Перейти к содержанию

Технологія FLOW HIVE як шлях до збільшення продуктивності медозбору


Рекомендуемые сообщения

Я думаю, що всі присутні тут форумчани прекрасно знайомі із технологією викачування меду  "FLOW HIVE " (

). Я як інженер, відтворив елементи конструкції даної технології. Необхідно підтримати ідею із влаштування мінівиробництва даних рамок. Організувати його мені одному матеріально важко. Хто що думає з приводу даної технології та впровадження її на Українських пасіках.

а.JPG

б.JPG

в.JPG

г.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ставлення скептичне.Мені б запровадити пластикові магазінні щільники які давно і широко використовуються в США,наприклад.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как  экспериментальный образец пойдет :ay: Но для практического применения я не совсем понял :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю что вам нужен инвестор, а для этого нужно сделать стартап! А тут вам не помогут. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Віталій Порохонько сказал:

Я думаю, що всі присутні тут форумчани прекрасно знайомі із технологією викачування меду  "FLOW HIVE " (

 Необхідно підтримати ідею із влаштування мінівиробництва даних рамок. Організувати його мені одному матеріально важко. 

Зiбрати два мiльони доларiв, як це зробили iншi  не вдасться 

Навiть для экзотики на пасiцi таку конструкцiю нiхто не купить ,бо забагато буде коштувати :IMHO:

А вже про виробництво меду такою технологiею навiть балакати про це не мае бажання

Тут в Украiнi вже  стоiть такий вулик ,Привезли з Австралii 

Так тiльки щоб сфотаграфувати це диво пiв дня бджiл i ос вiдганяли вiд банок 

На Украiнi iнша проблема ,дiжок 200 лiтрових пiд мед важко купити 

а ви про якiсь там банки 0,7 лiтра мову ведете :IMHO1:

Название темы бы изменить надо , вот эту часть заменить    шлях до збільшення продуктивності медозбору  

Треба написати Зменьшення 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо десь в Лас-Вегасі чи Монако і буде користуватися попитом такий вулик з такими рамками чи якась фірма вкладе кошти щоб прорекламувати свій продукт. А за 2 млн. зайва річ, яка  нікому не потрібна, з собівартість продукту, який зашкалює , але для маркетингу картинка яскрава.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Віталій Порохонько сказал:

Я думаю, що всі присутні тут форумчани прекрасно знайомі із технологією викачування меду  "FLOW HIVE " (

 

 

 

 

 

Не нужно так плохо думать обо всех..  даже картинку толком не рассматривал чтоб голову не забивать не нужными вещами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я уверен данная технология и рамка запатентованы!, скопировать её и юридически и технически будет сложно. И для наших реалей это дорого и невыгодно!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні форумчани, річ йде не про 2 міліони, а про 12 -15 тис. дол. і саму ідею, власне я теж не впевнений на всі 100% що це працює.  Необхідно термопресавтомат (в оренду) + виготовлення пресформ. У товариств, котрі мають по 2000 сімей - це можливо було б актуально. Оскільки на періоді медозбору, із-за відсутності можливості вчасного викачування меду - втрачається до 30% медозбору (досвід промислових пасічників). Питання виноситься на обговорення...

9 минут назад, vetal_61123 сказал:

я уверен данная технология и рамка запатентованы!, скопировать её и юридически и технически будет сложно. И для наших реалей это дорого и невыгодно!

Так, рамка давно запатентована. В конструкцію внесено значні зміни (не буду вникати в дрібниці). Модель можна перепатентувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Віталій Порохонько сказал:

Шановні форумчани, річ йде не про 2 міліони, а про 12 -15 тис. дол. і саму ідею, власне я теж не впевнений на всі 100% що це працює.  Необхідно термопресавтомат (в оренду) + виготовлення пресформ. У товариств, котрі мають по 2000 сімей - це можливо було б актуально. Оскільки на періоді медозбору, із-за відсутності можливості вчасного викачування меду - втрачається до 30% медозбору (досвід промислових пасічників). Питання виноситься на обговорення...

