Jump to content
Андрей123

Аферы в пчеловодстве

Recommended Posts

26 минут назад, ZhAN78 сказал:

Навіть з наложенным платежем потрібно бути обережним,  при значній сумі заказу, блокують ваш абоненський номер (якщо не контракт), відновлюють собі , і через сайт змінюють заявлену вартість товару, та заберають за 10 грн. Тому обачніть нікому не завадить.

нічого не зрозуміло

Траплялись випадки коли продавець, продавав товар на значну суму і відправляв наложеним платежем товар наприклад в графі оцінена вартість вказував(100 000 грн),  повідомляв покупця. Після чого, недобросовісний покупець декілька разів телефонував продавцеві з різних приводів, ішов до моб оператора і казав що загубив телефон , вказуючи номер телефону продавця, за рахунок того, що знав останні номера з яких телефонували на номер який відновлювався, покупець відновлював номер продавця і на сайті нової пошти під продавцем змінював заявлену вартість з 100 000 грн на 10 грн, приходив на відділення і забирав товар за 10 грн., а продавцю нова пошта присилала 10 грн.

• Like 7
  • Thanks 1
Траплялись випадки коли продавець, продавав товар на значну суму і відправляв наложеним платежем товар наприклад в графі оцінена вартість вказував(100 000 грн),  повідомляв покупця. Після чого, недобросовісний покупець декілька разів телефонував продавцеві з різних приводів, ішов до моб оператора і казав що загубив телефон , вказуючи номер телефону продавця, за рахунок того, що знав останні номера з яких телефонували на номер який відновлювався, покупець відновлював номер продавця і на сайті нової пошти під продавцем змінював заявлену вартість з 100 000 грн на 10 грн, приходив на відділення і забирав товар за 10 грн., а продавцю нова пошта присилала 10 грн.
Так там нада код від акаунту продавця

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

8 годин тому, Sesk сказав:

Так там нада код від акаунту продавця

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Якщо  відновлять собі номер телефону то не лише код від акаунту продавця отримати можна на номер телефону. Вся схема побудована в блокуванні телефонного номера продавця, і відновлення цього номера шахраєм, а вже на телефоний номер можна потім відновити пароль до чого завгодно.

Хто хоть раз губив телефон і відновлював свій номер , той знає що це недуже громіздка процедура.

• Like 2
16 минут назад, Yaroslav сказал:

Цікаво, а хтось вже з форумчан перевів 100грн. завдатку за пакети із Закарпаття по 750-800?

Ну тут можно и самому залететь под фанфары . Спецов хватает

Мужчина, номер мобильного телефона которого «привязан» к банковской карте, потерял со своего счета более 81 тыс. грн.

• Sad 1
1 минуту назад, blek-269 сказал:

Мужчина, номер мобильного телефона которого «привязан» к банковской карте, потерял со своего счета более 81 тыс. грн.

Та кожна наша карточка банку прив"язана до мобільного і кожну операцію проведенну з коштами на рахунку картки, банк вимагає підтвердити.Аферистів і злодіїв вистачає!

• Like 3
9 минут назад, blek-269 сказал:

Мужчина, номер мобильного телефона которого «привязан» к банковской карте, потерял со своего счета более 81 тыс. грн

цікаво, як ця схема працює,( як то кажуть для обізнаності)?

• Like 1
Только что, Yaroslav сказал:

Та кожна наша карточка банку прив"язана до мобільного і кожну операцію проведенну з коштами на рахунку картки, банк вимагає підтвердити.Аферистів і злодіїв вистачає!

У меня не так . У меня три карты и два телефона и одна виртуальна . Вы много не знаете :hi:

• Like 1
  • Confused 1
9 минут назад, blek-269 сказал:

це як?

1 минуту назад, larson сказал:

цікаво, як ця схема працює,( як то кажуть для обізнаності)?

Просто , Вы меняли карту на дублика ? . Так вот по этому принципу . Пять последних номеров по которым звонили с этого номера и было Ваше стало наше . Ну это вкратце . Есть тема для этого и там писалось , а тут про пакеты . :hi:

• Like 3
4 минуты назад, blek-269 сказал:

Просто , Вы меняли карту на дублика ? . Так вот по этому принципу . Пять последних номеров по которым звонили с этого номера и было Ваше стало наше . Ну это вкратце . Есть тема для этого и там писалось , а тут про пакеты . :hi:

Давайте детальніше у відповідній темі, або тут , а я перенесу у відповідну. (ну кортить дізнатись, щоб часом мимоволі не попастись на гачок)

• Like 2
5 минут назад, blek-269 сказал:

Коли закінчується термін, міняю. Але так і нічого не зрозумів. Що потрібно робити, щоб цього не сталось?

