Перейти к содержанию

Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні


Рекомендуемые сообщения

В 26.03.2018 в 18:36, pr1zZ сказал:

Вы частично правы... Но более подробную информацию можно будет найти в 3ей Книги Брата Адама " В Поисках лучших Линий пчел" - он об это всё подробно описывает и где лучше всего брать материал.

Приветствую, Ден, был рад познакомится на ярмарке в Харькове ,я  подходил к вам с Алексеем! я Жека.

Матки ф2  Кордован отлично перезимовали !  

Все племенные матки Итальянской крови живы и как удивительно не опоношены! Приятно удивили!  Только в зимовке замечены некоторые нюансы ! но то таке - всё зависит от пчеловода! 

Облёта не было зимуем дальше!:ay:

С нетерпением ждём 3  Книгу!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.03.2018 в 11:37, ApisDirect сказал:

Ф6 - Кордован на некотролируемом облете... ну ну 

Поднял пчелу из омшанника 31.03, а облетелась она 01.04 обычно в день выставки всегда был облет. Ф6 - живы здоровы подмора мизер, половина корма осталась, я доволен кордованом по результату зимовки. у меня Калифорнийский после зимовки на дне имеет меньше подмора в 2 раза нежели Минисота при сравнительно одинаковой силе семей. Зимовкой Кордован доволен, вопросов нет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, RAN сказав:

Поднял пчелу из омшанника 31.03, а облетелась она 01.04 обычно в день выставки всегда был облет. Ф6 - живы здоровы подмора мизер, половина корма осталась, я доволен кордованом по результату зимовки. у меня Калифорнийский после зимовки на дне имеет меньше подмора в 2 раза нежели Минисота при сравнительно одинаковой силе семей. Зимовкой Кордован доволен, вопросов нет. 

Ащо таке F6 ви цифрою не помилились розумію кров кордована  залишається в  f1 ,f2 алеж який може бути там кордован в f6 якщо це природній обліт все , що  там може залишитись в шостому поколіні від кордова ,щось наподобі нашоі місцевоі :IMHO:,але вам видніше бо умене небуло навіть f3 і я не маю права щось говорити якщо сам не провірив .

Щодо зими, кордован найменше спожив корму,він влідерах ,дививмя свою матку ШО в цю неділю від Майстерчука з вісьми рамок спожито повністю одна рамка  і 7 до половини  це дуже економно, по 513 зимувала на 5 рамках корм спожито з 2 рамок також дуже економно. Слідів опоношеня немає кордован себе показав з гарноіі сторони після довготривалоі зимівлі ,по найменшому  підмору в лідерах ?місцева і карніка ,а також матка лігустіки придбана в саші боярки незнаю якаце лінія але підмору мізер це нанкраще з італьянок, в мінесоти самий гірший чомусь результат по зимівлі що по корму багато спожито. і багато бджоли відійшло при частих вильотах протягом зими на обліт тому, що підмору небагато але сімя просіла .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Придбаю до колекціі, зимувалу матку кордован з америки  лузіанський і каліфорнійський ,пропозицію в лічку 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Шулянский Александр сказал:

Придбаю до колекціі, зимувалу матку кордован з америки  лузіанський і каліфорнійський ,пропозицію в лічку 

Ф 6 я розумію і з Вами погоджуюсь, просто хотів підкреслити, що в 6 поколінні від Ф1 (513 Каліфорнія) корисні ознаки передаються і залишаються на достатньо високому рівні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Шулянский Александр сказал:

Ащо таке F6 ви цифрою не помилились розумію кров кордована  залишається в  f1 ,f2 алеж який може бути там кордован в f6 якщо це природній обліт все , що  там може залишитись в шостому поколіні від кордова ,щось наподобі нашоі місцевоі :IMHO:,але вам видніше бо умене небуло навіть f3 і я не маю права щось говорити якщо сам не провірив .

Берётся определённая порода, определяются нужные по ХПП материнские и отцовские семьи, насыщается трутнёвый фон на пасеке, производится выбраковка что не подошло. Если просто взять матку и выводить от неё маток то пчела от матки ф4 приближается к местной пчеле, а если у Вас необходимый трутнёвый фон, то и получаем то что сформировали. Если держать все породы пчелы медоносной на пасеке, то понятно ф1 от ИО (или облётник) это лучшие матки и пчёлы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, RAN сказал:

513 Каліфорнія)

:dntknw:

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, RAN сказав:

 Ф1 (513 Каліфорнія) корисні ознаки передаються і залишаються на достатньо високому рівні.

