Перейти к содержанию

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку


Wladimir_K

Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, zctym68 сказал:

Яка ціна?

Стрався нічого не змінювати. По "Варостоп" зміни є лише у кого до 10 упаковок ціна буде 110 грн, далі 106 грн. і ящик найменша 100 грн., в проміжку від 10-100 те ж ціна має "бонуси".

По "Варофолу" ціна стабільна 32 грн. за упаковку, багатьом продавцям ця цифра не подобається, як і моя персона.

Відправка фактично всіма більш менш відомими перевізниками.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз один із варіантів в кого немає взятку, і чекають цвітіння соняшнику, то можна поставити смужки і поганяти кліща. Літо цього року жарке, кліща буде уйма

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Різниці немає в дії.

То есть, варостоп  помогает и от трахейного клеща тоже? Я просто брал у Вас полоски, и обработал.  Варроатоза не видно, а вот на счет акарапидоза, в инструкции не сказано ничего, и не знаю, как понять, есть с ним проблема или нет. Хотелось бы сделать что-то для профилактики, пока нет взятка. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Sunday, June 23, 2019 в 11:14, Максим Слобода сказал:

То есть, варостоп  помогает и от трахейного клеща тоже? Я просто брал у Вас полоски, и обработал.  Варроатоза не видно, а вот на счет акарапидоза, в инструкции не сказано ничего, и не знаю, как понять, есть с ним проблема или нет. Хотелось бы сделать что-то для профилактики, пока нет взятка. 

Спецречовин від трахейного кліща не існує. Скажімо одна діюча речовина на всі кліщі діє однаково.

В Sunday, June 23, 2019 в 09:58, Укроп сказал:

Зараз один із варіантів в кого немає взятку, і чекають цвітіння соняшнику, то можна поставити смужки і поганяти кліща. Літо цього року жарке, кліща буде уйма

Час обробітку в перерві між взятками вже пройшов, термін тримання полосок у вулику більше 21 дня, в інструкції 35-42, навіщо викидати зайві кошти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.06.2019 в 09:37, Wladimir_K сказав:

Отримав чергову партію Варостоп 041118, дата виробництва листопад 2018 р,  тако ж є Варофлу партія 03.2019 р.

Яка концентрація флуметрину цієї партії ,і чи буде свіжіша?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, venchyk сказал:

Яка концентрація флуметрину цієї партії ,і чи буде свіжіша?

 

3.51, десь ближче до кінця липня, але не факт, що вона буде мати свіжішу дату. Торік після листопадових і грудневих партій завезли 2 жовтневих, а вже після них були свіжіші - червневі. Останні 3 роки свіжі партії були в Україні, або в кінці липня або в вже у серпні, найпізніше в 2016 р. після 20 серпня.  У болгар не є простий процес виробництва, перевірки і видачі сертифікату й відправки. На цю партію сертифікат якості було видано у січні 2019, а партія заїхала в Україну на початку березня. По концентрації, раніше був прихильником, чим більше тим краще, але після відгуків окремих користувачів про партії 3.9 змінив свої погляди. Уже при вищих концентраціях є вплив на молоду бджолу, в тих місцях, де стоять полоски. Тому концентрація в українських виробників 4.4 у сертифікатах  мене трохи лякає. При близько 4 і більше флуметрин почне діяти на дорослу бджолу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Варофлу 50 пачек, е в наявності?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, охотник пчел сказал:

Варофлу 50 пачек, е в наявності?

Так є.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скільки  полосок "Варофолу" -треба на 1 вулик?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, timoncikk сказал:

Скільки  полосок "Варофолу" -треба на 1 вулик?

На скільки мені відомо, однозначно потрібно ставити більше хоча б на одну полоску,  тобто 3-4 і досить сильні 5, все залежить від кількості бджоли у сім'ї чи відводку.

