Перейти к содержанию

ПриватБанк


Jabar

Рекомендуемые сообщения

6 часов назад, Мико сказал:

надо  800000 гривен и в $ переводить

Перевід коштів у валюту з метою їх заощадження наперед програшний варіант: ножиці покупка-продажа, вдвічі-тричі нижчі проценти на вкладах, а в трьохлітровці і зовсім 0, а всі валюти, як і гривня, постійно девальвують, так запрограмований сучасний фінансовий ринок. Виправдано  це було лиш в 90-ті, під час гіперінфляції. Виграють з валютними операціями тільки ті, хто займається цим професійно і володіє інформацією, які вдало керують і користуються панікою. Всі останні нагадують отару овець, яку гонять в потрібному напрямку, щоб потім постригти.

  • Подобається 9
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, nibond сказал:

Перевід коштів у валюту з метою їх заощадження наперед програшний варіант: ножиці покупка-продажа, вдвічі-тричі нижчі проценти на вкладах

От і я так думав, клавши немаленькі кошти в гривні в Дельта-банк. Досі локті кусаю. В гривні я свої гроші забрав, звичайно, навіть з процентами. Але по факту втратив половину грошей. 

 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, nibond сказал:

Перевід коштів у валюту з метою їх заощадження наперед програшний варіант

У мене в приваті   вклад у дол, я їх купив за  грн   коли дол був по 5 Покажіть мені де я прогадав на прикладі однієї тисячі дол.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Шульц сказал:

купив за  грн   коли дол був по 5

Коли?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2008рік з того часу лежать в середньому під 9% річних 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Даю посилання про рейтинг банків де можна побачити всі банки в Україні і їх можливості  http://minfin.com.ua/banks/rating/?date=2016-10-01

щоб кожен сам зробив свій висновок про свій БАНК (вірніше про банк куди можна вкладати свої кровні, щоб своєчасно потім видьоргнути).

 
  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По всей логике  конечно в выиграше.Но с реалиями" контроля" нашего государства в сфере  Банковского дела,есть" некоторые риски" получить  обратно депозиты.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, nibond сказал:

а всі валюти, як і гривня, постійно девальвують, так запрограмований сучасний фінансовий ринок.

золото. в злитках. при довгостроковому періоді майже постійно в прирості. а краще всього гроші інвестувати, в бізнес, із постійним повторним реінвестуванням прибутків.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Иван Ш сказал:

золото. в злитках. при довгостроковому періоді майже постійно в прирості. а краще всього гроші інвестувати, в бізнес, із постійним повторним реінвестуванням прибутків.

А Ви колись рахували за скільки можна купити банківське золото і за скільки часу його можна назад банкам продати, щоб хоча б вернути своє?

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Wladimir_K сказал:

А Ви колись рахували за скільки можна купити банківське золото і за скільки часу його можна назад банкам продати, щоб хоча б вернути своє?

оце вже інше питання :af: тут в нашій державі все як не в людей. не америка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Sanich сказал:

От і я так думав, клавши немаленькі кошти в гривні в Дельта-банк. Досі локті кусаю.


 

проте валюту видавали по курсу вище ринку. :af: але воно того не варто було...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, nibond сказал:

 Всі останні нагадують отару овець, яку гонять в потрібному напрямку, щоб потім постригти.

Так всиi i так вiвцi у тих людей, котрi друкують цi папiрцi на приватному монетному дворi .Навiть  така держава як США до своiх грошей не мають вiдношення, а беруть iх в аренду у приватноi особи 

Так що нам селянам тягатися з цими акулами iмперiалiзму .

Ми то не вхожi в масонське ложе :dntknw::umora:

