Jump to content
Wladimir_K

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 39 грн. за упаковку

Recommended Posts

Препарат з першої партії, це перший негативний відгук, знайомі з якими спілкуюсь відгукувалися позитивно.  Відправив препарат з нової партії з власних ресурсів. Я  продаю "Варофлу" для себе в режимі "тестування", досліджую і вивчаю ефективність,   хотілося б, що ми тут зібрали достатньо різносторонньої інформації. На сьогодні ціна меду не дозволяє витрачати багатьом пасічникам  кошти на відомі і перевірені часом і дорогі препарати. (такі як Байварол чи Варостоп).

Виробник "Варофлу" займається виробництвом, саме ветеринарних препаратів і сам сервіс (упаковка, документальне супроводження, вхідних і вихідний контроль якості)  в порівнянні з іншими виробниками, як на мене відрізняються у позитивну сторону, ну і досить демократична ціна.

Єдине хочеться стороннього контролю якості, що мати вищу гарантію якості, поки в жодного українського виробника контролю в незалежній організації немає.

• Like 2

Я варофлу випробував ще в минулому році, дуже сподобався. Спочатку скептично відносився, але вирішив спробувати, і не прогадав. Навіть зробив експеремент, дві сім’ї обробив лише смужками варофлу у два етапи. Кліщ осипався весь. Весною в одній із сімей упав лише один кліщ, в іншій три. Весною поки не було розплоду, то поставив в усі сім’ї, ставив на 6-7 рамок бджоли, по 4-5 смужок. Тепер до осені можу навіть не хвилюватись. Хоча якщо поруч будуть закліщені пасіки, то баланс відновлюється швидко. Але в мене немов би таких немає

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Препарат з першої партії, це перший негативний відгук, знайомі з якими спілкуюсь відгукувалися позитивно.  Відправив препарат з нової партії з власних ресурсів. Я  продаю "Варофлу" для себе в режимі "тестування", досліджую і вивчаю ефективність,   хотілося б, що ми тут зібрали достатньо різносторонньої інформації. На сьогодні ціна меду не дозволяє витрачати багатьом пасічникам  кошти на відомі і перевірені часом і дорогі препарати. (такі як Байварол чи Варостоп).

Виробник "Варофлу" займається виробництвом, саме ветеринарних препаратів і сам сервіс (упаковка, документальне супроводження, вхідних і вихідний контроль якості)  в порівнянні з іншими виробниками, як на мене відрізняються у позитивну сторону, ну і досить демократична ціна.

Єдине хочеться стороннього контролю якості, що мати вищу гарантію якості, поки в жодного українського виробника контролю в незалежній організації немає.

дякую вам

спробую нову партію і дам знати..

пс:відповідь на пост вище:обрабатываю осенью пластины + бипин!!

Без питань, кліщ сипався від полосок Варофлу, але разом з кліщем сипалась бджола незрозуміло чому, чи так нахімічили..

З Варостопом такого не було..

:IMHO:можу помилятися, але як забрав полоски падіння бджоли закінчилося....  Може збіг обставин.

• Like 1

В мене теж бджола сипалась!!!!!????

• Like 1

Купив для пасіки Апімам (приманка для роїв, виробництва Евротом, Сербія) трохи з запасом, кому потрібно можу продать по 110 грн. за капсулу.

На рахунок впливу на бджолу препаратів на основі флуметрину, то можу лише повторити свої попередні припущення.

Флуметрин ефективно впливає на кліща, але потрібно точно дотримуватися концентрації при виробництві, у болгар вона коливається від 3.24-3.96, у Варофлу 3.2-4.4, мені здається проблема саме в цифрах більших за 3.96, тому якщо доза вища буде негативний вплив на початку на окремих бджіл, а така концентрація для кліща зайва і при тому, що імунна система бджіл весною ослаблена.

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

Купив для пасіки Апімам (приманка для роїв, виробництва Евротом, Сербія) трохи з запасом, кому потрібно можу продать по 110 грн. за капсулу

Одна капсула на скільки приманок йде?

29 минут назад, САХНЮК сказал:

Одна капсула на скільки приманок йде?

Те що знаю з опису на 5-7. Десь з наступного тижня буду розставляти, наберусь досвіду. Опишу.

по три упаковки кожного - Суму і рахунок чекаю в приват.:hi: 

Замовлення на сьогодні всі відправив, номера декларацій в СМС повідомленнях.

Отримав чергову партію Варостоп 041118, дата виробництва листопад 2018 р,  тако ж є Варофлу партія 03.2019 р.

