Перейти к содержанию

«Бджолярський круг у Дніпровських пасічників» - перша осіння зустріч


Винодел

Рекомендуемые сообщения

Подробности
 
https://www.youtube.com/watch?v=BSObHBBqZJQ
Туристична база «Дубрава» 
с.Хащове Новомосковського району Дніпровської області
9, 10, 11 вересня 2016 року
Технології пасічникування
Інструменти та обладнання
Хвороби бджіл
Продукція бджільництва
Питні меди, пиво та квас (дегустація)
Апітерапія
Стан медового ринку
Ярмаркування
Медові обжинки
Різне
Купання на пляжі у річці Самара та басейні (при собі мати купальні костюми), а хто забажає – може половити рибу та зварити юшку
Орієнтовна програма зібрання
09.09.2016 з 12:00-10.09.2016 до 12:00
Заїжджаємо, реєструємось та сплачуємо оргвнесок, за проживання, вечерю й сніданок. Селимося у кімнати. Зустрічаємось, знайомимось, братаємось, спілкуємось… Облаштовуємо стенди, ярмаркові намети. Приймаємо повітряні ванни у дубовому лісі та купаємось у Самарі. Насолоджуємось мальовничими краєвидами, ловимо рибу, запрошуємо або йдемо до друзів на юшку. Оглядаємо експонати, записуємось на виступ в оргкомітеті.
Примітка. Реєстрація обов’язкова. Поселення і участь у всіх подальших заходах «Програми» лише за наявності «бейджика», який кожен одержує при реєстрації.
10.09.2016 о 12:00 : Боже Благословення від священика, вітання представників влади та організаторів.
13:00 спільне засідання, виступ науковців, пасічників і всіх хто має важливу інформацію щодо бджільництва (запис попередній)
з 17:30 до 19:00 
Концерт. Нагородження пасічників України.
З 19:00 і до… (у столовій)
Дружня вечеря («козацька каша» + … і те, що в торбах). «Творимо чарку», музика, пісні, братання….
11.09.2016 730 – 8:30 сніданок (в їдальні)
8:30 – 12:00 Тематичні семінари:
а) Технології пасічникування (ведучий - канд. біол. наук Комісар Олександр Данилович, «Утримання бджіл у вуликах Паламарчука» – доповідач Горб Борис Семенович, Усольцев Олександр Олександрович) 
б) Хвороби бджіл (докт. вет. наук Руденко Євген Володимирович)
в) Інструменти та обладнання ( виступаючи -Гуслій Юрій Миколайович, Лемішев Сергій Миколайович, Пуфлєр Володимир Федорович)
г) Продукція бджільництва. Майстер-клас з виробництва медових напоїв. (Гільдія медоварів України, в т.ч. переможці всеукраїнських конкурсів).
д) Стан медового ринку ( виступаючи по зовнішньому ринку – Нагорнюк Віталій Іванович, внутрішній ринок Любченко Дмитро Миколайович, Матюшенко Володимир Володимирович).
е) Апітерапія (лікар-терапевт вищої категорії, гомеопат, апітерапевт Алексєєва Любов Іванівна – «Застосування апітерапії при лікуванні внутрішніх хвороб людини»)
13:00 від’їзд учасників
Про гроші:
Організаційний внесок - 150грн
Ночівля – 100-150грн/доба
Вечеря в суботу та сніданок в неділю - 150 грн
З організаційних питань звертатись:
- реєстрація - до Староконя Сергія Івановича (тел.: 097-855-40-03; 095-712-92-92)
- організаційні питання, в т.ч. поселення, харчування, транспорт та медична допомога - до Сівака Віктора Володимировича (тел.: 066-126-69-35; 067-178-60-62) 
- організація виставки та розміщення торгових палаток - до Макаренко Віталій Петрович (тел.: 096-738-86-80)
- з питань виступів звертатись до Соломки Василя Олексійовича (тел.: 098-400-27-42; 050-164-88-52) та Любченка Дмитра Миколайовича (тел.: 067-760-73-07)
Організатори заходу:
Дніпровська обласна громадська організація «Спілка пасічників», Рада «Бджолярського кругу», Гільдія медоварів Кривого Рогу, редакція журналу «Бджолярський Круг».
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все так и не понял зачем дед Василь организовал свое мероприятие в одно время вместе со встречей участников форума.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друже Олександре! 

