Перейти к содержанию

Міжнародна конференція*Карпатські бджоли в Євразійському просторі"


bercik alex /liliya

Рекомендуемые сообщения

15 минут назад, Укроп сказал:

Андрюха як ти думаєш чого матеріал із Закарпаття в такому жахливому стані? Тому що там всі так працюють як і брати Плиски, їм якби продати побільше, а якість їх не хвилює. Я теж в шоці після такого, так ти заміть що він її радить щоб від тих маток вона виводила, тобто втирає її що то репродуктивна. Особисто я маю надію лише що такі як Іван Михайлович, Богдан Болюбаш, і не дадуть карпаткі повністю загинути. А на Закарпатців я давно не маю ніякої надії, тому що то просто заробітчани і не більше. Ти подивись він навіть каже що частину маток у них забирає Гайдар, це сто відсотків він їх перепродує під своїм брендом. Яб наприклад на його місці сказавби що то свищовки виведені нуком, якщо хочете то я вам їх подарую але за якість відповідальності не несу. А він бере гроші і щей вішає лапшу на вуха

Чекаємо від п. Плиски коментарів!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Паланочка сказал:

Вася , а не забагато на себе береш , весь регіон під одну гребінку ??

Тьома скажи а як ще можна висловлюватись? Для мене до цього відео еталоном карпатки було с, Вучкове з братами Плисками, мені навіть Богдан розказував що брав від них непоганий матеріал. І тут я таке бачу. Ти продавби таку матку? На сто відсотків я впевненний що ні. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прозвучало щось не досить зрозуміле, проте думаю що він впевнений в якості тих маток яких вибрав. Цікаво було б послухати його більш розширено.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оце викрутили... Буквально "наізнанку"...

Як очевидець, мушу вставити свого "пятака". 

1. Гостя висловила бажання купити матку

2. Пан Плиска не дуже хотів цим займатися (шукати маток, відбирати), але зробив послугу.

3. Він чесно попередив, які матки продає!

4. Але і такі були для гості з Казахстану за щастя! Чому б не зробити акцент на цьому? 

Іноземці (хоч і з ближнього зарубіжжя) радіють (ви чули репліки), навіть, СВИЩОВІЙ карпатці! Це ж про щось говорить! Хіба, ні?  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Укроп сказал:

Ти продавби таку матку?

матка з ізольованого облітника. Вася чи радий ти був би придбати свищову матку за символічну ціну наприклад з якогось з німецьких облітників карніки ? (враховуючи те що на той час немає з чого вибрати) я був би не проти за 100 грн отримати пару таких маток від Тіслера наприклад ;) і точно я б спробував від таких маток саме дочок , бо мама є просто генетичним матеріалом , а не маткою в товарну сімю... :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Паланочка сказал:

матка з ізольованого облітника. Вася чи радий ти був би придбати свищову матку за символічну ціну наприклад з якогось з німецьких облітників карніки ? я був би не проти за 100 грн отримати пару таких маток від Тіслера наприклад ;) і точно я б спробував від таких маток саме дочок , бо мама є просто генетичним матеріалом , а не маткою в товарну сімю... :IMHO1:

Тьома не спорю, ти мене переконав, я чогось зразу про це не подумав

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, і нарешті останнє відео із закарпатського турне: Господарство В. Паппа

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин ????????????????????? на все господарство? Практично ніякої інформації. Може добавиш .............

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Звичайно ж, добавлю. У "Пасічному Журналі"...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ролик?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...