Перейти к содержанию

Рекомендуемые сообщения

у нас почемуто или вопросом на вопрос, или прямого ответа не дают. ВОПРС : сколько КОРПУСОВ 145х  или 230х можно сделать из кубометра доски например 160й или 260й...разве я задал чтото сложное. Просто хочу понять вьігоду или невьігоду покупки досок для корпусов.. Да вот интересно из тополя, или клена корпуса можно делать и осьіка есть...только пили и вези на пилораму

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Uran сказал:

у нас почемуто или вопросом на вопрос, или прямого ответа не дают. ВОПРС : сколько КОРПУСОВ 145х  или 230х можно сделать из кубометра доски например 160й или 260й...разве я задал чтото сложное. Просто хочу понять вьігоду или невьігоду покупки досок для корпусов.. Да вот интересно из тополя, или клена корпуса можно делать и осьіка есть...только пили и вези на пилораму

з куба 40ки орієнтовно можна зробити 50 шт на 230 і 70шт 145 але це на папері а реально десь 40 і 60 все залежить від матеріалу і майстерності столяра та вміння відходи перетворити в доходи

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, язичник сказал:

І як, за ці роки жінка схудла чи потовстішала:ah:?

Не потовстішала,і не схудла,але постійно бурчить-скільки можна возити,коли цьому настане кінець.

 

10 часов назад, язичник сказал:

Я пиляв на своїй циркулярці метрові колодки сосни і дуба. Досить вигідно, якщо є час трохи поморочитися. Деревина купується по ціні дров. Пилорами така деревина не цікавить. А відходів і часових витрат менше, ніж при розробці колодки ланцюговою пилкою

Я всю деревини заробляю власними руками,дармового немає нічого,підвода дров коштує в нас 400 грв,самовивіз.,я давно також пиляв циркуляркою штахетник,спалив 9 ремнів,правда вони лишились від колишньої роботи,і були умовно дармові,а зараз посчитати ціну одного ремня,то вийде дешеше завезти на стрічко-пил.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Uran сказал:

у нас почемуто или вопросом на вопрос, или прямого ответа не дают. ВОПРС : сколько КОРПУСОВ 145х  или 230х можно сделать из кубометра доски например 160й или 260й...разве я задал чтото сложное. Просто хочу понять вьігоду или невьігоду покупки досок для корпусов.. Да вот интересно из тополя, или клена корпуса можно делать и осьіка есть...только пили и вези на пилораму

Найкраща деревина для виготовлення вуликів це: сосна , ялина, липа.

З кубометра лісу якщо товщина корпуса 35мм. відповідно доску берем 40мм. виходить 60 корпусів 145 або 35 корпусів 230 але може ще бути відхилення в кількості відповідно якості деревини.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Uran сказал:

у нас почемуто или вопросом на вопрос, или прямого ответа не дают. ВОПРС : сколько КОРПУСОВ 145х  или 230х можно сделать из кубометра доски например 160й или 260й...разве я задал чтото сложное. Просто хочу понять вьігоду или невьігоду покупки досок для корпусов.. Да вот интересно из тополя, или клена корпуса можно делать и осьіка есть...только пили и вези на пилораму

Щоб  різати вказану деревину,потрібно знати чи з цього щос вийде,клен для вуликів не годиться,бо важкий і скоро портиться на вулиці.клен це меблеве дерево,+ дрова дуже хороші,осику треба тримати рік в колоді,під навісом,бо свіжа дуже стріляє,тобіш розтріскується,= корбиться дай боже,з тополі кажуть що вулики добрі,але має такі вимоги самі як і осика,в мене на пасіці все з смереки(ялини),або дещо з сосни,іншого не хочу.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Uran сказал:

у нас почемуто или вопросом на вопрос, или прямого ответа не дают. ВОПРС : сколько КОРПУСОВ 145х  или 230х можно сделать из кубометра доски например 160й или 260й...разве я задал чтото сложное. Просто хочу понять вьігоду или невьігоду покупки досок для корпусов.. Да вот интересно из тополя, или клена корпуса можно делать и осьіка есть...только пили и вези на пилораму

В кубе (если доска размерами 5см*20см*4м) выходит 20 досок. А с одной доски получается 2 десятирамковых корпуса (на каждый корпус 2 метра доски). Вот примерный расчёт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Основна умова при виготовленні  якісних вуликів вологість деревини 

IMG_1143.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Сіверянин сказал:

В кубе (если доска размерами 5см*20см*4м) выходит 20 досок. А с одной доски получается 2 десятирамковых корпуса (на каждый корпус 2 метра доски). Вот примерный расчёт.

