Перейти к содержанию

Сбор пыльцы


Рекомендуемые сообщения

Потратьтесь на сушку. Торік купив і зразу відчув ефект, про міль взагалі можна забути.

Міль не потрапляє в пилковловлювачі на стадії збирання пилку?
Теоретично може, але на скільки розумію, міль любить темні вологі і теплі місця, якщо пилок збирати кожен ввечір, то ймовірність попадання мілі досить низька, а в період сушки рівна 0. І ще сушка висушує пилок за короткий період, якщо все правильно робити, до стану в якому личинки мілі розмножуватися не можуть.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

якщо пилок збирати кожен ввечір, то ймовірність попадання мілі досить низька

У вас пилковловлювачі стоять на верхніх льотках при відкритих нижніх?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У вас пилковловлювачі стоять на верхніх льотках при відкритих нижніх?

купив в цьому році два пилковловлювача ( пилок хочу для власних потреб і не більше) . Виявилось що до них ще треба пилкосушилку . Чи є ще які способи щоб не купувати таке дороге обладнання без подальшого комерційного зизку, бо на сонці її також виявилось сушити не можна.???? :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

купив в цьому році два пилковловлювача ( пилок хочу для власних потреб і не більше) . Виявилось що до них ще треба пилкосушилку . Чи є ще які способи щоб не купувати таке дороге обладнання без подальшого комерційного зизку, бо на сонці її також виявилось сушити не можна.???? :hi:
Попробуйте под крышкой улья на которых планируете собирать, возможно понравится.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

купив в цьому році два пилковловлювача ( пилок хочу для власних потреб і не більше) . Виявилось що до них ще треба пилкосушилку . Чи є ще які способи щоб не купувати таке дороге обладнання без подальшого комерційного зизку, бо на сонці її також виявилось сушити не можна.???? :hi:
Можна сушити на лотках, дном яких служить корейська плівка для теплої підлоги. Я вже писав про це.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

корейська плівка для теплої підлоги.

Щось не пам"ятаю такої. Можна деталі?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прислушайтесь к совету, купите сушку

Cушку маю і не одну. Але хочеться використовувати дармову енергію сонця. Сонячна вискотопка тут буде недоречною - там і температура висока. Та й пилок, як траву в затінку сушити треба. :IMHO: А щодо народних методів - то найпростіше після легкої просушки і подрібнення обніжки засипати її цукровою пудрою. Зберігається якраз до весняного часу підгодовування. Можна і медом заливати. Теж непогано концервує. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Cушку маю і не одну. Але хочеться використовувати дармову енергію сонця. Сонячна вискотопка тут буде недоречною - там і температура висока. Та й пилок, як траву в затінку сушити треба.
Для сушки нужна стабильная температура в сушильном шкафу. Поставьте аккумулятор тепла, например, из сплава Вуда, нагреваемый солнцем. А от него, вентилятором обдувайте теплым воздухом камеру сушилки. Температуру регулируйте количеством продуваемого воздуха. :hi:
:IMHO: А щодо народних методів - то найпростіше після легкої просушки і подрібнення обніжки засипати її цукровою пудрою. Зберігається якраз до весняного часу підгодовування. Можна і медом заливати. Теж непогано концервує. :wave:
С таким вариантом полностью согласен. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Недавно приобрел пыльцеуловители с Винницы, раньше они выпускали другие ( решетка не вынималась ) и еще в верху сделали проход для трута. Коллеги кто-нибудь работал с такими пыльцеуловителями?

post-2776-1389092006_thumb.jpg

post-2776-1389092033_thumb.jpg

post-2776-1389092060_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коллеги кто-нибудь работал с такими пыльцеуловителями?

Какашка :IMHO: Сама більша незручність- спосіб вставлення решітки. Інколи, під час або перед дощем потрібно вимкнути пилковловлювач. Або просто- спробуйте вимкнути пилковловлювач під час льоту бджоли. І потім- порахуйте кількість "павших у битві за врожай". Інша незручність- спосіб всталення піддону для пилку. В порівнянні з вставлянням спереду- той ще гем**й :) Ще мінус- оцинковка. Ще мінус- вуха пилковлолювача. Особисто для мене- незручні. Я- розпилював... :ah: Ще мінус- повна відсутність вентиляції піддона. Отвори в дні перекриваються пилком і...
раньше они выпускали другие ( решетка не вынималась )

Навіщо- випускали? :blink::dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

einar, Спасибо за информацию, хорошо я немного заказал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

einar, Спасибо за информацию, хорошо я немного заказал.
Крыша перекрыает прилётную часть-это+ при изъятии контейнера,вы не перекрываете лёт установка и снятие решетки-это уже метод и при таком варианте можно не рвать пчёл(если их уважаешь) Это практика,у меня есть в использовании такого вида, не жалуюсь. Контейнер без вентиляции,это не так страшно ,отбор пыльцы 1 или 2 раза на день. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Контейнер без вентиляции,это не так страшно ,отбор пыльцы 1 или 2 раза на день.

да конечно нестрашно вот токо работы многоват!!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Контейнер без вентиляции,это не так страшно ,отбор пыльцы 1 или 2 раза на день. opr06K9M.gif

Для вентеляции я отверстий с торцов наделаю это проблема. А снизу думаю они не нужны, всеравно пыльцой засыпаются.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для вентеляции я отверстий с торцов наделаю это проблема. А снизу думаю они не нужны, всеравно пыльцой засыпаются.
Это как сказать. Я бы сказал наоборот. По моему. Воздушный поток, внутри приемника пыльцы, будет двигаться по вертикали, а не по горизонту (в бока). Так что, нижние отверстия, наверное, нужнее. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

корейська плівка для теплої підлоги.

