Перейти к содержанию

Аферы в пчеловодстве


Рекомендуемые сообщения

12 минуты назад, vladimir5 сказал:

Дали телефон одного пчеловода,который им уже сдал

Мені ЧП"Яблуков" давали 3-ри номери здавших мед пасічників,тільки всі три номери,були на фоні автотраси,неповівся слава богу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, ромео сказал:

Пане @UkroppenFuhrer, Ви занадто прискіпливо вичитуєте кожне слово, але якось однобоко їх сприймаєте.

1. Моє відео - це лише риторичне запитання. Відповіді на нього я не хотів

2.  Ніхто ні в чому Вас не звинувачує. Лише були висловлені припущення, що МОЖЕ обдурили і експортерів. Може так, а може і ні. То й що з того? 

Припущення - це не звинувачення.

П.С.Таке враження, що Ви самі хочете розпалити конфлікт. Придираєтесь вже до дрібниць

Таке враження що названий товарищ працюе в Бартнiку рядовим спiвробiтником пiдроздiлу охорони 

Цiкавиться схемами кидкiв (пiдвищуе свою квалiфiкацiю працiвника пiдроздiлу  охорони )

тут ще цiкаве повiдомлення Друзі, життєво необхідна ваша думка, стосовно Лариси з Ізюма. Чи має хтось досвід здачі меду для неї? яке теж наводить на таки роздуми 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Мико сказал:

Таке враження що названий товарищ працюе в Бартнiку рядовим спiвробiтником пiдроздiлу охорони 

Цiкавиться схемами кидкiв (пiдвищуе свою квалiфiкацiю працiвника пiдроздiлу  охорони )

тут ще цiкаве повiдомлення Друзі, життєво необхідна ваша думка, стосовно Лариси з Ізюма. Чи має хтось досвід здачі меду для неї? яке теж наводить на таки роздуми 

@Мико колега, думаю має можливість Вам допомогти з Вашим медом, він володіє більшим об'ємом інформації просто не вважає за потрібне ділитися тут на форумі усім зразу. Можливо я помиляюсь, але має вплив на прийняття рішень, просто цей раз хтось зробив великий "кидок" і експортера і великої кількості пасічників.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, MaXUA123 сказал:

. Було два роки підряд мед грузили ноччю.

То мабуть щоб вiдеоспостереження не зафиксувало обличчя:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Ці двоє виконавці, а є люди чи людина, яка мед прилаштовує, або самостійно експортує. Повинна раптова комусь з Ваших колег велика партія прийти, або партії, якщо між Вами настільки довірливі відносини, то буде певний набір варіантів. Або є колега, яка в тиху переробляє і експортує і все це організувала. Точно справу провернули люди, які працювали у Вашому бізнесі, а ці двоє не впевнений, що в Україні, якщо "голови на своєму місці".

Дякую @Wladimir_K , це перша обґрунтована відповідь, яку я отримав тут. Можливо все набагато простіше, вони ошукали невелику кількість людей і самі здали мед експортерам. Хоча Ваш варіант теж цікавий. З іншого боку, чи захоче експортер влазити у "брудну справу", за порівняно невеликий обсяг меду. Поки річ іде про 70 ошуканих чоловік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пасічний Журнал

ПЖ-ONLINE

«Медова» афера: довірливих пасічників «кинули» на 1 млн. грн.

Шахрайство
Як стало відомо «ПЖ», гуртовий заготівельник меду у м. Чернігів зібрав у пасічників 50 тонн меду і зник, не розрахувавшись.
bochki.JPG

