Перейти к содержанию

Вощина


Рекомендуемые сообщения

В 15.04.2020 в 20:55, Вадим Попов сказал:

Сьогодні замовив в Боярці вощину

Яка ціна

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.04.2020 в 18:47, Николай S сказал:

Хто підкаже де в  столиці  можна обміняти вск на Боярску вощину, чи краще  їхати в Борярку ? яка доплата?

За кг воску 900 г вощини та 21 грн за переробку 1 кг воску.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15.04.2020 в 20:50, Вітя сказав:

Міняли в них на виробництві , блисько 500 кг. доплата була якщо не помилясь 11,50 і 50 грам воску.

Але потрібно телефонувати і домовлятись щоб була потрібна кількість вощіни на складі.

В кінці лютого їздив в справах в Київ, за одно заїхав в Боярку на вул. Кібенка 78, обміняв віск на вощину.  Доплата 19 грн за просту і 21 за прополюсну  а також мінус 100 грам воску з кожного кілограма

А де у них виробництво знаходиться?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Lefty сказал:

В кінці лютого їздив в справах в Київ, за одно заїхав в Боярку на вул. Кібенка 78, обміняв віск на вощину.  Доплата 19 грн за просту і 21 за прополюсну  а також мінус 100 грам воску з кожного кілограма

А де у них виробництво знаходиться?

Там же і виробництво.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Lefty сказал:

Доплата 19 грн за просту і 21 за прополюсну 

А яка різниця між простою та прополюсною ?

Прополюсна звучить якось пристойно навіть пафосно, а дорожче аж на 2-ві гривні :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Віталій.В сказав:

А яка різниця між простою та прополюсною ?

Прополюсна звучить якось пристойно навіть пафосно, а дорожче аж на 2-ві гривні :hmm:

Різниця одна,це ціна,бджоли всеодно не вірять людям і все покривають прополісом,на ютубі бачив відео де німець не розуміє що прополіс робить в вощині,бджоли всеодно зроблять все по своєму.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, Віталій.В сказав:

А яка різниця між простою та прополюсною ?

Прополюсна звучить якось пристойно навіть пафосно, а дорожче аж на 2-ві гривні :hmm:

ІМХО просто маркетинговий хід. В позаминулому при обміні із-за цікавості взяв пачку прополюсної. Різниці в освоєні бджолами не помітив. Що правда тоді  в 5кг  прополюсної було здається 56 листів на томість в пачках простої  68 і навіть 72. Цьогоріч передивився кілька пачок прополюсної (хотів щоб листи були грубші) в усіх 65 листів як і в пачках з простою.

ЗІ: забув:  прополісна упакована в картонну коробку, проста обгорнена  упаковочним папером.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 годин тому, Lefty сказав:

В кінці лютого їздив в справах в Київ, за одно заїхав в Боярку на вул. Кібенка 78, обміняв віск на вощину.  Доплата 19 грн за просту і 21 за прополюсну  а також мінус 100 грам воску з кожного кілограма

А де у них виробництво знаходиться?

Міняли як громадська організація . З довгостроковою с півпрацією.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Яка ціна

185 звичайна, 195 прополісна.

 

У нас якусь пальону продають по 200-210грн. Кажуть, що одеська, але сам тільки власник магазину знає що то за вощина.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Віталій.В сказал:

А яка різниця між простою та прополюсною ?

 Прополісна - максимум, а звичайна - полумаксимум. Пробував обидві, різниці в швидкості відбудови не побачив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Всім вітання.Минулого року обміняв свій перший віск) на вощину ФОП ''Печак''(с.Хоньківці, Могилів-Подільський район,  Вінницька обл)цього року пустив її в діло:)
Так от,вона в мене пливе.Спочатку думав,може то в одному вулику так,але ні...так у всіх вуликах.
Попередні роки використовував куплену вощину,іншого виробника,такої проблеми не виникало.
Хто що думає,хто мав досвід з цим виробником?
Дякую за ваші думки і поради.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, Роман Бакун сказав:

Всім вітання.Минулого року обміняв свій перший віск) на вощину ФОП ''Печак''(с.Хоньківці, Могилів-Подільський район,  Вінницька обл)цього року пустив її в діло:)
Так от,вона в мене пливе.Спочатку думав,може то в одному вулику так,але ні...так у всіх вуликах.
Попередні роки використовував куплену вощину,іншого виробника,такої проблеми не виникало.
Хто що думає,хто мав досвід з цим виробником?
Дякую за ваші думки і поради.

Романе, Ви зайшли в профільну тему після того як на власному досвіді перевірили якість вощини ПП Печак. В даній темі вже думки з приводу цієї вощини озвучувались.Чому до того як зібрались обмінювати віск не поцікавились даним питанням?

ЗІ: всетаки менталітет наших людей річ статична: граблі і шишки мають бути своїми і не важливо що на ці граблі не один вже наступив.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Lefty сказав:

Чому до того як зібрались обмінювати віск не поцікавились даним питанням?

 

Бо був молодим,зеленим,недостатньо освідченим в данному питанні.:ooops:
Виходячи з цього,як вважаєте краще купувати вощину в іншого виробника ,а віск складати до гарного об'єму,або його використовувати в інших цілях(апітерапія,свічки)?
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Роман Бакун сказал:

,а віск  використовувати в інших цілях(апітерапія,свічки)?
 

