Jump to content
Wladimir_K

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 39 грн. за упаковку

Recommended Posts

Цей тиждень займався скороченням гнізд у вуликах лежаках. Коли забрав суш, то побачив таку картину.

У більшості сімей було так  

0-02-05.thumb.jpg.ed56796c6b86cb6b24036bcdfa522093.jpg

У деяких 

0-02-08.thumb.jpg.adf508eec0b7f3d3a46e0a9b7bba9c27.jpg

І дві сім’ї були були на грані виживання.

0-02-07.thumb.jpg.33106e48cca4101dc0f5403f7cda0362.jpg

Так, що мої переживання на рахунок діють - не діють були даремні. Варофлу працює і працює дуже гарно. :ay:

0-02-08.jpg

• Like 5

По пластинах Варостоп. 14 днів стояли у вулику і після проливу скабатоксом випало по 20-30 кліщів. Варостоп не працює!!!

IMG-ac7364d882661981e43edf07ba4f94a3-V.jpg

• Like 3
По пластинах Варостоп. 14 днів стояли у вулику і після проливу скабатоксом випало по 20-30 кліщів. Варостоп не працює!!!
IMG-ac7364d882661981e43edf07ba4f94a3-V.thumb.jpg.4b6042bb0dc47adcf3153220bc0d7771.jpg
Працює, просто він прибрав стільки скільки міг.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

• Like 1
1 час назад, mary@sko сказал:

Значить Ви не зрозуміли зовсім суті роботи препарату.

Вам до @Н. Петрович. Він детально може розповісти.

До речі ще повинно випасти десь 30-40 в окремих, як мінімум.

До речі всім рекомендую, робити контроль, методом поливу.

• Like 1
1 година тому, mary@sko сказав:

Розплоду протягом цих 14 днів вже не було?

В 25.07.2020 в 08:11, Wladimir_K сказал:

Є в наявності "Апімітрин" (амітраз 12.5%) 1 мл. -6грн.

Кобальт Хлористий - 10 г. - 8 грн.

"Варофлу" - 33-35 за упаковку

Варостоп 100-105 грн. за упаковку.

Варофлу - 33 или 35 грн?

1 годину тому, Wladimir_K сказав:

Будьте добрі опишіть суть роботи. А то не зовсім зрозуміло як так.

• Like 1
19 минут назад, mary@sko сказал:

Будьте добрі опишіть суть роботи. А то не зовсім зрозуміло як так.

Скільки пише тримати пластини у вулику?

Навіщо їх купувати тратити купу грошей, коли 14 днів по факту тримати?

І вважаю, що 10-20 це нормальний результат на цей період, так само то й же "Варостоп" чи навіть "Байварол" це не панацея, а лише одним з засобів зменшення популяції.

3 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Навіщо їх купувати, коли 14 днів по факту тримати?

І вважаю, що 10-20 це нормальний результат.

Що то за пластини такі коли кліщ у вулику пішки ходить?

• Like 1
4 минуты назад, mary@sko сказал:

Що то за пластини такі коли кліщ у вулику пішки ходить?

Значить неефективні.

І Варто використовувати інші.

7 часов назад, uam_63 сказал:

Працює, просто він прибрав стільки скільки міг.

Як то розуміти він прибрав, скільки зміг?! Це фото з моєї пасіки. Такого в минулі роки нне було. Я просто в шоці!

6 часов назад, Олег Мельник сказал:

Розплоду протягом цих 14 днів вже не було?

Було, але пластини стоять і мали протягом цих 14 днів кліща знімати! Чому так, я не знаю. Чому за ніч після проливу випало скільки кліща! Не можливо, щоб за одну ніч випало  з розплоду стільки кліща!

Було, але пластини стоять і мали протягом цих 14 днів кліща знімати! Чому так, я не знаю. Чому за ніч після проливу випало скільки кліща! Не можливо, щоб за одну ніч випало  з розплоду стільки кліща!

Я думаю звикання до діючої речовини або до дози . Чисто моя думка. Тому зняв скільки зміг.

• Like 1
4 часа назад, Wladimir_K сказал:

Навіщо їх купувати тратити купу грошей, коли 14 днів по факту тримати?

І вважаю, що 10-20 це нормальний результат на цей період, так само то й же "Варостоп" чи навіть "Байварол" це не панацея, а лише одним з засобів зменшення популяції.

Пластини далі стоять. Мені не подобається, тепер зауважив, що час використання пластин є наклеєний на упавку, а не вибити, як на йогуртах і інших продуктах. Звісно це не ваша вина. Шкода грошей, сума набігає немаленька, і таке буває. До вас притензій немає

Только что, uam_63 сказал:

Я думаю звикання до діючої речовини або до дози . Чисто моя думка.

можливо, це третій рік поспіль використовував. В минулому після контролю випало ві 0 до 6 кліщів

4 часа назад, Wladimir_K сказал:

Значить неефективні.

І Варто використовувати інші.

100%, так і буду робити

6 часов назад, Wladimir_K сказал:

Третій рік обробляю, було все добре. В цьому році ось таке. 

54 минуты назад, Yaroslav сказал:

Третій рік обробляю, було все добре. В цьому році ось таке. 

