Перейти к содержанию

Збільшення норми споживання меду дітьми у шкільних та дошкільних закладах освіти


Рекомендуемые сообщения

Збільшення норми споживання меду дітьми у шкільних та дошкільних закладах освіти: ось посилання на електронні петиції до КМУ та до КМУ: https://petition.kmu.gov.u a/kmu/Petition/View/756                  Президенту:https://petition.president.gov.ua/petition/30711 

Текст петиції:

Згідно постанови КМУ від від 22 листопада 2004 р. № 1591 Київ, Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, добова норма споживання меду 1-2 грами на добу, в той час як цукру 35-50 грам на добу. Зазначені норми споживання цукру ідуть всупереч принципам здорового харчування, шкодять здоров'ю дітей і порушують статтю 3 Конституції України (Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю). Норма споживання меду навпаки занижена щонайменше у 15 разів. Необхідно терміново змінити зазначені норми спожтвання меду і збільшити їх до 15-30 грамів на добу, а норму споживання цукру навпаки зменшити до 20 грамів на добу.

Голосуйте треба 25000 підписів, залишилось 90 днів! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

за обома руками, бо в наших школах діти мед не споживають зовсім!!!!  про які норми взагалі йдеться????

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.11.2016 в 15:15, pasichnykpr сказал:

Збільшення норми споживання меду дітьми у шкільних та дошкільних закладах освіти: ось посилання на електронні петиції до КМУ та до КМУ: https://petition.kmu.gov.u a/kmu/Petition/View/756                  Президенту:https://petition.president.gov.ua/petition/30711 

Текст петиції:

Згідно постанови КМУ від від 22 листопада 2004 р. № 1591 Київ, Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, добова норма споживання меду 1-2 грами на добу, в той час як цукру 35-50 грам на добу. Зазначені норми споживання цукру ідуть всупереч принципам здорового харчування, шкодять здоров'ю дітей і порушують статтю 3 Конституції України (Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю). Норма споживання меду навпаки занижена щонайменше у 15 разів. Необхідно терміново змінити зазначені норми спожтвання меду і збільшити їх до 15-30 грамів на добу, а норму споживання цукру навпаки зменшити до 20 грамів на добу.

Голосуйте треба 25000 підписів, залишилось 90 днів! 

Я подписал, но надо 25000, Как их организовать???:blink:

Это Вам не Ющенко....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

система сказала два робочих дні будуть обробляти мої дані,аж потім я зможу проголосувати,ну ще може чоловік 10 з агітую,такі речі потребують на мою думку доволі сильної підготовки в інформаційному полі для запрошення прийняти участь у вирішенні даного питання,в даному випадку теоретично це надія на успіх,а практично без залучення громадян які розділяють думку це важко,про інші речі застосування технологій віртуального кругу я промовчу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Треба дещо уточнити:

ПОСТАНОВА

від 22 листопада 2004 р. № 1591 
Київ

Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку

Додаток 7 

НОРМИ 
харчування у загальноосвітніх навчальних закладах для одноразового харчування учнів

Цукор  15 - 18 г.

Мед       0 г.

(в залежності від віку  дитини)

Додаток 4 

НОРМИ 
харчування у дитячих будинках, загальноосвітніх школах-інтернатах, інтернатах у складі загальноосвітніх навчальних закладів, школах соціальної реабілітації та професійних училищах соціальної реабілітації, професійно-технічних навчальних закладах

Цукор   50 - 70 г.

Мед, медопродукти 3 - 7 г.

(в залежності від віку дитини)

Додаток 2

НОРМИ 
харчування у дошкільних навчальних закладах (крім санаторних) для дітей старше одного року

Цукор     35 - 50 г.

Мед, медопродукти  1 - 2 г.

(в залежності від віку дитини)

 

Тобто,  як випливає з постанови, мед в загальноосвітніх навчальних закладах не передбачений взагалі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

думаю всі хто бажає допомогти можуть поширити цю петицію в своїх соціальних мережах...

