Перейти к содержанию

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку


Wladimir_K

Рекомендуемые сообщения

7 минут назад, Wladimir_K сказал:

По "Варофлу" завтра основному масу замовленнь закрию.

І напевне більше в цьому році партій замовляти не буду, якщо їх немає в наявності на складі.

По "Варостоп" буде затримка 1 день, так як партія виїде завтра, а запаси які є розраховані на відправку з "Варофлу".

Владимир, можно ещё заказать Варостоп?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Алёнка сказал:

Владимир, можно ещё заказать Варостоп?

Можна єдине буду відправляти в четвер-п'ятниця.

У "Варостоп" 10 пластин на 4-5 сімей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

У "Варостоп" 10 пластин на 4-5 сімей.

По 2 пластини Варостопа на сім'ю зараз реально вистачить?  В сім'ях в середньому 6 рам розплоду, сім'ї на даний час добре обсиджують  ± 15  дадановських рамок. Трошки бентежить інструкція - 2-4 пластини на сильну сім'ю, бо від і до різниця в 2 рази... теж саме стосується і відводків - 1-2 пластини на відводок. Якщо керуватися тим, що 1 полоска на 2 рамки, то зараз на 14 рамок треба 7 пластин... Як правильно, щоб небула замала доза, і небуло занадто багато?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, davolodya сказал:

По 2 пластини Варостопа на сім'ю зараз реально вистачить?  В сім'ях в середньому 6 рам розплоду, сім'ї на даний час добре обсиджують  ± 15  дадановських рамок. Трошки бентежить інструкція - 2-4 пластини на сильну сім'ю, бо від і до різниця в 2 рази... теж саме стосується і відводків - 1-2 пластини на відводок. Якщо керуватися тим, що 1 полоска на 2 рамки, то зараз на 14 рамок треба 7 пластин... Як правильно, щоб небула замала доза, і небуло занадто багато?

Варостоп 2,  3 пластини рідко. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, davolodya сказал:

По 2 пластини Варостопа на сім'ю зараз реально вистачить?  В сім'ях в середньому 6 рам розплоду, сім'ї на даний час добре обсиджують  ± 15  дадановських рамок. Трошки бентежить інструкція - 2-4 пластини на сильну сім'ю, бо від і до різниця в 2 рази... теж саме стосується і відводків - 1-2 пластини на відводок. Якщо керуватися тим, що 1 полоска на 2 рамки, то зараз на 14 рамок треба 7 пластин... Як правильно, щоб небула замала доза, і небуло занадто багато?

На сьогодні бджіл вже небагато і 2-3 пластини вистачає. В кінці серпня взагалі буде фактично 2.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Bee-beep сказал:

15 упаковок нових вскрила+були ще з весн , з останної партії, ні в одній не було описаного Вами.:dntknw:

Ще й деякі мусила по 2 рази чікати ножицями, бо з першого разу не зрізала достатньо.

Отвори справді замалі, сірник в деякі не пролазить.Або як пролазить, то ламає навпіл.У весняній партії такого ганджу немає.

Я знав, що на слово зараз мало вірять...
Ось фото з першої ж упаковки. Інші вже не фоткав тому, що руки були в прополісі.

20190811_091842.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.08.2019 в 13:12, Wladimir_K сказал:

Варофлу відправили. З середи закрию замовлення.

жду не дождусь 100 пачек. уже с прошлого четверга . Ставить пора ,а полосок нет да нет...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Jon сказал:

жду не дождусь 100 пачек. уже с прошлого четверга . Ставить пора ,а полосок нет да нет...

Обов'язково відправлю завтра і завтра виїдуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Bee-beep сказал:

15 упаковок нових вскрила+були ще з весн , з останної партії, ні в одній не було описаного Вами.:dntknw:

Ще й деякі мусила по 2 рази чікати ножицями, бо з першого разу не зрізала достатньо.

Отвори справді замалі, сірник в деякі не пролазить.Або як пролазить, то ламає навпіл.У весняній партії такого ганджу немає.

Весной покупал варофлу  у другого продавца. Пару недель назад ставил , молодые пчёлы до сих пор выпадают потравленные ... Но как то странно в одних семей сыпятся пчёлы у других нет. Хотя клещей на прилётке находил у тех семей где НЕ погибали молодые пчёлы. 

Ситуация довольно странная и не понятная...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Jon сказал:

Весной покупал варофлу НЕ у другого продавца. Пару недель назад ставил , молодые пчёлы до сих пор выпадают потравленные ... Но как то странно в одних семей сыпятся пчёлы у других нет. Хотя клещей на прилётке находил у тех семей где НЕ погибали молодые пчёлы. 

Ситуация довольно странная и не понятная...

Ще раз підтверджує мої припущення, що полоски на основі флуметрину це тонка матерія, якщо перебільшити концентрацію до 4 відбувається вплив на молоду бджолу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Jon сказав:

Ситуация довольно странная и не понятная...

Змінено 8 хвилин назад користувачем Jon

Мені вже *все ясно* після уточнення  Володимира за роботи вручну.:blink:Я вже бачила на прикладі вуликів Бартнік, чим така філармонія з набором нових і не досвідчених робітників закінчується.

