Перейти к содержанию

Науково-практична конференція "Селекція европейських бджіл , теорія та практика"


Іван Михайлович

Рекомендуемые сообщения

ГО  Обєднанням матководів України, запланована  зустріч   з відомим німецьким науковцем, керівником одного з провідних німецьких інститутів (LIB) , Каспаром Бінефельдом. Професор Бінефельд є автором, розробником і керівником  програмно-аналітичного комплексу  BeeBreed.eu. За допомогою цієї програми проводиться селекція європейських аборигенних порід бджіл: карніка , лігустика, меліфера-меліфера, сіціліана. Ми вирішили запросити шановного селекціонера до України, щоб він розповів нам своє бачення  шляхів покращення якісних показників українських бджіл та про можливість використання програми бібрід в українських реаліях. 

Ми одержали попередню згоду на візит в Україну п.Каспара у лютому 2017 року. Зустріч запланована  у Львові, 17-18 лютого 2017 року.

Прошу всіх  читачів, у кого є бажання відвідати цей захід, повідомити організаторів. Ми повинні визначитися з приміщення, у якому буде відбуватися зустріч. Це залежатиме від кількості учасників конференції.  На зустріч запрошено науковців-селекціонерів ННЦ ім Прокоповича, відомих матководів України, пасічників.

виступає К.Бінефільд.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

читачів, у кого є бажання відвідати цей захід, повідомити організаторів

 

Иван Михайлович,уточните кто организаторы и как уведомить их.Писать Вам в л.с.?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Читайте уважно про це написано в першому реченні

Надіслано від мого SM-J510FN, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Організатором конференції  є Громадська організація Обєднання Матководів України ,  Національний Науковий Центр ім. Прокоповича.

Завки - повідомлення можна надіслати на мою електронну пошту doskoch56@ukr.net , в особисту переписку на форумі , можна в темі,  або зателефонувати :

doskoch56@ukr.net

+380503708663

+380983260683

+380634206660

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Іван Михайлович сказал:

ГО  Обєднанням матководів України, запланована  зустріч   з відомим німецьким науковцем, керівником одного з провідних німецьких інститутів (LIB) , Каспаром Бінефельдом. Професор Бінефельд є автором, розробником і керівником  програмно-аналітичного комплексу  BeeBreed.eu. За допомогою цієї програми проводиться селекція європейських аборигенних порід бджіл: карніка , лігустика, меліфера-меліфера, сіціліана. Ми вирішили запросити шановного селекціонера до України, щоб він розповів нам своє бачення  шляхів покращення якісних показників українських бджіл та про можливість використання програми бібрід в українських реаліях. 

Ми одержали попередню згоду на візит в Україну п.Каспара у лютому 2017 року. Зустріч запланована  у Львові, 17-18 лютого 2017 року.

Прошу всіх  читачів, у кого є бажання відвідати цей захід, повідомити організаторів. Ми повинні визначитися з приміщення, у якому буде відбуватися зустріч. Це залежатиме від кількості учасників конференції.  На зустріч запрошено науковців-селекціонерів ННЦ ім Прокоповича, відомих матководів України, пасічників.

виступає К.Бінефільд.jpg

це означає від "балакання" до справи, мабуть таку річ не використати селекціонерам і матководам було б не правильно, додаткова інформація і живе спілкування початок плодів розпочатої праці, підтримую і постараюсь також відвідати даний захід, було б добре якби приїхало багато матководів,селекціонерів,можна було б поділитись працею,завести контакти,все це для роботи потрібно,та й тема селекції здається вузька і профільна,але торкається всіх,тому,що ти будеш знати хто як працює ,досягає успіху,або хоче досягнути успіху в такій не легкій роботі,до якої я особисто відношусь з повагою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Та що, багато точківців збираються на конференцію? Чи там зустрінемся.?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.12.2016 в 00:27, Іван Михайлович сказал:

Організатором конференції  є Громадська організація Обєднання Матководів України ,  Національний Науковий Центр ім. Прокоповича.

