Перейти к содержанию

Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні


Рекомендуемые сообщения

Ноу-хау,щоб  матка швидше сіяла треба положити рамку і буде все по людські,в два рази швидше сіє,а то якось по стіні  дупу впихать некамільфо,:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19.05.2021 в 22:51, Помпилио сказав:

Сам вывожу. По агресии даже добрее бакфаста. Отдельные семьи бывают по строже. Но это я говорю только за материал Стецюка, других я не пробовал.

Ф1 на якому трутневі облітані?

Цікавить миролюбивість сімей з ф1 кордован. Стецюк в телефонній розмові сказав, що його ф1 облітані на трутнях карніки одні з самих миролюбивих.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матка теж від Стецюка,брав дві ИО,ТА Ф-1 бо час плине швидко,треба провірити по дочкам,та тоді робити хоч якісь висновки в свей місцевості,на пасіці лише карніка,Ще маю намір зробити ІО  кард+трут карніки,це сразу говорю для себе єксперемент Інтересно що вийде,:crazy::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19.05.2021 в 20:52, Помпилио сказав:

Краткость сестра таланта)) второй год уже держу, один из точков полностью постараюсь перевести на кордован. Карника чуть по слабее весной, ну а на подсолнух кордован вообще вне конкуренции

Правильно, половина штатів на ній сидить. Невже ж вони такі нерозбірливі ?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19.05.2021 в 22:51, Помпилио сказав:

Сам вывожу. По агресии даже добрее бакфаста. Отдельные семьи бывают по строже. Но это я говорю только за материал Стецюка, других я не пробовал.

 

8 годин тому, Сергей 10 сказав:

Матка теж від Стецюка,брав дві ИО,ТА Ф-1 бо час плине швидко,треба провірити по дочкам,та тоді робити хоч якісь висновки в свей місцевості,на пасіці лише карніка,Ще маю намір зробити ІО  кард+трут карніки,це сразу говорю для себе єксперемент Інтересно що вийде,:crazy::umora:

А родовід італійки  Кордован від Стецюка у вас можна глянути? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ДобровоЛ сказал:

 

А родовід італійки  Кордован від Стецюка у вас можна глянути? :ah:

Сомневаюсь..  у него всё законсперированно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А родовід італійки  Кордован від Стецюка у вас можна глянути? :ah:

 

4 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Сомневаюсь..  у него всё законсперированно.

Так точно,все под грифом ,,секретно,,,  говорит что передача цвета неплодкам т,е без всяких темних колечек на брюшке неплодок будет говорить о породности матки ио,Пока цвет совпадает по ио и ф-1 что взял у него,25,06 будут уже от своей ио -неплодки -посмотрим, Чисто интерес,А ВДРУГ-:evrika::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Изачально эта порода заинтересовала як мясная ,пчели для облетников и отводков итд,Но- а дальше будем посмотреть,зимовка итд,Хотя в некоторих  :wave:есть видео ,что зимуют даже и без криши :umora:-/шутка/ Ато некоторие могут непонять,Если более серьезно то хотелось узнать как поведет эта порода в нашем регионе,но конечно попробуем и от других матководов материал,ето прошел по карнике/ по одной матке и от одного матковода о породе нельзя судить :IMHO1:/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Сергей 10 сказав:

 

Так точно,все под грифом ,,секретно,,,  говорит что передача цвета неплодкам т,е без всяких темних колечек на брюшке неплодок будет говорить о породности матки ио,Пока цвет совпадает по ио и ф-1 что взял у него,25,06 будут уже от своей ио -неплодки -посмотрим, Чисто интерес,А ВДРУГ-:evrika::umora:

якщо крім кольору ще щось цікаве, то - на сотні неплідок попадаються і "колечка" і  темний кінчик черевця , крім того входять в ройку середньої сили і на даний час з них меду не качав - пусто, бджола  потребує потужних взятків(якісна відбудова сотів відсутня) і певної технології утримання, і там ще є деякі "мінуси" притаманні суто матеріалу від Стецюка,  так що далі щось мені перехотілось массово переходити на цю бджолу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, whale сказал:

так що далі щось мені перехотілось массово переходити на цю бджолу.

Вибачаюсь це у Вас носить масовий характер по цьому матеріалу,? бо я так зрозумі що спочатку мали бажання тримати цю породу ,? матки брали ф-чи іо ,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Сергей 10 сказав:

Вибачаюсь це у Вас носить масовий характер по цьому матеріалу,? бо я так зрозумі що спочатку мали бажання тримати цю породу ,? матки брали ф-чи іо ,

раніше брав вільного обльоту, минулого року ІО, від неї на пробу вивів два десятка, пустив в зиму, от з весни і спостерігаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергей 10 сказал:

Вибачаюсь це у Вас носить масовий характер по цьому матеріалу,? бо я так зрозумі що спочатку мали бажання тримати цю породу ,? матки брали ф-чи іо ,

Я б сказав це описаний середній показник 

 

1 час назад, whale сказал:

якщо крім кольору ще щось цікаве, то - на сотні неплідок попадаються і "колечка" і  темний кінчик черевця , крім того входять в ройку середньої сили і на даний час з них меду не качав - пусто, бджола  потребує потужних взятків(якісна відбудова сотів відсутня) і певної технології утримання, і там ще є деякі "мінуси" притаманні суто матеріалу від Стецюка,  так що далі щось мені перехотілось массово переходити на цю бджолу.

