Jump to content
Шулянский Александр

Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

Recommended Posts

24.08.2019 в 10:04, Сергей Тюркин сказав:

Но я всё же рискнул и заказал у него в первых числах мая зимовалую ИО  бакфаст на кордован (трут). других ИО на продажу у него тогда не было.

маток этот год на всю пасеку выводил от этих двух маток.

22.12.2020 в 19:20, Сергей Тюркин сказав:

Прошлый год у меня до рапса было 5 км. из  200 семей 3 тоны откачал. (чисто из надставок. гнёзда не трогал.)  пасека преимущественно на кордоване. и кордован на бакфаст.  на липе на канале в Ютуб у меня есть видео то кордован принесла больше чем бакфаст ( может такой бакфаст попал. но факт зафиксирован.)

Як саме спрацював кордован від цих маток?

4 минуты назад, Укроп сказал:

Карніолу ніколи не привозив, хоча і була можливість. Весною привезу карніку їхньої селекції, але не карніолу. Зараз сім’ї з цими матками інтенсивно нарощуються і вже 5-10 лютого будуть працювати на запиленні мигдалю. В кінці травня будуть у мене вже на пасіці працювать.  Кордован і Мінесоту я привозив із Луізіани, і Саша у мене купляв і те, і те. Луізіанський кордован трохи темніший був, але зимівля в них була на голову вищою ніж у Каліфорнійського кордована. Мінесота відселекційована американцями для північних штатів Америки, із екстремальними холодами. Зимувала у мене ліпше всих, карніка по зимівлі їй поступалась. Гарно розвивались весною і носили мед. Не сподобалась що проскакувала агресія в неї. 

То як зветься то господарство що продає такого темного кордована ??? Може і паспорт на нього маєте? Якщо миші не з'їли.   

• Haha 1
1 час назад, Valik740 сказал:

То як зветься то господарство що продає такого темного кордована ??? Може і паспорт на нього маєте? Якщо миші не з'їли.   

Можливо то Саша  сфоткав як тільки підсадив. Можливо то матка Мінесоти, він брав і Мінесоту в мене. Американці паспорта не дають, в них так не заведено. Господарства реалізовують сотні тисяч маток, можуть за додаткову суттєву оплату надати документ, але ніхто його не бере. 

В 16.01.2021 в 19:54, Гурович сказал:

Вы что - ни 1й ни 2й читать не умеете? Там фото подписано - USA кордован луизиана. Может не верите? Так и скажите.

Є така мудрість - на тину також написано, а за ним дрова лежать. :). Я не великий спеціаліст по Кордовану, але той що бачив був іншого кольору. 

Вы что - ни 1й ни 2й читать не умеете? Там фото подписано - USA кордован луизиана. Может не верите? Так и скажите.

Є така мудрість - на тину також написано, а за ним дрова лежать. :). Я не великий спеціаліст по Кордовану, але той що бачив був іншого кольору. 

Заглючив сайт, не зберігав повідомлення. Прошу адміністраторів видалити лишнє. 

24.08.2019 в 10:04, Сергей Тюркин сказав:

Но я всё же рискнул и заказал у него в первых числах мая зимовалую ИО  бакфаст на кордован (трут). других ИО на продажу у него тогда не было. 

летом я заказал ещё 2 матки . кордован на кордован . и кордован на бакфаст. 

маток этот год на всю пасеку выводил от этих двух материнок  и третья у меня кордован из италии ( от Александра Боярки). 

Як спрацював кордован саме від цих маток на протязі 2020, весняний розвиток, сила сімей, зимівля.

4 часа назад, Petrovich 63 сказал:

Як спрацював кордован саме від цих маток на протязі 2020, весняний розвиток, сила сімей, зимівля.

Сила семей проседала от потрав. но благодаря большому количеству расплода семьи быстро востанавливались и худо бедно но по 60-65 кг подсолнуха из надставок откачал (гнёзда не качаю)..  + весной по 5 кг рапса (1 тона.)  качал только те у кого была полная надставка где по пол надставки то оставлял им на покушать. (на рапс не выезжал доставали по холодине. через Южный-Буг за 2.5-3 км от пасеки.)

• Like 6
  • Thanks 1
19.01.2021 в 17:12, Сергей Тюркин сказав:

Сила семей проседала от потрав. но благодаря большому количеству расплода семьи быстро востанавливались и худо бедно но по 60-65 кг подсолнуха из надставок откачал (гнёзда не качаю)..  + весной по 5 кг рапса (1 тона.)  качал только те у кого была полная надставка где по пол надставки то оставлял им на покушать. (на рапс не выезжал доставали по холодине. через Южный-Буг за 2.5-3 км от пасеки.)

Цікавить мене, пане Сергію, їх норов - чи не злі ? І колір робочих бджіл вашого кордовану та трутнів. :ah:

Буду вдячним, якщо це повідомите.

Про медовитість ви розповіли.:az:

P.S.  Пока писав й відповідь знайшов. :umora: Дякую!

Пораджуся з своїм приятелем й спробуємо ваших неплідок кордован, якщо ваша ласка буде на те.:ah:

Edited by ДобровоЛ