Перейти к содержанию

Вощина


Рекомендуемые сообщения

Тільки що, Скляренко сказав:

як взагалі вощина ФОП Дубовик себе показала? тянуть її бджоли?

Хороша вощина.

4 години тому, Петр Павлович сказав:

Вчора поміняв віск на вощину в Боярці. Вирішив спробувати прополісну. При обміні воску потрібно надати ветеринарний паспорт пасіки. Раніше не вимагали.

Продавець в магазині мені пояснив, що це пов'язано з гнильцевими хворобами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

то що обовязково повинен бути ветеринарний паспорт пасіки? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, Скляренко сказав:

то що обовязково повинен бути ветеринарний паспорт пасіки? 

Виходить,що так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Скляренко сказал:

то що обовязково повинен бути ветеринарний паспорт пасіки? 

Хоч мене там знають, але паспорт зареєстрували в своєму журналі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.03.2019 в 15:08, Сергій-апі сказал:

Продавець в магазині мені пояснив, що це пов'язано з гнильцевими хворобами.

Не стал бы я доверять ветеринарному паспорту ,особенно при производстве вощины.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На сайті АВВ100 сказано, що на кожному листку вощини є гравіровка АВВ100. Поміняв вдома у перекупа віск на 10 пачок вощини. Вся упаковка одинакова, єтикетки і запечатано пачки одинаково. Але є пачки в яких вощина без гравіровки. Тільки сьогодні додивився. Це що значить перекуп підробку всунув???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.03.2019 в 10:43, Петр Павлович сказав:

Вчора поміняв віск на вощину в Боярці. Вирішив спробувати прополісну. При обміні воску потрібно надати ветеринарний паспорт пасіки. Раніше не вимагали.

 

З глузду з"їхали? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

З глузду з"їхали? 

Я чи Боярка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Петр Павлович сказав:

Я чи Боярка?

Боярка, звичайно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Sanich сказав:

З глузду з"їхали? 

звичайні проблеми експорту хлопці намагаються вирішити :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 22.03.2019 в 22:19, Юрец 76 сказал:

На сайті АВВ100 сказано, що на кожному листку вощини є гравіровка АВВ100. Поміняв вдома у перекупа віск на 10 пачок вощини. Вся упаковка одинакова, єтикетки і запечатано пачки одинаково. Але є пачки в яких вощина без гравіровки. Тільки сьогодні додивився. Це що значить перекуп підробку всунув???

Шукайте уважно № вальцев и найдите !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.03.2019 в 15:08, Сергій-апі сказал:

Продавець в магазині мені пояснив, що це пов'язано з гнильцевими хворобами.

Это может означать то что они не стерилизуют воск перед производством вощины. То есть свои производственные затраты уменьшают за счёт ответственности сдающих воск.

И заразить пчёл от таких производителей гораздо легче , чем от тех что не требуют никаких паспортов. а просто выдерживают все технологические приёмы в производстве вощины.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Cfif сказал:

Это может означать то что они не стерилизуют воск перед производством вощины. То есть свои производственные затраты уменьшают за счёт ответственности сдающих воск.

И заразить пчёл от таких производителей гораздо легче , чем от тех что не требуют никаких паспортов. а просто выдерживают все технологические приёмы в производстве вощины.

Пічально,прийдеться шукать нового виробника

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?14?.?03?.?2019 в 10:43, Петр Павлович сказав:

Вчора поміняв віск на вощину в Боярці. Вирішив спробувати прополісну. При обміні воску потрібно надати ветеринарний паспорт пасіки. Раніше не вимагали.

Так як зібрався міняти віск, зателефонував в київоблбджолопром з питанням з приводу паспорта на пасіку. Відповідь Домбровського В.П.: при обміну паспорт не потрібний, а вимагають його при купівлі у пасічників воску.

В ?14?.?03?.?2019 в 15:08, Сергій-апі сказав:

Продавець в магазині мені пояснив, що це пов'язано з гнильцевими хворобами.

ІМХО продеваць дещо не в темі, швидше за все так намагаються вберегтись від шахраїв.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 13.04.2019 в 08:40, Sesk сказав:

Пічально,прийдеться шукать нового виробника

Не шукайте - він давно вже існує:  "Київоблбджолопром" м. Боярка. :ay: 

А обробіток в автоклаві звільняє від усіх ризиків з хворобами.:IMHO:

Перевірено його мною вже десятиріччями.  Одне у них ніяк не виходить чомусь -  потрібно трохи підрізати листи.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
2 часа назад, Vitalii сказал:

Подскажите пожалуйста как Вощина с АВВ - 100 Дергачи, по качеству?