230 це не стосується ,якщо разом виробляти 145+230 то так

але навіщо 50 треба брати 30

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просчитал что 60 корпусов 145х стоят от 5100 если корпус по 85 и если корпус по 105 -6300. И если обрезная доска до 3000, то конечно более чем вьігодно самому купить доски и делать для себя корпуса. А если брать свой лес на пилораму...тут все понятно...Спасибо, будем действовать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Uran сказал:

 А если брать свой лес на пилораму...тут все понятно...Спасибо, будем действовать

Это хорошо если есть свой лес ,в смысле своя дилянка леса ,доставшаяся в наследство .А так придётся днём"выписывать":hmm: в лесничестве,а ночью получать:umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Мико сказал:

Это хорошо если есть свой лес ,в смысле своя дилянка леса ,доставшаяся в наследство .А так придётся днём"выписывать":hmm: в лесничестве,а ночью получать:umora: 

Пилить ночью и сразу брать и то пилой ДРУЖБА 2 чтоб не сльішно бьіло, может я пошутил, а может и.... А в поле пили сколько душа позволит но тополя и Осиньі(осика)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Uran сказал:

Пилить ночью и сразу брать и то пилой ДРУЖБА 2 чтоб не сльішно бьіло, может я пошутил, а может и.... А в поле пили сколько душа позволит но тополя и Осиньі(осика)

За такі речі можуть і на "пару років напиляти", є як мінімум дозволи, що різати таке сміття.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Uran сказал:

Пилить ночью и сразу брать и то пилой ДРУЖБА 2 чтоб не сльішно бьіло, может я пошутил, а может и.... А в поле пили сколько душа позволит но тополя и Осиньі(осика)

В нас в полі ростуть сільськогосподарські культури,а дерева в лісі,правда є дерева коло доріг,але за них по шапці можуть дати,бо вони на балансі у місцевих рад,прибирають тільки які усохли.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Ворон сказал:

В нас в полі ростуть сільськогосподарські культури,а дерева в лісі,правда є дерева коло доріг,але за них по шапці можуть дати,бо вони на балансі у місцевих рад,прибирають тільки які усохли.:hmm:

а ми в лісі і полі тільки сухі і можем брати...нащо нам свіжі, їх ще сушити треба. От є тополя діаметром 70-90см і осики, смереки до 40, одна правда суха в центрі села має до 90 , дуже висока, тут мабуть в сільраду з питаннями...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Uran сказал:

а ми в лісі і полі тільки сухі і можем брати..

в лісі немаєте права брати нічого з деревини,тільки з дозволу керівництва лісництва,бо інакше штрафи ого-го,вплоть до криміналу,такі зараз закони,працюю там,тому знаю що кажу.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Ворон сказал:

я давно також пиляв циркуляркою штахетник,спалив 9 ремнів

Я за приблизно 30 років тільки раз міняв ремені ( потріскалися) і шківи також. Мабуть у вас проблема зі шківами

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Ворон сказал:

з тополі кажуть що вулики добрі,але має такі вимоги самі як і осика

Осика це тополя тремтяча. Зі свіжого сухостою вулики легкі, але менш витривалі, ніж соснові з сухостою

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, язичник сказал:

Я за приблизно 30 років тільки раз міняв ремені ( потріскалися) і шківи також. Мабуть у вас проблема зі шківами

Проблемы только две при которых ремни горят,слабая натяжка и буксуют или ремень меньший от ручья шкива

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Uran сказал:

у нас почемуто или вопросом на вопрос, или прямого ответа не дают. ВОПРС : сколько КОРПУСОВ 145х  или 230х можно сделать из кубометра доски например 160й или 260й...разве я задал чтото сложное. Просто хочу понять вьігоду или невьігоду покупки досок для корпусов.. Да вот интересно из тополя, или клена корпуса можно делать и осьіка есть...только пили и вези на пилораму

