Перейти к содержанию

Вощина


Рекомендуемые сообщения

5 часов назад, Север сказал:

Ближе никто не катает вощину? 

Катают  100 км  Ананевская. Покровская...   160 км  Николаев.    но как то не охота снова возвращаться туда  где уже попал.

5 часов назад, Михаил 2006 сказал:

Сергей, в прошлом году я менял воск в Николаеве у Степанова , на будущее договорились с ним катать вощину со своего воска , собираю воск, вощина от Степанова мне нравится.

Не знаю фамилию но если это Юрий Викторович  то много лет пользовался его вощиной и было всё нормально. потом 2 года был пробовал Ананевскую и Покровскую ( это просто жах). вернулся к Юре  вроди и то но как то и не совсем то. а прошлый год мне срочно нужна была вощина  я взял у него много пачек. занёс в дом пошла вонища и аж глаза выедало по быстром вынес её на проветривание. менять уже не было когда. пчёлы её тянули но рамки все волнами. я ему позвонил он сначала сказал что не может такого быть а потом говорит наверное пчеловоды такой воск ему подсунули.  ну в общем этот год я вернулся к Домбровскому. у него хоть и немного дороже но на счёт качества у меня к нему претензий ещё небыло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

Катают  100 км  Ананевская. Покровская...   160 км  Николаев.    но как то не охота снова возвращаться туда  где уже попал.

Не знаю фамилию но если это Юрий Викторович  то много лет пользовался его вощиной и было всё нормально. потом 2 года был пробовал Ананевскую и Покровскую ( это просто жах). вернулся к Юре  вроди и то но как то и не совсем то. а прошлый год мне срочно нужна была вощина  я взял у него много пачек. занёс в дом пошла вонища и аж глаза выедало по быстром вынес её на проветривание. менять уже не было когда. пчёлы её тянули но рамки все волнами. я ему позвонил он сначала сказал что не может такого быть а потом говорит наверное пчеловоды такой воск ему подсунули.  ну в общем этот год я вернулся к Домбровскому. у него хоть и немного дороже но на счёт качества у меня к нему претензий ещё небыло.

Да это Юрий Викторович я пользуюсь последнее время лишь его вощиной и меня все устраивает  рамок волнами небыло правда перед использованием вощины даю ей  1 год одлежаться . Последнюю вощину брал когда у них был ремонт и вощина каталась на новых вальцах. Еще понравилось то что можно каждому  кто будет делать свою  вощину из забруса самому выставлять толщину одкатки  и размеры пореза   листа вощины .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

    но как то не охота снова возвращаться туда  где уже попал

Понимаю и поддерживаю, тоже голосую гривной. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При каких температурах хранить зимой вощину ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Пасечник1984 сказав:

При каких температурах хранить зимой вощину ?

У меня лежит в сотохранилище, там зимой мороз. Если надо наващивать заношу в мастерскую, там топится. Почти все рамки наващиваем с зимы, ранней весны. Поставляем в сезон все гуд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Пасечник1984 сказав:

При каких температурах хранить зимой вощину ?

морожену чіпати не слід, тріскається. А зберігати доводилось всюди, проблем надзвичайних не викликало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Доброго вечора! Підкажіть будь-ласка, який має бути розмір вощини на українську рамку? Те, що перевертають Даданівську, я знаю, але вона кажуть трішки замала та форма чарунки змінюється. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Будда сказав:

який має бути розмір вощини на українську рамку?

Ви хочете самостійно виготовляти вощину? Справа в тому, що мені невідомо хто випускає вощину іменно на українську рамку. 35 років користуюсь стандартною даданівською вощиною,  навощуючи нею свої українські рамки. Доводиться лише дещо підрізати лист вощини по висоті. Орієнтація комірок на медопродуктивність та відбудову стільників не впливає. В нашому селі більше півсотні пасічників і весь час, з покоління в покоління всі використовують лише укранські вулики. Не створюйте собі проблем там де їх немає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Немолодий сказал:

Доводиться лише дещо підрізати лист вощини по висоті.

270*400 мм такий має бути розмір вощина на українську рамку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.05.2019 в 08:53, MaXUA123 сказав:

Не знаю який виробник, тому що на вощині не було ніяких "опознаватєльних знаків". Брав у Сенчука, він говорив що гадяцька.

Просто репліка. В Гадячі два виробники вощини. Вощину катає старий воско-вощинний завод (це зараз приватна структура). У них на пачках етикетки як такої немає. Замість неї штампом прямо на обгортці, часом не дуже чітко, пропечатується назва підприєиства. Другий виробник це ФОП Озерський В.Г. (ТОВ "Нова вощина"). У них на пачках наклеєна типографська гарна етикетка з усіма необхідними даними. Восени придбав у них вощину із забрусу. Частково був мій забрусний віск, решта в складчину з іншими пасічниками. 

d021c39d099d.jpg

54bc42ae4244.jpg

8304822efc44.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Будда сказав:

270*400 мм такий має бути розмір вощина на українську рамку?

Ніколи до мм не домірявся. Підрізаю при навощуванні безпосередньо на лекалі. Верхній край (10-15 мм) я завжди трішки загинаю під 90 градусів і прикатую цей загнутий край до низу верхньої планки. А внизу залишаю 15-20 мм проміжок між вощиною та нижньою планкою, (відрізавши смужку, якщо треба), щоб вощина внизу не впиралась в планку. Навощую саморобним електронавощувачем, нагріваючи окремо кожну з трьох дротин. Електронавощувачем слугує трансформатор на 12 вольт від якогось радіопристрою. Я лише добавив до дротин кінцеві пластинки-контакти. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, Будда сказав:

Доброго вечора! Підкажіть будь-ласка, який має бути розмір вощини на українську рамку? Те, що перевертають Даданівську, я знаю, але вона кажуть трішки замала та форма чарунки змінюється. 