Я думаю ви мали наувазі ,що ваша матка ф1 це дочка від матки Контані лігустка  513 cuoio (тип кордован з італіі), а не з Каліфорніі

1522783222275-2122100523.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.04.2018 в 22:30, Шулянский Александр сказал:

Придбаю до колекціі, зимувалу матку кордован з америки  лузіанський і каліфорнійський ,пропозицію в лічку 

  :ay:    Личку засыпали предложениями ?...:IMHO:....:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

  :ay:    Личку засыпали предложениями ?...:IMHO:....:umora:

:umora:мабуть дифіцит зимовалі матки кордована

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Шулянский Александр сказал:

мабуть дифіцит зимовалі матки кордована

Да нет все подумали 1 апреля

513 зачеркнуть Калифорния оставить (просто думал где бы себе 513 отхватить зимовалую)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, RAN сказал:

Да нет все подумали 1 апреля

513 зачеркнуть Калифорния оставить (просто думал где бы себе 513 отхватить зимовалую)

Могу продать но ДОРОГО.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якоі лініі цікавить лузіагський і каліфорнійський чистий з підтверженям паспортав матки . В наявності маю 513 італійськицф0 і матка шо від Артема корд з сша на513 італ.

9 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Могу продать но ДОРОГО.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Шулянский Александр сказал:

:umora:мабуть дифіцит зимовалі матки кордована

У мене не дефіцит, але не продаю. Якби зима не затягнулась, то вже 26 березня мавби ще партію. А так тепер хай чекають кращих часів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Укроп сказав:

У мене не дефіцит, але не продаю. Якби зима не затягнулась, то вже 26 березня мавби ще партію. А так тепер хай чекають кращих часів. 

:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Шулянский Александр сказал:

      ....матка шо від Артема корд з сша на513 італ.

 

Имеется такая семейка пошла в зиму на своей пчеле перезимовали лучше всех! корма съели по минимуму  ! матки ф1 от Артёма лучше перезимовали чем ф1 от Италии17 года! 

Артёму респект!отличный материал вышел! что будет дальше по развитию и по мёду посмотрим!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бідні бджолки, не було їм складати куди мед, понатягували язиків і залили медом. Кажу братику щоб тримав лише ту кількість сімей скільки може освоїть. Сказав що не вистачає рамок, на понеділок прийдуть 10 000 рамок які відразу відвезе і поставить на освоєння. Зараз вже переїхав на цитрус, де почався хороший взяток. На фото результат запилення бджолами дерев миндалю

14470B20-D35C-479B-A549-766C321A062C.jpeg

67DB2205-BECA-4E4E-BBD3-255B60D5C2F3.jpeg

2D4BB244-650B-4EAF-90DB-78A9A87F4F6A.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитрус гарно виділяє мед

8C409CD7-71F3-449B-8B20-AB46271A59DD.jpeg

3167265A-B274-4347-93C6-B21CEB8EDBCB.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.04.2018 в 15:09, Укроп сказав:

Цитрус гарно виділяє мед

8C409CD7-71F3-449B-8B20-AB46271A59DD.jpeg

3167265A-B274-4347-93C6-B21CEB8EDBCB.jpeg

Рижики ,красуні:ay:,класна бджола,американський корд покищо краще всіх італянок 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Неділю назад поставлені по корпусу з новими рамками в розрив. Відтягли і занесли цитрусовим медом

3FF62AC3-5011-4706-8CB8-4E63E90E6A87.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

В Америці зараз ніч, з вечора братик загрузив дві фури по 450 сімей кожна, і поїхав за 1500 миль в штат Небраска на медозбір. Вісі сім’ї їдуть з відритими льотками, фура повністю обтягнута мілкою сіткою. Фото робилось по темноті, тому сітки не видно. Хороша кордован бджола, гарно носе мед, але сильно блуде. У мене сім’ї карніки набиті золотистою бджолою. Інколи виникає бажання передавити всих маток щоб і не було їх на пасіці. Також проблемно облетіти маток, орієнтування в них дуже слабе, лізуть чмарені у другі відділення після обльоту і бджоли їх вбивають. Оце вважаю єдиним таким суттєвим мінусом у кордована відсутністю орієнтації. Коли на пасіці один кордован то не проблема одні одних доповнюють, але коли наприклад дві породи то дуже замітно що блудять конкретно

4A300C95-B78D-4755-9F93-BE90D1BA1C50.jpeg

D2D7B9D1-1F7F-462D-8E4C-E106FCF081F7.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

В Америці зараз ніч

А у Вас есть еще фото американского пчеловодства, может с личного архива? :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Джаз сказал:

А у Вас есть еще фото американского пчеловодства, может с личного архива? :) 

Є, я періодично деякі викладаю. Багато не хочу, бо можуть звинуватити в піарі даної породи. Хоча що її піарить? Я зовсім як базову тримаю зовсім іншу породу. А кордован лише для екзотики. Що подобається ще в них так це повністю відсутність агресії, але сильно блуде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

добрий вечир в кого можна купити матки  италийку кордован    минисоту и кордован лінія 117

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, віталік волошин сказал:

добрий вечир в кого можна купити матки  италийку кордован    минисоту и кордован лінія 117

Чистокровные ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...