Перейти к содержанию

Профилактика нозематоза


Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, Брониславович сказал:

Чем обусловлена дозировка, зачем обрабатывать стенки улья, продолжительность действия бактерий и др.

стенки улья :dntknw: так он вродеж для кормления:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, mixaskm сказав:

Дивіться щоб вони не поняли хто в них мед забера, а то буде Вам лихо.

Ви плутаєте грішне з праведним. Бджоли отримують перець при загодівлі на зиму. Перець суттєво підвищує апетит і викликає звикання. Перець є незамінним засобом і для тих, хто страждає розладами кишковика, так як він має досить високу бактерицидну дію. Також вживання перцю суттєво нівелює дію токсинів, які з'являються в процесі життєдіяльності патогенної мікрофлори, зокрема і ноземи. Ну і не по темі: при фіброзі печінки перець це незамінні ліки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, язичник сказал:

Ви плутаєте грішне з праведним. Бджоли отримують перець при загодівлі на зиму. Перець суттєво підвищує апетит і викликає звикання. Перець є незамінним засобом і для тих, хто страждає розладами кишковика, так як він має досить високу бактерицидну дію. Також вживання перцю суттєво нівелює дію токсинів, які з'являються в процесі життєдіяльності патогенної мікрофлори, зокрема і ноземи. Ну і не по темі: при фіброзі печінки перець це незамінні ліки

Это была шутка. Типо пчелы станут очень умными )))) не переймайтесь 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

ЩО запропонуєте по весні для профілактики нозематозу, панове пасічники? 

Чи дати настоянку перцю червоного, як рекомендує п. Добровол?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27.02.2020 в 15:18, ЮМос сказав:

ЩО запропонуєте по весні для профілактики нозематозу, панове пасічники? 

Чи дати настоянку перцю червоного, як рекомендує п. Добровол?

Додавання в рідкі підгодівлі екстракту червоного (гострого) перцю скорочує життя бджіл. Це за даними Ефіменко Т.М. (канд. біологічних наук, завідуюча лабораторією технологічних та спеціальних заходів   профілактики  хвороб бджіл   ННЦ Інституту бджільництва ім. П. І. Прокоповича).

Вони проводили подібні дослідження.

Я завжди пропоюю ситою з єкстрактом полину. Але ми маємо розуміти, що всі ці заходи не лікують нозематоз. Вони лише допомогають привести в норму систему травлення бджоли, яка змусила тривалим безробітним періодом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, konoval_am сказал:

Я завжди пропоюю ситою з єкстрактом полину.

який рецепт, бо в цьому році думаю перший раз спробувати дати, купив дві пачки гіркого полину, висипав їх у літрову банку і залив самогонкою, хай стоїть потім відіжму і буду давати - столова ложка на  пів літри сити і вже потім по двісті триста грам на сім*ю три - чотири через п*ять сім днів, читав що дають по пів літри, виберу сім*ї які будуть тупить, як кончу то не дуже й переживатим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, larson сказав:

який рецепт, бо в цьому році думаю перший раз спробувати дати, купив дві пачки гіркого полину, висипав їх у літрову банку і залив самогонкою, хай стоїть потім відіжму і буду давати - столова ложка на  пів літри сити і вже потім по двісті триста грам на сім*ю три - чотири через п*ять сім днів, читав що дають по пів літри, виберу сім*ї які будуть тупить, як кончу то не дуже й переживатим.

Точної пропорції не виміряю. Орієнтуюсь на концентрацію аналогічну кас81 як мінімальну. Але без бруньок хвої. Ніяк до них руки не доходять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, konoval_am сказав:

Точної пропорції не виміряю. Орієнтуюсь на концентрацію аналогічну кас81 як мінімальну. Але без бруньок хвої. Ніяк до них руки не доходять.

Антон, забіжи в аптеку - там є бруньки хвої.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 хвилин тому, MaXUA123 сказав:

Антон, забіжи в аптеку - там є бруньки хвої.

Маю сумніви щодо їх якості і періоду їх збирання. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, MaXUA123 сказав:

Антон, забіжи в аптеку - там є бруньки хвої.

В аптеці є і настоянка полину. Є сумніви в якості?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ЮМос сказал:

В аптеці є і настоянка полину. Є сумніви в якості?

сумнівів то нема, але і рецепту також до неї нема, скільки її там треба ?, через те й купив меленого полину, настаюю!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, larson сказав:

сумнівів то нема, але і рецепту також до неї нема, скільки її там треба ?, через те й купив меленого полину, настаюю!

