Перейти к содержанию

Проволока


Робин-Гут

Рекомендуемые сообщения

Доброго дня усім!

Я тільки готуюсь навесні завести бджіл, підготував вулики, рамки, вощину.

Так от дріт мені порадили 0.4 нержавійку польску, натягнув на рамки, вроді нормальний, не послаблюєтся.

20201116_101008.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо рамки будуть в холодному приміщенні - дріт послабиться

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я зазвичай, при бажанні, заводжу дріт в рамки взимку або по весні, натягую - перед навощуванням.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Добрый вечер!!! Подскажите есть нихромовая проволока 0,2 возможно ее использовать для натяжки в рамках или тонкая???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, КГП сказал:

Добрый вечер!!! Подскажите есть нихромовая проволока 0,2 возможно ее использовать для натяжки в рамках или тонкая???

Тонкая будет, тянуться и рваться будет.

Я использовал 0,33 нихром на магазинных и Рутовских рамках, на Дадане уже начинала рваться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мне для рутовских, я понял нестоит заморачиватся. Спасибо!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, КГП сказал:

Мне для рутовских, я понял нестоит заморачиватся. Спасибо!!!

Проволока должна быть не только из нужного материала, но и нужного диаметра. А практика показывает, что это 0,4 - 0,5 мм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...
06.12.2020 в 09:25, Гурович сказав:

Проволока должна быть не только из нужного материала, но и нужного диаметра. А практика показывает, что это 0,4 - 0,5 мм.

Я вже як та груша, дозріваю для переходу на нержавіючий дріт. Подивився відео @Fabro , де він говорить, що використовує 321 марку сталі. І при цьому стверджує, що вона не тягнеться.  Ви пишете, що діаметр повинен бути від 0,4 до 0,5, при цьому  в 1 кг дроту 0,4, десь так, на 400 метрів більше ніж 0,5. От я і став перед вибором - 0,4 чи все-таки 0,5?

Хтось пробував 321 марку діаметром 0,4?  :please:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поверніться на попередню сторінку( а краще з першої) там е мій допис про використання нерж.  0,4мм

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

04.01.2021 в 21:56, Шульц сказав:

Я вже як та груша, дозріваю для переходу на нержавіючий дріт. Подивився відео @Fabro , де він говорить, що використовує 321 марку сталі. І при цьому стверджує, що вона не тягнеться.  Ви пишете, що діаметр повинен бути від 0,4 до 0,5, при цьому  в 1 кг дроту 0,4, десь так, на 400 метрів більше ніж 0,5. От я і став перед вибором - 0,4 чи все-таки 0,5?

Хтось пробував 321 марку діаметром 0,4?  :please:

321 в малій фасовці (0,5; 1 кг)  важко знайти,  чомусь  в переважній більщості продають 304. Неравійкою користуюсь досить довго, перепробував від 0.35 до 0,5, зупинився на останій, але мені швидше всього 321 не попадалась оскільки уся яку мав тягнулась, тому попередньо перед натягуванням на рамку я її витягую. 0,4-0,45 при цьому часто рветься 0,5 дуже рідко, при чому із 0.5  стає 0.45. Запаюється в вощину без проблем, якщо місцями і не повність проте бджоли відбудовують стільники без погризів, матка теж сіє без пропусків в місцях де проходить дріт. 

ЗІ: візьміть для початку в малій фасовці, а там визначитесь який саме діаметер дроту Вам підходить 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.01.2021 в 21:56, Шульц сказал:

Я вже як та груша, дозріваю для переходу на нержавіючий дріт. Подивився відео @Fabro , де він говорить, що використовує 321 марку сталі. І при цьому стверджує, що вона не тягнеться.  Ви пишете, що діаметр повинен бути від 0,4 до 0,5, при цьому  в 1 кг дроту 0,4, десь так, на 400 метрів більше ніж 0,5. От я і став перед вибором - 0,4 чи все-таки 0,5?

Хтось пробував 321 марку діаметром 0,4?  

не парьтесь, на заводі що рекламує Фабро 321 проволка 0,45 діаметру

тільки проблема в відправці, я оплатив ще 28.12 і станом на сьогодні не відправили(((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, valik1986 сказав:

не парьтесь, на заводі що рекламує Фабро 321 проволка 0,45 діаметру

тільки проблема в відправці, я оплатив ще 28.12 і станом на сьогодні не відправили(((

у них фасовка найменша 5 кг? отримаєте- відпішіться тянеться вона чи ні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

04.01.2021 в 21:56, Шульц сказав:

Я вже ... став перед вибором - 0,4 чи все-таки 0,5?