По Варостопу і Варофлу всі замовлення відправив, номера декларацій в особистих на форумі і СМС на телефон.

• Like 1

Подскажите, а против трахейного клеща, эти полоски помогают? Или  можете что-то посоветовать?

В 13.06.2019 в 09:37, Wladimir_K сказал:

Отримав чергову партію Варостоп 041118, дата виробництва листопад 2018 р,  тако ж є Варофлу партія 03.2019 р.

Яка ціна?

7 часов назад, Максим Слобода сказал:

Подскажите, а против трахейного клеща, эти полоски помогают? Или  можете что-то посоветовать?

Різниці немає в дії.

2 часа назад, zctym68 сказал:

Яка ціна?

Стрався нічого не змінювати. По "Варостоп" зміни є лише у кого до 10 упаковок ціна буде 110 грн, далі 106 грн. і ящик найменша 100 грн., в проміжку від 10-100 те ж ціна має "бонуси".

По "Варофолу" ціна стабільна 32 грн. за упаковку, багатьом продавцям ця цифра не подобається, як і моя персона.

Відправка фактично всіма більш менш відомими перевізниками.

• Like 1
  • Haha 1

Зараз один із варіантів в кого немає взятку, і чекають цвітіння соняшнику, то можна поставити смужки і поганяти кліща. Літо цього року жарке, кліща буде уйма

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Різниці немає в дії.

То есть, варостоп  помогает и от трахейного клеща тоже? Я просто брал у Вас полоски, и обработал.  Варроатоза не видно, а вот на счет акарапидоза, в инструкции не сказано ничего, и не знаю, как понять, есть с ним проблема или нет. Хотелось бы сделать что-то для профилактики, пока нет взятка. 

В Sunday, June 23, 2019 в 11:14, Максим Слобода сказал:

То есть, варостоп  помогает и от трахейного клеща тоже? Я просто брал у Вас полоски, и обработал.  Варроатоза не видно, а вот на счет акарапидоза, в инструкции не сказано ничего, и не знаю, как понять, есть с ним проблема или нет. Хотелось бы сделать что-то для профилактики, пока нет взятка. 

Спецречовин від трахейного кліща не існує. Скажімо одна діюча речовина на всі кліщі діє однаково.

В Sunday, June 23, 2019 в 09:58, Укроп сказал:

Зараз один із варіантів в кого немає взятку, і чекають цвітіння соняшнику, то можна поставити смужки і поганяти кліща. Літо цього року жарке, кліща буде уйма

Час обробітку в перерві між взятками вже пройшов, термін тримання полосок у вулику більше 21 дня, в інструкції 35-42, навіщо викидати зайві кошти.

• Like 3
В 13.06.2019 в 09:37, Wladimir_K сказав:

Яка концентрація флуметрину цієї партії ,і чи буде свіжіша?

1 час назад, venchyk сказал:

Яка концентрація флуметрину цієї партії ,і чи буде свіжіша?

3.51, десь ближче до кінця липня, але не факт, що вона буде мати свіжішу дату. Торік після листопадових і грудневих партій завезли 2 жовтневих, а вже після них були свіжіші - червневі. Останні 3 роки свіжі партії були в Україні, або в кінці липня або в вже у серпні, найпізніше в 2016 р. після 20 серпня.  У болгар не є простий процес виробництва, перевірки і видачі сертифікату й відправки. На цю партію сертифікат якості було видано у січні 2019, а партія заїхала в Україну на початку березня. По концентрації, раніше був прихильником, чим більше тим краще, але після відгуків окремих користувачів про партії 3.9 змінив свої погляди. Уже при вищих концентраціях є вплив на молоду бджолу, в тих місцях, де стоять полоски. Тому концентрація в українських виробників 4.4 у сертифікатах  мене трохи лякає. При близько 4 і більше флуметрин почне діяти на дорослу бджолу. 

• Like 1
12 минут назад, охотник пчел сказал:

Варофлу 50 пачек, е в наявності?

Так є.

• Like 1

Скільки  полосок "Варофолу" -треба на 1 вулик?

6 часов назад, timoncikk сказал:

Скільки  полосок "Варофолу" -треба на 1 вулик?

На скільки мені відомо, однозначно потрібно ставити більше хоча б на одну полоску,  тобто 3-4 і досить сильні 5, все залежить від кількості бджоли у сім'ї чи відводку.

Всі замовлення на сьогодні відправив, ще одне відправлю зранку завтра. Декларації на Вайбер або тут на форумі в особистих повідомленнях.

• Like 1