ну, тут маслом каші не зіпсуєш :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Мало хто шукає по правді , як і чим вдарити нозему . Всі хочуть бути виробниками ліків , ветеренарами і жодного разу не спотіти . Так не буває, хайп відпадає! За полин ,а чимає він антимікробні властивості:IMHO:ні.Може мати фунгіцидні ,но не мікробні . На рослині засоби проти ноземи давно махнув рукою. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Пахомич сказав:

На рослині засоби проти ноземи давно махнув рукою. 

Пахомич, а чим користуєтеся? На рослинні махнули рукою, антибіотики ефективні, але проблеми з аналізами... Чим користуєтеся? І звідки така впевненість, що у Ваших бджіл нозематоз і потрібно приймати міри?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, davolodya сказал:

Пахомич, а чим користуєтеся? На рослинні махнули рукою, антибіотики ефективні, але проблеми з аналізами... Чим користуєтеся? І звідки така впевненість, що у Ваших бджіл нозематоз і потрібно приймати міри?

Потрібно бракувати маток в чиїх сім'ях є прояви будь-якої хвороби.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, teplov сказав:

Потрібно бракувати маток в чиїх сім'ях є прояви будь-якої хвороби.  

З цим повністю погоджуюся, але ж незавжди причина криється в матці... Ті ж спори ноземи є в кожній сім'ї, і лиш чекають сприятливих умов для розвитку...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, davolodya сказал:

Пахомич, а чим користуєтеся? На рослинні махнули рукою, антибіотики ефективні, але проблеми з аналізами... Чим користуєтеся? І звідки така впевненість, що у Ваших бджіл нозематоз і потрібно приймати міри?

На рахунок виявлення нозиматозу просто , середня кишка на скло, капля води , сірником розтовкли,  збільшення 7Х40 і картина наяву.В мене проходять провірку і використовуються комплексні сполуки деяких мікроелементів ,які повині мати антимікробні і фунгіцидні властивості.Кажись я попав в10 

5 минут назад, teplov сказал:

Потрібно бракувати маток в чиїх сім'ях є прояви будь-якої хвороби.  

Ти прав і не прав!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Пахомич сказал:

Ти прав і не прав!

Подробніше можна ?

:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Пахомич сказав:

.В мене проходять провірку і використовуються комплексні сполуки деяких мікроелементів ,які повині мати антимікробні і фунгіцидні властивості.Кажись я попав в10

То поділіться, може ще хтось спробує протестувати, чи то секрет,і будете патентувати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Пахомич сказал:

збільшення 7Х40

Бинокль Docter DF 7х40 B/GA

Этим что ли ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, davolodya сказал:

То поділіться, може ще хтось спробує протестувати, чи то секрет,і будете патентувати?

Для того я тут , щоб відшукати пару добровольців , які мать проблемні сімї (не мерці ). Патентувати..  а воно мені тра.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Мико сказал:

Бинокль Docter DF 7х40 B/GA

Этим что ли ?

Майже тільки з другої сторони

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для непонятних ? 7х40 означє збільшення в 280 разів . Збільшення достатньо ,щоб визначити нозему

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 25.10.2019 в 19:22, язичник сказал:

Ви плутаєте грішне з праведним. Бджоли отримують перець при загодівлі на зиму. Перець суттєво підвищує апетит і викликає звикання. Перець є незамінним засобом і для тих, хто страждає розладами кишковика, так як він має досить високу бактерицидну дію. Також вживання перцю суттєво нівелює дію токсинів, які з'являються в процесі життєдіяльності патогенної мікрофлори, зокрема і ноземи. Ну і не по темі: при фіброзі печінки перець це незамінні ліки

Все в нормі до діїї перцю на нозему. Хто випробовував дію перцю на нозему і  яким методом? Це відноситься  до полину і інших трав. Особисто я переконаний , що дія полину на нозему дорівнює майже нулю.:hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, Пахомич сказав:

Все в нормі до діїї перцю на нозему. Хто випробовував дію перцю на нозему і  яким методом? Це відноситься  до полину і інших трав. Особисто я переконаний , що дія полину на нозему дорівнює майже нулю.:hi: 

Я пять років даю полин до закорму на зиму,жодної опоношеної рамки на пасіці не бачив,а раніше бул багато,порадили працівники Львівської ветермнарної академії,коли з'явилась нозема церана.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...