Хтось пробував 321 марку діаметром 0,4?  :please:

Ще раз не партесь:umora:, мені пару років назад підкинули трохи 0.3мм і якраз була потреба то я її пустив на 145 рамки, ніяких проблем не помітив, хоч до цього завжди використовував 0.5мм

 

9 хвилин тому, valik1986 сказав:

не парьтесь, на заводі що рекламує Фабро 321 проволка 0,45 діаметру

тільки проблема в відправці, я оплатив ще 28.12 і станом на сьогодні не відправили(((

Ну не знаю :dntknw:, звонив вже в цьому  році, сказав для пасіки, просив мягку нержавійку 0.5.. сказали є, оплатив  вчора, відправлять пісьля 9 числа. Побачим яка прийде...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Lefty сказав:

у них фасовка найменша 5 кг? ...

мені сказали 12,+ кг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Lefty сказал:

у них фасовка найменша 5 кг?

фасовка від 4 кг, не під замовлення а виходячи з того що є

мені знайшли 4.090 кг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Lefty сказал:

у них фасовка найменша 5 кг? отримаєте- відпішіться тянеться вона чи ні

У меня рядом этот завод... Проволока 321 марки Индия  натянул ей уже штук 300 вроде бы не тянется и Ваня утверждает что не тянется (в ролике где-то было)... Мне продали 6.810 кг... Сказали меньше нет... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Lefty сказав:

321 в малій фасовці (0,5; 1 кг)  важко знайти,  чомусь  в переважній більщості продають 304. Неравійкою користуюсь досить довго, перепробував від 0.35 до 0,5, зупинився на останій, але мені швидше всього 321 не попадалась оскільки уся яку мав тягнулась, тому попередньо перед натягуванням на рамку я її витягую. 0,4-0,45 при цьому часто рветься 0,5 дуже рідко, при чому із 0.5  стає 0.45. Запаюється в вощину без проблем, якщо місцями і не повність проте бджоли відбудовують стільники без погризів, матка теж сіє без пропусків в місцях де проходить дріт. 

ЗІ: візьміть для початку в малій фасовці, а там визначитесь який саме діаметер дроту Вам підходить 

Брав перед новим роком 321 в компанії ітера по 0,5 кг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, Ігор 81 сказав:

Брав перед новим роком 321 в компанії ітера по 0,5 кг

Ціна?????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 годин тому, Николай S сказав:

Ціна????

Помоєму 130 грн але я брав ще сітку тому можу і помилятися

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Ігор 81 сказав:

Помоєму 130 грн але я брав ще сітку тому можу і помилятися

це за пів кіло, тому  для багатьох  "Тетра" більш приваблива

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Николай S сказав:

це за пів кіло, тому  для багатьох  "Тетра" більш приваблива

Так за пів кг,незнаю на тетра ніколи небрав

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Николай S сказал:

це за пів кіло, тому  для багатьох  "Тетра" більш приваблива

Так тетра озвучила ціну 160грн за кг 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, AVA сказав:

Так тетра озвучила ціну 160грн за кг 

 

...вроді з невеликим плюсом, отримаю посилку, повинна бути накладна побачу  точну вагу і ціну, відпишусь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

06.01.2021 в 16:41, Николай S сказав:

оплатив  вчора, відправлять після 9 числа. Побачим яка прийде...

 

07.01.2021 в 12:20, Николай S сказав:

отримаю посилку, повинна бути накладна побачу  точну вагу і ціну, відпишусь.

А за що платили? Чи потрібно платити не повну суму?  А то в прайсі ціна договірна, чи настільки засекречена ціна, що до моменту отримання її взнати не можна?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, Шульц сказав:

 

А за що платили? Чи потрібно платити не повну суму?  А то в прайсі ціна договірна, чи настільки засекречена ціна, що до моменту отримання її взнати не можна?:dntknw:

Та мені по телефону назвали вагу 12.21кг  + сітка і скинули смс кою всі дані і  разом  загальну сумму,   виходить вага12 +,  а ціна точно не памятаю  наче рівно 160грн.кг. погано було чути то не допитувався а накладної не поклали 

сьогодні  отримав, проволку не розпаковував.....взагалі враження з перчинкою, відправляли   ще сітку 1х2метри, то упаковали красиво але скрутили її в рулон діаметром близько 30см і зробили откреме відправлення, вообщем Н.почта заробила;), сьогодні хотів "випустити пару" не взяли трубки, спробую завтра пояснити людям, що так розгублять клієнтів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...