Перейти к содержанию

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку


Wladimir_K

Рекомендуемые сообщения

54 минуты назад, Yaroslav сказал:

Третій рік обробляю, було все добре. В цьому році ось таке. 

Кліщ сиплеться 21-22 дні це точно, є результати перевірки. За 14 днів всього точно не зніме. Так само як можна побачити кліща в період, коли стоять пластини. У мене є приклад цього року, коли почав з 10 перший день і потім 40-60 2 тижні в підсумку від ще є. Знайомий контролю кожен день чи знімуть весь не впевнений.

У мене пластини стоять 2 тижні, ніколи не робив контролю, в суботу якщо буде час візьму і перевірю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, uam_63 сказал:

Я думаю звикання до діючої речовини або до дози . Чисто моя думка. Тому зняв скільки зміг.

 

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

 

 

 

Суть в специфіці дії речовини. Вона поступово накопичується до необхідної концентрації флуметрину і тоді нервова система кліща не витримує і він падає.

Точно сказати причину, коли це відбувається швидко чи повільно не скажу, але думаю тут все разом від якості виробника, від температури навколишнього середовища і від часу і від шпону з якого роблять пластини. В звикання не вірю, бо обробляю одним і тим же препаратом досить довго у мене точно на пасіці воно вже давно було б.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Wladimir_K сказал:

У мене пластини стоять 2 тижні, ніколи не робив контролю, в суботу якщо буде час візьму і перевірю.

Для інтересу, в сімейку де стояли пластини Варофлу (точно не засік, але тижнів два-три стояли), взяв і повторно поставив той же Варофлу.  Жодного мерзавця не випало, хоча першого разу ісход був летальний. Маленьке уточнення: сімейка була зібрана з розплоду на виході в третій декаді липня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Север сказал:

Для інтересу, в сімейку де стояли пластини Варофлу (точно не засік, але тижнів два-три стояли), взяв і повторно поставив той же Варофлу.  Жодного мерзавця не випало, хоча першого разу ісход був летальний. Маленьке уточнення: сімейка була зібрана з розплоду на виході в третій декаді липня.

Якщо при постановці пластин є відкритий розплід, точно буде навіть суттєва осип на 21-22 день.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Брав фарофлу. Ставив 24.08. Фото 13.09. Шокований. Подяка виробнику за якість, Володимиру за організацію доставки і лікбез. 

Володя, якби виробник продавав в упаковці не 10 пластин, а 50 чи 100, це здешевило б вартість? Так розумію беруть по кілька десятків упаковок.

Screenshot_20200923-230805_Gallery.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23.09.2020 в 23:16, Витя сказав:

Брав фарофлу. Ставив 24.08. Фото 13.09. Шокований. Подяка виробнику за якість, Володимиру за організацію доставки і лікбез. 

Володя, якби виробник продавав в упаковці не 10 пластин, а 50 чи 100, це здешевило б вартість? Так розумію беруть по кілька десятків упаковок.

Screenshot_20200923-230805_Gallery.jpg

Я взагалі коли подивлюсь на ось ці фото, які ми тут викладаємо, становиться аж страшно. Таке враження, що ми тільки зараз всі дружно почали боротися з цим паразитом. :( 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.09.2020 в 23:16, Витя сказал:

Брав фарофлу. Ставив 24.08. Фото 13.09. Шокований. Подяка виробнику за якість, Володимиру за організацію доставки і лікбез. 

Володя, якби виробник продавав в упаковці не 10 пластин, а 50 чи 100, це здешевило б вартість? Так розумію беруть по кілька десятків упаковок.

Screenshot_20200923-230805_Gallery.jpg

 А мы все гадаем почему происходит слет пчел . Удивительно что пчелы не слетели от такого количества клеща . И вообще что семья  осталась  живая .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, цыганок сказал:

 А мы все гадаем почему происходит слет пчел . Удивительно что пчелы не слетели от такого количества клеща . И вообще что семья  осталась  живая .

Зліт сімей проходить не від кліща конкретно, а від вірусів, які він заносить в гніздо. 

Є у мене один знайомий, який веде статистику осипу  фактично кожен день. Так от від постановки пластин 20 чисел серпня за 2 неділі було десь 900 кліщів. Нерви у нього здали трохи, в середині вересня зробив полив і те ж випало ще з 100, на цю дату загальна кількість була близько 1500 одиниць. 

І це лише у 2 дуже сильних сім'ях на пасіці, в інших все було добре, осип була в межах 50-100 і за цей період по сусідству зникло вже з 20 сімей, або бджіл жмення з маткою, або їх немає взагалі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Wladimir_K сказал:

Зліт сімей проходить не від кліща конкретно, а від вірусів, які він заносить в гніздо. 

Є у мене один знайомий, який веде статистику осипу  фактично кожен день. Так от від постановки пластин 20 чисел серпня за 2 неділі було десь 900 кліщів. Нерви у нього здали трохи, в середині вересня зробив полив і те ж випало ще з 100, на цю дату загальна кількість була близько 1500 одиниць. 

