Jump to content
Wladimir_K

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 37 грн. за упаковку

Recommended Posts

Для ефективного обробітку скільки полосок Варостопу ставити на нормальні сімї (кількість бджоли 2 корпуси рута, 12-15 рамок у лежаках)?

1 час назад, skoryk сказал:

Для ефективного обробітку скільки полосок Варостопу ставити на нормальні сімї (кількість бджоли 2 корпуси рута, 12-15 рамок у лежаках)?

Питання коли ставити, така і кількість буде.

Я зазвичай ставлю в кінці серпня 2 фактично всім вистачає, в середині серпня в основному 2-3, на початку буде переважати цифра 3.

Все залежить від кількості бджоли.

• Like 2
1 година тому, Wladimir_K сказав:

Я зазвичай ставлю в кінці серпня 2 фактично всім вистачає, в середині серпня в основному 2-3, на початку буде переважати цифра 3.

А як же інструкція "" через дві рамки ставити одну полоску" ???

7 часов назад, Шульц сказал:

А як же інструкція "" через дві рамки ставити одну полоску" ???

По "Варостопу" в кінці серпня на початку вересня десь так і виходить в цей час, питання що вважати 2 рамками бджоли. По "Варофлу" думаю +1 полоска не є критична.

Ваш досвід про що говорить?

Гнізда в цей час скорочені і на 6-7 рамок повністю обсиженої бджоли вистачає перевірено досвідом 12 років 2 пластин, як поставити 3 те ж інструкцію не порушимо, а от на 8 і далі вже ставимо 3, на 11 і далі 4 і тд, але таких в цей період дуже мало, або фактично не буває.. На обробіток  початку серпня кожен повинен врахувати кількість рамок і кількість бджоли і те що лише полосок вистачить при такому підході, на наступний сезон, річ сумнівна, потрібно ще робити контрольний обробіток пізньою осінню, так як вже у вересні бджола знову кліща принесе від сусідніх пасік і у кожного по різному.

Це ми тут вже обговорювали не раз.

• Like 3
9 часов назад, Wladimir_K сказал:

Питання коли ставити, така і кількість буде.

Відразу після відкачки соняху 5-10 серпня.

7 минут назад, skoryk сказал:

Відразу після відкачки соняху 5-10 серпня.

Дивіться скільки по факту у Вас і на скількох рамках бджоли. Одна на 2 рамки, на 6 рамок ідеально згідно інструкції 2, якщо 12 рамок обсидженої повністю бджоли то 4, тому не люблю так рано починати і бджоли ще багато і ефективність в осінь нижча. Я не є прихильником раннього обробітку, але якщо кліща багато його потрібно збити з бджіл і вибити з розплоду, а це може знати лише пасічник на власній пасіці.

• Like 2

Доброго дня, резерв на 12 пачок "Варофлу", реквизити прошу в приватне повітомлення.

1 час назад, КГП сказал:

Доброго дня, резерв на 12 пачок "Варофлу", реквизити прошу в приватне повітомлення.вна 

Скинув.

Сьогодні один мій знайомий з Сумської обл. мене повідомив, що дружина його купила полоски "Варофлу" у місцевому магазині, що мене відверто "вбило" це ціна 60 грн за упаковку ось такий у нас "бізнес".

• Like 1

Доброго дня. Прийміть замовлення на 5 пачок "Варостопу" і вкажіть реквізити щоб відправити кошти.

Дякую.

3 часа назад, Вінничанин сказал:

Доброго дня. Прийміть замовлення на 5 пачок "Варостопу" і вкажіть реквізити щоб відправити кошти.

Дякую.

Написав в ЛС.

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

Сьогодні один мій знайомий з Сумської обл. мене повідомив, що дружина його купила полоски "Варофлу" у місцевому магазині, що мене відверто "вбило" це ціна 60 грн за упаковку ось такий у нас "бізнес".

У нас Байварол у місцевих точках 140 -160 грн . Так , що бізнес не тільки у Вас:umora:

3 минуты назад, Владимир Иванович сказал:

У нас Байварол у місцевих точках 140 -160 грн . Так , що бізнес не тільки у Вас:umora:

У мене в місті у ветеринарній аптеці "Варостоп" 160 грн. за упаковку, партія червня 2018 р., в райцентрі "Варотом" 140 грн.

В 09.07.2019 в 14:39, Wladimir_K сказав:

У мене є прохання, хто використовує для обробітку "Варофлу", писати відгуки про ефективність. Виробник має велике бажання продавати якісний і ефективний препарат, а для цього потрібен зворотній зв'язок з виробником.

Я весною купувала Варофлу по рекомендації.Сказати, нічого не можу:dntknw: бо осипу кліща не було.

В тому році купувала в м.Боярка ,в Облбджолопромі Варостоп...осипу теж не було, поки не пройшлась біпіном і *не обалдєла от пріхода*.Або він був підробка або перележаний, але строки нормальні...або я не знаю.Більше Варостоп брати не буду.Розчарована.:(А його також дуже й дуже рекомендували.:(

8 годин тому, Wladimir_K сказав:

Скинув.

Кожен крутиться, як може...

7 часов назад, Bee-beep сказал:

Я весною купувала Варофлу по рекомендації.Сказати, нічого не можу:dntknw: бо осипу кліща не було.

