Перейти к содержанию

Вощина


Рекомендуемые сообщения

4 хвилини тому, Sesk сказав:

Яка ціна?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

170 грн кг на даний момент.Сайт http://voshina.com.ua/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, berezka сказал:

Всего 2 раза пользовался Боярской, первый раз привезли на обмен воска, светилась насквозь, вплоть до маленьких дыр. Думал наверное подсунули брак, пчелы тянули плохо.В прошлом году покупал в магазине, грызли , пришлось отбраковывать свежие рамки. Одну пачку дал человеку на свечи, так он не смог свечу скрутить, рассыпалась,сказал, что много парафина.  Решил больше не рисковать и проверять, Смагин рассказывал как. В этом году обменял у Коростылева, качеством пока доволен, а вообще пчелы покажут

Странно. Может подделку подсунули? На Боярскую, жалоб не слышал. Сам, последних 7-8 лет пользуюсь такой, полёт нормальный.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, berezka сказал:

Всего 2 раза пользовался Боярской, первый раз привезли на обмен воска, светилась насквозь, вплоть до маленьких дыр. Думал наверное подсунули брак, пчелы тянули плохо.В прошлом году покупал в магазине, грызли , пришлось отбраковывать свежие рамки. Одну пачку дал человеку на свечи, так он не смог свечу скрутить, рассыпалась,сказал, что много парафина.  Решил больше не рисковать и проверять, Смагин рассказывал как. В этом году обменял у Коростылева, качеством пока доволен, а вообще пчелы покажут

А де саме Ви брали цю вощину? Справа в тім, що за весь час, що я пасічникую, використовую тільки вощину з Боярки (беру прямо у них). Жодного разу не було ніяких претензій до якості.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в цьому році від цікавості спробував боярську прополісну  нарікань не маю:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.12.2018 в 23:20, АнатолийМ сказал:

Да правильно, все супер. А я ещё пчел в бумажных коробках в зиму формирую, соломкой присыпаю и приговариваю ничего обогреются, вожмутся и обогреются. Зачем на доску тратиться?????? 

 

В 19.12.2018 в 15:25, Петр Павлович сказал:

А де саме Ви брали цю вощину? Справа в тім, що за весь час, що я пасічникую, використовую тільки вощину з Боярки (беру прямо у них). Жодного разу не було ніяких претензій до якості.

 

В 18.12.2018 в 09:33, MaXUA123 сказал:

В який час ви міняєте, чи в свою компанію возьмете?

 

Начинаем формировать  партию в начале жовтня  дополнительная информация по тел  0502246129 или 0978817692

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наберитесь терпения и ОБЯЗАТЕЛЬНО досмотрите до конца. ОЧЕНЬ полезная информация о вощине, воске, какими препаратами обрабатываем от заболеваний пчел и как это все отражается...

Влияние добавок в воск при производстве вощины на развитие семьи.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Автор призывает пчеловодов кооперироваться и изготавливать вощину ТОЛЬКО из своего сырья. У нас на форуме некоторые пчеловоды тоже идут в этом направлении.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На первых страницах форума я об этом и говорил, а отдельные люди критиковали меня и говорили о том, что я распиариваю производителя. А в реальности я написал где катают вощину из моего сырья и какой конечный продукт я получаю. А именно то, что из коричневого воска вощина коричневая, а чисто жёлтая вощина только из забруса. А также я написал об ответственности этих людей, т. е. если берут мой воск под переработку, то ничего туда не добавляют. Я пользуюсь четыре года таким методом и всем доволен. ЭТО МОЕ МНЕНИЕ. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можна тут переконувати чи в того виробника краща чи іншого, в мене тоді просте запитання, де взяти чистий віск, щоб зробити вощину?

Віск є лише у пасічників, який носить назву - забрусний, чи багато хто такого воску продає.

Тому ми всі тут відверто забрехалися.

Проблема, як і з українськими препаратами це відсутність контролю і покарання, а в усьому іншому це "самообман".

На рахунок вощини, вже не раз говорив візьміть і перевірте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Можна тут переконувати чи в того виробника краща чи іншого, в мене тоді просте запитання, де взяти чистий віск, щоб зробити вощину?

Віск є лише у пасічників, який носить назву - забрусний, чи багато хто такого воску продає.

Тому ми всі тут відверто забрехалися.

 

:dntknw:Как где взять забрусный воск?. Я свой сдаю, на обмен на вощину, да и 95% пасечников наверное так делает. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, mits сказал:

:dntknw:Как где взять забрусный воск?. Я свой сдаю, на обмен на вощину, да и 95% пасечников наверное так делает. 

І що лише з нього роблять вощину.

На експорт з зібраних зразків можуть брати менше половини і то по 150 кг. з кожної т. відділяют невідомо чого така реальність. А так кожен виробник має свій рецепт "як більше" заробити і цей рецепт може побачити кожен коли зробить перевірку вощині, лише можу сказати відсоток "совісті" у кожного різний так само як і всіх нас.

Хто хоче вощину повинен робити їх зі своєї сировини, яку він додає при виробленні в пустий котел.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, mits сказал:

:dntknw:Как где взять забрусный воск?. Я свой сдаю, на обмен на вощину, да и 95% пасечников наверное так делает

ніколи не здавав забрус на обмін, завжди вистачає витопок, 

 

3 часа назад, АнатолийМ сказал:

А именно то, что из коричневого воска вощина коричневая

ну і яка різниця, темна буде вощина чи світла, проблема не в кольорі воску а в добаках які  без нашої згоди туди сують, тяк то кажуть без нас, нас женять, хоча як подивишся ютуб та почитаєш тут як бояться щоб  лишній раз не злетіли та по двадцять раз на рік обробляють то воно й не дивно що ситуація така, я також за те щоб вощина була з мого воску, в собі я в певнений, та для цього повинна бути асоціація зі своїм переробним цехом, може колись доростем і до такого, а там хто його зна як воно буде.

