Перейти к содержанию

Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні


Рекомендуемые сообщения

В 24.09.2021 в 11:28, Valik740 сказал:

  Меня интересует цвет головы и грудки

 

 

IMG_20210925_141700.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.09.2021 в 11:28, Valik740 сказал:

Ок. Ждем фото .  Меня интересует цвет головы и грудки

 

 

IMG_20210925_141731.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У кого можна придбати-замовити кордован F 0

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24.09.2021 в 10:26, Valik740 сказав:

 

Если вы купили ои крест корд чпокнутый карниолой то дочки от этой матки должны быть  расцветки тигра.

А вот какие реальные результаты они будут показывать , увидите сами.

Навряд чи можна так достименно передбачити це. У племінній справі маса підводних течій, тож нікому  не відомо, як і де вони можуть випливти .:IMHO::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
17.09.2021 в 11:19, Valik740 сказав:

Хороший знайомий попросив допомогти йому з придбанням кордовану F0  .  Я замовив , проплатив , матка приїхала , допоміг йому із підсадкою , матку прийняли , почала сіяти ,  прихожу думаю зробити прививку , гля а матки не має,  грохнули походу, через тиждень бачу причину (на фото) чого її грохнули. Звоню Стецюку  розказую ситуацію , а у відповідь - нічим не можу вам помогти , ітд ітп.  По цьому дирявому росплоду зрозуміло якої якості була матка.   Ось так я '' допоміг'' знайомому придбати І.О. матку.  

IMG-4aede4c84218fdf5563f8b6da28ab72a-V.jpg

Давно відомо, що добро найчастіше злом віддячують... :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Як проходить зимівля кордовану цієї зими? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, chajka2005 сказал:

Як проходить зимівля кордовану цієї зими? 

На данный момент поднялись к верху рамок, но от передней стенки ещё не оторвались.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Гурович сказал:

На данный момент поднялись к верху рамок, но от передней стенки ещё не оторвались.

Спасибо 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Ну, що сказати про кордован? Перезимували чудово, підмор на рівні інших сімей порід, корму зіли ну можливо чуть-чуть більше карніки на рівні бакфасту. Ранній роозплід, за який боявся, що появиться в лютому, не виявлений. Одним словом - все ок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маю теж поідомити,перша зимівля кордована пройшла на 5 ,зимівля на рамку 145,дно сітка,вулик дерево 25см,на дворі,два корпуса по 9 рм,повністю обсижують,розплоду зараз лише личинка,корму на рівні карніки,Тестуєм далі,Брав ио кордован, матки ф-1 вже свої облітані на місцевом труті,на пасікі була лише карніка,

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Сергей 10 сказал:

Маю теж поідомити,перша зимівля кордована пройшла на 5 ,зимівля на рамку 145,дно сітка,вулик дерево 25см,на дворі,два корпуса по 9 рм,повністю обсижують,розплоду зараз лише личинка,корму на рівні карніки,Тестуєм далі,Брав ио кордован, матки ф-1 вже свої облітані на місцевом труті,на пасікі була лише карніка,

 

А можна Вас попросити в особисті написати в кого брали. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

кордован 25,03

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.03.2022 в 17:40, Сергей 10 сказал:

 

Сергей с какого вы населенного пункта и у кого матку ио брали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, АТВ сказал:

Сергей с какого вы населенного пункта и у кого матку ио брали?

В лс

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Народ, підскажіть будь-ласка, хто із матководів буде продавати дочок від американського кордовану цей рік? Якщо можна дайте контакти матковода.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.05.2022 в 20:01, Медвідь сказал:

Народ, підскажіть будь-ласка, хто із матководів буде продавати дочок від американського кордовану цей рік? Якщо можна дайте контакти матковода.

Знаю, що минулого року американський кордован був у Григоренка і згідно ролика на Ютубі він використовував його як батьківську на острові. Відкрий сайт на Ютубі: Матковод АМГ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Поки кордован нічого особливого не показав. Відстає від інших по медові. Подивимось, що буде далі, хвалили його на соняшникові. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, chajka2005 сказал:

Поки кордован нічого особливого не показав. Відстає від інших по медові. Подивимось, що буде далі, хвалили його на соняшникові. 

А по кількості розплоду як?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, chajka2005 сказав:

Поки кордован нічого особливого не показав. Відстає від інших по медові. Подивимось, що буде далі, хвалили його на соняшникові. 

 

35 хвилин тому, Север сказав:

А по кількості розплоду як?

Теж кордован нічим не здивував , крім кількості розплоду . Можливо на соняшнику себе покажуть. А взагалі думаю що ці бджоли краще для регіонів з хорошою кормовою базою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Север сказал:

А по кількості розплоду як?

Розплоду і бджоли як у бакфаста. У деяких сімей бакфаста бджоли і розплоду більше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Зарядив і я свій кордован на соняшник. Поставив 4 магазини по 12р. Продавці маток запевняли, що тільки соняшника кордован дає 100кг+ в південних областях . Якщо не дасть, хоч 30 кг за сезон, то буду мабуть прощатися із ним. По медові, в моїх умовах, поки програє іншим породам. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, chajka2005 сказал:

Зарядив і я свій кордован на соняшник. Поставив 4 магазини по 12р. Продавці маток запевняли, що тільки соняшника кордован дає 100кг+ в південних областях . Якщо не дасть, хоч 30 кг за сезон, то буду мабуть прощатися із ним. По медові, в моїх умовах, поки програє іншим породам. 

В середньому який об'єм займає сім'я?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Север сказал:

В середньому який об'єм займає сім'я?

12*300 гніздо + 4*12*145

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кількість бджоли в верхньому (4му) магазині на фото.

IMG_20220708_101532.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...