А стрижуть нас з народження i до смертi 

В першому i останньому випадку -найбiльше 

  • Подобається 9
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ділюся досвідом. Вирішив таки перевести кілька тисяч грн на картку іншого банку через Приват 24, так як чекати їх від фонду гарантування немає бажання. Приват спочатку ніби провів а потім відмінив операцію з помилкою "Забраковано :Статус картки забороняє проведення операції. Зверніться в чат «Допомога Онлайн» для уточнення деталей." Пишу в чат в підтримку. Пів години мене тримали "на лінії". В кінці видали феєричну відповідь "Банк картки куди ви перераховуєте кошти відхилив операцію із помилкою. Статус картки забороняє проведення операції. Зверніться в чат «Допомога Онлайн» для уточнення деталей." Кажу - це помилка Привата, а не іншого банку. Стоять на своєму - ваш інший банк відхилив операцію. В результаті вдалося перевів кошти, використовуючи інший сервіс. Правда коштує 1%.  Оставив Бені пару сотень "на  чай". Ще в мене є пару сотень на доларовій карточці. Раніше можна було їх замовити онлайн для отримання в касі  та прийти і отримати наступного дня. А тепер все- пише, щоб ішов у відділення для "ідентифікації". Пишу знову в допомогу - хлопці, що за діла. Дали відповідь типу "Ми міняємо програму(систему) і поки така функція недоступна" і тут мені згадався Дельта Банк, які пів року "міняли програму" перед введенням тимчасової адміністрації. Подякував в чаті, написав їм про совї аналогії з Дельтою. На тому й усе.  Висновки - якщо учора я був налаштований оптимістично, то сьогодні знайомі сказали, що в касі грошей нема. Є відчуття, що у банку почалася ситуація під назвою "касовий розрив" і буду дуже радий, якщо все закінчиться благополучно. Висновки кожен робить сам. До речі, націоналізація, це кращий варінат що може статися із банком, так як всі зобов"язання переходять до держави. А от банкрутсво потяне великий шухер. 

  • Подобається 8
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Sanich сказал:

Ділюся досвідом. Є відчуття, що у банку почалася ситуація під назвою "касовий розрив" і буду дуже радий, якщо все закінчиться благополучно. Висновки кожен робить сам. До речі, націоналізація, це кращий варінат що може статися із банком, так як всі зобов"язання переходять до держави. А от банкрутсво потяне великий шухер. 

Треба до @Шулянский Александрзвертатись може допоможе грашенята врятувати :hmm:Всё пропало 

 

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не візьмусь стверджувати, що банку кінець, але великі проблеми у нього точно є. Особливо зі зняттям готівки. Тиск на Бєню є очікуваним і він буде, так як він порушив одне правило. Правило на силу. Зараз виключно у держави є право на силу: армію, міліцію. Пригадуєте минуле, коли у кожного більш-менш олігарха була власна армія (типу "добровільні загони", там навіть заворушка була Порошенко-Коломойський). Так ось Порошенко буде давити на Бєню. І чому це Міжнародний Інвестиційний Банк пішов різко вгору, кому він належить?

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Sanich сказал:

До речі, націоналізація, це кращий варінат що може статися із банком, так як всі зобов"язання переходять до держави. А от банкрутсво потяне великий шухер. 

Подозреваю что в Привате есть такая "кнопка" которая вырубит всё програмное обеспечение и базы данных. Так что не так уж важно как будет называться -национализация или банкротство. Важно как договорятся на сколько громко хлопнуть дверью. И как я уже писал раньше, ещё не известно что для простых смертных хуже.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Sanich сказал:

Ділюся досвідом. Вирішив таки перевести кілька тисяч грн на картку іншого банку через Приват 24, так як чекати їх від фонду гарантування немає бажання. Приват спочатку ніби провів а потім відмінив операцію з помилкою "Забраковано :Статус картки забороняє проведення операції. Зверніться в чат «Допомога Онлайн» для уточнення деталей." Пишу в чат в підтримку. Пів години мене тримали "на лінії". В кінці видали феєричну відповідь "Банк картки куди ви перераховуєте кошти відхилив операцію із помилкою. Статус картки забороняє проведення операції. Зверніться в чат «Допомога Онлайн» для уточнення деталей." Кажу - це помилка Привата, а не іншого банку. Стоять на своєму - ваш інший банк відхилив операцію. В результаті вдалося перевів кошти, використовуючи інший сервіс. Правда коштує 1%.  Оставив Бені пару сотень "на  чай". Ще в мене є пару сотень на доларовій карточці. Раніше можна було їх замовити онлайн для отримання в касі  та прийти і отримати наступного дня. А тепер все- пише, щоб ішов у відділення для "ідентифікації". Пишу знову в допомогу - хлопці, що за діла. Дали відповідь типу "Ми міняємо програму(систему) і поки така функція недоступна" і тут мені згадався Дельта Банк, які пів року "міняли програму" перед введенням тимчасової адміністрації. Подякував в чаті, написав їм про совї аналогії з Дельтою. На тому й усе.  Висновки - якщо учора я був налаштований оптимістично, то сьогодні знайомі сказали, що в касі грошей нема. Є відчуття, що у банку почалася ситуація під назвою "касовий розрив" і буду дуже радий, якщо все закінчиться благополучно. Висновки кожен робить сам. До речі, націоналізація, це кращий варінат що може статися із банком, так як всі зобов"язання переходять до держави. А от банкрутсво потяне великий шухер. 