Завки - повідомлення можна надіслати на мою електронну пошту doskoch56@ukr.net , в особисту переписку на форумі , можна в темі,  або зателефонувати :

doskoch56@ukr.net

+380503708663

+380983260683

+380634206660

Сьогодні , 4 січня 2017 року, директор ННЦ ім.Прокоповича,  Бугера Сергій Іванович повідомив , науковці інститутту будуть приймати участь у конференції, а ННЦ інститут бджільництва  ім.Прокоповича не буде приймати участь у конференції, і не може офіційно, як наукова установа запросити на цю зустріч п.Бінефельда. ,  так як вони цього не планували і він не хоче нести юридичну відповідальність якщо "на фірмовому бланку інститута" запросить шановного в Европі, професора до України , прочитати лекцію! 

Я був здивований  і  не повірив своїм вухам! 

Ми, громадська організація,  все організували,  домовилися з професором Бінефельдом про  приїзд, про розміщення та участь в конфернції,  більше того! Ми домовилися що  між  ННЦ , інститут бджільництва ім.Прокоповича  та інститутом LIB ( Німеччина)буде укладено договір  про творчу співпрацю, про науковий супровід, про навчання та підготовку спеціалістів селекціонерів для України. А тут на тобі, нам цього не потрібно! Не хочемо юридичної відповідальності! 

У мене не було  слів, щоб висловити свою думку , щодо такої позиції  керівництва ННЦ, інститут бджільництва  ім.Прокоповича. Мені запропонував директор перенести цю зустріч на травень, коли буде виставка і щорічна "конференція". Я в свою чергу пояснив пану директору, що в травні на конференцію можуть приїхати ті,  хто не займається селекцією та матководством, так як цей місяць для нас найважливіший в плані організації роботи, і у нас немає часу на конференції.  

З пропозицією про заміну співорганізаторів , конференції ми звернулися до Чернівецького національного університету  та Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій з представниками якої ми вже співпрацюємо . Адже зустріч організована, в першу чергу , для поширення наукових знань , кому як не науковим закладам приймати участь?

Через годину  зателефорували з Чернівців ( науковці цього університету  доповідали у Мукачево , на конференції  присвяченій 50 річчю карпатської бджоли ,  про свої напрацювання  по генетиці  бджіл )  , Волков Роман Анатолійович  заступник директора з наукової роботи, доктор біологічних наук, професор та любязно погодився стати співголовою оргкомітету  та запросити п.Бінефельда  не лише на конференцію, але і відвідати Чернівецький національний університет.  Відгукнувся і Львівський університет ветеринармої медицини, його представник п. Юрій Ковальський  ,також запевнив у бажанні прийняти посильну участь в організації та проведенні  конференції.

Тепер мені зрозуміло чому на сайті  ННЦ , інституту бджільництва ім.Прокоповича, там де є оголошення про  продаж української  степової  бджоли, виставлена фотографія бакфаста. 

Постає питання , для кого? і для чого існує такий Національний Науковий Центр , інститут бджільництва ім.Прокоповича, який живе своїм життям і не має бажання розвиватися  та інтегруватися у світове наукове співтовариство?

Мабудь таке питання потрібно ставити Міністерству аграної політики України.  Як Ваша думка шановні читачі? Які будуть пропозиції?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Я думаю  что на конференцию надо приглашать в письменном виде  Министра агро- политики. И Бугера С. И .пусть  перед ним ответит чем мотивированы его действия.Или вернее бездействие:IMHO1:.Наверно в института есть свой план ,которого нарушать нельзя.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Будь-які речі здійснюються з нашими чиновниками в письмовому вигляді, є звернення ГО з мокрою печаткою на яке дає відповідь з мокрою печаткою відповідна установа, а телефоні розмови це так сьогодні було завтра забув, а може то наклеп.

