Перейти к содержанию

Сбор пыльцы


Рекомендуемые сообщения

А у меня без наград но работают!

работает спору нет и сибестоимость небольшая вот только свой ртуд каждый оценивает по своему. Вопрос как трута выпускаеш?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А как обстоят дела с трутнями в таком случае

Сделаны два отверстия выше уловителя в самом днище.Фотки нет,буду на пасеке сделаю. Я когда только сделал местные пчеловоды говорили:-пчела в верх ногами не пойдет,нужно решётку ставить вертикально(за рюмкой до спора дошло) :mf_swordfight: .В обед,с больными головами, чесали репу. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Шановне Товариство, хочу замовити на донні пилкозбирачі сітку нержавку 3,55 мм плетену, чи піде вона на просіювання пилку ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

кто имеет опыт использования сетки с квадратной ячейкой в качестве пыльцеотбирающего елемента? какой размер ячейки должен быть? что лучше -сетка или пластмасса с отверстиями?

Шановне Товариство, хочу замовити на донні пилкозбирачі сітку нержавку 3,55 мм плетену, чи піде вона на просіювання пилку ?
замовив 3,2 ммм
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

кто имеет опыт использования сетки с квадратной ячейкой в качестве пыльцеотбирающего елемента? какой размер ячейки должен быть? что лучше -сетка или пластмасса с отверстиями?
Шановне Товариство, хочу замовити на донні пилкозбирачі сітку нержавку 3,55 мм плетену, чи піде вона на просіювання пилку ?
замовив 3,2 ммм
Закажите диаметр проволки 0.8-1.0 самая оптимальная для уловителей.(ячейка 3,2)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

кто имеет опыт использования сетки с квадратной ячейкой в качестве пыльцеотбирающего елемента? какой размер ячейки должен быть? что лучше -сетка или пластмасса с отверстиями?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Такие у меня есть -г...но

кузмич, :rofl: Чітка характеристика! Колись обіцяв виставити пилкозбірники совдепівські, дуже зручні, доречі. У Союзі не абсолютно все погано було, було й хороше теж. Цей товар із знаком якості, доречі. Головне в пилкозбірнику - щілини, там в решітці вони рівно на 5.0 із зглаженими вуглами. Корпус з оцинковки, решітка і місткість під обніжку - пластикові. Решітка виймається з боку, для трутнів виходи обладнані з обох боків. А ось і фото.post-6465-1393271296_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колись обіцяв виставити пилкозбірники совдепівські, дуже зручні, доречі.

В дні- майже відсутня вентиляція, я намагався сверлити отвори, але все одно- :at: Піддон для збору пилку вставляти незручно- попасти в пази складніше ніж в тих, в які вставляється спереду. Решітка- якщо її потрібно витягти чи вставити під час льоту бджіл- без відірваних голів та "подяки" від інших бджіл- не обходиться. :IMHO:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колись обіцяв виставити пилкозбірники совдепівські, дуже зручні, доречі. В дні- майже відсутня вентиляція, я намагався сверлити отвори, але все одно- Піддон для збору пилку вставляти незручно- попасти в пази складніше ніж в тих, в які вставляється спереду. Решітка- якщо її потрібно витягти чи вставити під час льоту бджіл- без відірваних голів та "подяки" від інших бджіл- не обходиться.

Моя думка так ж.Не годяться. lddo спробуй мелісовскі пилкозбірники
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене ось такі дуже хороша робота

post-5741-1393345025_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колись обіцяв виставити пилкозбірники совдепівські, дуже зручні, доречі (цитата Iddo) У мене такі ж, тільки на місці пазів, де пролітає пилок, поставлена металева сітка, яка дає можливість пилку пролітати не затримуючись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановне Товариство, хочу замовити на донні пилкозбирачі сітку нержавку 3,55 мм плетену, чи піде вона на просіювання пилку ?

