Перейти к содержанию

Центрифуга для добування воску


gennadiy

Рекомендуемые сообщения

Як загружати мерву зрозуміло, а ось як Ви її вигрібаєте звідти ?
Мерва завантажується у мішок.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Gold-V сказал:

Як загружати мерву зрозуміло, а ось як Ви її вигрібаєте звідти ?

Мешок вытащить и высыпать мерву. Её там жменя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не много по теме. Здесь спрашивали,что лучше центрифуга или пресс. Просто попробовать и тогда сравнение покажет и количество воска (выход) и что удобней. А это небольшой результат 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Сьогодні завершив переробку воскосировини з допомогою центрифуги,фото звіт.:ay:

P_20191127_112704_p-800x450.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Роздобув і я барабан та бак з нержавійки  для своєї  центрофуги.20191219_200439.thumb.jpg.f59e6ae1e2eb6aa554e5ec8ec47782d4.jpg20191219_200457.thumb.jpg.bb4b3cc990c43f2785a8df5a3fd9bfae.jpg

Не вистачає хомута на бак і двигуна , але щось придумаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж таку пару шукаю, але не знайду бак з нержавійки, тільки чорний. З якої стиралки у Вас бак?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

з старих моделей индезит, аристон баки з нержавійки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, РУТ-61 сказал:

З якої стиралки у Вас бак?

Не  знаю, бо дістався мені лише голий бак і барабан . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, Конструктор сказав:

Роздобув і я барабан та бак з нержавійки  для своєї  центрофуги.

Чекаєм покрокового звіту з перетворення оного в практичний та ефективний девайс. Успіхів в реалізаціїї задуманого!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Конструктор сказал:

Роздобув і я барабан та бак з нержавійки  для своєї  центрофуги.

Не вистачає хомута на бак і двигуна , але щось придумаю.

 

26 минут назад, РУТ-61 сказал:

Теж таку пару шукаю, але не знайду бак з нержавійки, тільки чорний. З якої стиралки у Вас бак?

На канале "Анатолий Стрелец Кочевая пасека "

Показана переработка 12 ,5 кг мервы присланой Алексеем Борец 

Итог я подвёл в комментариях к ролику 

Если продать мерву после лисицы 12,5х20 =250 гривен Если поработать с ней вдоволь , потратив эл. энергию и дрова , то получится 1 кг х100 =100 гривен Цены взял броссовые Для себя вывод сделал давно , оба пресса продал Последний раз мерву продал по 30 гривен

Кого устраивает продолжают начатую работу 

Но знайте  , что с каждым килограммом переработанной мервы

вы ноносите себе значительный материальный урон 

Успехов 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Немолодий сказал:

Успіхів в реалізаціїї задуманого!

Дякую. 

16 минут назад, Немолодий сказал:

Чекаєм покрокового звіту з перетворення оного в практичний та ефективний девайс.

Все буде. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Мико сказал:

 

На канале "Анатолий Стрелец Кочевая пасека "

Показана переработка 12 ,5 кг мервы присланой Алексеем Борец 

Итог я подвёл в комментариях к ролику 

Если продать мерву после лисицы 12,5х20 =250 гривен Если поработать с ней вдоволь , потратив эл. энергию и дрова , то получится 1 кг х100 =100 гривен Цены взял броссовые Для себя вывод сделал давно , оба пресса продал Последний раз мерву продал по 30 гривен

Кого устраивает продолжают начатую работу 

Но знайте  , что с каждым килограммом переработанной мервы

вы ноносите себе значительный материальный урон 

Успехов 

 

Центрофугу не планую використовувати для вторинної переробки мерви. 

Розварені соти буду зразу віджимати на центрофузі.

В мене і після пресу мерву не беруть , і не факт що в Алексея її взяли б , про що він і сам говорить.

До того ж , першочергове завдання в мене не отримати якісну мерву , а продуктивність праці з максимальним виходом воску.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Конструктор сказав:

В мене і після пресу мерву не беруть , і не факт що в Алексея її взяли б , про що він і сам говорить.