І це лише у 2 дуже сильних сім'ях на пасіці, в інших все було добре, осип була в межах 50-100 і за цей період по сусідству зникло вже з 20 сімей, або бджіл жмення з маткою, або їх немає взагалі.

В колеги стоять ВароФлу , учора місяць пройшов на одній з контрольок три кліща є , так що пластіни удосі діють

Правда старт був по менше за перші три дні десь 100 . а потім до 10 за кожні 5-7 днів 

Правда кліщ уже як більше тижня немає змоги попасти у розплід

У себе контрольок не ставив, я вилочкою розпичатую пятна розплоду на виході , самий кращий контроль

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.09.2020 в 07:25, Wladimir_K сказал:

Думаю суть не в цьом, а питання звідки взялося Стільки и чім обробляємих Попередній раз.

Попередній раз також обробляв ,,Варостопом,, .Тільки з іншої партії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Взяв знову варофлу і поставив по другому колу. Хлопці я в шоці, кліща повно ,це притому що я ставив в серпні- вересні той самий варофлу і варастопу, робив пролив Скабатоксом. Поставив позавчора пластини з нової партії, осип від 10-30 шт.Вчора поміняв контрольку на новій вже знову 10 шт. Лежить.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

  • Подобається 3
  • Здивований 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилин тому, Gnat Ігнатенко Олег сказав:

Взяв знову варофлу і поставив по другому колу. Хлопці я в шоці, кліща повно ,це притому що я ставив в серпні- вересні той самий варофлу і варастопу, робив пролив Скабатоксом. Поставив позавчора пластини з нової партії, осип від 10-30 шт.Вчора поміняв контрольку на новій вже знову 10 шт. Лежить.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk
 

Виробникам пластин подобається такий стан речей.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Виробникам пластин подобається такий стан речей.:hi:
Так подобається))). Але амітраз не забрав всього кліща і я не шкодую що знову поставив пластини бо кліща багато ще . Розплід повиходив ,а зним кліщь.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Gnat Ігнатенко Олег сказав:

Так подобається))). Але амітраз не забрав всього кліща і я не шкодую що знову поставив пластини бо кліща багато ще . Розплід повиходив ,а зним кліщь.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk
 

Амітріз проливом неможе дістати кліща в закритому розплоді,хоча в мене завтра завершальна обробка амітразом,так званий завершальний постріл,кожен сам вправі вирішувати на що тратити свої гроші.:wave:п/с.я сам даю потрібну дозу на вулик,а ви вірите виробнику,який сам пише дозу,провірити всеодно неможливо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Ворон сказал:

Амітріз проливом неможе дістати кліща в закритому розплоді,хоча в мене завтра завершальна обробка амітразом,так званий завершальний постріл,кожен сам вправі вирішувати на що тратити свої гроші.:wave:п/с.я сам даю потрібну дозу на вулик,а ви вірите виробнику,який сам пише дозу,провірити всеодно неможливо.

А проблема не в розплоді, а пасічниках поблизу. І цього року так є на значній території.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продам "Апімітрин" 1 мл. ампула 6 грн.,  є 0.5 мл. - 5 грн. за ампулу.

термін придатності до 01.2022.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Продам "Апімітрин" 1 мл. ампула 6 грн.,  є 0.5 мл. - 5 грн. за ампулу.

термін придатності до 01.2022.

Хтось користувався, які відгуки, в димпушкі або проливом?

Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, timoncikk сказал:

Хтось користувався, які відгуки, в димпушкі або проливом?

Працює добре 279675545_IMG_20201012_134559_-_1.thumb.jpg.7c1a32ea58e37588fca62853793dc7c6.jpg проливав

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Санич сказал:

Працює добре 279675545_IMG_20201012_134559_-_1.thumb.jpg.7c1a32ea58e37588fca62853793dc7c6.jpg проливав

ЯК розбавляли?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Wladimir_K сказал:

Продам "Апімітрин" 1 мл. ампула 6 грн.,  є 0.5 мл. - 5 грн. за ампулу.

термін придатності до 01.2022.

Можна замовити "Апімітрин" 1 мл. ампула 6 грн.--30 ампул:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, timoncikk сказал:

Можна замовити "Апімітрин" 1 мл. ампула 6 грн.--30 ампул:hi:

Можна

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для поливу 1 мл. на 2 л. води.

0.5 мл. на 1 л. води.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Можна

Написав Вам в приватні повідомлення

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, timoncikk сказал:

ЯК розбавляли? 

   Ампулу 1мл на 2літра води

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.10.2020 в 13:53, Wladimir_K сказал:

Продам "Апімітрин" 1 мл. ампула 6 грн.,  є 0.5 мл. - 5 грн. за ампулу.

термін придатності до 01.2022.

Заказую 15 ампул по 1 мл. Дальше в приват .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wladimir_K changed the title to Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...