Перейти к содержанию

Посилання на останню версію мобільного додатку "Журнал пасічника" (Beekeeper Journal mobile version last version link)


Рекомендуемые сообщения

12 хвилини тому, Sanich сказав:

Вышла новая версия мобильного приложения для Журнала.

Дякую. :hi:

12 хвилини тому, Sanich сказав:

ожете, будь-ласка, перевірити проблему з пустими оглядами.

На жаль все так і залишилось. Я думаю Ви можете перевірити, пароль у Вас повинен бути.

13 хвилини тому, Sanich сказав:

Також зверніть увагу на те як змінилась плавність прокрутки в списку вуликів- вам має сподобатися.

Клас :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.10.2017 в 00:19, pchel сказав:

З’явилися чисті записи яких не робив. А може не помічав раніше.:dntknw:

IMG_4802.thumb.JPG.cb9e51e80295d881ee7a4227fee61a93.JPG

Я такого, на жаль, не бачу. Можливо, стався локальний збій у вашій локальні базі. Спробуйте провести синхронізацію а після цього видалити та встановити додаток по новій. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Sanich сказав:

Я такого, на жаль, не бачу. Можливо, стався локальний збій у вашій локальні базі. Спробуйте провести синхронізацію а після цього видалити та встановити додаток по новій. 

Да, дійсно. Я чомусь не додумався глянути на іншому (старенькому) телефоні. Там все нормально. Дякую за підказку, зараз спробую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні виникла ще одна проблема коли захотів зробити записи зразу на декілька вуликів. Захожу Масовий огляд, вибираю Вибрати всі - Додавання запису -Підтвердження. І тут проблема Новий запис є, Вулики є, а ось самих кнопок На початок-Скасувати-Зберегти не видно. Видно і то трішки до 49 вуликів. 50 уже все. Тепер перевірив на другому телефоні, теж таке саме. На екрані 4,7" видно до 50 вуликів. На екрані 4" до 20. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Sanich сказав:

Спробуйте провести синхронізацію а після цього видалити та встановити додаток по новій. 

Все працює. Дякую. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, pchel сказав:

Сьогодні виникла ще одна проблема коли захотів зробити записи зразу на декілька вуликів. Захожу Масовий огляд, вибираю Вибрати всі - Додавання запису -Підтвердження. І тут проблема Новий запис є, Вулики є, а ось самих кнопок На початок-Скасувати-Зберегти не видно. Видно і то трішки до 49 вуликів. 50 уже все. Тепер перевірив на другому телефоні, теж таке саме. На екрані 4,7" видно до 50 вуликів. На екрані 4" до 20. :dntknw:

Можете додати скріни, щоб було зрозуміло? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, pchel сказав:

Видно і то трішки до 49 вуликів. 50 уже все.

У мене виглядає так: 

 

Untitled.png

Можливо вам клавіатура закриває екран на цьому скріні? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щось у мене не виходить зробити скрін :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, pchel сказав:

Щось у мене не виходить зробити скрін :dntknw:

Клавіатура закриває кнопки? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, pchel сказав:

IMG_4806.thumb.JPG.26ffa2e939b0bdf3611c3c928e3243a1.JPG

Зрозумів де проблема - кнопки з"їзжають донизу при великій кількості вибраних вуликів. Будемо удосконялювати. Дякую, що оповістили про проблему! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Sanich сказав:

Зрозумів де проблема - кнопки з"їзжають донизу при великій кількості вибраних вуликів.

А чому у Вас не з’їзжають?:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, pchel сказав:

А чому у Вас не з’їзжають?:)

РОзширення екрана (кількість пікселів) різна. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора працював в мобільному додатку після оновлення. Різниця істотна. Працює швидше, плавніше. Сподобалося  швидкий перехід із запланованих задач до вулика або точка і назад до запланованих задач. Також з появою функції відображення кількості днів, після останнього огляду, занесеного в журнал не потрібно тепер перед поїздкою на пасіку виписувати на листочок сім’ї, які передивлявся дуже давно. Порадувало  бачив в графі Матка наявна. А ось нотатки по редагуванню матки не редагуються і не видаляються. Точніше видаляються тільки з мобільного додатку, а ось на сайті все рівно залишаються навіть після проведеної синхронізації. А взагалі додаток з кожним обновленням стає все кращим і кращим. Дякую. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, pchel сказал:

 А ось нотатки по редагуванню матки не редагуються і не видаляються.

Тут важко, так як нотатки по матці відображають операцію, яку ви робили з маткою. Якщо щось неправильно зробили, то краще переробити, але все має залишатися в історії редагування матки, бо інакше толку не виведеш потім. Іншими словами для виправлення нотаток по матці, юнеобхідно виправити інформацію по самій матці. Якось так... :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Sanich сказав:

Тут важко

Виходить, що така дія не потрібна? 

Screenshot_2017-10-22-21-16-25.thumb.png.0ad75b3d609981a7e0f09ccf9543b478.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, pchel сказал:

Виходить, що така дія не потрібна? 

Screenshot_2017-10-22-21-16-25.thumb.png.0ad75b3d609981a7e0f09ccf9543b478.png

Виходить що ні. Це просто рудимент від інших дій в історії, які можна редагувати - огляди, інформація по продуктам... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А тепер ще про один випадок де я як кажуть проколовся. Заходжу на Точок 1 - Давність останнього огляду і бачу скрізь одні нулі. І зразу ж пожалів, що я зробив масовий огляд (забрав суш з вулика на зберігання). :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, pchel сказал:

А тепер ще про один випадок де я як кажуть проколовся. Заходжу на Точок 1 - Давність останнього огляду і бачу скрізь одні нулі. І зразу ж пожалів, що я зробив масовий огляд (забрав суш з вулика на зберігання). :(

Цікавий випадок. Мабуть, було б добре, мати в масових оглядах галочку, якою регулювалося б, чи  враховувати даний огляд в розрахунку давності оглядів. :IMHO: Як вважаєте? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Sanich сказав:

Як вважаєте? 

Я тільки за

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Сьогодні зайшов в додаток і з’явилося ось таке повідомлення. Відповів -завжди відправляти- :dntknw:

1_070.thumb.JPG.447588e344cf825f3437ae9ce4b4ff53.JPG

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, pchel сказав:

Сьогодні зайшов в додаток і з’явилося ось таке повідомлення. Відповів -завжди відправляти- :dntknw:

1_070.thumb.JPG.447588e344cf825f3437ae9ce4b4ff53.JPG

 

Це означає .що додаток некоректно завершив свою роботу минулого разу. А по народному - вилетів. Тепер система запитує вас, чи бажаєте ви звіт по помилці послати розробникам, тобто - нам. Варто зажди жати - так, або відсилати завжди - ми вже не одну помилку таким чином в додатку відловили. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Sanich сказав:

Варто зажди жати

Повідомлення з’являлось постійно аж поки я не натиснув -відсилати завжди. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, pchel сказав:

Повідомлення з’являлось постійно аж поки я не натиснув -відсилати завжди. 

Глянемо, що там нам прилетіло. А те, що воно з"являлося завжди може залежатид від Андроїда, встановленому саме на вашій моделі телефону. Добре, що ви знайшли як вирішити дане питання. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich changed the title to Посилання на останню версію мобільного додатку "Журнал пасічника" (Beekeeper Journal mobile version last version link)
  • Sanich pinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...