Краще відкрити нову тему з опитуванням. Ні? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вирішили і ми з батьком подивитися, а що в живе в вощині яку купуємо ми для своїх бджілок!  Перетопили 2 листа  вощини і отримали ось таку картину!  Здивував колір отриманого воску, сірий осад на ньому і на дні відерця!  Структура зерниста! 

15783418738911692740139204089706.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Який віск з Вашої вощини?

15783419937903935075274377435323.jpg

15783420484025697074182352516434.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Николай Степанович сказав:

Вирішили і ми з батьком подивитися, а що в живе в вощині яку купуємо ми для своїх бджілок!  Перетопили 2 листа  вощини і отримали ось таку картину!  Здивував колір отриманого воску, сірий осад на ньому і на дні відерця!  Структура зерниста!

20200106_212041.heic

20200106_212155.heic

20200106_212223.heic

20200106_212330.heic

20200106_212356.heic

Фото невідкриваються

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Николай Степанович сказав:

Вирішили і ми з батьком подивитися, а що в живе в вощині яку купуємо ми для своїх бджілок!  Перетопили 2 листа  вощини і отримали ось таку картину!  Здивував колір отриманого воску, сірий осад на ньому і на дні відерця!  Структура зерниста! 

15783418738911692740139204089706.jpg

Чью вощину топили?, ну так ради интереса? Уже не раз писал о том, что со своего воска надо изготавливать вощину. А там каждый сам себе режиссёр. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, davolodya сказав:

Фото невідкриваються

А перетоплювали ви в емальованій посудині ?:ah:

Бо то може віск втупив у яку реакцію.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Николай Степанович сказав:

Який віск з Вашої вощини?

 

У мене у сонячній воскотопці остатки боярської вощини ("Київоблбджолопром") перетоплюються і стають світло-жовті.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.01.2020 в 21:35, Немолодий сказав:

Просто репліка. В Гадячі два виробники вощини. Вощину катає старий воско-вощинний завод (це зараз приватна структура). У них на пачках етикетки як такої немає. Замість неї штампом прямо на обгортці, часом не дуже чітко, пропечатується назва підприєиства. Другий виробник це ФОП Озерський В.Г. (ТОВ "Нова вощина"). У них на пачках наклеєна типографська гарна етикетка з усіма необхідними даними. Восени придбав у них вощину із забрусу. Частково був мій забрусний віск, решта в складчину з іншими пасічниками. 

d021c39d099d.jpg

54bc42ae4244.jpg

8304822efc44.jpg

 

Так, колір дуже красивий. А яка то вощина , без проби й не взнаєш.Я на нюх розрізняю потрібну мені вощину.

Проте  "Київоблбджолопром", що в Боярці, мене у цьому плані ще жодного разу не підвів.:az::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.12.2019 в 16:41, Сергей Тюркин сказав:

Катают  100 км  Ананевская. Покровская...   160 км  Николаев.    но как то не охота снова возвращаться туда  где уже попал.

Не знаю фамилию но если это Юрий Викторович  то много лет пользовался его вощиной и было всё нормально. потом 2 года был пробовал Ананевскую и Покровскую ( это просто жах). вернулся к Юре  вроди и то но как то и не совсем то. а прошлый год мне срочно нужна была вощина  я взял у него много пачек. занёс в дом пошла вонища и аж глаза выедало по быстром вынес её на проветривание. менять уже не было когда. пчёлы её тянули но рамки все волнами. я ему позвонил он сначала сказал что не может такого быть а потом говорит наверное пчеловоды такой воск ему подсунули.  ну в общем этот год я вернулся к Домбровскому. у него хоть и немного дороже но на счёт качества у меня к нему претензий ещё небыло.

 Сергію, і я такої ж думки.  Я з Домбровським Валерієм Павловичем дружу вже років з 30. З тих пір, як їм дали міжнародну премію за якість вощини. Кілька разів у критичні ситуації, коли закінчувалась зашхерена вощина, пробував інших виробників. Вразила якась одеська. Я її так і прозвав "Хвилі Чорного моря" - самі розумієте чому. З тих пір збільшив запаси і користуюсь виключно боярською вощиною.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.12.2019 в 14:38, Михаил 2006 сказав:

Ні , на вїзді в Миколаїв перед Варваровським мостом Клубна 82.

О! А я там колись був, навіть димаря був придбав. На Корениху їхав та трохи заблукав. А в учебці я був якраз біля Варварівського мосту.:umora::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ДобровоЛ сказал:

 Я її так і прозвав "Хвилі Чорного моря" - 

:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Николай Степанович сказав:

Перетопили 2 листа  вощини і отримали ось таку картину! 

А не завеликий кружок з двох листів вощини?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А перетоплювали ви в емальованій посудині ?:ah:

Бо то може віск втупив у яку реакцію.:IMHO:

Перетопили в скляному посуді!

3 минуты назад, Немолодий сказал:

А не завеликий кружок з двох листів вощини?

Кружок вагою 150 г.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Николай Степанович сказав:

Вирішили і ми з батьком подивитися, а що в живе в вощині яку купуємо ми для своїх бджілок!  Перетопили 2 листа  вощини і отримали ось таку картину!  Здивував колір отриманого воску, сірий осад на ньому і на дні відерця!  Структура зерниста! 

15783418738911692740139204089706.jpg

Сказали А - кажіть і Б. Чия вощина такої "якості"? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...