Перейти к содержанию

Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні


Рекомендуемые сообщения

Лигустика от Кантони оттани ф1 весной вышла одной из самых сильных семей. всю весну стояли в тени летком в северную сторону , вылез аскосфероз ,рядом стоял бак сильнейшая семья равной силы или даже немного сильней, чисто ,с другой стороны стоял бак , тоже был аскосфероз , потеплело молодая пчела вышла , аскосфероза больше ни у кого не видал. есть ф2 от ф1 Кордовал из США Дениса матке ф2 уже 3й год, на данный момент самая сильная семья ,еле еле омещается в два корпуса дадан 10, на летке сидят клубком , летом освоили 4 корпуса отлично, как не странно не роились  - это меня удивили ,обычно на 3й год меняют матку или идут в ройку.

Отличительные особенности Лигустика Кантони мирная с дымком , бакфаст без дыма, Кордован с США с дымком может лупануть под глаз, но рабодать можно в шортах.Хотя делаю вывод тут важную роль ещё играет тот фактор с каким трутнём облеталась ф1 у Дениса.Потому,что что баки ф2 /,что кордован ф2 от его ф1 все довольно злобливые...Работать можно со всеми. Будет время поделаю фотки  какой силы на данный момент.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Jon сказал:

Кордован с США с дымком может лупануть под глаз, но рабодать можно в шортах.Х

Не смішіть мене. Зі всима породами з якими мав справу в своєму житті, кордован був найлагіднішим. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Шулянский Александр сказал:

.Лігустіка хуже в матки що приїхала з італії513 в 2017 в цьому році проявився аскофероз ,який передався і її дочками проявився у 3 дочок  ,вперше побачив цю болячку на взятку головному наче затих у 3 а в одній так і є далі аскофероз, тепер буду думати як боротись бо є тепер 4заразних сім'ї 

Поставте поїлку з йодинолом 1 мл на 1 літер вводи на відро 10 л додаємо 10 мл йодинолу .... забудете про аскофероз та інші пригоди ... розплід стане просто супер, прильотки чисті і взагалі ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Укроп сказал:

Не смішіть мене. Зі всима породами з якими мав справу в своєму житті, кордован був найлагіднішим. 

Могу подтвердить. Уже 2 года  жду и ещё не разу не укусила.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, дон57 сказал:

Могу подтвердить. Уже 2 года  жду и ещё не разу не укусила.:umora:

Як би в мене була чарівна паличка, щоб одним помахом руки міг все вирішувать, то було б по іншому. А так від мене не залежить нічого. Я підлаштовуюсь під тих хто їде звідтіль. Їдуть, є матки, не їдуть, маток немає. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так зачем обещять?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, дон57 сказал:

Так зачем обещять?:dntknw:

Значить все, закрили тему. Не обіцятиму нікому нічого. Я не буду їхати в Америку за матками щоб виконать свою перед Вами обіцянку. В такому разі я їх вести взагалі не буду, щоб ні в кого не виникало подібних запитань. Тему закриваю. Кордован в Україну не везу. Мені він не треба, а комусь везти не хочу. Хай матки працюють до самої смерті у брата на пасіці. Тема закрита

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Укроп сказал:

Як би в мене була чарівна паличка, щоб одним помахом руки міг все вирішувать, то було б по іншому. А так від мене не залежить нічого. Я підлаштовуюсь під тих хто їде звідтіль. Їдуть, є матки, не їдуть, маток немає. 

.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, AVA сказал:

О так я чув Зеленський до Трампа скоро їде , назад же може захватить  :umora:

Ой не знаю, Головний наш Босс може за відхилення від теми,винести за таке Вам попередження. Може видаліть свій пост

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Укроп сказал:

Значить все, закрили тему. Не обіцятиму нікому нічого. Я не буду їхати в Америку за матками щоб виконать свою перед Вами обіцянку. В такому разі я їх вести взагалі не буду, щоб ні в кого не виникало подібних запитань. Тему закриваю. Кордован в Україну не везу. Мені він не треба, а комусь везти не хочу. Хай матки працюють до самої смерті у брата на пасіці. Тема закрита

Так c  этого и надо было начинать  2 года назад,а не водить за нос.То весной будут,то летом приедут ,то  в августе точно или осенью наверняка и так по кругу. 