Думаю у міністерстві є відповідний департамент до нього те ж запит варто надіслати.

До речі, всім зверненням присвоюється відповідний номер і якщо не прийшло відповіді (а згідно законодавства формальну навіть відписку повинні надати обов'язково) можна визначити що з запитом за цим номером.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Wladimir_K сказал:

Будь-які речі здійснюються з нашими чиновниками в письмовому вигляді, є звернення ГО з мокрою печаткою на яке дає відповідь з мокрою печаткою відповідна установа, а телефоні розмови це так сьогодні було завтра забув, а може то наклеп.

Думаю у міністерстві є відповідний департамент до нього те ж запит варто надіслати.

Підтримую Володимера, відмова повинна бути в письмовому вигляді. Тоді вже можна і скаргу в міністерство написать й прикріпить копію листа. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Согласен что надо министра пригласить. Вот и Институт :(который должен делать все возможное что бы продвигать наше пчеловодство в мире является тормозом.Я так понимаю что наша новая организация (матководов)это для них шило в заднице .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Согласен что надо министра пригласить. Вот и Институт :(который должен делать все возможное что бы продвигать наше пчеловодство в мире является тормозом.Я так понимаю что наша новая организация (матководов)это для них шило в заднице .

Ми всі разом,  для ННЦ ,  сьогодні  найбільша непередбачувана проблема.  Ми починаємо ставити незручні питання, вимагаємо робити необхідну пасічникам роботу і звітувати про цю роботу. Так є у всьому світі. Наука працює за кошти платників податків, а ми і є тими платниками. Перша така зустріч з науковцями була у 2016 році. За цей час ми організувалися, почали діяти. Вони послухали і надіялися що все буде як було, будуть самі собі писати завдання і самі перед собою будуть звітувати. Я маю іншу думку.

11 січня  217 року, я скликаю розширене засідання Ради Асоціаціїї ( ГО ОМУ). На це зібрання  запрошуємо селекціонерів науковців які безпосередньо займаються селекцією медоносних бджіл. Будемо обговорювати стан справ у  селекції та маткарстві  , наші перспективи спільної  подальшої співпраці. Плануємо дійти згоди спільної  діяльності  в програмі в селекції  українських бджіл, виробити стратегію подальшої селекційної  та матковивідної справи . Виробити план діяльності та структоризації  селекційних процесів ,з метою покращення господарсько корисних показників українських бджіл.  Одночасно планується розробити план співпраці з науковими установами Европи.

  Нам це потрібно,  не можна мовчки спостерігати " наукову імпотенцію"  наших державних наукових установ, що зобовязані займатися  науковими питаннями у бджільництві.

На конференцію запрошуються не лише  Тарас Вікторович Кутовий ( міністр АПК) але ряд інших науковців та очільників  державних структур , які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до галузі бджільництва.

На сьогодні зацікавилися конференцією  представники  з Білорусії, Росії, Молдавії, Румунії, Німеччини,Польщі .

Заявки на участь приймаються до 1 лютого 2017 року. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Согласен что надо министра пригласить. Вот и Институт :(который должен делать все возможное что бы продвигать наше пчеловодство в мире является тормозом.Я так понимаю что наша новая организация (матководов)это для них шило в заднице .

Та все там "продвигається" так що будь здоров і не кашляй.. Тільки для того Інституту слово "наше" розуміється тільки як "своє". І для них шило в дупі то пусте, то навіть не подразник.. В ті дупи вже давно пора щось більш суттєвіше, ніж шило, пхати..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Будь-які речі здійснюються з нашими чиновниками в письмовому вигляді, є звернення ГО з мокрою печаткою на яке дає відповідь з мокрою печаткою відповідна установа, а телефоні розмови це так сьогодні було завтра забув, а може то наклеп.

Думаю у міністерстві є відповідний департамент до нього те ж запит варто надіслати.

