Перейти к содержанию

Матки штучного осіменіння і природнього обльоту від Паланочки 2017 рік


Рекомендуемые сообщения

40 минут назад, Паланочка сказал:


я в шоці :Jumpy::umora:я думав це черговий клон, намагається мене потролити ;):huh: , а це люди на повному :evrika: пишуть ...:dntknw:

"держіть мене троє" :Jumpy::umora::umora:

 

       :hi:,    а Ви думали що це тако собі        799191386.gif799191386.gif799191386.gif.......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, Евгений Сумчанин сказал:

Вы держите целый зоопарк пород и продаете маток естественного осиминения не понятной геномодификации по 180 грн....

так как я понял что вы не троль, а просто непонимаете куда попали, буду отвечать, может поймете. :hmm::dntknw:

итак у меня на пасеке  очень много разного материала, можете посмотреть тут http://ukrqueenbee.com/Pedigree/MAA16_Pedigree(UA).html

но мая пасека всегото 100 семей , а в селе стоит около 400. я даже не говорю про соседние села.Итак вопрос на каком трутне облетываются мои матки ? ответ очевиден в большынстве ето местная пчела, карпатка, степная, карника ,бакфаст, даже итальянка (не только у меня) посему матки и стоят 180 грн . Я так понимаю вы думаете что гдето у когото скажем матководов степной (как правило приводят в пример Леонида Ратмировича) трутневый фон контролируется ? Хотелось бы услышать вашы аргументы с конкретным примером на карте где есть контроль трутня , кроме вучково.

1 час назад, Евгений Сумчанин сказал:

вы же понимаете и сами если вы матковод что матки ваши такие идти ровно не будут......

вы мои матки покупали ? ето ваше мнение не больше.

1 час назад, Евгений Сумчанин сказал:

 А за ИО ... так вы и не ответили как вы отбираете трута  

ну хотя бы так как на видео которое выше в теме выложыл Александр.. если вы не поняли то видео снимал я..

1 час назад, Евгений Сумчанин сказал:

По признаку это понравился а этот нет????

я то представляю по какаим признакам отобрать трута для конкретной цели , а вы  ?

46 минут назад, TED сказал:

Що стосується бакфаст купили с десяток маток бакфаст у Котелвського ф1 і всі в різнобій...........потім побачили відео в яких умовах тримаються материнські та батьківські сімї ... а також сам облітник.... та зрозуміли чому так все погано.........

Ви помилились темою тут не тема про матки і пасіку Котелевського Анатолія, тут можна вести мову про матки Майстерчука Артема.

50 минут назад, TED сказал:

Стосовно Ф 1 .....  хай  "матководи" не лінуються а створюють облітники хочаб ізольовані не по дистанції а по висоті.... для цього підходить ліс. ... Ф1 ... ф1 різниця.... є матка Ф1 яка обгулялася з трутами своє порди але різних ліній... і навпаки.....

Шановний наведіть приклад де в Україні є облітник який дає чистопородне спарювання на стовідсотків . на карті гугла будьласка. І ще раджу вам почитати

 

 

44 минуты назад, TED сказал:

Чи ви витравите  всіх диких бджіл  в  лісі в радіусі 2 км

тобто ви вважаєте що 2 км достатньо для ізоляції ? :blink::dntknw:

48 минут назад, TED сказал:

а що? :-) 

щоб вам було зрозуміло "а що?" це за матки, я вам наведу цитату з:

Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
19.06.2015  № 234
ТЕХНОЛОГІЧНІ ВИМОГИ до проведення селекційно-племінної роботи в галузі бджільництва  http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0810-15

2.18. Бджолині сім’ї з відомим походженням матері (матки) та батька (трутня) відносять до першого класу. Походження матері встановлюють за записами в журналах пасічного обліку, походження батька реєструють при контрольованому спаровуванні та інструментальному осіменінні маток.

Щоб було зрозуміло, наша "селекційна наука" відносить маток ШО, і ізольованого облітника,  до маток 1 класу, а це найвищий клас з якого автоматично формується племінне ядро пасіки-репродуктора.