Щось не пам"ятаю такої. Можна деталі?
Думаю з фото буде все зрозуміло. Без ніяких терморегуляторів плівка дає оптимальну для сушки температуру. Легко можна приладнати і терморегулятори. Вмикається в мережу 220 вольт. За 16-18 годин на 0,5 квадратного метра площі лотка висихає до 3 кг сирого пилку. http://www.ukrrele.com/thermoregulator-incubator.htm http://www.korex-stroy.com.ua/prd/exa-infr...a-cnt-fh01010e/ http://www.picshare.ru/view/1888428/
Коллеги кто-нибудь работал с такими пыльцеуловителями?

Какашка :IMHO: Сама більша незручність- спосіб вставлення решітки. Інколи, під час або перед дощем потрібно вимкнути пилковловлювач. Або просто- спробуйте вимкнути пилковловлювач під час льоту бджоли. І потім- порахуйте кількість "павших у битві за врожай". Інша незручність- спосіб всталення піддону для пилку. В порівнянні з вставлянням спереду- той ще гем**й :) Ще мінус- оцинковка. Ще мінус- вуха пилковлолювача. Особисто для мене- незручні. Я- розпилював... :ah: Ще мінус- повна відсутність вентиляції піддона. Отвори в дні перекриваються пилком і...
Випускались вони з давних давен. Принаймні я впізнав свій. давно придбаний і давно забракований, по цьому фото. Повністю згоден з einar. Кращих за пилковловлювачі від "Меліси 93" (на 300 мм) не знаю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Недавно приобрел пыльцеуловители с Винницы, раньше они выпускали другие ( решетка не вынималась ) и еще в верху сделали проход для трута. Коллеги кто-нибудь работал с такими пыльцеуловителями?

Н Петрович, мені цей пилковловлювач нагадує четверо моїх, ще совдеповських. Але тут, на відміну від них, "топорна" робота. Ті працюють - як пісня. Любо - дорого дивится,- нема товчії, не рве тіл бджіл, Решіка вільно вставляється. Її розміри - просто ідеальні. Я не вихваляю СРСР, але цей прибор... не дарма на ньому Знак якості.Буду на дачі,- виставлю фото. Ось з чого можна брати зразок! Але де ж його замовити? Купляв інші, пробував... Так одного,зробленого, як написано в інструкції, за дослідженням кафедри бджільництва Київської агроакадемії ( по старому) просто розкорочив там же молотком,-" не видержала душа поета..." :umora: Як я зрозумів ,- весь успіх насамперед залежить від розміру вічок і форми решітки. :IMHO:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ладно, с пыльцеуловителями мне может не повезло, весной точно определюсь, но я еще приобрел сушку " Садочек", может тоже неудачно?

post-2776-1389171485_thumb.jpg

post-2776-1389171519_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

но я еще приобрел сушку " Садочек", может тоже неудачно?
Удачная покупка, теперь весь садовый урожай можно высушить и на узвар пустить
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Удачная покупка, теперь весь садовый урожай можно высушить и на узвар пустить

В начале пыльцу, а затем уже садовый урожай.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

еще приобрел сушку " Садочек"

Про садочок чув лише гарні відгуки, сам на неї "облизувався" :) Ви на скільки кілограм купили? Будем чекати ваших відгуків по роботі з садочком. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про садочок чув лише гарні відгуки, сам на неї "облизувався"

в мене садочок на 12кг в роботі подобаеться недолік тільки в тому що для сушки пилку треба в іхні лотки на дно припасувати москітну сітку бо ячеяка фабрична завелика.ще + в тому що оптовики тай звичайні покупці після отримання відповіді на питання "а як сушили пилок" більше незадають різних "розумних"питань :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви на скільки кілограм купили?

Вот данные моей сушки Модель «Садочок-0,5» отлично подойдет для владельцев дач и приусадебных участков, даст возможность сохранить выращенный урожай плодов, ягод или создать запас высушенных грибов. Применение данной модели сушилки позволит обеспечить всю семью витаминами на целый год. Сушилка «Садочок С-0,5» имеет следующие технические характеристики: - средняя потребляемая мощность – 450 Вт; - максимальная загрузка – 9 кг; - производительность – 50 кг в месяц; - продолжительность цикла сушки – 19 часов; - количество поддонов - 5 штук; - размеры поддонов - 250х425х20 мм; - масса сушилки – 35 кг; - габаритные размеры сушилки - 620х350х650 мм.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для вентеляции я отверстий с торцов наделаю это проблема. А снизу думаю они не нужны, всеравно пыльцой засыпаются.
Это как сказать. Я бы сказал наоборот. По моему. Воздушный поток, внутри приемника пыльцы, будет двигаться по вертикали, а не по горизонту (в бока). Так что, нижние отверстия, наверное, нужнее. :hi:
Не надо забывать ,сырая пыльца пластична.Большой контейнер,нижний слой слипнется, так что по поводу вентиляционных отверстий в контейнере ,если производитель сделал, то спасибо.
Ви на скільки кілограм купили?

Вот данные моей сушки Модель «Садочок-0,5» отлично подойдет для владельцев дач и приусадебных участков, даст возможность сохранить выращенный урожай плодов, ягод или создать запас высушенных грибов. Применение данной модели сушилки позволит обеспечить всю семью витаминами на целый год. Сушилка «Садочок С-0,5» имеет следующие технические характеристики: - средняя потребляемая мощность – 450 Вт; - максимальная загрузка – 9 кг; - производительность – 50 кг в месяц; - продолжительность цикла сушки – 19 часов; - количество поддонов - 5 штук; - размеры поддонов - 250х425х20 мм; - масса сушилки – 35 кг; - габаритные размеры сушилки - 620х350х650 мм.
В перерыве сушки пыльцы , в "Садочке" сушил обрикосы-классно :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...