До речі, всім зверненням присвоюється відповідний номер і якщо не прийшло відповіді (а згідно законодавства формальну навіть відписку повинні надати обов'язково) можна визначити що з запитом за цим номером.

так ультрірую ,для чого печатка на листі? це ж не фінансовий документ, може бути штамп якщо це не на фірмовому бланку,но зрештою то таке

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, miro сказал:

так ультрірую ,для чого печатка на листі? це ж не фінансовий документ, може бути штамп якщо це не на фірмовому бланку,но зрештою то таке

Можна фірмовий бланк з реєстраційним номером, зміст від цього не змінюється.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Іван Михайлович сказал:

Сьогодні , 4 січня 2017 року, директор ННЦ ім.Прокоповича,  Бугера Сергій Іванович повідомив , науковці інститутту будуть приймати участь у конференції, а ННЦ інститут бджільництва  ім.Прокоповича не буде приймати участь у конференції, і не може офіційно, як наукова установа запросити на цю зустріч п.Бінефельда. ,  так як вони цього не планували і він не хоче нести юридичну відповідальність якщо "на фірмовому бланку інститута" запросить шановного в Европі, професора до України , прочитати лекцію! 

Я був здивований  і  не повірив своїм вухам! 

Ми, громадська організація,  все організували,  домовилися з професором Бінефельдом про  приїзд, про розміщення та участь в конфернції,  більше того! Ми домовилися що  між  ННЦ , інститут бджільництва ім.Прокоповича  та інститутом LIB ( Німеччина)буде укладено договір  про творчу співпрацю, про науковий супровід, про навчання та підготовку спеціалістів селекціонерів для України. А тут на тобі, нам цього не потрібно! Не хочемо юридичної відповідальності! 

У мене не було  слів, щоб висловити свою думку , щодо такої позиції  керівництва ННЦ, інститут бджільництва  ім.Прокоповича. Мені запропонував директор перенести цю зустріч на травень, коли буде виставка і щорічна "конференція". Я в свою чергу пояснив пану директору, що в травні на конференцію можуть приїхати ті,  хто не займається селекцією та матководством, так як цей місяць для нас найважливіший в плані організації роботи, і у нас немає часу на конференції.  

З пропозицією про заміну співорганізаторів , конференції ми звернулися до Чернівецького національного університету  та Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій з представниками якої ми вже співпрацюємо . Адже зустріч організована, в першу чергу , для поширення наукових знань , кому як не науковим закладам приймати участь?

Через годину  зателефорували з Чернівців ( науковці цього університету  доповідали у Мукачево , на конференції  присвяченій 50 річчю карпатської бджоли ,  про свої напрацювання  по генетиці  бджіл )  , Волков Роман Анатолійович  заступник директора з наукової роботи, доктор біологічних наук, професор та любязно погодився стати співголовою оргкомітету  та запросити п.Бінефельда  не лише на конференцію, але і відвідати Чернівецький національний університет.  Відгукнувся і Львівський університет ветеринармої медицини, його представник п. Юрій Ковальський  ,також запевнив у бажанні прийняти посильну участь в організації та проведенні  конференції.

Тепер мені зрозуміло чому на сайті  ННЦ , інституту бджільництва ім.Прокоповича, там де є оголошення про  продаж української  степової  бджоли, виставлена фотографія бакфаста. 

Постає питання , для кого? і для чого існує такий Національний Науковий Центр , інститут бджільництва ім.Прокоповича, який живе своїм життям і не має бажання розвиватися  та інтегруватися у світове наукове співтовариство?

Мабудь таке питання потрібно ставити Міністерству аграної політики України.  Як Ваша думка шановні читачі? Які будуть пропозиції?