44 минуты назад, TED сказал:

а нормальные люди ищут пустые места

ради Бога укажыте хоть пару доступных таких мест в Украине ... люди будут вам признательны.. а так все ети разговоры простая :ae:

33 минуты назад, Sanich сказал:

А ты админ продажна шкура блокируешь пользователей.....  Паланочке нужна репутация  ... будет

Санич ти мене вибач, за те що тобі приходиться читати таке приват від моїх "шанувальників" 

5 минут назад, Wladimir_K сказал:

Саш суть в тому, що це 3 бан однієї ж і тієї ж людини за останні якщо не помиляюсь 4 дні, якщо дивитися на стиль писанини.

теж про це подумав.. правда я не знав що банили когось.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бер l7tCSV-cVXQ.jpg еги нервы и здоровье. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Артем, на мою думку,  продає своїх маток природнього спаровування задешево!  Там, у нього в окрузі , такий набір породового трутня, що ніякий острів не зрівняється! По великому рахунку, дочки які він виводить ( F1) з перевірених сімей, я так думаю,і не можуть  мати поганих наслідкових ознак. Не прогнозовані матимуть характеристики, то ж і ціна відповідна, !  Едине,  що не годяться для подальшого розмноження. Але то не репродукційні матки, репродукційні мають відповідну ціну.

При тому розкладі пасічницьких справ як в Україні, ще не скоро можна буде купити матку облітану на пасіці з прогнозованими показниками. Що маємо , те маємо.  ,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Паланочка сказал:

Я так понимаю вы думаете что гдето у когото скажем матководов степной (как правило приводят в пример Леонида Ратмировича) трутневый фон контролируется ?

И то могут быть сомнения, всего трутня в контролировать Леонид Ратмирович никак не может. Только на изолеваной пасике КОТОРОЙ К СОЖАЛЕНИЮ НАВЕРНОЕ НА УКРАИНЕ НЕТ.Остается только ИО.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Іван Михайлович сказал:

Едине,  що не годяться для подальшого розмноження.

В нас переважна більшість пасічників РОЗМНОЖУЄ те що має, в тому числі і я:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Шульц сказал:

В нас переважна більшість пасічників РОЗМНОЖУЄ те що має, в тому числі і я:hi:

Це точно,нашо тоді іХ купляти:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Женя Циба сказал:

Це точно,нашо тоді іХ купляти:dntknw:

Щоб потім як Кравчук не казати "маємо те що маємо"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Женя Циба сказал:

Це точно,нашо тоді іХ купляти

Хто купує той знає навіщо. Тут же все добровільно ніхто нікого не примушує.

17 минут назад, Шульц сказал:

В нас переважна більшість пасічників РОЗМНОЖУЄ те що має, в тому числі і я

На наступний рік вам буде з чим порівняти. Можливо сподобається, а можливо і ні. Тут таке діло, що на смак і колір.... :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Іван Михайлович сказал:

продає своїх маток природнього спаровування задешево!

:IMHO:Та нормальна  ціна, в окрузі, ще декілька соток сімей. Ставка робиться на ШО:ay: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

по матках ШО замовлення набрав.(за цих 8 днів записав 120 чоловік на ШО) якщо дасть Бог будуть на кінець літа зайві матки продам в живій черзі.

По матках природнього обльоту і неплідках замовлення поки ще набираю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Паланочка сказал:

по матках ШО замовлення набрав.(за цих 8 днів записав 120 чоловік на ШО) якщо дасть Бог будуть на кінець літа зайві матки продам в живій черзі.

По матках природнього обльоту і неплідках замовлення поки ще набираю.

Молодчина:ay:Оце я розумію профі.:hi: Повірте, Бог дасть, бо буде потреба:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Видать Артём Вы кому то крепко перешли дорогу своим Бакфаст Карника УС  Кордован Лигустика. Матки продаются значит не зря работаете и пчела достойна  и работает(пчела) лучше других . Видать у кого то уходят клиенты по вполне понятным и справедливым причинам - вот решают идти на низость и ставят соломинки в колёса - но они лопаются сразу же. Вам здорового терпенья и трезвого ума.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Ляшенко сказал:

Вам здорового терпенья и трезвого ума.