Не серьёзно.:IMHO:

Мне форумчанин говорил,что это дохлый номер не верь , ему 3 года обещали. Но всегда хочется верить в лучшее и что это может быть с кем-то ,но не со мной.;)

 Но получается как всегда.:wave:

Р.S. Отвечать не надо. (все ясно без слов).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, дон57 сказал:

Так c  этого и надо было начинать  2 года назад,а не водить за нос.То весной будут,то летом приедут ,то  в августе точно или осенью наверняка и так по кругу. 

 

При телефоній розмові з родичами,багато раз вони казали що збираються їхать. З ними домовлявся щоб привезли. Потім в них поїздка відкладалась, і все переносилось. Як я можу на те вплинуть? При особистій переписці я Вам те розповідав. Це не означає що із моїх знайомих ніхто не приїжав ці два роки. Приїжали, але взимку, на наше Різдво. Думаю що як би я Вам взимку привіз матку, то Ви б мене порахували за дурачка. Щоб було зрозуміло. Я матки там купую, брат їх садить у себе на пасіці яка знаходиться від нього за 400 км. І тоді коли хтось їде, він їде маток виймає, садить в кліточки і передає. Йому є геморой, і мені геморой. Тому я їх на продаж майже не привозив. А тепер тим більше не привозитиму. Хто там що Вам казав, мені абсолютно по барабану. Особисто Вам я дуже хотів зробить. Дуже сподобалось те як Ви розповідаєте про полювання, і дуже до Вас була розположена душа. Як би тільки в мене була змога, у Вас матка обов’язково була б. А так поки змоги такої в мене не було, а Ви мені почали попрікати. Тому прийняв рішення їх не везти взагалі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.08.2019 в 16:57, Укроп сказал:

Тому прийняв рішення їх не везти взагалі

Дорогі мої форумчани підкажу Вам ідею Ви можете самі знайти бджолу кордован і без пана Укропа. Шукайте кордован каліфорнійську американської селекції мною перевірено, що вона жовто-золотиста бджола передає свої хпп до Ф5 без змін, лагідна і медоносна. Кордован мінісота зовсім інша колір темніший і її нащадки злі. Давайте разом шукати ... серед нас є хлопці не гірші Дениса та Укропа .. ми зможем ми знайдем ...о може Денис нам її і привезе ...УРА УРА УРА УРА це моя головна ідея ..

Http://www.medorod.ru/load/pchely/kordovan/109-1-0-325

у аРТЕМА ЯКИЙСЬ ТЕМНИЙ КОРДОВАН Я ГОВОРИВ ПРО ЖОВТО-ЗОЛОТИСТИЙ ... ТЕМНИЙ Я НЕ ВПОДОБАВ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.08.2019 в 16:57, Укроп сказал:

Тому прийняв рішення їх не везти взагалі

http://www.mikesbeesandhoney.com/product/3000

https://www.queenrightcolonies.com/product/california-cordovan-queens/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, RAN сказал:

Андрюха я не знаю що ти цим хочеш сказать? Якщо показуєш які там ціни на маток, то немає запитань. Поїдь візьми і привези по таким цінам. Або попроси когось щоб тобі купили, і привезли. Я беру маток в ліпшому господарстві, яке є найстарішим матковивідним господарством Америки. Я кордованом не займатимусь вже, є в мене карніка, і є ринок збуту на маток карніки. Навіть якщо ринок завалиться в Україні, то я від того не постраждаю. Візьми спробуй привезти кордован, я буду за тебе дуже радий

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Укроп сказал:

Андрюха я не знаю що ти цим хочеш сказать? Якщо показуєш які там ціни на маток, то немає запитань. Поїдь візьми і привези по таким цінам. Або попроси когось щоб тобі купили, і привезли. Я беру маток в ліпшому господарстві, яке є найстарішим матковивідним господарством Америки. Я кордованом не займатимусь вже, є в мене карніка, і є ринок збуту на маток карніки. Навіть якщо ринок завалиться в Україні, то я від того не постраждаю. Візьми спробуй привезти кордован, я буду за тебе дуже радий

Підказую на 500 сімей карніки потрібно мати 50 сімей кордован, тоді буде клас на пасіці .... Ви робите карніку, а хто буде продукувати кордован для тих хто тримає карніку ..

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок Дениса. Денису не вистачає часу тим займатись. Як би він ним займався то я б лише був радий за нього. Він має іншу справу. Справа в тім що родичі мої дуже його полюбили, і він.без проблем їм може замовляти і без мене. Але проблема в тому що якщо ніхто у підходящий період звідтіль не їде, то маток немає. Вся проблема в доставкі їх з Америки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, RAN сказал:

Підказую на 500 сімей карніки потрібно мати 50 сімей кордован, тоді буде клас на пасіці .... Ви робите карніку, а хто буде продукувати кордован для тих хто тримає карніку ..