По пять штук уже отстроено 

Полёт  нормальный 

Рекомендую 

воск (3).JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, Мико сказал:

По пять штук уже отстроено 

Полёт  нормальный 

Рекомендую 

воск (3).JPG

Спасибо, попробую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Vitalii сказал:

Спасибо, попробую

Пробуйте , не  пожалеете 

Есть услуга с вашего воска сделают 

только не менее 200 кг нужно заряжать в машину 

Мы обменяли более 50 пачек ,часть из чистого забруса изготовили 

Моментальный снимок 5 (01.03.2019 8-53).png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.05.2019 в 14:17, Мико сказав:

только не менее 200 кг нужно заряжать в машину

Боярка берется за партию не менее 100 кг, этот вес пореалнее для пасечника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.04.2019 в 21:51, ДобровоЛ сказав:

Не шукайте - він давно вже існує:  "Київоблбджолопром" м. Боярка. :ay: 

А обробіток в автоклаві звільняє від усіх ризиків з хворобами.:IMHO:

Перевірено його мною вже десятиріччями.  Одне у них ніяк не виходить чомусь -  потрібно трохи підрізати листи.:IMHO:

Останній раз брала, прям в акурат в рамку, вчора накатувала.Я вже як жадіна спробувала і інших виробників і знов поїхала в Боярку.

Бо я як жлоб-економ по іншому назвати це не можу.Восени на вистаці в Києві купила в обмін  вощину (фото обладинки прикладаю).Добре, що вистачило кебеті в голові взяти тільки 5 кг.

1.За зиму не висохла, як це має бути.

2.На Даданівській рамці бджоли на ній накрутили дочотра трута, при чому всі сім*ї.Я такого ще не бачила.Тепер просто вибраковувати і все.

3.На 145 рамці її покрутило.Чепез 2 доби мусила міняти половину магазинів! Знімати і викидати в топку, накатувати нормальну. А це дурна робота і лишня тривога бджіл.

4.Не стає в рамку Дадан по довжині.Треба  3  см. зрізати з кожного листа.

Перший раз стикаюсь, я вибачаюсь, з таким лайном.

Не в реверасн Боярці.Але  їхня вощина мене ніколи так не підставляла. І прополісну брала, і звичайну і трутову.

20190510_204450.jpg

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Bee-beep сказал:

Останній раз брала, прям в акурат в рамку, вчора накатувала.Я вже як жадіна спробувала і інших виробників і знов поїхала в Боярку.

Бо я як жлоб-економ по іншому назвати це не можу.Восени на вистаці в Києві купила в обмін  вощину (фото обладинки прикладаю).Добре, що вистачило кебеті в голові взяти тільки 5 кг.

1.За зиму не висохла, як це має бути.

2.На Даданівській рамці бджоли на ній накрутили дочотра трута, при чому всі сім*ї.Я такого ще не бачила.Тепер просто вибраковувати і все.

3.На 145 рамці її покрутило.Чепез 2 доби мусила міняти половину магазинів! Знімати і викидати в топку, накатувати нормальну. А це дурна робота і лишня тривога бджіл.

4.Не стає в рамку Дадан по довжині.Треба  3  см. зрізати з кожного листа.

Перший раз стикаюсь, я вибачаюсь, з таким лайном.

Не в реверасн Боярці.Але  їхня вощина мене ніколи так не підставляла. І прополісну брала, і звичайну і трутову.

20190510_204450.jpg

Нашинская, :umora:Только у нас её ни кто не берёт:umora:. Все знакомые берут Вашу, Боярскую. А "сертификат" внутри пачки , прилагался?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Bee-beep сказал:

Бо я як жлоб-економ по іншому назвати це не можу.Восени на вистаці в Києві купила в обмін  вощину (фото обладинки прикладаю).Добре, що вистачило кебеті в голові взяти тільки 5 кг.

Ви не одна така. Тільки я їздила до виробників і міняла віск на вощину. Покровська ( Одеська обл) - пливе, рамки після відбудови хвилясті. Зате дешево! :umora: Раніше наша миколаївька була хороша, тепер теж зіпсувалися. Вибракувала та перетопила кучу світлих рамок.

Після низки спроб знайти дешевше у минулому році знов повернулася до Боярки.  Вощина гарно відбудовувалася бджілками. :ay:Скупий платить двічі!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, Надія сказав:

Ви не одна така. Тільки я їздила до виробників і міняла віск на вощину. Покровська ( Одеська обл) - пливе, рамки після відбудови хвилясті. Зате дешево! :umora: Раніше наша миколаївька була хороша, тепер теж зіпсувалися. Вибракувала та перетопила кучу світлих рамок.

Після низки спроб знайти дешевше у минулому році знов повернулася до Боярки.  Вощина гарно відбудовувалася бджілками. :ay:Скупий платить двічі!

Вже більше 10 років користуюсь Тупотою,причини міняти на щось інше немаю.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Ворон сказал:

Вже більше 10 років користуюсь Тупотою,причини міняти на щось інше немаю

Експерименти проводити більше немає бажання. Можливо вощина Тупоти дійсно гарна, але від нас поїхати до них через Кропивницький...  Дороги майже як після воєнного бомбардування. На вертоліт ще не заробила. Тому до Боярки швидче

  • Подобається 1
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...