1 минуту назад, Серж 82 сказал:

Давайте детальніше у відповідній темі, або тут , а я перенесу у відповідну. (ну кортить дізнатись, щоб часом мимоволі не попастись на гачок)

Хотят Вас обуть , звонят на ваш телефон  с одного другого , ну и так остальных телефонов . Потом звонят на оператора и говорят надо поменять карту на другую , к примеру на микро . Пишет заяву  и подельнный паспорт и у тебя через определённое время дубликат . А у хозяина телефон не работает . На обратной стороне три циферки знает или узнает( к примеру скажет не идёт транзакция без тех цифр , эти спецы придумают ) и денежки уже на другой карте . Ну вот как то так

Читать

9 минут назад, Yaroslav сказал:

Коли закінчується термін, міняю. Але так і нічого не зрозумів. Що потрібно робити, щоб цього не сталось?

• Like 1
  • Thanks 1
В 25.09.2018 в 11:22, ved сказал:

Внимание НЕДОБРОСОВЕСТНЫЙ покупатель!!!!

В июле мне нужен был гречневый мед и я на Пасеке биз  нашел интересующие меня предложения и сохранил некоторые контакты.

Один из продавцов по номеру 0689503137 представился Сашей....его номер я сохранил, но гречку купил у других людей.

В сентябре ,той же Пасеке биз я  дал объявление о продаже очищенной перги. Спустя несколько дней звонит мне этот "саша" (номер его сохранен как продавец гречки) с предложением   купить  у меня пергу. Договорившись о цене ,я отправляю ему груз наложенным платежом по НП в Киев отделение 64 на имя Волынец Андрей.Телефон указал тот же,по которому и звонил.Выходит Сашу зовут Андрей.....или один телефонный номер на двоих людей.Это мне показалось странным ,но я не стал заморачиваться  -может летом я ошибочно подписал его Сашой.....

Перга в Киев пришла 20 числа в четверг.В субботу  я получил смс с НП ,что груз не забран и с 26 берется плата за хранение.Звоню этому п.......ру.......еле дозвонился....или не берет ,или сбрасывает, или занято.....заверил меня,что в понедельник поедет заберет пергу.

Пергу не забрал и на звонки не отвечает.Я позвонил на отделение узнать, приходил ли получатель осматривать груз.Ответили никто не приходи и груз не осматривался.

Подал заявление на возврат груза ,так как с завтрашнего  дня будет браться плата за хранение.

Кто будет сталкиваться с этим п.....ром- будьте бдительны!

Попався і я на цього Герасимчука.Він продає акацію,гречку, пергу,пилок,маточне молочко,та майже всі продукти бджільництва.Їх же і купляє.

• Confused 1
В 25.09.2018 в 11:39, shersand сказал:

О нем уже была инфа в прошлом году в этой теме и тоже о покупке перги

телефоны потенциальных клиентов лучше предварительно пробивать через google, как правило информация о мошенниках уже присутствует.

image.gif

Схоже на те,що він сидить у виправній колонії.І з неї виконує дропшипінг.

Screenshot_2019-11-14-15-39-03-020_com.viber_voip.thumb.png.5b13feb7bfa0852682a0326ebb7777b3.png

• Like 1
7 минут назад, Олег77 сказал:

Ось його обяви.Може бути Алех зі Львова.Може бути Саша Герасимчук із Вінниці або Золотоноші.Та може бути ким завгодно. Фантомас свого рода.

Screenshot_2019-11-16-16-34-45-054_com.android.chrome.png

Так он мне не так давно звонил и предлагал гречку

Послал его куда подальше!!!

• Haha 1

Мед по 25 грн. можна вважати Аферою? :umora:

1 час назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Мед по 25 грн. можна вважати Аферою? :umora:

А воск по 800 гривен чем считать 

Screenshot_2019-11-20-15-37-26-803_com.android.chrome.png.95c6a201b6a349a4a29c45a5c984a75e.png

20 годин тому, Мико сказав:

А воск по 800 гривен чем считать 

Гарна ціна на данний час

Screenshot_2019-11-21-17-01-29-187_com.android.chrome.thumb.png.d37c4970a91a6a564e2016cab17e20d5.png

Щось світле продаються, но без воску. :umora:

• Haha 4

Та він і не пасічник,тупо копірує обяви за словами не слідкує,і з виправної колонії виконує дропшипінг-розводняк.