Jump to content
artemishe

Изготавливаем цельнолитые корпуса из пенополистирола

Recommended Posts

P00205-165234.jpg

P00205-130237.jpg

• Like 2
  • Thanks 2
5 часов назад, artemishe сказал:

Up

Вирішив цього року відновити дану тему

На даний момент наявні типорозміри

Корпус 10р на 230мм

Корпус 10р на 145 мм (відповідно 2 корпуси це 300-а рамка)

Корпус 8р на 230 мм
В цьому корпусі є підрамковий паз по довгій стороні. Відповідно стає українська рамочка (12шт)

Також є корпус на 16 укр напіврамок. 2 корпуси - маємо гніздо.

Тієї зими зробив 6рамочник на рутівську рамочку. Корпус з невід'ємним дном, криша

По цінам 
10х230 - 230 грн
10х145 - 200 грн
8х230 - 220 грн
16р укр - 240 грн
6рамочник на 230 - 340 грн

Дно і криша дерев'яні. Ціна за комплект (дно і криша) орієнтовно від 200 до 400 грн в залежності від виконання, комплектації та поставки. Можу продати тільки корпуси, дно і кришу робіть самі

Фото корпусів є вище в темі

Ціна може змінюватись в залежності від курсу валют, оскільки сировина імпортна

093-853-26-94, Артем

Роз'єднання корпусів стамескою? Нічим не посилюєте кути? Можна фото корпусів що використовуються в роботі?

36 минут назад, siverit сказал:

Роз'єднання корпусів стамескою? Нічим не посилюєте кути? Можна фото корпусів що використовуються в роботі?

Пінопласт трохи гнучкий, його тільки торкнувся і прополіс тріснув. Дерево іноді доводиться віддирати

Під фальц і рамочний паз підсипаю сировини, вони виходять твердіші за решту корпуса. Фото за нагоди зроблю

• Like 1
В 06.10.2020 в 16:10, siverit сказал:

Можна фото корпусів що використовуються в роботі?

Передню стінку сильніше вкрили шаром прополісу. Ну і звісно віск. А так більше нічого 

P01009-171319.jpg

P01009-171330.jpg

Edited by artemishe
  • Like 1

Це відносно нові. 2-3 сезони в роботі. Першій формі буде 10 років. І ті корпуси досі у людей в роботі. І ще років 5-7 попрацюють. При тому, що тоді розуміння правильного техпроцессу не було

P01009-171325.jpg

P01009-171336.jpg

• Like 1

Не плануєте 8 рамок на 145?

Надіслано від мого Redmi 8, використовуючи Tapatalk

3 часа назад, Олександр Кривченко сказал:

Не плануєте 8 рамок на 145?

Надіслано від мого Redmi 8, використовуючи Tapatalk

Ні

В 06.10.2020 в 10:21, artemishe сказал:

6-рамочник

P00205-165154.jpg

P00205-130259.jpg

P00205-130348.jpg

Такий би на 300 рамку.

• Like 5
  • Thanks 2
24.10.2020 в 00:01, Женя Циба сказав:

Такий би на 300 рамку.

а ще зверху можливість магазину на 145 рамку. На мою думку 6х300 буде великий попит.

• Like 1
5 минут назад, rudakov сказал:

а ще зверху можливість магазину на 145 рамку. 

Є такі,але ціна :frusty:.

• Like 1
24.10.2020 в 00:01, Женя Циба сказав:

Такий би на 300 рамку.

А чому не краще стандартний 10-12 рамочний з можливістю встновлення перегородки?

• Like 1
2 часа назад, Конструктор сказал:

А чому не краще стандартний 10-12 рамочний з можливістю встновлення перегородки?

Мені 6р цікавий лише (поділений на дві частини),як нуклеус для обліту маток,та можливість зимівлі запасних маток,також його компактність,можливість перевезти на інший точок,для того самого обльоту маток лише на іншому трутовому фоні,та ремонту основних сімей,або заміні маток. 

Edited by Женя Циба
  • Like 2
43 хвилини тому, Женя Циба сказав:

Мені 6р цікавий лише (поділений на дві частини),як нуклеус для обліту маток,та можливість зимівлі запасних маток,також його компактність,можливість перевезти на інший точок,для того самого обльоту маток лише на іншому трутовому фоні,та ремонту основних сімей,або заміні маток. 

Чеснокажучи про 6-рамочник , теж спочатку думав , але вже привик до роботи з нуками для обльоту маток , тому визначив для себе, що 6-рамочник мені не потрібен.

Тому зараз роблю форму на корпус 10р , з пазом під перегородку , дно , магазини під мед будуть і надалі дерев'яні.

• Like 2

Не совсем понял за 6-рамочник...Какая его цена?Крыша отдельно продается? Или все в сборе?

17 часов назад, rudakov сказал:

а ще зверху можливість магазину на 145 рамку. На мою думку 6х300 буде великий попит.

Я з вами згоден, попит є і серйозний, але фінансові можливості обмежені. Тому спочатку роблю те шо потрібно мені особисто. Буде нормальний сезон зроблю і на 300

• Like 4
4 часа назад, Конструктор сказал:

6рамочнік це класна тема, передусім краще тому шо зручніше. Особливо коли мова йде про велику кількість, працювати з 6рам одне задоволення

• Like 4
1 час назад, Конструктор сказал:

Чеснокажучи про 6-рамочник , теж спочатку думав , але вже привик до роботи з нуками для обльоту маток , тому визначив для себе, що 6-рамочник мені не потрібен.

Тому зараз роблю форму на корпус 10р , з пазом під перегородку , дно , магазини під мед будуть і надалі дерев'яні.

Якшо ви освоїте технологію на 10р вулику, рано чи пізно може з’явитись бажання зробити додаткові типорозміри. До речі, знайшли сировину чи ні? Я зараз стою, дзвінків багато, а сировину обіцяють лише на кінець лютого

19 минут назад, Triton сказал:

Не совсем понял за 6-рамочник...Какая его цена?Крыша отдельно продается? Или все в сборе?

За комплект

• Like 1
3 години тому, artemishe сказав:

Якшо ви освоїте технологію на 10р вулику, рано чи пізно може з’явитись бажання зробити додаткові типорозміри.

Можливо і так, з часом погляди міняються.

3 години тому, artemishe сказав:

До речі, знайшли сировину чи ні? Я зараз стою, дзвінків багато, а сировину обіцяють лише на кінець лютого

Ще встиг купити 1 мішок на пробу .

Виготовлення форми дещо затягнулось , досить клопітка справа  , але вже готова на 80% , думаю на наступному тижні вже випробую . 

Перші випробування вже проводив на виготовленні льоткової заглушки.20210211_191322.thumb.jpg.9991ab6a40c3d8a9573b9e9fcc297961.jpg

1 минуту назад, Конструктор сказал:

Можливо і так, з часом погляди міняються.

Ще встиг купити 1 мішок на пробу .

Виготовлення форми дещо затягнулось , досить клопітка справа  , але вже готова на 80% , думаю на наступному тижні вже випробую . 

Перші випробування вже проводив на виготовленні льоткової заглушки.20210211_191322.thumb.jpg.9991ab6a40c3d8a9573b9e9fcc297961.jpg

Ну, якшо будуть питання - дзвоніть ( а я думаю будуть)

• Thanks 1
1 хвилину тому, artemishe сказав:

Ну, якшо будуть питання - дзвоніть ( а я думаю будуть)

Дякую , дуже вдячний за допомогу. 

скоько стоит 6 рам, и это какая рамка???