Ставив решета 3.2 для віялок. Краше не буває і не дорого.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В дні- майже відсутня вентиляція, я намагався сверлити отвори, але все одно- Піддон для збору пилку вставляти незручно- попасти в пази складніше ніж в тих, в які вставляється спереду. Решітка- якщо її потрібно витягти чи вставити під час льоту бджіл- без відірваних голів та "подяки" від інших бджіл- не обходиться

einar, Так, все це відповідає дійсності. Але кращого пилкозбірника я поки не зустрічав.
Моя думка так ж.Не годяться. lddo спробуй мелісовскі пилкозбірники

Дякую. Придбав пару. Але ще не спробував. Чекаю взяток. А ось про ці що на моєму фото - я не нахвалюся. Жаль немає вже де їх купити. Вони мені служать понад чверть віку! IGORKIR,
У мене ось такі дуже хороша робота

АlexGuk, А чиє виробництво і де придбали?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колись обіцяв виставити пилкозбірники совдепівські, дуже зручні, доречі. У Союзі не абсолютно все погано було, було й хороше теж. Цей товар із знаком якості, доречі. Головне в пилкозбірнику - щілини, там в решітці вони рівно на 5.0 із зглаженими вуглами. Корпус з оцинковки, решітка і місткість під обніжку - пластикові. Решітка виймається з боку, для трутнів виходи обладнані з обох боків. А ось і фото.post-6465-1393271296_thumb.jpg
Був у мене такий. Забракував-подарував початківцю. Зараз від Меліси і свої саморобні.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колись обіцяв виставити пилкозбірники совдепівські, дуже зручні, доречі. У Союзі не абсолютно все погано було, було й хороше теж. Цей товар із знаком якості, доречі. Головне в пилкозбірнику - щілини, там в решітці вони рівно на 5.0 із зглаженими вуглами. Корпус з оцинковки, решітка і місткість під обніжку - пластикові. Решітка виймається з боку, для трутнів виходи обладнані з обох боків. А ось і фото.post-6465-1393271296_thumb.jpg
Був у мене такий. Забракував-подарував початківцю. Зараз від Меліси і свої саморобні.
Та чому? В мене таких ще кілька служать - нормальні, тільки корито без вентиляційної сітки. А минулого року купив мелісовські великі - ідеальні, цей рік ще накуплю. Кращих поки що в руках не тримав.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кращих поки що в руках не тримав.
Вот такие лучше. Пользуюсь более 20 лет. Курские РФ.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кращих поки що в руках не тримав.
Вот такие лучше. Пользуюсь более 20 лет. Курские РФ.
Я тоже этими пользуюсь, очень нравятся. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот такие лучше. Пользуюсь более 20 лет. Курские РФ.

Купували в Курську?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бачив я Курські, але мелісовські якісь дебеліші - корпус металевий, корито сітчасте та й акуратніші. post-5718-1394315050_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Моя думка так ж.Не годяться. lddo спробуй мелісовскі пилкозбірники

Дякую. Придбав пару. Але ще не спробував. Чекаю взяток. А ось про ці що на моєму фото - я не нахвалюся. Жаль немає вже де їх купити. Вони мені служать понад чверть віку! IGORKIR,
У мене ось такі дуже хороша робота

АlexGuk, А чиє виробництво і де придбали?
Превезли в минулого року з польщі коштував 10 мертвих президентів, але воно того варте. Отвори в них не круглі ,як в стандартних зроблю фото виложу.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Купували в Курську?
Славянск, Донецкая обл. Украина. Сегодня заходил в пчеловодный магазин. Стоят в современном оформлении. 59 грн.-штука.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колись обіцяв виставити пилкозбірники совдепівські, дуже зручні, доречі. У Союзі не абсолютно все погано було, було й хороше теж. Цей товар із знаком якості, доречі. Головне в пилкозбірнику - щілини, там в решітці вони рівно на 5.0 із зглаженими вуглами. Корпус з оцинковки, решітка і місткість під обніжку - пластикові. Решітка виймається з боку, для трутнів виходи обладнані з обох боків. А ось і фото.post-6465-1393271296_thumb.jpg
Конфігурація задовільна, але відмовився - отвори завеликі, обніжжя не обвалюється.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стоят в современном оформлении.
Це як? ЗІ А для донних пилковловлювачів які решітки можна пристосувати?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Конфігурація задовільна, але відмовився - отвори завеликі, обніжжя не обвалюється.

Jivec, Трішки пізніше можу продемонструвати у роботі, бо тільки-но мої бджілки облетілись вперше. Обніжжя гарно обвалюється, проходять бджоли досить вільно і в трутнів збоку вихід є. Може у Вас не та конструкція? Бо для мене ці пилковловлювачі найліпші, це дійсно так. А опробував я вже десь 5-6 конструкцій, крім донних. Доречі, а географічно Ви де? Уточніть, бо в аватарці цього немає, область наша велика. Я теж пробую 145 рамку.
Був у мене такий. Забракував-подарував початківцю. Зараз від Меліси і свої саморобні.

Немолодой, А чому? Причина яка?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

У нас повним ходом несуть пилок.Третій день працюють пилкозборники.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...