Всі замовлення на сьогодні відправив, ще одне відправлю зранку завтра. Декларації на Вайбер або тут на форумі в особистих повідомленнях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На моб. тел. 06773237два9 є Вайбер.

По "Варостопу" і "Варофлу" без змін є в наявності.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене є прохання, хто використовує для обробітку "Варофлу", писати відгуки про ефективність. Виробник має велике бажання продавати якісний і ефективний препарат, а для цього потрібен зворотній зв'язок з виробником.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Апімітрин (діюча речовина амітраз) виробництва ПРАТ "Реагент") ціна 6 грн. ампула 1 мл. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Апімітрин (діюча речовина амітраз) виробництва ПРАТ "Реагент") ціна 6 грн. ампула 1 мл. 

А тактік Венгерський буде 

Років два тому Апіміртин заправляв у пушку не взяв кліща  :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, AVA сказал:

А тактік Венгерський буде 

Років два тому Апіміртин заправляв у пушку не взяв кліща  :dntknw:

Досить активно спілкуюсь з працівником, який відповідає за якість продукції  ПРАТ "Реагент", фактично давав гарантію, що даний препарат, то й що виробляють на сьогодні, в димпушки підходить і є ефективний. 

Особисто я люблю, все перевіряти, а довіра може сформуватися лише від значної кількості відгуків і з роками і розумінням контролю якості і умов зберігання на всіх етапах. Поки якось так.

Замовлення по "Варостоп " і "Варофлу" відправив, декларації в СМС повідомленнях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Досить активно спілкуюсь з працівником, який відповідає за якість продукції  ПРАТ "Реагент", фактично давав гарантію, що даний препарат, то й що виробляють на сьогодні, в димпушки підходить і є ефективний. 

Особисто я люблю, все перевіряти, а довіра може сформуватися лише від значної кількості відгуків і з роками і розумінням контролю якості і умов зберігання на всіх етапах. Поки якось так.

Замовлення по "Варостоп " і "Варофлу" відправив, декларації в СМС повідомленнях.

Я брав в інтернет  магазині , один рік поливав 1мп на 1.5 л води ( хотя якщо зрівняти з тактиком Венгерским то потрібно 2 ампули на 2л води щоб було по муті одинаково на колір

На другий рік залишився ( срок годності діяв ) то заправив у дим пушку (також збільшену дозу ) то неподіяв 

Заправив тактик через три дні подіяв :dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.07.2019 в 13:41, Wladimir_K сказал:

На моб. тел. 06773237два9 є Вайбер.

По "Варостопу" і "Варофлу" без змін є в наявності.

Доброго вечора.Хочу замовити 15 пачок варостопу,сумму та реквізити в личку будьласка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый день! хотел бы заказать 17 пачек варостопа. Реквизиты в личку, спасибо!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Харьковчанин сказал:

Добрый день! хотел бы заказать 17 пачек варостопа. Реквизиты в личку, спасибо!

Реквізити скинув.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий день, потрібно 11 пачок варостопа і 5 пачок варофлу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, rulex765 сказал:

Добрий день, потрібно 11 пачок варостопа і 5 пачок варофлу.

Реквізити скинув, замовлення всі на сьогодні відправив. СМС в особисті повідомлення чи на Вайбер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Владимир,денюжку проплатил сегодня-320гр. 10 пачек варофлу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.07.2019 в 08:41, Wladimir_K сказал:

На моб. тел. 06773237два9 є Вайбер.

По "Варостопу" і "Варофлу" без змін є в наявності.

Доброго вечора! Хочу замовити 4 пачки Варофлу і 4 Варостоп.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Юрий Н. сказал:

Доброго вечора! Хочу замовити 4 пачки Варофлу і 4 Варостоп.

Скинув в особисті повідомлення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.06.2019 в 09:50, Wladimir_K сказал:

 

По "Варофолу" ціна стабільна 32 грн. за упаковку, 

А за ящик бонус.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wladimir_K changed the title to Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...