Jump to content
Wladimir_K

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 37 грн. за упаковку

Recommended Posts

написав у приват

замовляю 16 пачок варофлу скиньте реквизити

Написав у приват по Варостоп

По Варофлу напевне в цьому році все. Кому буде кортіти десь в 2 половині вересня замовлю для резерву.

По "Варостоп"  є в наявності.

16 годин тому, Wladimir_K сказав:

По Варофлу напевне в цьому році все. Кому буде кортіти десь в 2 половині вересня замовлю для резерву.

По "Варостоп"  є в наявності.

Доброго Дня . Варостоп 13 пачок будь ласка. Відписав в ЛС. 

По "Варостопу" нова партія 620420.

Відповідно квітень 2020 р

виробництво.

Доброго дня . Замовляю Варостоп 8 пачки. Будь ласка реквізити для оплати. 

7 минут назад, дон57 сказал:

Доброго дня . Замовляю Варостоп 8 пачки. Будь ласка реквізити для оплати. 

Добрий день написав в приват.

Завтра по "Варостоп" всім відправлю.

В 15.08.2020 в 20:19, Wladimir_K сказал:

Ви вважаєте, що осип слабкий?

Як на мене він  звичайний, якщо пасіка не закліщена сильно. По 100-200 кожен день це вже не нормально.

10-20  в день як на мене в підсумку вийде 200-300.

Дошел до другого края, точка(пасеки) ну и там поставил контрольку. Варостоп прошлогодний. Ну там ситуація повеселее (((в первьіе сутки до сорока осьіпь а сейчас 42 нарахував. Так что, клещ есть, полоски работают, а то я аж запереживав, ну и мьі пошли дальше работать))) 

9 минут назад, BondVF сказал:

Дошел до другого края, точка(пасеки) ну и там поставил контрольку. Варостоп прошлогодний. Ну там ситуація повеселее (((в первьіе сутки до сорока осьіпь а сейчас 42 нарахував. Так что, клещ есть, полоски работают, а то я аж запереживав, ну и мьі пошли дальше работать))) 

Зазвичай якщо є кліщ,  то він буде сипатися не один і не два дні.

Прошлий рік обробляв,варостоп,два рази тактіком-кліща мізер,цей рік-полоски варофлу,сипеться неподетьскі вже 5 день,Полоски дав всім по три штуки,

• Like 4

Хочу замовити варофлу 3 пачки. Нова пошта, Черкаська область, Кам'янський район, с. Косарі

В 22.08.2020 в 09:34, Сергей 10 сказал:

Прошлий рік обробляв,варостоп,два рази тактіком-кліща мізер,цей рік-полоски варофлу,сипеться неподетьскі вже 5 день,Полоски дав всім по три штуки

В этом году клеща больше,  вот и сыпется.

33 минуты назад, Н. Петрович сказал:

В этом году клеща больше,  вот и сыпется.

Да клеща больше,я просто хотел подтвердить,что варофлу с етой партии роботает на ура:ay:

По "Варофлу" на ринку України з'явилася підробка даного препарату виробник за такий препарат не несе жодної відповідальності, тому будь те уважні при купівлі і це можна вважати їх офіційної заявою.

• Like 5

Через 30 годин після постановки полосок Варостоп. 

IMG_20200825_183427.jpg

• Sad 1

На рахунок захисту "Варофлу", то обіцяють в найближчі місяці голограму на кожну упаковку.

• Like 2
11 часов назад, Wladimir_K сказал:

По "Варофлу" на ринку України з'явилася підробка даного препарату виробник за такий препарат не несе жодної відповідальності, тому будь те уважні при купівлі і це можна вважати їх офіційної заявою.

А у Вас сейчас нормального Варофлу заказать никак нельзя?

Только что, Максим Слобода сказал:

А у Вас сейчас нормального Варофлу заказать никак нельзя?

Стою в черзі, можливо найближчим часом трохи виділять.  Те, що є це залишки, це щоб закрити борги, тобто фактично його  немає.

А так, як я люблю зрозумілість процесу, то така новина сьогодні зранку мене трохи насторожила.

По "Варостоп" проблем з наявністю немає.

• Like 1

А то надо немного, а в других местах стремно связываться.. Варостоп я у Вас брал постоянно, хочется что-то другое еще попробовать и разница в цене сейчас тоже имеет значение.

11 минут назад, Максим Слобода сказал:

А то надо немного, а в других местах стремно связываться.. Варостоп я у Вас брал постоянно, хочется что-то другое еще попробовать и разница в цене сейчас тоже имеет значение.

Ціна це розумію, ціна меду оптом на це впливає,  але вже не раз тут писав, поки не буде стороннього контролю перевірки якості завжди будуть нюанси чи ризики з українським підходом до виробничого процесу. А так за ці останні роки кількість прихильників "Варофлу" додалася, що говорить про відносно достойне співвідношення ціна-якість.

Тому з моїм підходом, цього року нічого не планую змінювати.

6 минут назад, Максим Слобода сказал:

Напишіть в приват.

Я вчора писав Вам в приват, але відповіді так і не отримав. :hmm:

28 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Стою в черзі ...

Тепер все зрозумів чому.