Так, рамка давно запатентована. В конструкцію внесено значні зміни (не буду вникати в дрібниці). Модель можна перепатентувати.

Ви колись утримували бджіл? Цікаво було б подивитися, як Ви в період медозбору почнете руйнувати стільники, щоб утримати пару літрів меду. 

Для зменшення втрат на медозборі потрібно купу запасних стільників і корпусів, щоб в цей період бджола займалася лише збиранням нектару....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Ви маєте колись утримували бджіл? Цікаво було б подивитися, як Ви в період медозбору почнене руйнувати стільники, щоб утримати пару літрів меду. 

Для зменшення втрат на медозборі потрібно купу стільників і корпусів....

Руйнування сот відбувається при умові повного їх заповнення медом і запечатання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Віталій Порохонько сказал:

 У товариств, котрі мають по 2000 сімей - це можливо було б актуально. Оскільки на періоді медозбору, із-за відсутності можливості вчасного викачування меду - втрачається до 30% медозбору (досвід промислових пасічників). Питання виноситься на обговорення...

 

Не знаю кого Вы имеете в виду с 2000 семей...Но уверен что там где есть 2000 семей то проблемы с откачкой мёда давно решены..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Віталій Порохонько сказал:

Шановні форумчани, річ йде не про 2 міліони, а про 12 -15 тис. дол. і саму ідею, власне я теж не впевнений на всі 100% що це працює.  Необхідно термопресавтомат (в оренду) + виготовлення пресформ. У товариств, котрі мають по 2000 сімей - це можливо було б актуально. Оскільки на періоді медозбору, із-за відсутності можливості вчасного викачування меду - втрачається до 30% медозбору (досвід промислових пасічників). Питання виноситься на обговорення...

Так, рамка давно запатентована. В конструкцію внесено значні зміни (не буду вникати в дрібниці). Модель можна перепатентувати.

2000 симей !!! Там стоят автоматические линии .И качают когда надо и сколько надо :hmm: Этот улей хорош :ay: Но только на стендах выстовок:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Віталій Порохонько сказал:

Руйнування сот відбувається при умові повного їх заповнення медом і запечатання.

А при медозборі, що бувають неповні соти? Коли йде взяток з соняшника матці буває ніде сіяти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Позиція зрозуміла. Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вам бы к главному пасечнику страны обратиться...

Если фермеры обеспечат медоносный конвейер, чтобы никуда не кочевать, а стоять на месте и качать и качать - это было б дело. Тогда и улики можно ставить, а если не знаешь, чем пчел занять когда все высохло и сгорело....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

3 минуты назад, Віталій Порохонько сказал:

Шановні форумчани, річ йде не про 2 міліони, а про 12 -15 тис. дол. і саму ідею, власне я теж не впевнений на всі 100% що це працює.  Необхідно термопресавтомат (в оренду) + виготовлення пресформ. У товариств, котрі мають по 2000 сімей - це можливо було б актуально. Оскільки на періоді медозбору, із-за відсутності можливості вчасного викачування меду - втрачається до 30% медозбору (досвід промислових пасічників). Питання виноситься на обговорення...

Так, рамка давно запатентована. В конструкцію внесено значні зміни (не буду вникати в дрібниці). Модель можна перепатентувати.

Ви або дуже далекi вiд бджiльництва або дуже настирнi 

Ця технология чуш ,а не прорив  Та и технологiею назвати не можна 

9 минут назад, Віталій Порохонько сказал:

. У товариств, котрі мають по 2000 сімей - це можливо було б актуально.

Нi не актуально .Бо на чолi товариств з 2000 сiмей стоять люди в котрих в головi е мозок ,тому у них i 2000 сiмей 

44 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Ви колись утримували бджіл? Цікаво було б подивитися, як Ви в період медозбору почнете руйнувати стільники, щоб утримати пару літрів меду. 