Если все будут так использовать воск ,то вощина будет  " плыть " у всех производителей 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Мико сказав:

Если все будут так использовать воск ,то вощина будет  " плыть " у всех производителей 

ну не буду ж я свої 5-10 кг воску везти у Вінницю чи ще кудись...Я краще або зберу 20-25 кг,або використаю його.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ну не буду ж я свої 5-10 кг воску везти у Вінницю чи ще кудись...Я краще або зберу 20-25 кг,або використаю його.
 
Товариш робить так:
Свій віск здає знайомому оптовику-торгашу за гроші або потрібне приладдя, а потім з ці гроші купує вощину Київоблбджолпром.

Я особисто пробував вощину Тупоти, Київоблбджолпром та Одеську (точно не знаю яку), то зупинився на Тупоті.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 10.04.2020 в 06:33, САХНЮК сказал:

Взяв ековощину ФОП"Мунтян", перші враження позитивні, при транспортуванні все добре, запаковано серйозно (номер вальців, печатки і ТД..), свіженька(31.03.2020р), запах приємний, колір чудовий..IMG_20200409_233637-01-01-01.thumb.jpeg.bda87a81d90040452b921bd591d5cd1d.jpeg

IMG_20200409_234319-01-01.thumb.jpeg.c2a31bc08fcebabf1c673b4ef2107c19.jpegIMG_20200409_234334-01-01.thumb.jpeg.18c913698bfaa30a5236e3daa0a169ec.jpeg

Как ни странно, такая вощина оказалась лучшей из тех, что пробовал, оставив позади Тупоту, Озёрского, даже Домбровского.

Толстая, наващивается хорошо, если передержать, то не перерезается, а наоборот - хорошо впаивается. Свежекатанную (20 мая) поставил в отводки 1 июня - не поплыла, взятка как бы и нет, но на 2 сутки была уже засеяна. Благодаря тому, что толстая, %70 оттягивается воском, который берут из самой вощины. Более тонкую, других производителей, за двое суток отстроили чуть меньше, чем на половину. Выводы свои сделал. Обменивал по новой почте, эковощина мне обошлась 5:6 без доплаты, если учесть пересылку, то доплата составила примерно 13 грн\кг. 

Неудобно только - вощина на 145 рамку шириной 120 мм, большой пробел, если наващивать к верхнему бруску. В дальнейшем буду на магазины брать дадановскую, и по старинке резать циркуляркой

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...

Декілька днів тому прийшла лита вощина від Дубовиків. Скажу так: це краще чим я користувався. Бджоли за добу відбудували по дві рамки дадана. Комірки рівні, аж любо глянути

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дві новини.1.Хтось додумавсь різати вощину "циркуляркою", думаю кладуть на фанерку чи ДВП і подають на пилку.І пробувати не хочу, діск потім відмивай бензином, воно й ножем ріжеться.2.Дубовики ллють вощину! Сам використовую забрусну, прокатали на АВВ, не гризуть відстроена рівно і в безвзяток ?! на сиропі , чи що. Корпусів 20 , думаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, Винодел сказав:

Дві новини.1.Хтось додумавсь різати вощину "циркуляркою", думаю кладуть на фанерку чи ДВП і подають на пилку.І пробувати не хочу, діск потім відмивай бензином, воно й ножем ріжеться.2.Дубовики ллють вощину! Сам використовую забрусну, прокатали на АВВ, не гризуть відстроена рівно і в безвзяток ?! на сиропі , чи що. Корпусів 20 , думаю.

Міняв вощину у них  і запропонували мені взяти  литу вощину. Що можу сказати - лита вощина відрізняється на вигляд від катаної (якась наче жирніша), як тягнуть її поки що вашко сказати. Особисто мені вона сподобалась, а там побачимо. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Може хто користувася вощиною даного виробника? м.Харків. Не хочеться попасти на "хвилі Чорного моря".

Screenshot_20201002-215227_Samsung Internet.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, Витя сказал:

Може хто користувася вощиною даного виробника? м.Харків. Не хочеться попасти на "хвилі Чорного моря".

Screenshot_20201002-215227_Samsung Internet.jpg

Это производитель или реализатор?Там-же ничего не написано конкретно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, Егор Юрьев сказал:

Там-же ничего не написано конкретно.

Що ще має бути написано конкретно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Витя сказал:

Що ще має бути написано конкретно?

Ну если все написано понятно и считаешь что этого достаточно значит нормально,бери и не задумывайся.

Я лично о них не знаю.Мне лично достаточно таких производителей как АВВ-100,Мадара Рой,Озерского,Солдатова и Боярки,а не выискивать 10-20 грв с кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Monday, July 06, 2020 в 08:36, MaXUA123 сказал:

Міняв вощину у них  і запропонували мені взяти  литу вощину. Що можу сказати - лита вощина відрізняється на вигляд від катаної (якась наче жирніша), як тягнуть її поки що вашко сказати. Особисто мені вона сподобалась, а там побачимо. 

Катаная вощина подпрессованная,усилие на разрыв поболее чем у литой при условии одинаковой толщины.Поэтому литая как бы толще должна быть.

Литая по структуре рыхлее.Как-то так.

По логике литую должны бы тянуть повеселее чем прокат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...