можна запостити текст чи поширити лінк цієї теми 
 

Підтримайте Петицію щодо збільшення норми споживання меду дітьми у шкільних та дошкільних закладах освіти: збільшити норми споживання меду до 15-30 грамів на добу, а норму споживання цукру навпаки зменшити до 20 грамів на добу посилання на електронні петиції Президенту:https://petition.president.gov.ua/petition/30711 +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ та до КМУ: https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/756  Текст петиції: Згідно постанови КМУ від від 22 листопада 2004 р. № 1591 Київ, Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, добова норма споживання меду 1-2 грами на добу, в той час як цукру 35-50 грам на добу. Зазначені норми споживання цукру ідуть всупереч принципам здорового харчування, шкодять здоров'ю дітей і порушують статтю 3 Конституції України (Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю). Норма споживання меду навпаки занижена щонайменше у 15 разів. Необхідно терміново змінити зазначені норми споживання меду і збільшити їх до 15-30 грамів на добу, а норму споживання цукру навпаки зменшити до 20 грамів на добу. Голосуйте треба 25000 підписів, залишилось 90 днів!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так а як її підписати коли неможливо зарееструватися чі увійти в старий профіль на жодному саїті з обох.Вмене чьомусь не вийшло.Як в кого?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.11.2016 в 15:15, pasichnykpr сказал:

Збільшення норми споживання меду дітьми у шкільних та дошкільних закладах освіти: ось посилання на електронні петиції до КМУ та до КМУ: https://petition.kmu.gov.u a/kmu/Petition/View/756                  Президенту:https://petition.president.gov.ua/petition/30711 

Текст петиції:

Згідно постанови КМУ від від 22 листопада 2004 р. № 1591 Київ, Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, добова норма споживання меду 1-2 грами на добу, в той час як цукру 35-50 грам на добу. Зазначені норми споживання цукру ідуть всупереч принципам здорового харчування, шкодять здоров'ю дітей і порушують статтю 3 Конституції України (Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю). Норма споживання меду навпаки занижена щонайменше у 15 разів. Необхідно терміново змінити зазначені норми спожтвання меду і збільшити їх до 15-30 грамів на добу, а норму споживання цукру навпаки зменшити до 20 грамів на добу.

Голосуйте треба 25000 підписів, залишилось 90 днів! 

Ну допустим увеличат нормы.и что?Пчеловодам от этого не холодно не жарко.Закупать его будут у заготовителей и предпринимателей.Пчеловоду шиш достанется

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Ну допустим увеличат нормы.и что?Пчеловодам от этого не холодно не жарко.Закупать его будут у заготовителей и предпринимателей.Пчеловоду шиш достанется

Сразу видно, что Вас интересует только бабло, а как же здоровья нации, здоровья молодого поколения и тп. Ну и пускай продают предприниматели, зато дети здоровее будут:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да,Иван Иванович,не ожидал от вас такой узости кругозора!

А подписаться и мне не удалось,попробую ещё раз,может с компом что-то не то,вирусы.Другие же смогли подписаться.
,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я конечно же ЗА , что бы дети , да и не только кушали меда больше чем сахар и другие сладкие добавки не природного происхождения .

Есть такое у меня предположение .Что на тот мед что будет идти на питание в столовые , официально на его могут установить требования такие что не каждый сможет их выполнить как физ лицо ( может даже проще будет от править на экспорт ) .

И второе могут затребовать делать анализы на переносимость детьми меда и пчело продуктов  , а это за собой потянет другие расходы .  Ну и фальсификация в столовых увеличиться в разы .

ИМХО

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 і 36 голосів-підписів за петиції. Жах ! Ми так і залишимось на задвірках цивілізації з такими прагненнями і потугами. Всі думають "а що мені з цього?". А не треба думати, треба робити, іноді навіть всупереч особистих інтересів. Всі посідали, ниємо, як нам, бідненьким, тяжко-важко, як держава повинна сприяти, душити експортерів, піднімати ціни на мед, виділяти субсидії і т.д. а хоч один з форумчан заплатив податок зі зданого понад встановлений неоподатковуваний ліміт? Та х там... на кума, брата, свата пооформляли, ми ж не дурні, державі платити... Але свято віримо що вона нам ПОВИННА. Гидко іноді що ми такі гнилі і однобокі, все для себе хочемо, вузьколобі. Але часто прикриваємося високопарними лозунгами. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Винодел сказал:

 

А подписаться и мне не удалось,попробую ещё раз,может с компом что-то не то,вирусы.Другие же смогли подписаться.
,

. Но всё равно буду добивться  Вплоть до того что хакера приглашу, а пока три подхода без результатов

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я щойно підписався...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня тоже не вышло. Правда было еще 18-го числа...