.

 

40 минут назад, Віталій Порохонько сказал:

Руйнування сот відбувається при умові повного їх заповнення медом і запечатання.

Таки мабуть дуже упертий або не пробивний 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, Віталій Порохонько сказал:

У товариств, котрі мають по 2000 сімей - це можливо було б актуально. Оскільки на періоді медозбору, із-за відсутності можливості вчасного викачування меду - втрачається до 30% медозбору (досвід промислових пасічників).

Этож сколько надо баночек чтоб мёд с 2000 семей сливать ?:hmm::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, siverit сказал:

Этож сколько надо баночек чтоб мёд с 2000 семей сливать ?:hmm::umora:

Я ж i кажу дуже далекий вiд бджолярства 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Мико сказал:

 

Ви або дуже далекi вiд бджiльництва або дуже настирнi 

Ця технология чуш ,а не прорив  Та и технологiею назвати не можна 

Нi не актуально .Бо на чолi товариств з 2000 сiмей стоять люди в котрих в головi е мозок ,тому у них i 2000 сiмей 

 

Таки мабуть дуже упертий або не пробивний 

Чи далекий до бджіл, чи упертий чи непробивний не вам Мико вирішувати. Я з повагою до всіх задав питання на форумі, а ви цинічно переходите на особистість...

12 часа назад, Винодел сказал:

Ставлення скептичне.Мені б запровадити пластикові магазінні щільники які давно і широко використовуються в США,наприклад.

Підтримую. Теж перспективний напрямок і значно дешевший ніж flow hive.  Необхідно теж термопресавтомат (оренда), виготовити пресформу (4-6 тис. євро). Готовий взяти участь в проекті. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Віталій Порохонько сказал:

Чи далекий до бджіл, чи упертий чи непробивний не вам Мико вирішувати. Я з повагою до всіх задав питання на форумі, а ви цинічно переходите на особистість...

:IMHO:Тут люди, які зуби з"їли у бджільництві вже давно. Їм бочки на мед потрібні і лінії для розпечатування рамок змедом+хороші авта на перевозку пасік і т.д.

Без образ,даний вулик і технологія може бути застосованна при школах чи інших навчальних закладах, щоб показати, що таке бджола і який продукт(мед) можна получити від маленьких трудівниць. 

Вибачте, но це трата часу:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Yaroslav сказал:

:IMHO:Тут люди, які зуби з"їли у бджільництві вже давно. Їм бочки на мед потрібні і лінії для розпечатування рамок змедом+хороші авта на перевозку пасік і т.д.

Без образ,даний вулик і технологія може бути застосованна при школах чи інших навчальних закладах, щоб показати, що таке бджола і який продукт(мед) можна получити від маленьких трудівниць. 

Вибачте, но це трата часу:hi:

ВСе вірно. Світ на місці не стоїть. Но мабуть я не на той форум звернувся. Отже не витрачайте свого часу.

2.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Віталій Порохонько сказал:

. Хто що думає з приводу даної технології та впровадження її на Українських пасіках.

а.JPG

Я думаю, что эта технология, у нас в Украине не на часI.Очень дорогостоющая игрушка да и только.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, kontroler сказал:

Я думаю, что эта технология, у нас в Украине не на часI.Очень дорогостоющая игрушка да и только.

ВСе вірно. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взагалі, технологія дуже цікава і, на мою думку, вона буде впроваджена, наприклад в Канаді, США. Тільки треба її розвинути від виставочного вулика, стільники якого відкриваються ручкою і мед біжить в банку,  до промислового. В промисловому вулику стільники відкриваються автоматично і мед біжить у великі бочки. і не треба ліній для розпечатування, і час економиться при  обслуговуванні Я цікавлюсь програмуванням мікроконтролерів і не думаю, що це важко реалізувати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Технологія FLOW HIVE як шлях до збільшення продуктивності медозбору

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...