Перейти к содержанию

Подсадка маток


siverit

Рекомендуемые сообщения

8 минут назад, Петр Павлович сказал:

Думаєте поможе?:umora:

Подзвоніть матководу , опишіть ситуацію , вишліть фото на вайбер, порядний мадковод має замінити матку . То не проблема

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, B 740 сказал:

Подзвоніть матководу , опишіть ситуацію , вишліть фото на вайбер, порядний мадковод має замінити матку . То не проблема

Та я не переживаю, але ще трохи пограюсь з підставлянням: перги, розплоду. може ще чогось

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.07.2022 в 19:01, Петр Павлович сказал:

Підсаджую чотири матки, три через відводок, одну прямо в безматочну сім'ю. Пройшло майже два тиждні, як матки вийшли з кліточок. Сіять почали всі, але в одному відводку ніяк не вилупляться личинки з відкладених яєць. Дивився тиждень назад , були засіяні дві чи три рамки. Сьогодні перевірив - така ж сама картина. Яйця є личинок нема. Всі відводки підгодовую ситою. Можливо недостатньо перги?

Сухий засів - проблема матки:IMHO:зустрічав такий випадок, він був усього один за мій стаж. Місяць майже протримав ту матку для експерименту - нічого не змінилось

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.07.2022 в 23:11, Петр Павлович сказал:

але ще трохи пограюсь з підставлянням:

Та вже нема коли гратись ,міняйте матку другу або обеднуйте,підсилюйте інших цею бджолою

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу замінити маток у двох агресивних сім'ях. Маточки карніка плодки підсадив у відводки. Ще не випускав, але наче як приймають. Проблема в тому що взяток скінчився і відводки потроху розбивають воровки.  Що робити почекати поки матка почне сіяти, а потім підртусити пару рамок. Чи зараз підтрусити та потім випускати матку. Ще є варіант задавити злу матку зтрусити рамки та запустити матку з "роєм"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, msgarry сказал:

 Ще є варіант задавити злу матку зтрусити рамки та запустити матку з "роєм"?

І загубити молодуху.

Находиш стару матку і садиш в кліточку. Береш сітку москітку і перекриваєш корпус. В верхній корпус садиш відволок з молодою маткою.  Через тиждень в нижньому корпусі зриваєш свищі, якщо будуть. Стару матку в димар і можна прибирати москітну сітку. Бажано щоб до цього часу у молодої було пару рамок відкритого розплоду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А відкритий росплод якщо що можна підставити з іншого вулика?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, msgarry сказал:

А відкритий росплод якщо що можна підставити з іншого вулика?

з якою ціллю?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Гурович сказал:

 Бажано щоб до цього часу у молодої було пару рамок відкритого розплоду.

Матку з залишками відводка+/- рамка бджоли хочу підсадити якнайшвидше, бо до кінця тижня їх розіб'ють. Думаю підкинуть рамочку розплоду на виході при з'єднанні відводка. А відкритий розплід за потреби підкину через тиждень.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, msgarry сказал:

Матку з залишками відводка+/- рамка бджоли хочу підсадити якнайшвидше, бо до кінця тижня їх розіб'ють. Думаю підкинуть рамочку розплоду на виході при з'єднанні відводка. А відкритий розплід за потреби підкину через тиждень.

Розплід на виході можеш поставити при постановці 2го корнусу і взяти його з нижнього, струсивши бджолу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 30.07.2022 в 23:11, Петр Павлович сказал:

Та я не переживаю, але ще трохи пограюсь з підставлянням: перги, розплоду. може ще чогось

Після підставляння рамки з пергою ситуація змінилась, з'явились личинки, а потім і печатний розплід. Зараз ця матка догнала своїх сестер по кількості розплоду

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...