СпасиБог :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.10.2016 в 20:48, Yaroslav сказал:

:IMHO:Та нормальна  ціна, в окрузі, ще декілька соток сімей. Ставка робиться на ШО:ay: 

Ні це ціна не правильна,тому що Артем своєю ціною мішає другим які зробивши рекламний хід, заробляти гроші.Тому і пишуть що ціна занижена.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Черкасець сказал:

Ні це ціна не правильна,

ціну на ринку маток природнього обльоту встновлює не Артем. Найбільші гравці ринку Єгошин, Гайдар, тощо.. Затрати на вивід маток любої породи одні і тіж. Я просто рахую що для мене досить і середньої ціни на ринку... хоча в той же час на Українському ринку я продаю (пару десятків) і найдорожчі матки - це матки ШО зимувалі. Їх ціна на весну 2017 в мене вартує 60Є.(всі матки з пакетами викуплені) і я не знаю хто ще з матководів продасть (чи продавав) по такій ціні, пару десятків маток Українського виробництва в тому ж таки 17 році. Тому нікому я ціну не збиваю, за конкурентів нікого не маю, (товаришів маю  за колег, Слава Богу є з ким порадитись) дорогу нікому не переходю. Всім бажаю успіхів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Черкасець сказал:

Ні це ціна не правильна,тому що Артем своєю ціною мішає другим які зробивши рекламний хід, заробляти гроші.Тому і пишуть що ціна занижена.:IMHO:

:IMHO:Хто вам боронтить продавати матки дороще. Бог в помощь! Артем при бажанні, може і запропонувати і знижки як у цілому світі перед Новим Роком, як у цілому світі

 -10% матки по160 грн.;) А бо перед Пасхальні знижки(акція) при покупці 10 маток.:ay: Думаю також не погано, для покупця. Ви працюйте, а люди потянуться. Удачі!

4 минуты назад, Паланочка сказал:

ціну на ринку маток природнього обльоту встновлює не Артем. Найбільші гравці ринку Єгошин, Гайдар, тощо.. Затрати на вивід маток любої породи одні і тіж. Я просто рахую що для мене досить і середньої ціни на ринку... хоча в той же час на Українському ринку я продаю (пару десятків) і найдорожчі матки - це матки ШО зимувалі. Їх ціна на весну 2017 в мене вартує 60Є.(всі матки з пакетами викуплені) і я не знаю хто ще з матководів продасть (чи продавав) по такій ціні, пару десятків маток Українського виробництва в тому ж таки 17 році. Тому нікому я ціну не збиваю, за конкурентів нікого не маю, (товаришів маю  за колег, Слава Богу є з ким порадитись) дорогу нікому не переходю. Всім бажаю успіхів.

:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Yaroslav сказал:

:IMHO:Хто вам боронтить продавати матки дороще. Бог в помощь!

Пост Черкассца адресован был не Артему.:-)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Yaroslav сказал:

:IMHO:Хто вам боронтить продавати матки дороще. Бог в помощь! Артем при бажанні, може і запропонувати і знижки як у цілому світі перед Новим Роком, як у цілому світі

 -10% матки по160 грн.;) А бо перед Пасхальні знижки(акція) при покупці 10 маток.:ay: Думаю також не погано, для покупця. Ви працюйте, а люди потянуться. Удачі!

:ay:

Пане Ярославе! Артем і сам в змозі написати що він може заропонувати. З усією повагою до форумчан, такі дописи "адвокаторів, як казала моя бабуся" читаються не приємно, в крайньому разі для мене.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Yaroslav сказал:

 працюйте, а люди потянуться. Удачі!

Правда на форуме , в этом поможет!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Олег Мороз сказал:

читаються не приємно, в крайньому разі для мене.

Да ладно Вам,смотрите на такие вещи проще, Ярослав просто побывал в другой теме, вот и все. :-)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, кузмич сказал:

Правда на форуме , в этом поможет!

Правда победит, но необходимо ей решительно помогать.       Юлиус Фучик

:ay::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, кузмич сказал:

Пост Черкассца адресован был не Артему.:-)

Ну да, він просто жалівся на Артема,що матки дешево продає;). Я покупець і мене влаштовує ціна, яку поставив Артем:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Олег Мороз сказал:

Пане Ярославе! Артем і сам в змозі написати що він може заропонувати. З усією повагою до форумчан, такі дописи "адвокаторів, як казала моя бабуся" читаються не приємно, в крайньому разі для мене.

:IMHO:Я, покупець і зацікавлений купити по дешевше і якісніше;). А мед ви по чому продавали чи продаєте?Наскільки він виріс в ціні?!

Ми тут на форумі, як одна родина, ось і підкидую різні пропозиції;):ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Yaroslav сказал:

А мед ви по чому продавали чи продаєте?Наскільки він виріс в ціні?!

Мед в ціні зовсім упав, але в моєму пості про ціни ні слова, хоча замовлення по маткам я давно відправив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...