 

Ну нехоче ННЦ бути присутнім,ну що зробиш такі реалії життя ,воно по всюди так є,багатьом так вигідно держ.установам не трогай мене, я тебе,от якби вони жили зі своїх зароблених коштів, картина була б інша,а так фінансування фонду заробітної оплати бюджетні кошти,і все інше бюджетні кошти,вони в маслі і являються ширмочкою держ.установи.Моя думка держава повинна виділяти кошти на наукові проекти,а все інше вони повинні заробляти.

Конференцію проводити треба і без пупів які пручаються всьому,но протокол зустрічі із висновками ,пропозиціями має бути направлений в АПК і ННЦ,якщо ННЦ пручається тому чому вони зообовязані, то нехай будуть ознайомлені, а перед АПК ставити питання навіщо розтрачувати державні кошти на ледарів коли є ті хто хоче займатись роботою і робить її ,чому б фінансування певних проектів здійснювалось би там де воно робиться, де створена база,а не туди де крім бумаги нічого немає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якби це був простий захід з розвагами і тостами, то думаю ННЦ з задоволенням принявби в цьому участь, Ця конференція наукова і на ній :IMHO1:повино бути принято рішення про співпрацю наукових установ, Основна співпраця :IMHO1: це допомога в дослідженні  українських бджіл , Якщо інститут надасть німецькій стороні зразки бджіл і це будуть не породи, то буде :IMHO1:маленький скандал. Якщо зразки надасть громадська організація , то відповідь ННЦ може бути одна - нам не відоме походження зразків. Інститут не потрібро розганяти . просто потрібно позбавити наукових звань тих , хто писав брихливі дисертації і в болото заривав державні кошти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Согласен что надо министра пригласить. Вот и Институт :(который должен делать все возможное что бы продвигать наше пчеловодство в мире является тормозом.Я так понимаю что наша новая организация (матководов)это для них шило в заднице .

В Украине десятки а может и сотни таких организаций,так что на такое шило они не обращают внимание.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Україні , поки що, одна така організація. Попробуємо звернути на себе увагу.

Надіслано від мого SM-J510FN, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже приємно що  знані наукові установи України виявили інтерес до такого значного, міжнародного  бджільницького заходу - конференції з питань селекції українських бджіл. Двічі приємно за наш Чернівецький НУ.

 І дуже неприємно , що наш "неньо" (або  батько- читай вітчим) українського бджільництва  в особі ННЦ "скаче в кущі". А причина проста - хто запрошує той мусить платити. Що можна взяти з ННЦ ? Якби відкрили державне фінансування і можна було б "наварити" хоч навару з яєць - не переживайте, були б попереду паровоза.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Іван Михайлович сказал:

В Україні , поки що, одна така організація. Попробуємо звернути на себе увагу.

Надіслано від мого SM-J510FN, використовуючи Tapatalk
 

Название может и одно но организаций уйма.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, новичок сказал:

Название может и одно но организаций уйма.

дайте номер телефону хоч однієї  громадської організації , яка займається селекцією і матководствм, у мене немає такої інформації.

Може є адрес , хто і де робить теж що і ми. Прошу озвучити. Форумчанам  теж буде цікаво. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давно було зрозуміло що наш іститут бжолярства і конярства проїдають наші гроші 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, targal сказал:

 

Давно було зрозуміло що наш іститут бжолярства і конярства проїдають наші гроші 

 

З цим потрібно,щось робити,для чого таке керівництво,коли інтузіасти роблять більше для бджільництва України,її іміджу на міжнародному(Наші медоваридосягли значного успіху  і утримуються на першій сходинці)  рівні,а інститут ховається і паскудить імяПрокоповича

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Іван Михайлович сказал:

дайте номер телефону хоч однієї  громадської організації , яка займається селекцією і матководствм, у мене немає такої інформації.

Може є адрес , хто і де робить теж що і ми. Прошу озвучити. Форумчанам  теж буде цікаво. 

Где можна ознакомится с конкретной проделаной работой по селекциции Вашей организацией.Планы не интерисуют,потому что планируют и пишут программы все .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...