 

Андрюха візьми почитай мою аватарку, скільки я маю сімей. 500 ніколи у мене не буде, мені достатньо того що я маю. Грошей всих не заробиш, а здоров’я загубити легко. Он було таке що схватило спину, не міг навіть маток на відправку відібрати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, RAN сказал:

Підказую на 500 сімей карніки потрібно мати 50 сімей кордован, тоді буде клас на пасіці .... Ви робите карніку, а хто буде продукувати кордован для тих хто тримає карніку ..

 

Я не збираюсь тримати вінігрет у себе на пасіці. Я маю певні зобов’язання, і рижини в мене не повинно бути. Якби я гнався за грішми то в мене були б всі породи на пасіці, і всі вони піарилися б що то є супер. Був би в мене весь вінегрет, як є в інших. Тільки толку з того було б мало. А так я собі спокійно тримаю свою любиму породу, кожен рік привожу щось новеньке, задоволений з того дуже, та і клієнти мої думаю що теж. Що мені ще треба? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можу сконтактувати вас когось з братом. Замовте йому партію маток, в аеропорту зустрінете, заберете. Він маток привезе, відіб’є дорогу, і вийде так що приїхав в гості, і відбив кошти на квиток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Укроп сказал:

Он було таке що схватило спину, не міг навіть маток на відправку відібрати

Для спини добре підмор на горілці потрійна екстракція .. на одне тіло три пшики ... 1 літр горілки на 1,5 банку мертвих бджіл зливаємо через неділю і знову заливаємо і так три рази .... тоді спина пройде ..

2 минуты назад, Укроп сказал:

Можу сконтактувати вас когось з братом. Замовте йому партію маток, в аеропорту зустрінете, заберете. Він маток привезе, відіб’є дорогу, і вийде так що приїхав в гості, і відбив кошти на квиток.

От і домовитись можна ...Хто хотів кордован!!???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, RAN сказал:

Для спини добре підмор на горілці потрійна екстракція .. на одне тіло три пшики ... 1 літр горілки на 1,5 банку мертвих бджіл зливаємо через неділю і знову заливаємо і так три рази .... тоді спина пройде ..

Візьму до відома. Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Які відгуки за кордован з Вінницької області. Пасічника звати Андрій. Каже що 20 років з кордованом працює. Продає матки ШО.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, zapivan сказал:

Які відгуки за кордован з Вінницької області. Пасічника звати Андрій. Каже що 20 років з кордованом працює. Продає матки ШО.

2 фактора которые вводят в тупик. 

Первый ,то что даже 5 - 7  лет назад никто даже не слышал и не знал что такое кордован. Во-вторых ИО маток продавать сейчас любой может купил станок инвентарь и погнал, только качество  какое будет + ко всему немеряно подводных камней, я веду к тому,что кто знает Андрея?Кто пробовал его материал? 

Одни вопросы.

я тоже разхвожу и продаю шиншил уже больше 30 лет! ПОоверите мне? Даже ИО им делаю:Jumpy::umora:

Хотя кордован из США достойный материал , через год два приобрёл бы парочку...сейчас пока не могу...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Jon сказал:

2 фактора которые вводят в тупик. 

Первый ,то что даже 5 - 7  лет назад никто даже не слышал и не знал что такое кордован. Во-вторых ИО маток продавать сейчас любой может купил станок инвентарь и погнал, только качество  какое будет + ко всему немеряно подводных камней, я веду к тому,что кто знает Андрея?Кто пробовал его материал? 

Одни вопросы.

я тоже разхвожу и продаю шиншил уже больше 30 лет! ПОоверите мне? Даже ИО им делаю:Jumpy::umora:

Хотя кордован из США достойный материал , через год два приобрёл бы парочку...сейчас пока не могу...

Справа в тім що коли Денис шукав наполегливо кордован, то ніхто нічого не чув про когось що займається кордованом вже 20 років. Тому не знаю хто там чим займається

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, RAN сказал:

у аРТЕМА ЯКИЙСЬ ТЕМНИЙ КОРДОВАН Я ГОВОРИВ ПРО ЖОВТО-ЗОЛОТИСТИЙ ... ТЕМНИЙ Я НЕ ВПОДОБАВ

Пока матка молодая - светлая, чем старше - тем  темнее.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...