На вибір дати першого зібрання впливає багато чинників (так було і з Бджолярським Круугом).Господарі визначились з цією датою, і я ніяким чином не можу на цей вибір впливати, незважаючи на те що на ці ж дні мене запросили  в Татарстан на "Пчеловод-Инфо", в Словакію на презентацію випущеної ними моєї книги "Сон на ульях".  Окрім того через день (13.09)  вилітаю в Алмати на конгрес Апіславії...

На жаль І від участі в зібранні Точка прийшлось відмовитись (хоч для мене це вже традиція), і  іноземцям прийшлось відмовити і  один день на "релаксацію" малувато. Але оскільки я ще в березні обіцяв підтримку заходу в Дніпрі - слово треба тримати...

Впевнений, що ні "Пчеловод-инфо", ні Круг в Дніпрі практично не вплине на захід Точка, тим більше що захід в Дніппрі іншого формату...

Бажаю Точку плідної праці і відпочинку, Подумки я з вами.

До зустрічі на Крузі

З повагою

ВС (ДіД Василь)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Первый раз наблюдаю такую активность в подобной теме.:hmm:

Попахивает бойкотом!:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, bombus сказал:

Первый раз наблюдаю такую активность в подобной теме.:hmm:

Попахивает бойкотом!:IMHO1:

Давайте разберемся в ситуации. Осенний Бджолярский Круг (отдельно от Барышевского) образовался в этом году первый раз. Так уж сложилось, что решили встречаться еще отдельно от основного Круга в Барышевке. Насколько мне известно, инициаторами были пчеловоды Днепропетровской обл., которые и обратились с просьбой к Соломке В.А., и он дал добро на проведение регионального осеннего съезда. Это возможно уменьшит количество приезжающих в Барышевку, но вряд ли повлияет на желающих поехать во Львов. Те кто решил ехать на встречу с точковцами вряд ли поедет вместо этого в Днепр. Тут скорее те кто не ездил в Барышевку с юго-востока поедет в Днепр. Нужно сказать, что точковцы - это не просто пчеловоды, скорее - это единомышленники и многие едут на встречу - для пообщаться с теми кого уважаешь, любишь (где-то) и без общения с кем на форуме уже не представляешь свое существование. 

Так, что вряд ли это злой умысел и у кого то было желание навредить форуму. Скорее активность пчеловодов объясняется выходом с спячки многих на местах. Я думаю - это благодаря работе всевозможных средств информации, форумов и встреч по всей Украине. Движению пчеловодов скорее нужно радоваться, чем настораживаться и искать подвох. Предлагаю такой перспективный план - сначала встречи на большом уровне, а потом мероприятия на областных и районных уровнях с докладами представителей отправленных на мероприятия в центр. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, datura01 сказал:

Предлагаю такой перспективный план - сначала встречи на большом уровне, а потом мероприятия на областных и районных уровнях с докладами представителей отправленных на мероприятия в центр.

Доклады - это хорошо! Стране как раз сейчас не хватает докладов на районом уровне.:IMHO1::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, datura01 сказал:

Давайте разберемся в ситуации.

@datura01 ситуацыя выглядит совершенно не так как вы себе представли, никто не имеет ничего против "Осенний Бджолярский Круг "

больше того вопрос не стоит и так (как в цытате ниже) .Встрече точка совершенно не мешают любые другие пчеловодные встречи в ето время.

1 час назад, datura01 сказал:

Это возможно уменьшит количество приезжающих в Барышевку, но вряд ли повлияет на желающих поехать во Львов.

все чуть по другому... одним словом "ситу@цыя" ;):umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, datura01 сказал:

многие едут на встречу - для пообщаться с теми кого уважаешь

форум ч-з интернет - это общение с теми кого уважаю, а ехать на встречу  хочу для того чтобы его закрепить... запить и ещё раз пить. :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Паланочка сказал:

.Встрече точка совершенно не мешают любые другие пчеловодные встречи в ето время.