В тому році купувала в м.Боярка ,в Облбджолопромі Варостоп...осипу теж не було, поки не пройшлась біпіном і *не обалдєла от пріхода*.Або він був підробка або перележаний, але строки нормальні...або я не знаю.Більше Варостоп брати не буду.Розчарована.:(А його також дуже й дуже рекомендували.:(

Кожен крутиться, як може...

Остання фраза підтверджує в принципі правильні мої загальні висновки.

Я особисто обробляю "Варостоп" 12 років підряд в один час і більш нічим. Кліщ мене "нервував" уже дуже дуже давно, напевне вже і не згадаю.

Такі препарати дуже тонка річ і крім виробництва, ключову роль відіграє зберігання. 

• Like 4
6 часов назад, Bee-beep сказал:

Або він був підробка або перележаний, але строки нормальні...або я не знаю

В інструкції до препарату вказана температура зберігання від +15* до +30*С. 

Думається так, що продавці забивають товстенького, такого,  болтика на ту інструкцію. 

• Like 3
Тільки що, Север сказав:

Думається так, що продавці забивають товстенького, такого,  болтика на ту інструкцію. 

Добре, що взяла тільки пачку на пробу.А дядько переді мної 35!

При ціні 140 за упаковку  і 0 результат, влетів на гроші конкретно.:blink:

• Like 1
55 минут назад, Север сказал:

Через мої руки і форум проходить кожна партія "Варостопу" завезеного в Україну і їх не настільки й багато, окремі партії більше навіть, як мені і хотілося б.

Поки підробок даного препарату не зустрічав, хоча не виключаю, що вони є. 

Тому, якщо щось потрібно починати з номера партії, якщо у когось одного, то аналогічно у всіх. У мене є можливість вести статистику і діє не діє такого в принципі не буває.

Флуметрин не любить, як тривалих високих температур так і низьких (мінус його взагалі вбиває), нажаль у нас велика кількість продавців, купує невеликий об'єм, ставить на нього "космічні ціні" і далі фразою "кожен крутиться як може". У мене є знайомі, які недавно рятували пасіку 500 сімей, то кожен день те, що вони бачили по 100-150 одиниць, торік в серпні обробляли одним екологічним препаратом і дуже дорогим.

• Like 2

По "Варофлу" у мене на наступну партію (дата виробництва або червень або липень 2019 р) буде можливість дати з мокрою печаткою сертифікати якості від виробника, правда поки не знаю скільки їх мені відповіли чи 10 чи 20. Кому потрібно вказуйте. Хочу ввести в стандарт такі продажі.

• Like 1

Моя мама фармацевт. З самого дитинства звик бачити фармпрепарати, які зберігаються в холодильнику, бо такі умови зберігання. При порушенні температурних умов зберігання препарат буде втрачати свої властивості. 

Цієї зими з "прискорбием" споглядав, в промороженому магазині на полиці відомі нам усім Варостоп, Байварол, Біпін та інші. І всьо то буде куплено і використано бджолярами :(

• Sad 4
1 час назад, Wladimir_K сказал:

По "Варофлу" у мене на наступну партію (дата виробництва або червень або липень 2019 р)

Написав замовлення  у ПС:hi:

• Like 1

Обработку начинаю с начала августа, и повторно ставлю пластины еще с начала сентября. Установка пластин только в августе не спасает от клеща. 
Этой весной пластины не ставил, по тому как осенью после установки пластин клеща сыпануло мало. Сейчас клеща в семьях очень много. 

Сейчас стоит вопрос чем обрабатывать пасеку... Однозначного решения пока не вижу. Скорее всего буду пробовать ставить в августе разные полоски(Байварол, Варостоп, Варотом, Варофарм, Варофлу), и по результатам августовской обработки буду потом докупать партию лучшего на сентябрь.  Так же хочу попробовать тактик, маврик. 

1 минуту назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Обработку начинаю с начала августа, и повторно ставлю пластины еще с начала сентября. Установка пластин только в августе не спасает от клеща. 
Этой весной пластины не ставил, по тому как осенью после установки пластин клеща сыпануло мало. Сейчас клеща в семьях очень много. 

Сейчас стоит вопрос чем обрабатывать пасеку... Однозначного решения пока не вижу. Скорее всего буду пробовать ставить в августе разные полоски(Байварол, Варостоп, Варотом, Варофарм, Варофлу), и по результатам августовской обработки буду потом докупать партию лучшего на сентябрь.  Так же хочу попробовать тактик, маврик. 

У Вас одне з тих місць де потрібно ставити і осінню і весною при будь-якій ситуації, або дійти згоди з сусідами пасічниками іншого не дано 

Добрый день...Обрабатываем,  сразу, после откачки, Варостопом....А, когда на улице +10-15, проливаем Тактиком...Все работает.

• Thanks 1
2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

У Вас одне з тих місць де потрібно ставити і осінню і весною при будь-якій ситуації, або дійти згоди з сусідами пасічниками іншого не дано 

С соседями не получится. 

Но препараты протестировать придется. 

4 минуты назад, Critic сказал:

Добрый день...Обрабатываем,  сразу, после откачки, Варостопом....А, когда на улице +10-15, проливаем Тактиком...Все работает.

Так схема більш ніж робоча, лише при одній умові. По сусідству повинні бути пасічники, а не "селекціонери по розведенню кліща".