11 минут назад, Wladimir_K сказал:

так само як і всіх нас.

я так поняв у вас задача пургу наганять? вам за це платять чи ви так, від щирого серця ??????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, mits сказал:

:dntknw:Как где взять забрусный воск?. Я свой сдаю, на обмен на вощину, да и 95% пасечников наверное так делает. 

В світі останніх подій в цій сфері, справжній забрусний віск переважна більшість  відкладає про всяк випадок в дальній кут комори, мО" вигорить  момент здати на переробку в пустий котел для отримання вощини для себе. а все що з темненьких рамок міняємо на вощину. Нюхом чую, що вже не за горами той час коли почнем згадувати  про ручні вальці а якщо нема то новенькі "вафельниці" будем купувати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проблема № 1. Приемка воска.Лаборатория у принимающего воскосырье. Не зависимо от веса партии отдельная упаковка с реквизитами сдающего воск.  И обмен или возврат денег за приобретенную вощину  в  течении  1 год без указания причины возврата. Хорошую вощину сдавать не кто не будет, а с плохой пусть расхлебывается  продавец и производитель.Как то так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.12.2018 в 13:41, Скляренко сказал:

а де її можна буде замовити і яка ціна?

5c22896e0fb49_.thumb.jpg.8090761f488c883cc46416433c00be5f.jpg

Вот купил в эту пятницу в "Медовой лавке" за 850 грн./пачка

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Охмалина сказав:

5c22896e0fb49_.thumb.jpg.8090761f488c883cc46416433c00be5f.jpg

Вот купил в эту пятницу в "Медовой лавке" за 850 грн./пачка

 

Другий рік купую в даного виробника, відгук позитивний - порядно, доступно, якісно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Останні дні і я чухав потилицю як же бути з проблемою якості вощини, є над чим задуматися, але  ж всіх проблем не вірішити за один день, і на власну вощину за ніч всі не перейдуть, тож підвожу підсумки своїх роздумів.

Крім того, що кожен виробник вощини по своєму перевіряє якість воску.  та  має свій "рецепт" скільки туди чого всунути абож робити з умовно чистого, тобто того матеріалу який втюрили або просто здали пасічники так ще й базарні перекупи   та магазини пропонують кота в мішку тобто  штемпель на пачці не завжди гарантія, того що пачка саме цього виробника, як мінімум що ми можемо це не довіряти тому штампу а дивитись  на номер  вальців, для  цього прошу, тих хто впевнений, що брав вощину саме у виробника, прошу давати в тему номери вальців виробників .

В ідеалі  треба  створити каталог виробників вощини з номерами вальців та відгуками   про якість.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Николай S сказал:

 

В ідеалі  треба  створити каталог виробників вощини з номерами вальців та відгуками   про якість.

ідея заслуговує уваги,чим більше розголосу тим вища якість.Хай не за рік але з часом виробник зрозуміє що халтура сильно не пройде.Ще б хотілось додати до списку регіональні магазини,де можна купити якісну вощину..В Черкасах,наприклад,магазини торгують тільки Кіровоградською Тупоти і Варрави,вощина другого бажає бути кращою.На всі прохання завозити другу, ноль емоцій.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Черкасець сказав:

ідея заслуговує уваги,чим більше розголосу тим вища якість.Хай не за рік але з часом виробник зрозуміє що халтура сильно не пройде.Ще б хотілось додати до списку регіональні магазини,де можна купити якісну вощину..В Черкасах,наприклад,магазини торгують тільки Кіровоградською Тупоти і Варрави,вощина другого бажає бути кращою.На всі прохання завозити другу, ноль емоцій.

кажуть ФОП Дубовик хорошу робить, ще не пробував але думаю замовити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Николай S сказав:

 

В ідеалі  треба  створити каталог виробників вощини з номерами вальців та відгуками   про якість.

Якість вощини не залежить від № вальців, а від сировини-воску. Підозрюю що вона у виробника може бути різною, а от чи є у нього можливість і бажання проводити аналіз? І коригувати вихідну продукцію? Це напевно без держконтролю не вирішиться, немає механізму впливу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Скляренко сказал:

кажуть ФОП Дубовик хорошу робить, ще не пробував але думаю замовити.

Якщо Дубовик робить гарну вощину, то завтра мені на місцевому ринку її запропонують:umora:, і штемпель буде наче його:umora:, ......

а от номери вальців навряд чи будуть Дубовика.... тож як тільки купите читайте номери і пишіть іх в темі....

4 минуты назад, Лавр сказал:

Якість вощини не залежить від № вальців, а від сировини-воску.

Вже вище писав, це для того щоб бути впевненому саме у тому, що вощина цього виробника....стосовно якості робіть відгуки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а яка вощина хороша тоді?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Скляренко сказал:

а яка вощина хороша тоді?

Сделанная своими руками) и главное из воска)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Скляренко сказал:

кажуть ФОП Дубовик хорошу робить, ще не пробував але думаю замовити.

попробував би з задоволенням але вислати віск на обмін а потім получить вощину то пересилка зїсть все хороше.Надія,можливо,на весняний Градіжськ якщо поїду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В темах о продаже воска теперь пишут: "Да какой это воск, вы знаете из чего эта вощина." А при сдаче потом удивляются чего у них воск так дешеГо принимают.:dntknw: 

Наш народ не победить.... Чого бідні - бо дурні. А чого дурні - бо бідні. 

Вощина сейчас по 850, а для "эстетов" скоро появится вощина по 1500 "из забруса", и по тихоньку потянет за собой рост цены на обычную. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...