От боюсь обох випадків, хоча грошей в Приваті не тримаю. Вихід бачу лише у частковому входженні держави у капітал "монстра".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Sanich сказал:

Ділюся досвідом. Вирішив таки перевести кілька тисяч грн на картку іншого банку через Приват 24, так як чекати їх від фонду гарантування немає бажання. Приват спочатку ніби провів а потім відмінив операцію з помилкою "Забраковано :Статус картки забороняє проведення операції. Зверніться в чат «Допомога Онлайн» для уточнення деталей." Пишу в чат в підтримку. Пів години мене тримали "на лінії". В кінці видали феєричну відповідь "Банк картки куди ви перераховуєте кошти відхилив операцію із помилкою. Статус картки забороняє проведення операції. Зверніться в чат «Допомога Онлайн» для уточнення деталей." Кажу - це помилка Привата, а не іншого банку. Стоять на своєму - ваш інший банк відхилив операцію. В результаті вдалося перевів кошти, використовуючи інший сервіс. Правда коштує 1%.  Оставив Бені пару сотень "на  чай". Ще в мене є пару сотень на доларовій карточці. Раніше можна було їх замовити онлайн для отримання в касі  та прийти і отримати наступного дня. А тепер все- пише, щоб ішов у відділення для "ідентифікації". Пишу знову в допомогу - хлопці, що за діла. Дали відповідь типу "Ми міняємо програму(систему) і поки така функція недоступна" і тут мені згадався Дельта Банк, які пів року "міняли програму" перед введенням тимчасової адміністрації. Подякував в чаті, написав їм про совї аналогії з Дельтою. На тому й усе.  Висновки - якщо учора я був налаштований оптимістично, то сьогодні знайомі сказали, що в касі грошей нема. Є відчуття, що у банку почалася ситуація під назвою "касовий розрив" і буду дуже радий, якщо все закінчиться благополучно. Висновки кожен робить сам. До речі, націоналізація, це кращий варінат що може статися із банком, так як всі зобов"язання переходять до держави. А от банкрутсво потяне великий шухер. 

Кілька днів назад всі тільки глузували з попередження. Хочя ми писали що це не кінець банку але проблеми в нього почались.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ааа вот в чём причина ,а я то думаю почему постоянная очередь возле банкоматов Привата , что не иду очередь - уже на протяжении последней недели каждый день.:hi:

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Ляшенко сказал:

а я то думаю почему постоянная очередь возле банкоматов Привата , что не иду очередь - уже на протяжении последней недели каждый день.

А инкассаторы чемоданы денег все в банкоматы загружают и загружают по три раза на день...... Сколько денег)))

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

В 15.12.2016 в 06:10, андрейКАЕ сказал:

 

Красиво начал,как Брежнев Леонид Ильич :umora:

...Або як Сталін в липні 41-го: "... Дорогие братья и сестры"...:(

А щодо роботи банку, то це перевіряється просто: спробуйте через Приват 24 будь що  заплатити, хоча б за тел.:IMHO:

Я так щойно оплачував три досить солідні, як на мене, покупки. І все ок.:dntknw:

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поднял вопрос в компании, где работаю, так как многие получают зарплату в привате. Позвонила начальница и сказала что все пока нормально. А она из круга "этих самых" и информации имеет больше кого либо, кого я знаю лично. Сымым "худшим" вариантом она называет национализацию, хотя я уже писал, что плохого в этом ничего нету. Как то так. 

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.12.2016 в 09:15, Мико сказал:

Так всі i так вiвцi у тих людей, котрi друкують цi папiрцi на приватному монетному дворi .

А цей Монетний дворик - це чи не єдине державне підприємство у нас на Троєщині!:umora:  Колись  було майже видно з мого вікна 16-го поверху.:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.12.2016 в 22:10, Sanich сказал:

От і я так думав, клавши немаленькі кошти в гривні в Дельта-банк. Досі локті кусаю. В гривні я свої гроші забрав, звичайно, навіть з процентами. Але по факту втратив половину грошей. 

 

:IMHO:Перевірена ! Ліпше кошти вкладувати в банківські цінні метали і класти їх в банку у себе на городі, якщо є можливість підзаробити і щось хочете приберегти "на чорний день".:ay: Бо й долярики - то теж прості папірці...

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.12.2016 в 07:45, Иван Ш сказал:

 

 

1 час назад, Sanich сказал:

 Сымым "худшим" вариантом она называет национализацию, хотя я уже писал, что плохого в этом ничего нету. Как то так. 

Його за народні гроші націоналізують ,а потім  інші  потрібні люди  приватизують.  На прикладі субсидій  хочуть заробити і на банках.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...