Подібна історія – не нова, це – трохи призабуте старе. Коли закупівельні ціни на мед рік-два тому були високими, подібних випадків майже не траплялося. Цього ж сезону, за умов істотного падіння ціни до 27-28 грн. за кіло, надбавка у 2-3 грн. на кілограмі вже неабияк приваблює увагу пасічників. Шкода, що у гонитві за цим «бонусом» бджолярі забувають про ризики. У даному випадку цим скористався чернігівський заготівельник «Консалтинговий Центр «ЧернігівМед». Він запропонував наступну схему прийому меду: невеликий завдаток (близько 9 грн. за кіло) виплачували відразу, мед забирали, а решту – від 21 грн./кг. – після аналізу. Отже, у підсумку – виходило аж 30 грн., а інколи і до 34 грн. за кіло! Заготівельник брав ще й тим, що приймав і дрібні партії від пасічника. Так, наприклад, здавали і по 3 бідони (160 кг.), тоді як більшість заготівельників цікавлять партії від 300-500 кг. Більше того, представники «ЧернігівМеду» вдавалися до креативного «піару». На одному із спеціалізованих Інтернет-форумів реєструвалися користувачі, які нібито вдало здали мед за пропонованою схемою. Народ підтягувався! За легендою, заготівельники працювали у інтересах імпортера з Білорусі, що мав забрати мед і розрахуватися на початку грудня. Але за минулі вихідні (10-11 грудня) мед зі складу у обсягах 50 тонн зник у невідомому напрямку. Телефони «ЧернігівМеду»  не відповідають. Згідно базою даних YouControl, сама компанія перебуває у процесі ліквідації. Постраждалі готують звернення до правоохоронців. За нашою інформацією, найбільша партія від одного пасічника була – 25 бідонів, тобто під 1,5 тонни. «Пасічний Журнал» слідкуватиме за подальшим розвитком подій.                                 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Мико сказал:

Таке враження що названий товарищ працюе в Бартнiку рядовим спiвробiтником пiдроздiлу охорони 

Цiкавиться схемами кидкiв (пiдвищуе свою квалiфiкацiю працiвника пiдроздiлу  охорони )

тут ще цiкаве повiдомлення Друзі, життєво необхідна ваша думка, стосовно Лариси з Ізюма. Чи має хтось досвід здачі меду для неї? яке теж наводить на таки роздуми 

@Мико, у мене набагато цікавіша посада, ніж просто охоронник. Чому Ви не мислите з іншого боку, можливо мені потрібна інформація стосовно порядності наших заготівельників?

На рахунок "кидка" експортера, правда, не чув.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Wladimir_K сказал:

 Можливо я помиляюсь, але має вплив на прийняття рішень, просто цей раз хтось зробив великий "кидок" і експортера і великої кількості пасічників.

Я написав рядовий член служби охорони, а може i зам керiвника служби безпеки ( ранiше писав  помилково охорони) Дуже схоже. що таки хтось встряв в халепу i кидок таки був i саме заготiвельника чи (страшно подумати ) експортера :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я можу вам з впевненістю сказати, що експортер не стане ризикувати за 50 тонн меду. Вони просто зібрали і здали його різним заготовачам чи експортерам

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Wladimir_K сказал:

@Мико колега, думаю має можливість Вам допомогти з Вашим медом, він володіє більшим об'ємом інформації просто не вважає за потрібне ділитися тут на форумі усім зразу. Можливо я помиляюсь, але має вплив на прийняття рішень, просто цей раз хтось зробив великий "кидок" і експортера і великої кількості пасічників.

дякую @Wladimir_Kта поки що почекаю .2017 рiк внесе яснiсть 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, pchel сказал:

Пасічний Журнал

ПЖ-ONLINE

«Медова» афера: довірливих пасічників «кинули» на 1 млн. грн.

Шахрайство
Як стало відомо «ПЖ», гуртовий заготівельник меду у м. Чернігів зібрав у пасічників 50 тонн меду і зник, не розрахувавшись.
bochki.JPG

Подібна історія – не нова, це – трохи призабуте старе. Коли закупівельні ціни на мед рік-два тому були високими, подібних випадків майже не траплялося. Цього ж сезону, за умов істотного падіння ціни до 27-28 грн. за кіло, надбавка у 2-3 грн. на кілограмі вже неабияк приваблює увагу пасічників. Шкода, що у гонитві за цим «бонусом» бджолярі забувають про ризики. У даному випадку цим скористався чернігівський заготівельник «Консалтинговий Центр «ЧернігівМед». Він запропонував наступну схему прийому меду: невеликий завдаток (близько 9 грн. за кіло) виплачували відразу, мед забирали, а решту – від 21 грн./кг. – після аналізу. Отже, у підсумку – виходило аж 30 грн., а інколи і до 34 грн. за кіло! Заготівельник брав ще й тим, що приймав і дрібні партії від пасічника. Так, наприклад, здавали і по 3 бідони (160 кг.), тоді як більшість заготівельників цікавлять партії від 300-500 кг. Більше того, представники «ЧернігівМеду» вдавалися до креативного «піару». На одному із спеціалізованих Інтернет-форумів реєструвалися користувачі, які нібито вдало здали мед за пропонованою схемою. Народ підтягувався! За легендою, заготівельники працювали у інтересах імпортера з Білорусі, що мав забрати мед і розрахуватися на початку грудня. Але за минулі вихідні (10-11 грудня) мед зі складу у обсягах 50 тонн зник у невідомому напрямку. Телефони «ЧернігівМеду»  не відповідають. Згідно базою даних YouControl, сама компанія перебуває у процесі ліквідації. Постраждалі готують звернення до правоохоронців. За нашою інформацією, найбільша партія від одного пасічника була – 25 бідонів, тобто під 1,5 тонни. «Пасічний Журнал» слідкуватиме за подальшим розвитком подій.                                 

