Перейти к содержанию

Пластиковая тара для розничной торговли медом


ved

Рекомендуемые сообщения

Уважаемые пчеловоды, где покупаете пластиковую тару для розничной торговли меда?Интересует самая дешевая цена при соответственно  крупном опте:3,1,0.5,02.5 литра

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я беру фирмы" Виталпласт" Не самая дешевая ,но как одному из первых оптовиков скидка максимальная 

Думаю во многих городах есть филиалы 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Мико сказал:

Я беру фирмы" Виталпласт" Не самая дешевая ,но как одному из первых оптовиков скидка максимальная 

Думаю во многих городах есть филиалы 

По каким ценам берете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Начинал брать по 0,7 гривна за 1 литровое ведёрко .

Последний раз вроде 4,17 гр, за такое же ведро 

Там же брал и 11,2 литровые ,давно по 12 гривен вроде ,точно не помню 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Мико сказал:

 

Я беру фирмы" Виталпласт" Не самая дешевая ,но как одному из первых оптовиков скидка максимальная 

Думаю во многих городах есть филиалы

 

http://www.vitalplast.com/production.php

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Мико сказал:

Там же брал и 11,2 литровые ,давно по 12 гривен вроде ,точно не помню 

Зараз таке відро коштує 32,67 грн/шт. В нього поміщається 15 кг меду. Якість цілком влаштовує - 10 днів тому 350 таких відер успішно доїхали в Білорусь, складені в 4 поверхи і не поламались.

Для роздрібної торгівлі фасуємо в їхні пластянки 150мл (200г), 280мл (400г), 550мл (700г).:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

может кто то пользовался такими - http://www.tara.ua/?page_id=23 , и склад есть в моем городе , я пока присматриваюсь к 1,    3 литровым ведеркам.  пока не могу понять что означают символы РР, AP, VP     в графе КОД. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, vetal_61123 сказал:

...... не могу понять что означают символы РР, AP, VP     в графе КОД. 

Маркування пластмас

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Київпласт 3.10 за 1 літрове відро .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, ved сказал:

Уважаемые пчеловоды, где покупаете пластиковую тару для розничной торговли меда?Интересует самая дешевая цена при соответственно  крупном опте:3,1,0.5,02.5 литра

Підтримаю Міко. Для мене теж Виталпласт поза конкуренцією. Найякісніша пластикова тара на даний час в Україні. :IMHO:

http://www.vitalplast.com

 

Брав іншого виробника (орієнтувався по цінам). Одного разу була не герметична кришка, при перевертанні вода протікала. Іншого разу закисла партія меду. До меду притензії мав-би, якби цей-же мед в інших тарах не зберігався чудово, без будь яких ознак псування. Тепер краще переплачу копійки, але буду спокійний за якість.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, konoval_am сказал:

Підтримаю Міко. Для мене теж Виталпласт поза конкуренцією. Найякісніша пластикова тара на даний час в Україні. :IMHO:

http://www.vitalplast.com

 

Брав іншого виробника (орієнтувався по цінам). Одного разу була не герметична кришка, при перевертанні вода протікала. Іншого разу закисла партія меду. До меду притензії мав-би, якби цей-же мед в інших тарах не зберігався чудово, без будь яких ознак псування. Тепер краще переплачу копійки, але буду спокійний за якість.

Хто знає, на цьому сайті є мін. замовлення? І що стосовно матеріалу, там можна вибрать: гомополимер, сополимер або рендом? Який потрібно вибрать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Виталик К. сказал:

Хто знає, на цьому сайті є мін. замовлення? І що стосовно матеріалу, там можна вибрать: гомополимер, сополимер або рендом? Який потрібно вибрать?

Я писав, але на моє замовлення не відповіли. Думаю їм смішно читати замовлення про сотні відерець. Брав на пром.юа у когось з дистрибюторів.  Стосовно вибора матеріалу теж нічого не підкажу оскільки не компетентний. Все що мене цікавило в пластику це те, чи харчовий і чи є на те підтверджуючі документи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Виталик К. сказал:

Хто знає, на цьому сайті є мін. замовлення? І що стосовно матеріалу, там можна вибрать: гомополимер, сополимер або рендом? Який потрібно вибрать?

