Перейти к содержанию

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку


Wladimir_K

Рекомендуемые сообщения

Є "Апімітрин" (амітраз 12.5%) виробницва ПрАТ"Реагент" ампули 1 мл. 6 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Варофлу, серія 020320 ціна 35 грн. за упаковку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Варофлу, серія 020320 ціна 35 грн. за упаковку.

Візьму 60 пачок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Wladimir_K сказал:

Варофлу, серія 020320 ціна 35 грн. за упаковку.

Заходив на сайт ПрАТ "Регент", так у них упаковка Варофлу 47 гривень. Щось не не розумію я такого ціноутворення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, Петр Павлович сказал:

Заходив на сайт ПрАТ "Регент", так у них упаковка Варофлу 47 гривень. Щось не не розумію я такого ціноутворення.

Мабуть дают велику знижку гуртовикам .:IMHO:

чим бiльшу партiю купують i чим довше спiвпрацюють ,

тим бiльший % знижок 

Так як i заготовачам меду , а пасiчникам дають менше ,

щоб не турбували экспортерiв дрiбнотою .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Петр Павлович сказал:

Заходив на сайт ПрАТ "Регент", так у них упаковка Варофлу 47 гривень. Щось не не розумію я такого ціноутворення.

Зазвичай тут відповіді простої немає. 

На кожну партію даного препарату йде сертифікат від виробника, кому потрібно можу скинути, як електрону копію, так і ксерокс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якість Варофлу на рівні минулого року? Минулорічні були з деякими недоліками але робочі. Гірші не стали? Бо є намір придбати їх і в цьому році. Вимушений уточнювати такі деталі бо це так званий вітчизняний виробник, а якість для наших виробників то останнє діло. Єдине що приваблює це ціна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, seim сказал:

Якість Варофлу на рівні минулого року? Минулорічні були з деякими недоліками але робочі. Гірші не стали? Бо є намір придбати їх і в цьому році. Вимушений уточнювати такі деталі бо це так званий вітчизняний виробник, а якість для наших виробників то останнє діло. Єдине що приваблює це ціна.

Можу сказати по серії 01 01 20, яку використовували весною, що глобальних нарікань не було, все на рівні середини 2019. 

Серія 02 03 20 відносно нова,тому поки про неї сказати нічого конкретного не можу.

З того, як міняються серії можу припустити, що напевне в меншій мірі, але і цього року в пік можуть бути проблеми з наявністю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зробив замовлення в приватні повідомлення

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замовлення відправив декларації смс або особисті повідомлення на форумі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По "Варостоп" партія 410919, термін придатності до 09.21.

Концентрація згідно сертифікату 3.89.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.07.2020 в 21:49, Wladimir_K сказал:

По "Варостоп" партія 410919, термін придатності до 09.21.

Концентрація згідно сертифікату 3.89.

Ціна актуальна? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, chajka2005 сказал:

Ціна актуальна? 

Так

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Брав весною Варофлу, стояли полоски як в сім'ях так і хвостах, з 20 квітня до перших чисел червня. На сьогодні можу зробити висновок - фуйня , кліща незабрало.  На даний час, наявність кліща фіксую саме в хвостах. де був довгий безрозплідний період біля трьох тижнів в травні і стояли полоски по 3шт на 5-6р бджоли.  Нерекомендую купувати, гроші на вітер, втрачений час і т.д.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про "Варофлу" і інші українські препарати, повторюсь ще раз.

Флуметрин має ефективну концентрацію в районі 3.2-3.98, вище йде дія на бджолу нижче низький ефект дії на кліща.

Для того, що хоча б трохи бути впевненим в ефективності потрібно, щоб був незалежний контроль кожної партії в якісній незалежній лабораторії. На жоден український препарат до 2019 р. стороннього контролю не робили, хоча згідно законодавства допуску на ринок він повинен на кожну партію пройти контроль у сертифікованій лабораторії. "Реагент" ці речі розуміє і в принципі є рух в цьому напрямі. Скажімо на "Апімітрин" є стороння перевірка ДНДКІ її зробити відносно просто на 12.5 амітрази у розчині і у мене були скріни даних документів.