Даже добавить і помінять нема чого , один в один 

Хіба те що в ройку зайшли не сильні сімьї ,  а середні

 Зимують хорошо на сіткі на все дно, у лежаках цей рік погнали розплід , клуб розпадаєтся при  потеплінні .

підмору небуло , а от просідання із-за того що в мене цей рік старт пішов з 18 квітня було у тих хто погнав розплід ,

це перша весна  

Ідеальна бджола думаю для соняху , весною по меду в середньому по пасікі бакфаст неперевершили 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, AVA сказал:

а от просідання із-за того що в мене цей рік старт пішов з 18 квітня було у тих хто погнав розплід ,

це перша весна  

Тобіш ненагнали масу бджоли ,щоб можна булоб її доїти ,по меду зрозуміло,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Сергей 10 сказал:

Тобіш ненагнали масу бджоли ,щоб можна булоб її доїти ,по меду зрозуміло,

Просто цей рік кленок зацвів аж 18 квітня . бересток вимерз , а більш пилку нема з чого носить зовсім :dntknw:, кожен рік так розвиток тільки з кленка 

От з 18 квітня і погнали , деякі і в магазини поперли 8р вуликів невистечило ,  а деякі дійшли до 7р і заложили маточники 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую,зрозуміло, ця бджола недасть розслабиться,:hmm:но хахол невіре поки не провірить,попробую і я:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.06.2021 в 15:17, ЮМос сказал:

Ф1 на якому трутневі облітані?

Цікавить миролюбивість сімей з ф1 кордован. Стецюк в телефонній розмові сказав, що його ф1 облітані на трутнях карніки одні з самих миролюбивих.

 

Карника и немного месной.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.06.2021 в 11:37, whale сказал:

якщо крім кольору ще щось цікаве, то - на сотні неплідок попадаються і "колечка" і  темний кінчик черевця , крім того входять в ройку середньої сили і на даний час з них меду не качав - пусто, бджола  потребує потужних взятків(якісна відбудова сотів відсутня) і певної технології утримання, і там ще є деякі "мінуси" притаманні суто матеріалу від Стецюка,  так що далі щось мені перехотілось массово переходити на цю бджолу.

У меня все в точности наоборот, по акации обогнали всех, правда есть отдельные семьи карники которые не уступают. По ройке отлично только 3 семьи ушли хотя это тяжело назвать семьями, монстры. Правда с такими семьями не очень удобно работать. По однородности материала я бы поставил высшую оценку из всего который пробовал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По вище описаних дописах можна зробити висновок , що ця бджола дає гарні результати в південних областях. Як там захід країни хто пробував цю бджолу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21.06.2021 в 09:47, Сергей 10 сказав:

 

Так точно,все под грифом ,,секретно,,,  говорит что передача цвета неплодкам т,е без всяких темних колечек на брюшке неплодок будет говорить о породности матки ио,Пока цвет совпадает по ио и ф-1 что взял у него,25,06 будут уже от своей ио -неплодки -посмотрим, Чисто интерес,А ВДРУГ-:evrika::umora:

Мав нагоду переконатися кілька разів у його , Андрія Стецюка, порядності. :ay:

А він же може законно  давати своє ім'я купленим маткам. Тоді люди знатимуть, який тип придбали . І це вже не буде секрет, хоч і без родоводів.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21.06.2021 в 20:30, Сергей 10 сказав:

Дякую,зрозуміло, ця бджола недасть розслабиться,:hmm:но хахол невіре поки не провірить,попробую і я:umora:

Єврея жидом, а негра негром звати не прийнято. А українців ХОХЛАМИ - можна?! :refery:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.06.2021 в 04:36, Сергей Тюркин сказал:

Сомневаюсь..  у него всё законсперированно.

Так може то й не Кордован взагалі, а бакфаст? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А українців ХОХЛАМИ - можна?! :refery:

:IMHO:в Україні  українців називати хохлами на мою думку не можна, я лише мав на увазі на те прислівья яке зазвичай гуляє в нашій мові в нашому регіоні,бо й мова в нас суржик,краще розмовляти на своїй чим на /Азірова/:umora:,До речі ми з Вами спілкувались і прізвище в мене Українець С,а по уличному з дитинства ХОХОЛ  авже 60 на носі,такщо можна трактувати це повідомлення від мого імені    /Дякую,зрозуміло, ця бджола недасть розслабиться,:hmm:но хахол невіре поки не провірить,попробую і я:umora:/ С Повагою, А за Кордована було цікаво почути Вашу думку :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 хвилину тому, Сергей 10 сказав:

:IMHO:в Україні  українців називати хохлами на мою думку не можна, я лише мав на увазі на те прислівья яке зазвичай гуляє в нашій мові в нашому регіоні,бо й мова в нас суржик,краще розмовляти на своїй чим на /Азірова/:umora:,До речі ми з Вами спілкувались і прізвище в мене Українець С,а по уличному з дитинства ХОХОЛ  авже 60 на носі,такщо можна трактувати це повідомлення від мого імені    /Дякую,зрозуміло, ця бджола недасть розслабиться,:hmm:но хахол невіре поки не провірить,попробую і я:umora:/ С Повагою, А за Кордована було цікаво почути Вашу думку :hi:

Потрібно поважати, насамперед, свою націю , свій народ. Окрім нас самих  мало хто прагне це  зробити...

Щодо кордовану - я, пане Сергію, лише починаю з ним знайомство через Андрія Стецюка...:dntknw:

Але мене зацікавив, насамперед, його колір і спокійна вдача.  Хочу зробити ШО його трутнями свій бакфаст.:ah: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...