Дуже сумніваюся, що виробник захоче зв'язуватися з малим замовленням, для цього існують дистрибютори. 

Я купував на ринку, в контейнері з відерками і п/е пакетами. При роздрібній ціні 4грн за літрове відерко 100 шт віддали по закупці, по 3,2грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 years later...

Доброго вечора шановні пасічники. Підкажіть яку тару для зберігання та продажу меду Ви купуєте пластикову чи скляну? Де купити краще в інтернеті чи на місці в магазині, порадьте?

купити тару для меду київ одеса харків луцьк львів тернопіль полтава дніпро одеса.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все залежить від ваших обємів і можливостей. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Беру постійно в Тараленд пластик, тільки 3л, якісттю задоволений.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
26.10.2023 в 20:14, Руслан К. сказав:

Беру постійно в Тараленд пластик, тільки 3л, якісттю задоволений.

Взяв пластикові відра для меду у Віт пласт ось їх сайт https://vitplast.com.ua . Виробники з Луцька, є в них великий асортимент 0,5 літра, 1 літр, 3 літра, 5 літрів і 10 літрів. Правда не вистачає 300 грамових. Весь інтернет перелистав у них найнижчі ціни на невеликий опт. Ручки міцні. У 1 літру помістилося 1.4 кг меду. Уже відправляв поштою, слава Богу відра витримали, мед благополучно приїхав по адресу. Умова - оптом і кратно упаковкам. Я брав 0.5 літра 200 штук і 1 літру 400 штук. Відправили швидко на наступний день після замовлення, доїхали цілі, добре упакували. Вигідніше з доставкою купити у них, ніж у нас на оптовому ринку.

Може комусь пригодиться - 066 8494081 Віктор.

Всім миру і добра!

photo1693673473 (15).jpeg

photo1693673473 (39).jpeg

відра під мед купити.jpeg

22.10.2023 в 09:05, uam_63 сказав:

Все залежить від ваших обємів і можливостей. 

Взяв пластикові відра для меду у Віт пласт ось їх сайт https://vitplast.com.ua . Виробники з Луцька, є в них великий асортимент 0,5 літра, 1 літр, 3 літра, 5 літрів і 10 літрів. Правда не вистачає 300 грамових. Весь інтернет перелистав у них найнижчі ціни на невеликий опт. Ручки міцні. У 1 літру помістилося 1.4 кг меду. Уже відправляв поштою, слава Богу відра витримали, мед благополучно приїхав по адресу. Умова - кратно упаковкам. Я брав 0.5 літра 200 штук і 1 літру 400 штук. Відправили швидко на наступний день після замовлення, доїхали цілі, добре упакували. Вигідніше з доставкою купити у них, ніж у нас на оптовому ринку.

Може комусь пригодиться - 066 8494081 Віктор.

Всім миру і добра!

photo1693673473 (39).jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27.12.2016 в 14:30, davolodya сказав:

Дуже сумніваюся, що виробник захоче зв'язуватися з малим замовленням, для цього існують дистрибютори. 

Я купував на ринку, в контейнері з відерками і п/е пакетами. При роздрібній ціні 4грн за літрове відерко 100 шт віддали по закупці, по 3,2грн

 

27.12.2016 в 14:14, konoval_am сказав:

Я писав, але на моє замовлення не відповіли. Думаю їм смішно читати замовлення про сотні відерець. Брав на пром.юа у когось з дистрибюторів.  Стосовно вибора матеріалу теж нічого не підкажу оскільки не компетентний. Все що мене цікавило в пластику це те, чи харчовий і чи є на те підтверджуючі документи.

 

27.12.2016 в 13:54, Виталик К. сказав:

Хто знає, на цьому сайті є мін. замовлення? І що стосовно матеріалу, там можна вибрать: гомополимер, сополимер або рендом? Який потрібно вибрать?