Є спроби таку зробити на "Варофлу", але з останньої інформації, процедура для ДНДКІ м. Львів (заклад, де реєструють і тестують  більшість ветпрепаратів) не настільки проста, хоча є вже певні напрацювання.

Тому складно бути впевненим на 100% в тому, яка насправді концентрація в кожній серії. По "Варостопу" у мене працює час і досвід і поки відмовлятися не планую.

Дивлячись на сертифікати болгар чітко видно, що вона скаче від кожної партії. Думаю є партії, які виробник утилізує, дуже вже малі цифри такої діючої речовини, як флументин.

Вважаю, що флуметрин найбільш ефективний хімічний перетроїд від кліща, але виготовлення на його основі вимає відповідної точності від виробників, бо концентрації критично низькі і при перевищенні страждає бджола, а при зниженні падає ефективність дії на кліща.

Єдине, ще додам, свою роль відіграє ціна, український аналог коштує фактично в 3 рази менше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тобто всі їх косяки за рахунок пасічника. Ну цей  раз(ця партія) не получилась,  вибачте,  купуйти слідуючу,  можливо вона буде краща - так і без бджіл можна залишитись. Поганий товар вони назад візьмуть і кошти вернуть ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, whale сказал:

Тобто всі їх косяки за рахунок пасічника. Ну цей  раз(ця партія) не получилась,  вибачте,  купуйти слідуючу,  можливо вона буде краща - так і без бджіл можна залишитись. Поганий товар вони назад візьмуть і кошти вернуть ?

Кошти ні, а обмін знаю проводили, якщо наочно довести.

Такі "косяки" у всьому з "колишнього" у ветпрепаратах і не тільки, в одних рідше в одних більше, в одних на постійній основі. Від цього кількість прихильників сильно не зменшується, бо дешевші значно зазвичай.

Ті ж німці чи болгари з кожної партії роблять контрольний зріз і все детально перевіряють і на кожну партію видають сертифікат в якому описано скільки чого є, хоча навіть такі препарати у нас можуть перетворити зберігаючи в незовсім нормальних умовах в нікому не потрібний набір. Наші вже те ж почали видавати ці сертифікати, але є одне але, повинна незалежна лабораторія це робити і якій на рівні держави виданні відповідні повноваження,а не самі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.07.2020 в 21:49, Wladimir_K сказал:

По "Варостоп" партія 410919, термін придатності до 09.21.

Концентрація згідно сертифікату 3.89.

Цена ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилин тому, Антон К сказав:

Цена ?

Тринець повний,назву теми читати слабо?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Антон К сказал:

Цена ?

В залежності від кількості в замовлені від 105 і до 100 грн. за упаковку "Варостоп".

"Варофлу" 35, від 50 - 34, від 100 -33.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

В залежності від кількості в замовлені від 105 і до 100 грн. за упаковку "Варостоп".

"Варофлу" 35, від 50 - 34, від 100 -33.

 

Спасибо, нужно 6 упаковок. После выходных напишу.

 

21 минуту назад, Ворон сказал:

Тринець повний,назву теми читати слабо?

А Вы вопрос внимательно прочитали, ??? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Антон К сказав:

Спасибо, нужно 6 упаковок. После выходных напишу.

 

А Вы вопрос внимательно прочитали, ??? 

Звісно ціна, а

 

11 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

В залежності від кількості в замовлені від 105 і до 100 грн. за упаковку "Варостоп".

"Варофлу" 35, від 50 - 34, від 100 -33.

 

:umora:ціна ,чорне по білому,:-)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Сертифікат "Варостоп" за якість фото вибачайте, вжав, щоб по об'єму вписатися.

IMG_20200706_214222_2_2.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

IMG_20200630_131230_2.jpg

Сертифікат на "Варофлу" серії 020320.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, Wladimir_K сказав:

IMG_20200630_131230_2.jpg

Сертифікат на "Варофлу" серії 020320.

може копії сертифікатів в кожний вулик краще злякають кліща, бо полоски щось не дуже...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wladimir_K changed the title to Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...