А я это тоже озвучил, но прозвучала фраза про байкот.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Паланочка сказал:

Встрече точка совершенно не мешают любые другие пчеловодные встречи в ето время.

Ну так прям и не мешают. Пары участников и спекеров мы недосчитались. :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.08.2016 в 21:42, aleksanderche сказал:

Все так и не понял зачем дед Василь 

Чтоб люди в БВ не терялись  в решении , брать нотатки, блокноты или жену.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Из форумчан кто то собирается ехать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Charli сказал:

 Из форумчан кто то собирается ехать?

У нас в эти дни своё мероприятие, которое готовилось с Нового Года. Во Львове :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Алёна сказал:

У нас в эти дни своё мероприятие, которое готовилось с Нового Года. Во Львове :hi:

Сказала, як відрізала. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.09.2016 в 16:38, Sanich сказал:

. Пары участников и спекеров мы недосчитались. :hmm:

На встрече должны были делать доклады местные метры и не только пчеловоды ,после разногласий в теме встречи в БВ ,........не сложилось:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут во Львове узнал что съезд книгоиздателей планируется на 15-18 сентября, вот если-бы раньше знал голосовал-бы за встречу в Бухте на 17-18 еще тогда :). Может еще как-нибудь приеду? зато в воскресенье вечером на Киев и еще 4 дня там проведем. С 12 по 15 сентября. Такой себе отпуск...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Алёна сказал:

У нас в эти дни своё мероприятие, которое готовилось с Нового Года. Во Львове :hi:

 Я не имел в виду Вас конкретно, из тысячи зарегистрированных пользователей наверняка кто то живет рядом, как я например, и захочет посетить это мероприятие:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Charli сказал:

 Я не имел в виду Вас конкретно, из тысячи зарегистрированных пользователей наверняка кто то живет рядом, как я например, и захочет посетить это мероприятие:hi:

Я не о себе лично писала, а как минимум о 70 форумчанах :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В одні і ті ж дні : "Пчеловод- Инфо" в Татарстані, "Точок" У Львові і  зустріч в Дніпропетровську! 

Є з чого вибирати...  І по тематиці, і по можливостях, і навіть  по симпатіях...

Мене це радує.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я б на зібрання " Пчеловод-Инфо" не поїхав би принципово. Це більше повага до себе...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, didvasil сказал:

В одні і ті ж дні : "Пчеловод- Инфо" в Татарстані, "Точок" У Львові і  зустріч в Дніпропетровську! 

Є з чого вибирати...  І по тематиці, і по можливостях, і навіть  по симпатіях...

Мене це радує.

а мене не дуже, принаймні в Україні треба було розвести в часі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заходи в бджільництві - це прояви громадського життя. Графік проведення подібних акцій ніким не координується. І це добре, тому що це громадське життя. Самі організатори, при підготовці подібних заходів повинні вибирати дати, які не пересікаються з іншими подібними заходами, які вже заплановані чи анонсовані. ось і все.

Щодо точка - тут є деякі претензії на елітарність. Організатори повинні самі (для себе) вирішити наскільки їх заходи мають бути доступними для інших пасічників.

щодо "пчеловод-инфо". Це не наш захід. досить недоречно відвідувати нам подібні заходи. ще більш недоречно рекламувати їх на "Точку"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Wladimir_K сказал:

Я б на зібрання " Пчеловод-Инфо" не поїхав би принципово. Це більше повага до себе...

:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бумеранги... бумеранги...

Именно я, почётный еврей и манкурт форума, в далеком 2008... познакомил Деда с желтым форумом. :) Буквально на руке ему эл.адрес записал.

А в целом... порадовали меня коменты, порадовали.

.....................

Быть добру!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И на Пчел.Инфо тоже нормальные люди.С некоторыми до сих пор переписываюсь.Любые мероприятия по пчеловодству,в любой стране, достойны нашего внимания.как и любой другой форум пчеловодов.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to «Бджолярський круг у Дніпровських пасічників» - перша осіння зустріч

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...