 

27.12.2016 в 11:27, konoval_am сказав:

Підтримаю Міко. Для мене теж Виталпласт поза конкуренцією. Найякісніша пластикова тара на даний час в Україні. :IMHO:

http://www.vitalplast.com

 

Брав іншого виробника (орієнтувався по цінам). Одного разу була не герметична кришка, при перевертанні вода протікала. Іншого разу закисла партія меду. До меду притензії мав-би, якби цей-же мед в інших тарах не зберігався чудово, без будь яких ознак псування. Тепер краще переплачу копійки, але буду спокійний за якість.

 

27.12.2016 в 08:09, Urareno3643 сказав:

Київпласт 3.10 за 1 літрове відро .

 

27.12.2016 в 00:12, nibond сказав:

 

26.12.2016 в 23:33, vetal_61123 сказав:

может кто то пользовался такими - http://www.tara.ua/?page_id=23 , и склад есть в моем городе , я пока присматриваюсь к 1,    3 литровым ведеркам.  пока не могу понять что означают символы РР, AP, VP     в графе КОД. 

 

26.12.2016 в 21:44, asaltan сказав:

Зараз таке відро коштує 32,67 грн/шт. В нього поміщається 15 кг меду. Якість цілком влаштовує - 10 днів тому 350 таких відер успішно доїхали в Білорусь, складені в 4 поверхи і не поламались.

Для роздрібної торгівлі фасуємо в їхні пластянки 150мл (200г), 280мл (400г), 550мл (700г).:hi:

 

26.12.2016 в 20:59, sunflower сказав:

 

26.12.2016 в 20:52, Мико сказав:

Начинал брать по 0,7 гривна за 1 литровое ведёрко .

Последний раз вроде 4,17 гр, за такое же ведро 

Там же брал и 11,2 литровые ,давно по 12 гривен вроде ,точно не помню 

 

26.12.2016 в 20:35, ved сказав:

По каким ценам берете?

 

26.12.2016 в 20:34, Мико сказав:

Я беру фирмы" Виталпласт" Не самая дешевая ,но как одному из первых оптовиков скидка максимальная 

Думаю во многих городах есть филиалы 

 

26.12.2016 в 19:09, ved сказав:

Уважаемые пчеловоды, где покупаете пластиковую тару для розничной торговли меда?Интересует самая дешевая цена при соответственно  крупном опте:3,1,0.5,02.5 литра

Взяв пластикові відра для меду у Віт пласт ось їх сайт https://vitplast.com.ua . Виробники з Луцька, є в них великий асортимент 0,5 літра, 1 літр, 3 літра, 5 літрів і 10 літрів. Правда не вистачає 300 грамових. Весь інтернет перелистав у них найнижчі ціни на невеликий опт. Ручки міцні. У 1 літру помістилося 1.4 кг меду. Уже відправляв поштою, слава Богу відра витримали, мед благополучно приїхав по адресу. Умова - кратно упаковкам. Я брав 0.5 літра 200 штук і 1 літру 400 штук. Відправили швидко на наступний день після замовлення, доїхали цілі, добре упакували. Вигідніше з доставкою купити у них, ніж у нас на оптовому ринку.

Може комусь пригодиться - 066 8494081 Віктор.

Всім миру і добра!

Тільки що, Vito3107 сказав:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Взяв пластикові відра для меду у Віт пласт ось їх сайт https://vitplast.com.ua . Виробники з Луцька, є в них великий асортимент 0,5 літра, 1 літр, 3 літра, 5 літрів і 10 літрів. Правда не вистачає 300 грамових. Весь інтернет перелистав у них найнижчі ціни на невеликий опт. Ручки міцні. У 1 літру помістилося 1.4 кг меду. Уже відправляв поштою, слава Богу відра витримали, мед благополучно приїхав по адресу. Умова - кратно упаковкам. Я брав 0.5 літра 200 штук і 1 літру 400 штук. Відправили швидко на наступний день після замовлення, доїхали цілі, добре упакували. Вигідніше з доставкою купити у них, ніж у нас на оптовому ринку.

Може комусь пригодиться - 066 8494081 Віктор.

Всім миру і добра!

 

photo1693673473 (39).jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 літрові брали не крихкі

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...