Перейти к содержанию

Матки вільного та штучного осіменіння від Теплова Ю. на сезон 2017


Рекомендуемые сообщения

В 20.10.2016 в 12:31, Sergei 08 сказал:

в цьому сезоні ви прислали мені матку ШО    B-19VY  трутеньB-52TR. де можна подивитись її характеристику?

B 52(TB)= B52(AH)xEL74(KK) так в паспортi написано. 52 в родоводах щось не знайшов, не пiшла в подальшу селекцiю, може продав кому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, teplov сказал:

B 52(TB)= B52(AH)xEL74(KK) так в паспортi написано. 52 в родоводах щось не знайшов, не пiшла в подальшу селекцiю, може продав кому.

дякую. загалом перше врашення хороше . побачим як перезимують  і який буде весняний  розвиток:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Доброї ночі скажіть осіменіння моїх маток потрібно записуватись?

Якщо так то запишіть на чергу.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, uam_63 сказал:

Доброї ночі скажіть осіменіння моїх маток потрібно записуватись?

Якщо так то запишіть на чергу.

 

Дякую за слушне запитання. Записуватись не порібно, за тиждень позвоните. Прохання до всіх хто буде присилати на запліднення маток, підписувати всі кліточки, навіть якщо матки сестри, зазначити лінію та своє прізвище або телефон. Були не приємні випадки, матки іншим людям відсилались.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Юрій Петрович, що за матка B5(VY)  =  ( B5 (PK)  =  B57 (TR) x B54 (TR) ) x B91(GI), на Родоводах її нема. На європейському у Рупеля теж В57 (TR)не знайшов.

У Бонгарда у родоводі В183 (vdB) є в бабушках В57(TR) зроблена в 2009 не думаю що вона дожила до кросу, який взяв білорус, а от В57(vdB-TR) найімовірніше вона. Є можливість уточнить в білоруса, може хай скине скрін паспорта?

П.С. я не шукаю помилки, чи ще щось, просто матка має непоганий родовід і хотілося б бачити її в нашому родоводі.

З повагою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За Вашою технологіею якою кількостью сперми осіміняются матки що не перевірені на яйцекладку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Вадим Василюк сказал:

Юрій Петрович, що за матка B5(VY)  =  ( B5 (PK)  =  B57 (TR) x B54 (TR) ) x B91(GI), на Родоводах її нема. На європейському у Рупеля теж В57 (TR)не знайшов.

У Бонгарда у родоводі В183 (vdB) є в бабушках В57(TR) зроблена в 2009 не думаю що вона дожила до кросу, який взяв білорус, а от В57(vdB-TR) найімовірніше вона. Є можливість уточнить в білоруса, може хай скине скрін паспорта?

П.С. я не шукаю помилки, чи ще щось, просто матка має непоганий родовід і хотілося б бачити її в нашому родоводі.

З повагою.

Так і є, напутано, В 5 РК ідентична http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/elver/reines/B9(SOL).14.html запліднена мною B 91(GBI) кінцева назва В 5 (VYP) Хотів виправити помилки та не зміг зайти, потім забув.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, noweth312 сказал:

За Вашою технологіею якою кількостью сперми осіміняются матки що не перевірені на яйцекладку?

8-10 мкл так як і перевірені.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, teplov сказал:

Так і є, напутано, В 5 РК ідентична http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/elver/reines/B9(SOL).14.html запліднена мною B 91(GBI) кінцева назва В 5 (VYP) Хотів виправити помилки та не зміг зайти, потім забув.

Петрович, як знайдеш час, внеси її до Паланочки в родоводи, щоб на майбутне можна було зсилаться туди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Вадим Василюк сказал:

Петрович, як знайдеш час, внеси її до Паланочки в родоводи, щоб на майбутне можна було зсилаться туди.

http://ukrqueenbee.com/Pedigree/VYP16_Pedigree(UA).html

на основну сторінку дописав..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Паланочка сказал:

http://ukrqueenbee.com/Pedigree/VYP16_Pedigree(UA).html

на основну сторінку дописав..

Щось В5 (VYP) не бачу, може щось не сохранилось?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щось В5 (VYP) не бачу, може щось не сохранилось?

та все є )
я В5 бачу

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, Вадим Василюк сказал:

Щось В5 (VYP) не бачу, може щось не сохранилось?

просто ти рініше дивився сторінку і вона в тебе збереглась на компі, коли ти її відкриваеш браузер відкриває збережену копію. Треба просто обновити сторінку і все буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Паланочка сказал:

просто ти рініше дивився сторінку і вона в тебе збереглась на компі, коли ти її відкриваеш браузер відкриває збережену копію. Треба просто обновити сторінку і все буде.

Так точно, все є, до кінця не розібрався. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось мама в54 тої. На компютері є ще декілька відео, немаю часу з ними  попрацювати.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Петрович читав що по зимівлі бак у Вас   вийшов нормально цікавить В-54 можливо якісь особливості підготовки до зими,розхід корму,підмор дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Маю матковивідну пасіку, займаюсь Карнікою. В минулому році багато замовників хотіли попробувати Бакфаст, тому замовив у Вальчука Юрія 2 матки ІО перевірені на засів, В20 і В54.  Зараз подумав що замовлень на маток і так достатньо тому Бакфастом  нема часу займатись. Може хтось схоче перекупити 2 матки ІО. Замовлення оплачено повністю в 2016 р. 2000 грн. номер в списку 27 . З Юріем домовимось щоб змінив координати відправки і прізвище.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

В Tuesday, May 16, 2017 в 21:56, пасічник сказал:

Маю матковивідну пасіку, займаюсь Карнікою. В минулому році багато замовників хотіли попробувати Бакфаст, тому замовив у Вальчука Юрія 2 матки ІО перевірені на засів, В20 і В54.  Зараз подумав що замовлень на маток і так достатньо тому Бакфастом  нема часу займатись. Може хтось схоче перекупити 2 матки ІО. Замовлення оплачено повністю в 2016 р. 2000 грн. номер в списку 27 . З Юріем домовимось щоб змінив координати відправки і прізвище.

Забронтровал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Вот такой именной гаджет в виде клеточки с содержимым я сегодня получил от Юрия Петровича.:ay:

14963864044991193560591.jpg

1496386076431-742472576.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3D  творит чудеса

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.03.2017 в 21:29, Славик сказал:

Петрович читав що по зимівлі бак у Вас   вийшов нормально цікавить В-54 можливо якісь особливості підготовки до зими,розхід корму,підмор дякую.

Вибачте, щось я рідко сюди заглядаю, а мав би частіше.

Сама 54 зимувала в примішенні, сестри її на дворі, чогось там особливого не помітив, як всі інші. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи можна купити 4 Матки?чи можете відправити в Рівне?


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо зараз замовите, отримаєте в липні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юра добрый день. Хотелось бы узнать как очередь на ИО не проверенных продвигается.

мой №45

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, teplov сказал:

Якщо зараз замовите, отримаєте в липні.

Петрович а как с моим заказом №30 ..дозвонится не могу...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...