Кліщ сиплеться 21-22 дні це точно, є результати перевірки. За 14 днів всього точно не зніме. Так само як можна побачити кліща в період, коли стоять пластини. У мене є приклад цього року, коли почав з 10 перший день і потім 40-60 2 тижні в підсумку від ще є. Знайомий контролю кожен день чи знімуть весь не впевнений.

У мене пластини стоять 2 тижні, ніколи не робив контролю, в суботу якщо буде час візьму і перевірю.

• Like 1
59 минут назад, uam_63 сказал:

Я думаю звикання до діючої речовини або до дози . Чисто моя думка. Тому зняв скільки зміг.

Суть в специфіці дії речовини. Вона поступово накопичується до необхідної концентрації флуметрину і тоді нервова система кліща не витримує і він падає.

Точно сказати причину, коли це відбувається швидко чи повільно не скажу, але думаю тут все разом від якості виробника, від температури навколишнього середовища і від часу і від шпону з якого роблять пластини. В звикання не вірю, бо обробляю одним і тим же препаратом досить довго у мене точно на пасіці воно вже давно було б.

• Like 1
38 минут назад, Wladimir_K сказал:

У мене пластини стоять 2 тижні, ніколи не робив контролю, в суботу якщо буде час візьму і перевірю.

Для інтересу, в сімейку де стояли пластини Варофлу (точно не засік, але тижнів два-три стояли), взяв і повторно поставив той же Варофлу.  Жодного мерзавця не випало, хоча першого разу ісход був летальний. Маленьке уточнення: сімейка була зібрана з розплоду на виході в третій декаді липня.

14 минут назад, Север сказал:

Для інтересу, в сімейку де стояли пластини Варофлу (точно не засік, але тижнів два-три стояли), взяв і повторно поставив той же Варофлу.  Жодного мерзавця не випало, хоча першого разу ісход був летальний. Маленьке уточнення: сімейка була зібрана з розплоду на виході в третій декаді липня.

Якщо при постановці пластин є відкритий розплід, точно буде навіть суттєва осип на 21-22 день.

• Like 1

Брав фарофлу. Ставив 24.08. Фото 13.09. Шокований. Подяка виробнику за якість, Володимиру за організацію доставки і лікбез. 

Володя, якби виробник продавав в упаковці не 10 пластин, а 50 чи 100, це здешевило б вартість? Так розумію беруть по кілька десятків упаковок.

Screenshot_20200923-230805_Gallery.jpg

• Like 2
  • Sad 1
23.09.2020 в 23:16, Витя сказав:

Брав фарофлу. Ставив 24.08. Фото 13.09. Шокований. Подяка виробнику за якість, Володимиру за організацію доставки і лікбез. 

Володя, якби виробник продавав в упаковці не 10 пластин, а 50 чи 100, це здешевило б вартість? Так розумію беруть по кілька десятків упаковок.

Я взагалі коли подивлюсь на ось ці фото, які ми тут викладаємо, становиться аж страшно. Таке враження, що ми тільки зараз всі дружно почали боротися з цим паразитом. :( 

В 23.09.2020 в 23:16, Витя сказал:

А мы все гадаем почему происходит слет пчел . Удивительно что пчелы не слетели от такого количества клеща . И вообще что семья  осталась  живая .

• Like 4
7 часов назад, цыганок сказал:

А мы все гадаем почему происходит слет пчел . Удивительно что пчелы не слетели от такого количества клеща . И вообще что семья  осталась  живая .

Зліт сімей проходить не від кліща конкретно, а від вірусів, які він заносить в гніздо. 

Є у мене один знайомий, який веде статистику осипу  фактично кожен день. Так от від постановки пластин 20 чисел серпня за 2 неділі було десь 900 кліщів. Нерви у нього здали трохи, в середині вересня зробив полив і те ж випало ще з 100, на цю дату загальна кількість була близько 1500 одиниць. 

І це лише у 2 дуже сильних сім'ях на пасіці, в інших все було добре, осип була в межах 50-100 і за цей період по сусідству зникло вже з 20 сімей, або бджіл жмення з маткою, або їх немає взагалі.

• Like 1
7 минут назад, Wladimir_K сказал:

Зліт сімей проходить не від кліща конкретно, а від вірусів, які він заносить в гніздо. 

Є у мене один знайомий, який веде статистику осипу  фактично кожен день. Так от від постановки пластин 20 чисел серпня за 2 неділі було десь 900 кліщів. Нерви у нього здали трохи, в середині вересня зробив полив і те ж випало ще з 100, на цю дату загальна кількість була близько 1500 одиниць. 

І це лише у 2 дуже сильних сім'ях на пасіці, в інших все було добре, осип була в межах 50-100 і за цей період по сусідству зникло вже з 20 сімей, або бджіл жмення з маткою, або їх немає взагалі.

В колеги стоять ВароФлу , учора місяць пройшов на одній з контрольок три кліща є , так що пластіни удосі діють

Правда старт був по менше за перші три дні десь 100 . а потім до 10 за кожні 5-7 днів 

Правда кліщ уже як більше тижня немає змоги попасти у розплід

У себе контрольок не ставив, я вилочкою розпичатую пятна розплоду на виході , самий кращий контроль

В 04.09.2020 в 07:25, Wladimir_K сказал:

Думаю суть не в цьом, а питання звідки взялося Стільки и чім обробляємих Попередній раз.

Попередній раз також обробляв ,,Варостопом,, .Тільки з іншої партії.