Аби я знала це раніше, то на який біс мені така економія.Тепер переживаю.:(Весною все було норм, а тепер хз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Bee-beep сказал:

Мені вже *все ясно* після уточнення  Володимира за роботи вручну.:blink:Я вже бачила на прикладі вуликів Бартнік, чим така філармонія з набором нових і не досвідчених робітників закінчується.

Аби я знала це раніше, то на який біс мені така економія.Тепер переживаю.:(Весною все було норм, а тепер хз.

да стрёмновато , надеемся на понижение температуры - думаю не так критично будет отравление пчёл. Не думаю что пчела прям вся будет сыпаться . И действие думаю будет т.к. действующее вещество будут применять в производстве... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Jon сказав:

да стрёмновато , надеемся на понижение температуры - думаю не так критично будет отравление пчёл. Не думаю что пчела прям вся будет сыпаться . И действие думаю будет т.к. действующее вещество будут применять в производстве... 

Ну Ви вже геть песимістично налаштоввні на зараз.В мене стоять з 1 числа,сьогодні 13.Я не бачу такого.ТТТ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Bee-beep сказал:

Ну Ви вже геть песимістично налаштоввні на зараз.В мене стоять з 1 числа,сьогодні 13.Я не бачу такого.ТТТ.

у меня тоже стоят , более менее нормально всё. Вопрос стоит о качестве пластинок теперешнего производства - когда расширили контенгент работников - набрали по объявлению...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Jon сказал:

у меня тоже стоят , более менее нормально всё. Вопрос стоит о качестве пластинок теперешнего производства - когда расширили контенгент работников - набрали по объявлению...

На рахунок виробництва і ручної роботи,там не був і не запитував. Просто припускаю, що пакування блістерів в упаковку   і отвори на шпоні роблять не автоматично.

Важко уявити, як машина клеїть скотч на упаковку, та й по отворах багато запитать, напевне не так просто вверсі зробити, окремі виробники навіть спеціальні кріплення придумали.

А все інше то там фактично важко уявити ручний процес.

На сьогодні на заводі кількість замовлень в рази перевищує можливості виробництва, це говорить про високу конкурентоспроможність виробу в співвідношенні ціна - якість.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мне, пожалуйста, 6 пачек Варостопа. Напишите, куда и сколько оплачивать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По "Варофлу" не знаю чи завод чи НП, але статус відправлення на цю дату ще висить ще в дорозі, хоча аналогічне відправлення по "Апімітрин" вже доставлено.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Wladimir_K сказал:

Важко уявити, як машина клеїть скотч на упаковку, та й по отворах багато запитать, напевне не так просто вверсі зробити, окремі виробники навіть спеціальні кріплення придумали.

Скотч на упаковку  100% наклеюють руками, та ще й дуже примітивно.  Блістери скоріше за все теж ручна робота, так як є блістери спаяні два до купи, є зовсім не запаяні, є перепалені і взалі дуже по різному. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, davolodya сказав:

добре обсиджують  ± 15  дадановських рамок.

 

17 годин тому, Wladimir_K сказав:

бджіл вже небагато і 2-3 пластини вистачає

Я в минулому році на такі сім'ї ставив по 4-5 пластин  Невже на 15 рамок достатньо 2-3 пластини?  Хочеться щоб 

 

18 годин тому, davolodya сказав:

не була замала доза

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Шульц сказал:

 

Я в минулому році на такі сім'ї ставив по 4-5 пластин  Невже на 15 рамок достатньо 2-3 пластини?  Хочеться щоб 

 

 

На 15 рамок і 4 буде замало.

У мене немає такий сімей у вересні.

Зазвичай максимальні, які зимують це 10-12 рамок на 300 повністю обсидженої бджоли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По "Варостопу" замовлення підтягнув.

І є в наявності.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почав відправляти "Варофлу".

Якщо є зміни прошу повідомити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@ jon Ви так і не написали адресу, куди відправляти.

Замовлення на Варофлу припиняю приймати 

У кого в повідомленнях є "Упакував" то значить відправив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Апімітрин" діюча амітраза ПрАТ "Реагент" 1мл. -6 грн. створив певний запас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кліщі на моїй пасіці  отримали гарну фору. Десь так на декаду, (надіюсь що не більше)...  Тепер маю сумніви щодо зимівлі. Мед відкачаний, пластини замовлені і профінансовані   більше тижня назад...  В останній понеділок мене запевнили, що вони вже того самого понеділка 12.08, поїдуть до мене, на погибель кліщу.... (я мабуть десь в темі пропустив, що відправка через тиждень після оплати, якщо так, вибачаюсь, моя дурість).  Сьогодні середа... 

Практика купівлі найрізноманітніших товарів в інтернеті, від зброї до двигунів , показує, що в нашу провінцію найдовше Нова пошта щось возить приблизно дві доби, з найвіддаленіших точок нашої неньки... Звичайно бувають форсмажори.  Але кліщ їсть бджолу... 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wladimir_K changed the title to Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...