 

Ясно було як Божий день, що  це кидали, а не догадався поїхати і сфотографувати їх,прикинувшись кореспондентом с газети:af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, vladimir5 сказал:

Ясно було як Божий день, що  це кидали, а не догадався поїхати і сфотографувати їх,прикинувшись кореспондентом с газети:af:

Треба завжди ставити скриту камеру в коморi поки iде погрузка i знiмати вiдео i зразу у ютуб  .До чого ми дожилися:dntknw: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та не потрібно ніяких камер. Всього - то потрібно мати голову. Якщо вам пропонують високу ціну, вищу за ту, яка зараз є на ринку і, тим більше, нова організація, яка щойно створилася, то хіба у вас не виникне запитань, як так може бути? Чому новостворена фірма дає багато більше, за крупних експортерів? Дайте відповідь для себе, для мене не треба, я її знаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, vladimir5 сказал:

Ясно було як Божий день, що  це кидали, а не догадався поїхати і сфотографувати їх,прикинувшись кореспондентом с газети:af:

Пчеловод во время переговоров должен постоянно держать в голове (и про себя проговаривать:umora:)-"деньги утром- стулья вечером.А можно наоборот? Можно, но только деньги вперёд":dntknw:

4 минуты назад, UkroppenFuhrer сказал:

Та не потрібно ніяких камер. Всього - то потрібно мати голову. Якщо вам пропонують високу ціну, вищу за ту, яка зараз є на ринку і, тим більше, нова організація, яка щойно створилася, то хіба у вас не виникне запитань, як так може бути? Чому новостворена фірма дає багато більше, за крупних експортерів? Дайте відповідь для себе, для мене не треба, я її знаю.

Кстати именно "высокая " цена 32грн. , больше всего насторожила,хотя без предоплаты никто не собирался сдавать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, vladimir5 сказал:

Пчеловод во время переговоров должен постоянно держать в голове (и про себя проговаривать:umora:)-"деньги утром- стулья вечером.А можно наоборот? Можно, но только деньги вперёд":dntknw:

Кстати именно "высокая " цена 32грн. , больше всего насторожила,хотя без предоплаты никто не собирался сдавать.

Чотири чоловiка вiдзвонились з подякою ,Бо почитали моi попередження про шахрайство i не попали в халепу 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дело в том что собирались НЕ БОЛЬШИЕ партии мёда и не брезговали ни чем.  Если его скупажировать то ВСЯ партия мёда засветится и на экспорт он не пойдёт. Наверное они на складе отбирали пробы на анализ и не большими партиями  сортировали его (мёд должен быть поковыряный)  если этого не делалось то сейчас в Украине на рынке появится солидная партия меда с антибиотиком. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, UkroppenFuhrer сказал:

Дякую @Wladimir_K , це перша обґрунтована відповідь, яку я отримав тут. Можливо все набагато простіше, вони ошукали невелику кількість людей і самі здали мед експортерам. Хоча Ваш варіант теж цікавий. З іншого боку, чи захоче експортер влазити у "брудну справу", за порівняно невеликий обсяг меду. Поки річ іде про 70 ошуканих чоловік.

Ви ж самі напевне знаєте, що таких людей більше. І тих хто прийняв участь в операції мінімум вже 3, так як ще був жіночий голос на телефоні. Запросто могли здати об'єм 70 т. заготівельнику, а він буде "морозитися" до останнього.

8 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Дело в том что собирались НЕ БОЛЬШИЕ партии мёда и не брезговали ни чем.  Если его скупажировать то ВСЯ партия мёда засветится и на экспорт он не пойдёт. Наверное они на складе отбирали пробы на анализ и не большими партиями  сортировали его (мёд должен быть поковыряный)  если этого не делалось то сейчас в Украине на рынке появится солидная партия меда с антибиотиком. 

