішки неправильно..При розгоні 140вт при роботі 90вт 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потужність ел. двигуна у всіх 300 Вт.... Трішки неправильно..При розгоні 140вт при роботі 90вт 

300 Вт - це номінальна потужність закладена конструктивно. А Ви маєте на увазі робочу потужність, яка, звичайно, залежить від режиму роботи. Ваші дані говорять про те, що в двигуна є запас потужності, і це добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок діаметра ротора для 300-ї рамки, то може, шановний Мико дасть відповідь. Його "Джакузі" правда всього на 48 рамок.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але тоді і радіальна не на 24 піврамки а на 12. Бо касет то 12. Не розумію чому тут присутні касети, якщо рамки радіально можна ставити без касет. Фото б.

Сьогодні бачив цю медогонку в магазині. Це класична радіалка, ніяких касет в ній не має, тільки посадочні місця. На сайті не зовсім зрозуміло викладена інформація.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок діаметра ротора для 300-ї рамки, то може, шановний Мико дасть відповідь. Його "Джакузі" правда всього на 48 рамок.

 

Дiаметр 1200 мм, та i зовсiм вона не моя .Так приймав участь в розробцi i доводцi до ладу 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щось не второпав-Як не Ваша? Ви ж писали, що робите для себе Джакузю.

Та й сьогодні при розмові з Петром Івановичем, він теж це підтвердив. Чи щось я не так зрозумів?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щось не второпав-Як не Ваша? Ви ж писали, що робите для себе Джакузю.

Та й сьогодні при розмові з Петром Івановичем, він теж це підтвердив. Чи щось я не так зрозумів?

Можна сказати одна на двох з компаньоном Олександром  ,але знаходиться в "Будинку меду" , так ми називаемо хатинку для вiдкачки меду  з пакетноi пасiки. Медогонка майже стацiонарна ,бо дуже важка в перезозцi ,тому возимо до неi мед в рамоносах i корпусах:hmm::ay: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Хочу таку медогонку  https://www.facebook.com/video.php?v=988464484500992 і електромоторчика не треба!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу таку медогонку  https://www.facebook.com/video.php?v=988464484500992 і електромоторчика не треба!

 

хороша медогонка, синхронно поворотна, якраз на 1 корпус.

а китайці всі рамки до єдиної викачують...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

хороша медогонка, синхронно поворотна, якраз на 1 корпус.

а китайці всі рамки до єдиної викачують...

Китайці викачують ''під котовського''

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лучше узнайте марку и где купить - это ж всем нужно. :ay:

Смазка пищевая называется  Fuchs cassida grease Eps 1
и Fuchs cassida grease FS 1
У кума на заводе две этих марки. не помнит какую именно мне давал

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім привіт я на форумі! Хто користувався медогонкою фірми Ось на 4 рамки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім привіт я на форумі! Хто користувався медогонкою фірми Ось на 4 рамки?

Я у них купив ротор під поворотні касети до своєї старої медогонки якою качав близько 30 років. Тепер у моєї медогонки новий ротор з поворотними касетами. Одне погано обєм бака зменшився .

моя медогонка.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто підскаже із чого зробить такі кріплення для радіального розміщення рамок. Ротор новенький крашений хочеться аккуратно зробить без сварки і не з чорного металу?

радыал медогонка.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можна нарізати з квадратної профільної труби відповідного розміру кусочків довжиною рівною ширині верхньої шини ротора. А зафіксувати їх глухими заклепками з боку тієї ж шинки. Це будуть роздільники для рамок. Самі рамки вставляти між цими приклепаними кусочками профільної труби.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можна нарізати з квадратної профільної труби відповідного розміру кусочків довжиною рівною ширині верхньої шини ротора. А зафіксувати їх глухими заклепками з боку тієї ж шинки. Це будуть роздільники для рамок. Самі рамки вставляти між цими приклепаними кусочками профільної труби.

Дякую, класна ідея тільки трубу треба знайти алюмінієву або нержавійку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую, класна ідея тільки трубу треба знайти алюмінієву або нержавійку.

А який сенс. Ротор то з чорного металу. Я б до нього не тулив алюмінію-буде гальванічна пара і більш хімічно активний метал (алюміній) швидко прийде в непридатність. Чорна залізна профільна труба буде в самий раз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Выбор медогонки: общее обсуждение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...