5 минут назад, Галичанин сказал:

Я щойно підписався...

Как Вы это сделали. Мне писало, что-то типо не разрешенный имейл...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я підписався на петицію до КМУ... там все якось просто ніби вийшло, а до Президента треба чекати...

 

P.S. Нам пасічникам треба таке питання брати на себе - тобто постачати хто скільки може (хоче) мед до навчальних закладів - на державу розраховувати поки не варто...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Fabro сказал:

Сразу видно, что Вас интересует только бабло, а как же здоровья нации, здоровья молодого поколения и тп. Ну и пускай продают предприниматели, зато дети здоровее будут:IMHO1:

А разве за здоровье надо из-под палки думать.Никто не запрещает за это подумать родителям,а пчеловодам продать мед по оптовой цене,а не кричать что литр 100 грн.Тут еще вопрос кто за бабло думает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Галичанин сказал:

P.S. Нам пасічникам треба таке питання брати на себе - тобто постачати хто скільки може (хоче) мед до навчальних закладів - на державу розраховувати поки не варто...

Пробували. Але бюрократія. Треба виграти тендер :blink:

1 минуту назад, Філософ сказал:

 виграти тендер ;)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Помилка токена

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Філософ сказал:

Пробували. Але бюрократія. Треба виграти тендер :blink:

 

А попробуйте хоть ведерко безвозмездно передать детсаду.Получается безо всякого тендера

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Иван Иваныч сказал:

А попробуйте хоть ведерко безвозмездно передать детсаду.Получается безо всякого тендера

не получается ... нужно полный пакет документов ( сертификатов на мед ). В нормах питания для школ и детсадов меда нет совсем, есть только в санаторных учреждениях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Брониславович сказал:

не получается ... нужно полный пакет документов ( сертификатов на мед ). В нормах питания для школ и детсадов меда нет совсем, есть только в санаторных учреждениях.

Не рассказывайте сказки.Не получается там.Собирать продукты с родителей безо всяких документов получается,а на мед документы сразу нужны.Отдайте бесплатно и ни каких документов,а если хотите с этого денежку получить то увольте ,частник на это права не имеет и хоть какие петиции направляйте ни кто вам этого права не даст.Это же надо до такого додуматься петицию написать и свято верить ,что сейчас же от пчеловодов мед по всем учебным заведениям на расхват пойдет.Обложить бы пчеловодов налогами,чтобы глупые мысли в голову не лезли

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я пробывал в детсад Ммолоко  не получилось .Куча документов !!! И главное как его расценивать как продукт или как лекарство ?Вообщем стена :blink:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  

1 минуту назад, Иван Иваныч сказал:

Не рассказывайте сказки.Не получается там.Собирать продукты с родителей безо всяких документов получается,а на мед документы сразу нужны.Отдайте бесплатно и ни каких документов,а если хотите с этого денежку получить то увольте ,частник на это права не имеет и хоть какие петиции направляйте ни кто вам этого права не даст.Это же надо до такого додуматься петицию написать и свято верить ,что сейчас же от пчеловодов мед по всем учебным заведениям на расхват пойдет.Обложить бы пчеловодов налогами,чтобы глупые мысли в голову не лезли

У меня дочь заведующая детским садом и я знаю что говорю, "подарено родителями" и сбор денег на продукты запрещены.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Брониславович сказал:

  

У меня дочь заведующая детским садом и я знаю что говорю, "подарено родителями" и сбор денег на продукты запрещены.

Ну раз Вам так тяжело отдать детсадику,можете отдать хоть поллитрову баночку родителям детей.И пусть детки полакомятся.Выход всегда есть.Но ведь петиция не для этого,а чтобы деньжат срубить.И не надо прикрываться лозунгами,в корыстных делах

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...