А чи варто пасічнику, який отримує субсидію світитися великою партією меду? За обман як мінімум "по голові не погладять". Цифра кидка однозначно більша і її точно ми не взнаємо ніколи. Як варіант перевезти через кордон до Білорусі і як кажуть "кінці вводу".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Wladimir_K сказал:

 

А чи варто пасічнику, який отримує субсидію світитися великою партією меду? За обман як мінімум "по голові не погладять". Цифра кидка однозначно більша і її точно ми не взнаємо ніколи. Як варіант перевезти через кордон до Білорусі і як кажуть "кінці вводу".

Когда люди пишут заявление в милицию то здесь обём партии не скрывается. (да и для отмены субсидии достаточно показать что у тебя хоть что-то есть) но я имел в виду другое. чем больше мелких партий тем меньше шансов что мёд качественный в данном случае шанс равен нулю.     Я думаю что там будет много свидетелей (при таком обёме) и в принципе партию мёда возможно и найдут у нового (новых) владельца но деньги за мёд исчезли в месте с мошенниками.    Ладно у полиции на много больше информации пускай работают. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Мико сказал:

Чотири чоловiка вiдзвонились             ,Бо почитали моi попередження про шахрайство 

ИЗ  Черигов-Мёда ??  :umora::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Когда люди пишут заявление в милицию то здесь обём партии не скрывается. (да и для отмены субсидии достаточно показать что у тебя хоть что-то есть) но я имел в виду другое. чем больше мелких партий тем меньше шансов что мёд качественный в данном случае шанс равен нулю.     Я думаю что там будет много свидетелей (при таком обёме) и в принципе партию мёда возможно и найдут у нового (новых) владельца но деньги за мёд исчезли в месте с мошенниками.    Ладно у полиции на много больше информации пускай работают. 

Розумієте, якщо покажуть 2-3 т., то субсидія ніяка не світить надовго, плюс штраф за обман, тому такий об'єм світити не вигідно.

А от на рахунок малих партій зауваження слушне, такий мед на склади експортерів не попав, більше міг попасти до виробників "Кохацького".  Хоча міг бути вивезений в Білорусію контрабандою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Wladimir_K сказал:

якщо покажуть 2-3 т., то субсидія ніяка не світить надовго, плюс штраф за обман, тому такий об'єм світити не вигідно

так обману наче ж не було. прибутку від продажу ще не отримано.. хоча, в нашій державі :frusty:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Иван Ш сказал:

так обману наче ж не було. прибутку від продажу ще не отримано.. хоча, в нашій державі :frusty:

А оцінка можливих збитків буде фігурувати у протоколі. І якщо там цифра близька до 100 т. грн., то виникнуть проблеми і запитання, тому і цифри такі малі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Хоча міг бути вивезений в Білорусію контрабандою.

Якщо казали селянам ,що купець з Бiлорусi ,то це вказуе тiльки на те, що медок давно у ворожнечий ращi .А Харкiвська обл на кордонi   А Iзюмський р-он найближче  А кордон для контрабанди вiдкритий ,тiльки грошенят треба дати (iнфа з iнету)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

деятели из чернигова звонили давали 30 гр когда наш старий заготовитель 27гр, не повёлся! а знакомый сам отвёз в чернигов за пол цены видать с концами , не особо афиширует, когда с ним разговаривал говорил там бумаги все накладная и тд , но недавно сказал что попандос ,так что не зря говорится старий друг лучше новых двух ,и жадный дважды платит 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Безработный 20лет сказал:

деятели из чернигова звонили давали 30 гр когда наш старий заготовитель 27гр, не повёлся! а знакомый сам отвёз в чернигов за пол цены видать с концами , не особо афиширует, когда с ним разговаривал говорил там бумаги все накладная и тд , но недавно сказал что попандос ,так что не зря говорится старий друг лучше новых двух ,и жадный дважды платит 

Багато хто афішувати не буде, тому думаю сума явно не 1млн. грн.. і кількість обкрадених пасічників  більше 70.

Скільки вже тих МММ було, а кількість бажаючих ризикнути не зникає. 

Але мед незнайомим просто так давати якось незрозуміло, якщо людину добре знаєш не один рік, тоді ще можливо. А так процедура відома, аналізи, далі якщо все добре приїхали забрали і отримали кошти. Можливий варіант попередні аналізи, далі на базі роблять аналізи за 5-6 год. і якщо все добре отримуєте кошти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Аферы в пчеловодстве

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...