Из 4500*200*40 в кубе 28 штук у меня выходит 30 корпусов на 300 или 60 на 145.на 230 не считал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня был с товарищем в Одессе на рынке " Анжелика", цена на сосновую доску-3000грн/куб(для постоянных клиентов).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Иван Иваныч сказал:

Проблемы только две при которых ремни горят,слабая натяжка и буксуют или ремень меньший от ручья шкива

Ремені можуть відповідати розміру канавок шківа, але, при недостатній глибині канавок або зношеності бокових стінок канавок, ремінь буде тертися внутрішньою стороною по низу канавки і швидко згорить.Зазор між низом канавки і ременем має бути мінімум пару міліметрів. При відсутності або недостатності зазору низ канавки блистить від постійного ковзання ременем

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, язичник сказал:

Я за приблизно 30 років тільки раз міняв ремені ( потріскалися) і шківи також. Мабуть у вас проблема зі шківами

Якщо працювати тільки фуганком,то звісно що може хватити на довго,але я поставив велику пилу,60 см,бо колоди привіз некондицію,тобіш на заказ брали тільки до 30 см,а грубші не входили в кругло-пил,так сказав заказчик,а груші колоди я забрав собі,зараз проблем не булоб,бо є стрічко-пилорами,а тоді були тільки рамні(тартак),і пиляти довжину 1.2 метра відмовились,том ремні горіли від великої нагрузки на один ремень,а два ставити не вийшло,бо на моторі два рдинакових а на станкку,один більший від іншого,тому вони горіли.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, mits сказал:

Сегодня был с товарищем в Одессе на рынке " Анжелика", цена на сосновую доску-3000грн/куб(для постоянных клиентов).

Для сравнения, в прошлом году здесь брал сосновую доску 200*40*4000 и 150*25*4000 за 2100 грн/куб

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Ворон сказал:

Якщо працювати тільки фуганком,

При розробці колодок використовую пилки до 35см діаметром. А занадто товсті колодки просто розколюю клином. Максимальне навантаження приблизно однакове від пилки і фуганка, бо на чорнову обробку бази ставлю максимальну стружку майже 4мм. На старій циркулярці теж маю шківи з однією канавкою, але там профіль паска С, тому пасок не горить. Ще й до мінімуму наблизив двигун до вала- короткий пасок набагато витриваліший від довгого

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.12.2016 в 08:49, Uran сказал:

у нас почемуто или вопросом на вопрос, или прямого ответа не дают. ВОПРС : сколько КОРПУСОВ 145х  или 230х можно сделать из кубометра доски например 160й или 260й...разве я задал чтото сложное. Просто хочу понять вьігоду или невьігоду покупки досок для корпусов.. Да вот интересно из тополя, или клена корпуса можно делать и осьіка есть...только пили и вези на пилораму

Вы шутите????:dntknw:

В 02.12.2016 в 21:25, Uran сказал:

Подскажите сколько корпусов примерно будет с куба доски, 145х или  230х. Тогда я пойму вьігодно и насколько. Вот порезал липу-2м длинной и получил три классньі доски под 50см толщиной, пилил своим ШТИЛЬ 180 и угробил пилу, так что не советую такое делать , лучше на пилораме. Теперь вот ремонтом займусь ШТИЛЯ

Сколько рамок, какая толщина стенки? 

как думаете есть разница в расходе пиломатериала на корпус 8 рамок, 10 рамок и 12 рамок???? И в толщине 25мм, 30мм, 35мм, 40мм а мож вы из 50-ки захотите сделать корпус(противоугонный:umora:)))

Задавайте конкретный вопрос тогда и получите ответ. А так сори не Вангую .

Я делаю корпуса из доски 25-ка полсе рейсмуса 20мм. брал в ноябре по 3400грн куб сухая обрезная 260мм.

Считаем КОРПУС 10РАМОК, толщина 25ММ.

45+45+50+50=190см

1,9*0,025*0,26=0,01235м3 на 1 корпус 230 на 10 рамок толщина 25

1/0,01235=80,9корпусов =1м3

Вот такой результат на бумаге!:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Цена на дерево

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...