Тільки хотів так оформити свою думку, але колега Конструктор "зняв з язика".  Добавлю лише, що той хто купує мерву по 20 чи то навіть по 30 грн за 1 кг аж ніяк не в прольоті. Жоден перекупник не буде працювати собі у збиток. То чого ж тоді не скористатись продуктивною центрифугою і не залишати майже весь прихований у мерві віск собі? Клопотатись переробляючи воскосировину все рівно потрібно, чи то біля преса, чи біля центрифуги. Біля сонячної та парової звичайно менше, але ж і воску там залишається багато.  Головне з написаного: нікого ні в чому не хочу переконувати, кожен обирає своє.

P.S. Є і дещо інші розрахунки після експериментів Анатолія Васильовича

307bbf6f341f.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене була і центрефуга і парова воскотопка но коли зробив воскопреса з донкратом .

За 10 годин виходить переробити 500 -600 рамок на 300 і вихід воску блисько 50-60 кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Вітя сказал:

В мене була і центрефуга і парова воскотопка но коли зробив воскопреса з донкратом .

За 10 годин виходить переробити 500 -600 рамок на 300 і вихід воску блисько 50-60 кг.

Вихід 100 грам з рамки 300мм , зовсім малий.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Вітя сказав:

В мене була і центрефуга і парова воскотопка но коли зробив воскопреса з донкратом .

За 10 годин виходить переробити 500 -600 рамок на 300 і вихід воску блисько 50-60 кг.

А чим відрізнялась технологія роботи центрифуги і преса. Чому перевагу надали пресу (я так зрозумів)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Конструктор сказав:

За 10 годин виходить переробити 500 -600 рамок на 300

Ніби непогано. А що саме розумієте під словом "переробити"? Які саме маніпуляції з сушинами? При роботі із своїм пресом на переробку воскосировини з 80 рамок (на 300) витрачав дві з половиною години (сушини попередньо не вирізалися, одержаний віск повторно не переплавлявся, так як після затвердіння він був готовий до реалізації)-це час від запалювання сірника під котлом з водою і до закінчення  укутування чану з рідким одержаним воском. Тобто менше двох хвилин на 1 рамку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Вітя сказал:

В мене була і центрефуга і парова воскотопка но коли зробив воскопреса з донкратом .

За 10 годин виходить переробити 500 -600 рамок на 300 і вихід воску блисько 50-60 кг.

При розваркі суші з   400 рамок на 300 і віджимі  через лисицю  виход 160гр на рамку получилось 

Всповнив даже чуть більше 160гр , мерву брать незахотіли , двом придлагав , пощупали тільки 

В людей більше даже виходить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Конструктор сказал:

Вихід 100 грам з рамки 300мм , зовсім малий.:IMHO:

тогда результат Ал Пасечника будет обеспечен на цинтрифуге 

13 часов назад, Немолодий сказал:

307bbf6f341f.jpg

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рамкі в стопкаг вибраковані .

Розварюю і пресую 

Після віджиму віск розливаю по відраг,  каструляг .

З цинтрифугою цей процес займав на багато більше часу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Розпочав роботу з того, що позакривав зайві отвори в бакові. 

Розглядав три способи: зварювання, пайка , клей.

Зупинився на пайці , вважаю цей спосіб досить ефективним , і для мене він найбільш доступний та легкий у виконанні.20191224_165030.thumb.jpg.3c8ac77e276c05da48ebdac9f293b27e.jpg20191224_164950.thumb.jpg.e4b2261ca60a27322b33cddf8bf8359e.jpg20191219_214047.thumb.jpg.8ef1b02a7822c0a26161a79fa4a92100.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для кращого віджиму воску доопрацював барабан.

Був такий...20191226_133501.thumb.jpg.5c963db02ab5d1bc5579eda609d99b7d.jpg20191226_133525.thumb.jpg.e46c69f15f2bc3b9d1d35d1542e516a5.jpg

А став ось такий...20191227_154624.thumb.jpg.3a4c6cd339d3041c4f46149c7446cc0f.jpg20191227_154432.thumb.jpg.cb60581b2e397d5ca6f66d2de3d6485b.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для подальшого виготовлення каркасу , прокатав кільця з профтруби 20х2020191227_145615.thumb.jpg.53f2b3d87d83b10934ddf2cc76241198.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Выпускаются барабаны со съемными перегородками. Старайтесь найти такие, у них сушь раскладывается ровнее и вибрация меньше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, EW3DS сказал:

Выпускаются барабаны со съемными перегородками. Старайтесь найти такие, у них сушь раскладывается ровнее и вибрация меньше.

Так ,  такий барабан був би кращий , але він мені не попадався .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...